نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: انصراف از کار کردن

837
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15870
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

انصراف از کار کردن

دختری 19 ساله هستم
    مدت 8 ماه است که در یک فروشگاه لباس بچه گانه مشغول به کارهستم صاحب کارم از لحاظ اخلاقی خیلی خوبه واز کارم راضی بودم و خیلی محیطشو دوست داشتم تا اینکه 3 ماه است که من حقوقی دریافت نکردم صاحب کارم خانومش مریضی بدی گرفته و شدیدا درگیر او شده کمتر مغازه میاد و من هر شب تا ساعت ده شب باید وایسم مغازه.همش از بی پولی میگه و به خیلیا بدهکاره.میخوام بهش بگم دیگه نمیخوام بیام سرکار ولی احساس میکنم نامردیه تو این شرایطش تحت فشار بزارمش
    به نظر شما بگم یا فعلا تحمل کنم؟اگه گفتم ولی بازم حقوقمو نداد چیکارکنم؟
    دستم خیلی خالیه و شدیدا لازم دارم دیگه اصلا حوصله ی جواب دادن به مشتریارو ندارم و همش میپرونمشون.
    لطفا راهنماییم کنید خیلی فکرمو مشغول کرده این مسئله
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سلام خسته نباشید میخوام از کارکردن انصراف بدهم...

درود درشرایط سخت وبحرانی هستید هردوتون- ولی ازاین لحاظ که مشتریارو بپرونید و دلسرد خب معلومه دچار ضرر مالی بیشتر و اصلا درست نیست این کارتون تعهد داری درحال حاضر .
    و باید با تعهد وصداقت باشید الان دچار مشکل شدند میگید سه ماه ولی قبلا رضایت داشتید خب درک کنید بعدش جهت رفع نیاز مالی خودتو مستقیم باشون صحبت کنید علی الحساب از کارکرد روزانه مبلغی کم بدند ب شما دست خالی نرید وهم کم کم تااین شرایط عوض بشه.
    ولی چنانچه نمیتونید این مسئولیت سنگنیه براتون بگید با نبودشون تنهایی قاد ربه ادامه اداره کردن نیستید و هم شدیدا نیاز به پول دارید روراست باشید .
    ولی اینکه عقده هاتون روبا ضرر رسوندن وعدم کار درست انجام بدید این نامردیه نه رفتن شما چون بااین کار اعتبار گذشته ایشونم وجهه کاریشون پیش مشتری بد میشه نمیتونید وتامین نمیشید خب راحت بگید قاد رب ادامه نیستی وعذرخواهی کنید تعخد همیشگی ندادید بازم میدونید خوب یکرده درحقتون ی مدت تحمل وکار روبا وجدان انجام وشرایطی رو گفتم جوری از درصد کمی روزانه بردا با رضایت خودشون بالاخره خدا بزرگه موردی بود درخدمتم یاحق

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد