صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 95 از 95

موضوع: خیانت زن متاهل به مرد

20529
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : خیانت زن متاهل به مرد

خیانت اره واقعا کار زشتی هستش کسی هم توجیه نکرد

.ولی اگه میخواید مشکل حل شه حتی اگه خودتون از عذاب بیرون بیاید از فکرا باید بگردید ببینید ریشه از کجاست چرا شوهر یا زنتون بهتون خیانت کرده

تا هم خودتون فکرتون قانع کنید
    و مکنه که طرفتون ببخشید و به زندگی برگردید

بازم صفحه اول حرف های خانم بیتا رو توصیه میکنم بخونید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط Queen نمایش پست ها
    خانوم شما هم یه نگاهی به حرف هایی که زدی بنداز
    اگه حرفی که اینجا می زنیم شخصیت و شعور خانوادگی ما رو نشون میده به نظرم شما هم رو حرف زدنتون دقت کنید چون خیلی ساده میشه به شما هم همین برچسب رو چسبوند
    در مورد این تاپیک هم به نوع خیانت بستگی داره
    اگر مسائل جنسی در بین بوده به نظر من نمیشه بخشید
    اگر هم ببخشن تا آخر زندگیشون مشکل و ناراحتی شون ادامه پیدا میکنه

اوالا شما حرف های اون اقا روبخونید بعدقضاوت کنید

اره این اقا واقعا شخصیتش پاین که این حرف و ننگ و چسبوند و. این نشون میده چه خانواده ای تربیت شده به این راحتی تهمت. زده. دیدید که خیلی ها هم بااهاش برخوردبدی کردن

و دوما من اسمی از شما نبردم که خودتون به اون اقا میچسبونید

میدونم شما همسرتون بهتون خیانت کرده
    ولی بازم میگم حرف های خانم بیتتا تو صفحه اول همین تایپک بخونید

یکی از مورد ها نوشته گذشته خانم فاسد بوده

شاید خانم شما از اون دسته خیانت ها باشه
    و. بخاطر تنوع طلبیش نتونسته با شما تنها باشه
    و باز هم بعد ازدواج تو دنیایی مجازی با اقایون درارتباط و بدن خودشو به نمایش گذاشته

کسی کار خانم شما رو توجیه نکرد
    ولی شما برا اینکه ارامش فکریتون به دست بیارید باید ریشه مشکل رو پیدا کنید تا بتونید مشکل خودتون حل کنیو
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    تشکر شده 232 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    اوالا شما حرف های اون اقا روبخونید بعدقضاوت کنید

اره این اقا واقعا شخصیتش پاین که این حرف و ننگ و چسبوند و. این نشون میده چه خانواده ای تربیت شده به این راحتی تهمت. زده. دیدید که خیلی ها هم بااهاش برخوردبدی کردن

و دوما من اسمی از شما نبردم که خودتون به اون اقا میچسبونید

میدونم شما همسرتون بهتون خیانت کرده
    ولی بازم میگم حرف های خانم بیتتا تو صفحه اول همین تایپک بخونید

یکی از مورد ها نوشته گذشته خانم فاسد بوده

شاید خانم شما از اون دسته خیانت ها باشه
    و. بخاطر تنوع طلبیش نتونسته با شما تنها باشه
    و باز هم بعد ازدواج تو دنیایی مجازی با اقایون درارتباط و بدن خودشو به نمایش گذاشته

کسی کار خانم شما رو توجیه نکرد
    ولی شما برا اینکه ارامش فکریتون به دست بیارید باید ریشه مشکل رو پیدا کنید تا بتونید مشکل خودتون حل کنیو
    دوست عزیز بنده خودم رو به اون آقا نچسبوندم همونطور که شما افرادی که از شما دفاع کردن رو اسم می برید و این رو به عنوان اثبات اشتباه اون فرد در نظر می گیرید همونطور همین حق رو قائل باشید که کسی هم رفتار بد شما رو گوشزد کنه
    در مورد مورد بنده هم صحبت کردین که خدمتتون عرض کنم من دو هفته بعد از ازدواج متوجه خیانت شدم پس نمیشه گفت که مشکلی از طرف بنده بوده اصلا دو هفته زمانی نیست که بشه از روی اون دو هفته به فکر خیانت افتاد
    باعث و بانی اکثر خیانت ها کانال های ماهواره ای هستن چون زنی که مردی رو نخواد میتونه ازش درخواست طلاق کنه. این واضحترین و بارزترین آپشنیه که میشه به راحتی انتخاب کرد

4. 4 کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10744
    تشکـر
    6
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam64 نمایش پست ها
    زنی که خیانت میکنه رو باید مثل دندون خراب بکنیش بذاریش کنار!!اینکه که دیگه بحث و جدل نداره،خیانت هیچ توجیهی نداره
    من هم موافقم. متاسفانه بعضی سعی در عادی سازی این مسایل دارند و فکر میکنن حل شدنیه! در حالیکه اگر اینکاری که شما گفتید رو نکنن (کشیدن و دور انداختن) مصصیبتهای بزرگتری واسه جامعه خواهد داشت. تصورش رو بکنید. یک مادر در جامعه ما بگه به من کم توجهی و کم محبتی شد من هم با مرد هسایه که خیلی مهربونه رابطه دارم. و بقیه هم باید بگن حق داشتی! البته امیدوارم این چندتا خانم نخونن چون من طاقت توهین رو ندارم و حتما جواب میدم.

6. 2 کاربران زیر از مگنت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط a.b نمایش پست ها
    اقای مگنت یا بهتره بگم s.vsخسته نشدید بس که حرف خودتونو زدید و به همه ی کاربرا توهین کردید والبته شما فقط شعن خودتونو پایین اوردین و فکر کنم شما درگیر مضمنی با خودتون دارین وبهتره اول با خودتون کنار بیاین
    البته شما هم اگه مشق هات رو بنویسی و یاد بگیری شأن است شعن ( به معنی برگ خشک) واستون بهتره (سوال خوبی پرسیده بودن که چتدسالتونه؟). در ثانی شما که همچین فکرهایی دارید به جای اینکه تو یک جامعه مجازی مطرحش کنی و ترویج بدی اگه راست میگی اول در خانواده خودت اجراش کن. چطوره درباره این موضوع با بپدرت صحبت کنی و حسابی روشنش کنی!؟ نتیجه اش رو هم به ما بگو

8. کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط مگنت نمایش پست ها
    من هم موافقم. متاسفانه بعضی سعی در عادی سازی این مسایل دارند و فکر میکنن حل شدنیه! در حالیکه اگر اینکاری که شما گفتید رو نکنن (کشیدن و دور انداختن) مصصیبتهای بزرگتری واسه جامعه خواهد داشت. تصورش رو بکنید. یک مادر در جامعه ما بگه به من کم توجهی و کم محبتی شد من هم با مرد هسایه که خیلی مهربونه رابطه دارم. و بقیه هم باید بگن حق داشتی! البته امیدوارم این چندتا خانم نخونن چون من طاقت توهین رو ندارم و حتما جواب میدم.
    جانا سخن از زبان ما میگویی.
    حرفی رو هم که زدم این بود که هرکس واقعا همچین نسخه ای واسه کسی میپیچه ببینه واسه خودش اصلا قابل تحمل هست که از جوابها و فحاشی ها معلوم شد جواب خیر است

10. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

مگه میشه شما تایپیک بذارین همه نخونن
    اینم میشه ولی بچه هایی که بی مادر میشن چی؟شما میدونی محبت یه مادر چقدر واسه بچه مهمه؟یا نکنه میخاین بازم با کینه بگین زنایی که خیانت میکنن محبتم ندارن؟؟؟
    اصن فک کنید طلاقشون دادین میدونید اخرش چی میشه میشن یه زن بی پناه که شانس ازدواجشم باخته
    میدونید چن تا از فاحشه های کنار خیابون ازهمین زنان که کسیو نداشتن خرجشونو بده؟
    بعدا خودتون میاین میگین چرا شهرمون پر فساده
    خودتون مردی بودین که زنیو که میتونستین زندگیشو تغییر بدین سوق دادین تو این مسیر
    درسته کسی که خیانت میکنه خیلی کارش بده ولی ادم همیشه هم میتونه بزرگواری کنه هم میتونه یه اشتباهو با اشتباه جواب بده

11. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

الان مگنت با اسم s.sv میاد از خودش طرفداری میکنه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

13. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    اینم میشه ولی بچه هایی که بی مادر میشن چی؟شما میدونی محبت یه مادر چقدر واسه بچه مهمه؟یا نکنه میخاین بازم با کینه بگین زنایی که خیانت میکنن محبتم ندارن؟؟؟
    اصن فک کنید طلاقشون دادین میدونید اخرش چی میشه میشن یه زن بی پناه که شانس ازدواجشم باخته
    درسته کسی که خیانت میکنه خیلی کارش بده ولی ادم همیشه هم میتونه بزرگواری کنه هم میتونه یه اشتباهو با اشتباه جواب بده
    با دیوار حرف بزنی بهتر حرف میفهمن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز بنده خودم رو به اون آقا نچسبوندم همونطور که شما افرادی که از شما دفاع کردن رو اسم می برید و این رو به عنوان اثبات اشتباه اون فرد در نظر می گیرید همونطور همین حق رو قائل باشید که کسی هم رفتار بد شما رو گوشزد کنه
    در مورد مورد بنده هم صحبت کردین که خدمتتون عرض کنم من دو هفته بعد از ازدواج متوجه خیانت شدم پس نمیشه گفت که مشکلی از طرف بنده بوده اصلا دو هفته زمانی نیست که بشه از روی اون دو هفته به فکر خیانت افتاد
    باعث و بانی اکثر خیانت ها کانال های ماهواره ای هستن چون زنی که مردی رو نخواد میتونه ازش درخواست طلاق کنه. این واضحترین و بارزترین آپشنیه که میشه به راحتی انتخاب کرد
    ایشان هرکس باهاشون مخالف بود رو بهم چسبوند و توهین کرد. از این توهین ها هم ناراحت نیستم. چون میخواستم نشون بدم اینها حرفهایی که میزنن و سعی میکنن به جامعه تحویل بدن حتی واسه خودشون هم قابل تحمل نیست. فقط میخوان ژست بگیرند(اینم جای خوشحالی داره چون اگه اینجوری بودن و به حرفشون اعتقاد قلبی داشتن ناراحت کننده تر بود)

16. 2 کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    میزان امتیاز
    10

خیانت اره واقعا کار زشتی هستش کسی هم توجیه نکرد

.ولی اگه میخواید مشکل حل شه حتی اگه خودتون از عذاب بیرون بیاید از فکرا باید بگردید ببینید ریشه از کجاست چرا شوهر یا زنتون بهتون خیانت کرده

تا هم خودتون فکرتون قانع کنید
    و مکنه که طرفتون ببخشید و به زندگی برگردید

بازم صفحه اول حرف های خانم بیتا رو توصیه میکنم بخونید
    اینی که الان داری میگی به عنوان جوک رشتی هم میشه تعریف کرد (از رشتی ها عذر میخوام، جوک رشتی یک اصلاحه که مجبور شدم بیانش کنم):
    یارو زنش رو با عباس آقا میبینه میگه عزیز دلم بیا صحبت کنیم چرا اینجوری شد.

18. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط s.vs نمایش پست ها
    ایشان هرکس باهاشون مخالف بود رو بهم چسبوند و توهین کرد. از این توهین ها هم ناراحت نیستم. چون میخواستم نشون بدم اینها حرفهایی که میزنن و سعی میکنن به جامعه تحویل بدن حتی واسه خودشون هم قابل تحمل نیست. فقط میخوان ژست بگیرند(اینم جای خوشحالی داره چون اگه اینجوری بودن و به حرفشون اعتقاد قلبی داشتن ناراحت کننده تر بود)
    من کجا گفتم خیانت کار زشتی نیست
    خب دیگه تو درک حرف منو نداشتی که بفهی یه چیز دیگه برداشت کردی از حرف من تقصیر خودتم نیستا ذهن منحرف دلیلش هست زرررتی چیزای منفی برداشت میکنید

من نمیدونم چطور بقیه حرف من و درک کردن فهمیدن منظور من جیه ولی تو زرتی جبهه گرفتی ادای خوبا رو دراوردی خوشم امد بچه ها فهمیدن چقد تو درکت پاین باهات برخورد کردند

من گفتم زن اگه خیانت میکنه باید ببینید دلیل اصلیییی چی بوده که حرف های خانم بیتا رو صد بار بخون تا بفهمس من توجیه نکردم لطفا از دهن من حرف نزن برا خودت تحلیل و تعریف کن....
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

19. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اینی که الان داری میگی به عنوان جوک رشتی هم میشه تعریف کرد (از رشتی ها عذر میخوام، جوک رشتی یک اصلاحه که مجبور شدم بیانش کنم):
    یارو زنش رو با عباس آقا میبینه میگه عزیز دلم بیا صحبت کنیم چرا اینجوری شد.
    عامو بچه ها راس میگن تو مشکل روانی داری برو روان پزشک
    حرف های من و جور دیگه برداشت میکنی هرچییی خودت دلت میخواد حرف میزنی

اصلا حرف های خیلیییی بی ربط میزنی

خدایه عقلی به تو بده یه صبر برا من و دوستان که با یه ادم روانی داریم سر و کله میزنیم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

20. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    میزان امتیاز
    10

اینکه حرف ملکه شیشه بود. پس تو و اون یکی هستید.!!
    به هرصورت واست متاسفم شیرازی بی تربیت.

21. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز حرف شما از جهت بی مادر شدن بچه و بی سرپرست شد زن درسته اما به طرف دیگه قضیه هم نگاه کنید
    این مساله رو به عنوان یه جرم در نظر بگیرید فرض کنید کسی مرتکب قتل میشه قانون حکم قصاص میده
    بخاطر اینکه امنیت جامعه حفظ بشه در حالی که کسی که قصاص میشه ممکنه زن و بچه داشته باشه که بی پناه بشن
    جامعه مجبوره برای حفظ خودش یه همچین قوانینی داشته باشه
    از طرفی همونطور که قبلا گفتم به نوع رابطه و خیانت برمیگرده. خیانت در حد تلفن رو آدم میتونه ببخشه اما خیانتی که توش مسائل جنسی مطرح شده باشه تابوئه نمیشه این حرمت ها رو شکست
    بابا بخدا ما هم آدمیم می فهیم بخشش یعنی چی
    بخدا من زنم دو هفته بعد عروسیمون بهم خیانت کرد کلی عکس و فیلم برا مرد غریبه فرستاده بود قرار زنا گذاشته بودن بخدا قسم وقتی گفت اشتباه کردم منو ببخش بغلش کردم یه دونه فحش یا بی حرمتی بهش نکردم
    بخدا نهایت احترام رو در حقش ادا کردم
    تو خودم شکستم اما گفتم اون ناراحت نشه
    یک ماه بعدش دیدم داره بازم دنبال اون یارو می گرده
    حرمت و قباحت شکست درست نمیشه جمع نمیشه این چیزا
    یه لاستیک پنچره که نمیتونی باهاش ادامه بدی چون میلنگه باید عوض بشه این لاستیک
    وقتی کسی میاد برای خیانت همسرش مشاوره میگیره یعنی آدم درست و حسابیه که دنبال حل شدن مشکله
    اما من به عنوان یه زخم دیده این موضوع توصیه میکنم اگر خیانت سنگین بوده و پای بچه ای در میان نیست قضیه رو تموم کنن
    چون فراموش نمیشه اون صحنه ها

22. 4 کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

وای که چقد تو با تربیتی با اون حرفت هم همه فهمیدن چقد با تزبیتی مامانت داغت نبینه کدوم حرف ملکه شیشه ای مس من بود
    چیکار کنیم دیگه منو سارا عین دوتا خواهریم به این تفاوت که سارا اصفهان ایپیش از اصفهان من شیرازیم ای پیم از شیراز

خدا بابا ای پی رو بیامرزه که میتونه یکی مس تورو ضایع کنه

من و بقیه دوستان هم متاسفیم با یه روانی بحث میکنیم
    برو. حالا به سلامت

میتونی با شماره های که تو کادر هست تماس بگیری و یه وقت برا خودت بگیری

شب خوش بابای
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

24. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

حرف من نبود پری از اولش داره میگه خیانت کارزشتیه ولی باید ریششو پیدا کرد چه ربطی به من داشت

25. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

دوست عزیز حرف شما از جهت بی مادر شدن بچه و بی سرپرست شد زن درسته اما به طرف دیگه قضیه هم نگاه کنید
    این مساله رو به عنوان یه جرم در نظر بگیرید فرض کنید کسی مرتکب قتل میشه قانون حکم قصاص میده
    بخاطر اینکه امنیت جامعه حفظ بشه در حالی که کسی که قصاص میشه ممکنه زن و بچه داشته باشه که بی پناه بشن
    از طرفی همونطور که قبلا گفتم به نوع رابطه و خیانت برمیگرده. خیانت در حد تلفن رو آدم میتونه ببخشه اما خیانتی که توش مسائل جنسی مطرح شده باشه تابوئه نمیشه این حرمت ها رو شکست
    بخدا من زنم دو هفته بعد عروسیمون بهم خیانت کرد کلی عکس و فیلم برا مرد غریبه فرستاده بود قرار زنا گذاشته بودن بخدا قسم وقتی گفت اشتباه کردم منو ببخش بغلش کردم یه دونه فحش یا بی حرمتی بهش نکردم
    وقتی کسی میاد برای خیانت همسرش مشاوره میگیره یعنی آدم درست و حسابیه که دنبال حل شدن مشکله
    اما من به عنوان یه زخم دیده این موضوع توصیه میکنم اگر خیانت سنگین بوده و پای بچه ای در میان نیست قضیه رو تموم کنن

داداش متو جه اون حرف من شدی؟؟

من واقعا ناراحت شدم. زنت بهتدخیانت کرد
    یادت باشه خودم بهت گفتم طلاقش بده

چون دلایل حرف های خانم بیتا رو بخونید. یکی از دلایل خیانت زن نوشته گذشته فاسد خانم شما معلوم از این دسته هستند چندین بار حتما با این عکس و فیلم برا دیگه فرستاد
    معنی تاهل شدن زندگی رو نمیدونه
    پس درنتیجه اصلا اصلا مقصر شما نیستی برمیگرده به گذشته خانمتون
    من خیانت هایی که مس شما هستند به شما حق میدم چون فقط دوهفته از عروسیتون گذشته بود و برمیگرده به گذشته زنت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

26. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

مورد شما فرق میکنه شما حق دارین بابت اون موضوعم متاسفم .....
    استارتر این تایپیک فقط موردشون یه خیانت تلفنی بود که بچه ام داشتن من منظورم اون بود .... ولی خب بعضیارو واقعا نمیشه بخشید شما حق دارید

28. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8327
    تشکـر
    9
    تشکر شده 46 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

خیانت جز خطوط قرمزه منه . ابتدا دلیلشو میفهمم حتی به هر دلیلی بعد جدا میشم. برای طرف مقابلمم این حقو قائل هستم که با کوچکترین خیانت از من جدا شه.
    10 موردی هم که خانم بیتا صفحه اول اوردن به جز مورد 9 که خیانت شوهره دلیلی(یا بهتر بگم توجیحی) بر خیانت مطلقا نیس. مثلا عدم توجه همسر، خب اگر توجه نمیکنه شما سعی خودتو بکن تا بهت توجه کنه اگر نکرد ازش جداشو. بعد برو پیش کس دیگه

30. 2 کاربران زیر از mohammad89 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

داداش متو جه اون حرف من شدی؟؟

من واقعا ناراحت شدم. زنت بهتدخیانت کرد
    یادت باشه خودم بهت گفتم طلاقش بده

چون دلایل حرف های خانم بیتا رو بخونید. یکی از دلایل خیانت زن نوشته گذشته فاسد خانم شما معلوم از این دسته هستند چندین بار حتما با این عکس و فیلم برا دیگه فرستاد
    معنی تاهل شدن زندگی رو نمیدونه
    پس درنتیجه اصلا اصلا مقصر شما نیستی برمیگرده به گذشته خانمتون
    من خیانت هایی که مس شما هستند به شما حق میدم چون فقط دوهفته از عروسیتون گذشته بود و برمیگرده به گذشته زنت

آبجی من منظورم شما نبودی

32. 2 کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

مورد شما فرق میکنه شما حق دارین بابت اون موضوعم متاسفم .....
    استارتر این تایپیک فقط موردشون یه خیانت تلفنی بود که بچه ام داشتن من منظورم اون بود .... ولی خب بعضیارو واقعا نمیشه بخشید شما حق دارید

ممنون بابت درک و شخصیتتون

34. 2 کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6231
    تشکـر
    1,518
    تشکر شده 566 بار در 230 پست
    میزان امتیاز
    10

شما هم که شعورت عالیه... آخه این وسط این چه حرفیه میزنی؟؟؟
    دوما اصلا مشکل واسه کس دیگه ای بوده. قبل از اظهار نظر متوجه موضوع باشید و از اول بخونید بعد هم با لغات زشت سطح فرهنگتون را به نمایش نذارید!!!
    من ترجیح میدم شعورم همین قدر باشه که دهن به دهن ادمایی نذارم که به جای مشاوره دادن میان عقده هاشونو اینجا خالی میکنن
    و بحثو از موضوع اصلی خارج میکنن
    و اینجارو با یه جای دیگه اشتباه گرفتن
    امضای ایشان
    اگر میخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد
    باور محال بودنش را عوض کن

36. 3 کاربران زیر از naz gol بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14761
    تشکـر
    36
    تشکر شده 44 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    0

البته شما هم اگه مشق هات رو بنویسی و یاد بگیری شأن است شعن ( به معنی برگ خشک) واستون بهتره (سوال خوبی پرسیده بودن که چتدسالتونه؟). در ثانی شما که همچین فکرهایی دارید به جای اینکه تو یک جامعه مجازی مطرحش کنی و ترویج بدی اگه راست میگی اول در خانواده خودت اجراش کن. چطوره درباره این موضوع با بپدرت صحبت کنی و حسابی روشنش کنی!؟ نتیجه اش رو هم به ما بگو
    ببخشید بزرگی به عقله نه به سن دوما نوع نوشتن یا املا ی اون اصلا مهم نیست شاید من بچه باشم یا هر چیز دیگه ای ولی حداقلش شاید درکم تو خیلی چیزا از شما بیشتره ثانیا شما اصولا منظور همه رو بد میگیری و هر چی دلت میخواد میگی اقا ماهم قبول داریم خانوم شما خیانت کرده حالا به دلیل مسائلی که به ما ربط نداره وشما به عنوان همسرش حق دارید هر کاری بکنید ولی به فکر بچتونم باشید وی چیز دیگه لطفا زود جوش نباشید و به دیگران ننگ نزنید وحرف های دیگه نزنید چون شما نه همسر مایید نه هیچ کس دیگه که بخواد کوچکترین اظهار نظری بکند لطفا این بحث رو بیشتر از این کش ندید چون در اخر شما هستید وخودتونو زندگیتون پس دست از کل کل و حرف های دیگر بردارید خواهشا
    امضای ایشان
    • نه تو می مانی نه اندوه

• ونه هیچیک از مردم این ابادی

• به حباب نگران لب یک رود قسم

• و به کوتاهی ان لحظه شادی که گذشت

• غصه هم میگذرد

• انچنانی که فقط خاطره ای می ماند

• لحظه ها عریانند

• به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز

38. 2 کاربران زیر از a.b بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط a.b نمایش پست ها
    ببخشید بزرگی به عقله نه به سن دوما نوع نوشتن یا املا ی اون اصلا مهم نیست شاید من بچه باشم یا هر چیز دیگه ای ولی حداقلش شاید درکم تو خیلی چیزا از شما بیشتره ثانیا شما اصولا منظور همه رو بد میگیری و هر چی دلت میخواد میگی اقا ماهم قبول داریم خانوم شما خیانت کرده حالا به دلیل مسائلی که به ما ربط نداره وشما به عنوان همسرش حق دارید هر کاری بکنید ولی به فکر بچتونم باشید وی چیز دیگه لطفا زود جوش نباشید و به دیگران ننگ نزنید وحرف های دیگه نزنید چون شما نه همسر مایید نه هیچ کس دیگه که بخواد کوچکترین اظهار نظری بکند لطفا این بحث رو بیشتر از این کش ندید چون در اخر شما هستید وخودتونو زندگیتون پس دست از کل کل و حرف های دیگر بردارید خواهشا
    اول که عقل با سن رشد میکنه (البته نه واسه همه!)
    دوما اتفاقا املاء مهمه چون معنی جمله رو عوض میکنه و در نتیجه منظور از حرف نمیرسه (شعن واسه خودش معنی دیگه ای داره) پس وقتی می خواید حرف بزنید اول مطمئن شید فارسی حرف زدن رو بلد باشی..
    و بعد، قطعا اینکه بچه هستید میتونه امر مهمی نباشه، ولی اعتماد به نفس کاذبی که دارید متناسب با سنتون نیست و مضحکه. مثلا میگید "حداقلش شاید درکم تو خیلی چیزا از شما بیشتره" ولی هنوز بعد از چند صفحه صحبت هنوز درک نکردید که این مشکل من نبوده!!!!! تاپیک رو یکی دیگه باز کرده و در ادامه یکی دیگه هم مشابهه این مشکل رو داشتند. و دائم حرف خودتون رو تکرار می کنید وفکر میکنید خیلی می فهمید!
    البته امیدوارم الان دیگه فهمیده باشید (اگرچه قبل از این هم بهتون گفته بودم ولی انگار نه انگار....)
    با این حرفتون که تمامش کنیم موافقم. چون بی فایده است و ثمری نداره.

40. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    میزان امتیاز
    10

راستی! رفتم و نحوه حرف زدن پریماه خانم رو در تاپیکهای دیگه هم دیدم. کلا نحوه اظهارنظرتشون با بدهنی و مسخره کردن توام هست. اینو از اول نمیدونستم و الا باهاش دهن به دهن نمیشدم.... چون قطعا بحث کردن با همچین شخصیت هایی واسه خود من بدتره و فقط توهین بیشتری واسم داره...
    یک دوست میگفت اگر تو مسیرت دیدی یک سگ واست چنگ و دندون نشون میده و پارس میکنه( به کسی برنخوره استعاره از آدم دریده و بددهنه) بهترین کار، عوض کردن مسیرت با بی محلی کامله........... واقعا راست میگفت....

41. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

راستی! رفتم و نحوه حرف زدن پریماه خانم رو در تاپیکهای دیگه هم دیدم. کلا نحوه اظهارنظرتشون با بدهنی و مسخره کردن توام هست. اینو از اول نمیدونستم و الا باهاش دهن به دهن نمیشدم.... چون قطعا بحث کردن با همچین شخصیت هایی واسه خود من بدتره و فقط توهین بیشتری واسم داره...
    یک دوست میگفت اگر تو مسیرت دیدی یک سگ واست چنگ و دندون نشون میده و پارس میکنه( به کسی برنخوره استعاره از آدم دریده و بددهنه) بهترین کار، عوض کردن مسیرت با بی محلی کامله........... واقعا راست میگفت....

هههههه خدا روزیتو جای دیگه بده
    تو کدوم تایپک من بد دهنی کردم؟؟خخخخ
    برو برو یه هفته نیست امدی عضو شدی راجب من اظهار نظر هم میکنی

اونایی که باید منو بشناسن شناختن و تو عددی نیستی که بخوای راجب من نظر بدی
    دوما. تو این تایپک همه با تو مشکل دارن از رو هم نمیری اعتما. به سقف داری پس درنتیجه مشکل از 24:حالا هرررچی میخوای خودتو بکش همه حرف هارو میخونن و میدونن تو کلانش مشکل روانی داری بابا

سوما من برخوردم چیزی که طرف مقابلم هست
    پس شککک نکن لیاقتت همین که من باهات رفتار کنم
    گرچه من تنها نبودم اکثرن باهات برخوردبدی کردن چون فهمیدن مشکل از کی و فهمیدن لیاقتت این

من یکسال اینجام با حرف کسی به چشم نیامدم که با حرف یه کار برتازه عضو شده که همون اول خودشو قهوه ای کرد تو چشم همه بد بشم

سگ صد شرف داره به یکی مس تو حرف زد سگ کجا خوک کجا
    خوک. حیوانی که به بی غیرتی معروف.( به کسی برنخوره. استعاره از کسی که بی غیرت ) دم از غیرت میزنی ولی به راحتی تهمت میزنی

خدا روزیتو جای دیگه بده روز خوش
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

42. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    تشکر شده 158 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    10

هههههه خدا روزیتو جای دیگه بده
    تو کدوم تایپک من بد دهنی کردم؟؟خخخخ
    برو برو یه هفته نیست امدی عضو شدی راجب من اظهار نظر هم میکنی

اونایی که باید منو بشناسن شناختن و تو عددی نیستی که بخوای راجب من نظر بدی
    دوما. تو این تایپک همه با تو مشکل دارن از رو هم نمیری اعتما. به سقف داری پس درنتیجه مشکل از 24:حالا هرررچی میخوای خودتو بکش همه حرف هارو میخونن و میدونن تو کلانش مشکل روانی داری بابا

سوما من برخوردم چیزی که طرف مقابلم هست
    پس شککک نکن لیاقتت همین که من باهات رفتار کنم
    گرچه من تنها نبودم اکثرن باهات برخوردبدی کردن چون فهمیدن مشکل از کی و فهمیدن لیاقتت این

من یکسال اینجام با حرف کسی به چشم نیامدم که با حرف یه کار برتازه عضو شده که همون اول خودشو قهوه ای کرد تو چشم همه بد بشم

سگ صد شرف داره به یکی مس تو حرف زد سگ کجا خوک کجا
    خوک. حیوانی که به بی غیرتی معروف.( به کسی برنخوره. استعاره از کسی که بی غیرت ) دم از غیرت میزنی ولی به راحتی تهمت میزنی

خدا روزیتو جای دیگه بده روز خوش

44. کاربران زیر از شقایق21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق21 نمایش پست ها

عزیزم اینو باید فهمید. مسلما من رفتاری که با تو دارم با سارا دارم با بقیه دارم با این ندارم

ادم بی ادب کسی میگن که تو همه تایپک هاش بی ادبی کنه.
    که این اقا همینطور بی ادب هست و با اسم های مختلف میاد. بی ادبی میکنه
    که من اصلا اینجور نیستم مثلا تک و توکی مثل این پیدا شن باید مس خودشون با بی ادبی گستاخی جوابشون داد تا زیاد تر از دهنشون صحبت نکنن اگه بهشون با احترامی برخورد کرد فک میکنن کارشون درسته

ولی من کسی که هرجور لیاقتش هست رفتار میکنم لیاقت اینم بیشتر از این نیست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

46. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    تشکر شده 158 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم اینو باید فهمید. مسلما من رفتاری که با تو دارم با سارا دارم با بقیه دارم با این ندارم

ادم بی ادب کسی میگن که تو همه تایپک هاش بی ادبی کنه.
    که این اقا همینطور بی ادب هست و با اسم های مختلف میاد. بی ادبی میکنه
    که من اصلا اینجور نیستم مثلا تک و توکی مثل این پیدا شن باید مس خودشون با بی ادبی گستاخی جوابشون داد تا زیاد تر از دهنشون صحبت نکنن اگه بهشون با احترامی برخورد کرد فک میکنن کارشون درسته

ولی من کسی که هرجور لیاقتش هست رفتار میکنم لیاقت اینم بیشتر از این نیست
    منم همینجوریم قربونت برم
    هر عملی عکس العملی داره
    از قدیم گفتن خودت احترام خودتو نگه دار,تو محترمانه برخورد کن تا اطرافیان هم بهت احترام بزارن و مودب برخورد کنن

47. کاربران زیر از شقایق21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14847
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید اگه شعور به بیان لغات زشت باشه سطح فرهنگ خودتون از همه خیلی پایین تره.

برای خودم متاسفم با این طرز فکرتون

من منظورم با اقای مگنت هست
    ویرایش توسط MINA.D : 05-18-2015 در ساعت 08:19 PM

49. 3 کاربران زیر از MINA.D بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14761
    تشکـر
    36
    تشکر شده 44 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    0

اول که عقل با سن رشد میکنه (البته نه واسه همه!)
    دوما اتفاقا املاء مهمه چون معنی جمله رو عوض میکنه و در نتیجه منظور از حرف نمیرسه (شعن واسه خودش معنی دیگه ای داره) پس وقتی می خواید حرف بزنید اول مطمئن شید فارسی حرف زدن رو بلد باشی..
    و بعد، قطعا اینکه بچه هستید میتونه امر مهمی نباشه، ولی اعتماد به نفس کاذبی که دارید متناسب با سنتون نیست و مضحکه. مثلا میگید "حداقلش شاید درکم تو خیلی چیزا از شما بیشتره" ولی هنوز بعد از چند صفحه صحبت هنوز درک نکردید که این مشکل من نبوده!!!!! تاپیک رو یکی دیگه باز کرده و در ادامه یکی دیگه هم مشابهه این مشکل رو داشتند. و دائم حرف خودتون رو تکرار می کنید وفکر میکنید خیلی می فهمید!
    البته امیدوارم الان دیگه فهمیده باشید (اگرچه قبل از این هم بهتون گفته بودم ولی انگار نه انگار....)
    با این حرفتون که تمامش کنیم موافقم. چون بی فایده است و ثمری نداره.
    نمیخوام بیشتر از این کشش بدم چون فایده نداره و در ضمن شما هر چی دلت میخواد بگو چون برا کسی مهم نیست و فک کنم خیلی پری و من هیچوقت اظهار نکردم که خیلی میفهمم بلکه برداشت شخصی شما اینه و برام مهم نیست چون حداقل بقیه منو میشناسن و درمورد اعتماد به نفسم هر چی باشه کاذب نیست و اونش به خودم مربوطه و نمیدونم چرا شما کم میارین دنبال بحث و سوژه الکی هستید ولطفا بس کنید من یکی شخصا خسته شدم از بحث کردن الکی که هیچ نتیجه ای نداره و شما هم از قضاوت الکی و حرف های بی مورد دست بردارید هر چند شما خودتونو خیلی بزرگ و دانا میدونید و فکر میکنید حق باشماست و همه چی تمومید
    امضای ایشان
    • نه تو می مانی نه اندوه

• ونه هیچیک از مردم این ابادی

• به حباب نگران لب یک رود قسم

• و به کوتاهی ان لحظه شادی که گذشت

• غصه هم میگذرد

• انچنانی که فقط خاطره ای می ماند

• لحظه ها عریانند

• به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز

51. 3 کاربران زیر از a.b بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

ظاهرا شما تصمیم خودتون رو برای طلاق گرفتین. پس دیگه جرو بحث فایده ای نداره. اگه دنبال راه حل بودین، میتونستین با خانمتون برین پیش یه مشاور تا مسئله رو بصورت ریشه ای بررسی کنه و برای تدوام پیدا کردن زندگیتون، خصوصا حالا که پای یه بچه درمیونه، بهتون کمک کنه.
    اما شما راه آخرو انتخاب کردین. من قضاوتی نمیکنم چون جای شما نیستم. فقط سوالم اینه. شما که از اول هم قصد ادامه زندگی مشترکتون رو نداشتین، چرا قضیه رو اینجا مطرح کردین؟ مسلما دنبال راه حل نمیگشتین.
    برای اظهار همدردی بود؟
    نمیدونم نهایتا چه تصمیمی میگیرین اما یه پیشنهاد براتون دارم. قبل از هر تصمیمی به خدا توکل کنین و ازش بخواین راه درست رو خودش بهتون نشون بده، چون با توجه به متونی که گذاشتین، مشخصه خیلی عصبانی هستین. انسان عاقل هم تو عصبانیت تصمیمی نمیگیره چون حاصلی جز پشیمونی نداره.

موفق باشین
    ویرایش توسط talieh : 05-19-2015 در ساعت 01:03 AM

53. 2 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    ظاهرا شما تصمیم خودتون رو برای طلاق گرفتین. پس دیگه جرو بحث فایده ای نداره. اگه دنبال راه حل بودین، میتونستین با خانمتون برین پیش یه مشاور تا مسئله رو بصورت ریشه ای بررسی کنه و برای تدوام پیدا کردن زندگیتون، خصوصا حالا که پای یه بچه درمیونه، بهتون کمک کنه.
    اما شما راه آخرو انتخاب کردین. من قضاوتی نمیکنم چون جای شما نیستم. فقط سوالم اینه. شما که از اول هم قصد ادامه زندگی مشترکتون رو نداشتین، چرا قضیه رو اینجا مطرح کردین؟ مسلما دنبال راه حل نمیگشتین.
    برای اظهار همدردی بود؟
    نمیدونم نهایتا چه تصمیمی میگیرین اما یه پیشنهاد براتون دارم. قبل از هر تصمیمی به خدا توکل کنین و ازش بخواین راه درست رو خودش بهتون نشون بده، چون با توجه به متونی که گذاشتین، مشخصه خیلی عصبانی هستین. انسان عاقل هم تو عصبانیت تصمیمی نمیگیره چون حاصلی جز پشیمونی نداره.

موفق باشین
    مخاطب این جمله کیه؟
    استارتر که اصلا جواب نداد بعد پست اولش

55. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15760
    تشکـر
    792
    تشکر شده 133 بار در 89 پست
    میزان امتیاز
    9

قبلا رسم بود اینجور زنها (خائن ها) رو می کشتند (که البته کاری ندارم درست بود یا غلط) ..... ولی حالا واسه اینکه خودشون به دردسر نیوفتن بهتره طلاقش بدن. ولی ادامه زندگی با این زنها دیگه غیرقابل تصوره!
    موافقم باهات ادامه زندگی با این زنها غیر قابل تصوره چه همسر اون زن متوجه خیانت بشه چه نشه.برای خود اون زن هم زندگی با همسرش غیر قابل تصوره زنها وقتی خیانت میکنند محاله بتونن با همسرشون ادامه بدن

56. کاربران زیر از مروارید30 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط مروارید30 نمایش پست ها
    موافقم باهات ادامه زندگی با این زنها غیر قابل تصوره چه همسر اون زن متوجه خیانت بشه چه نشه.برای خود اون زن هم زندگی با همسرش غیر قابل تصوره زنها وقتی خیانت میکنند محاله بتونن با همسرشون ادامه بدن

عزیزم شما محالاتشو نمیخواید بگید

اون خود زن و شوهر هستند که میتوننن تشخیص بدن میتونن باهم ادامه بدن یا نه

و من با خودم دیدم که تونستن
    پس جز محالات اصلا نیست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

58. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15760
    تشکـر
    792
    تشکر شده 133 بار در 89 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam64 نمایش پست ها
    زنی که خیانت میکنه رو باید مثل دندون خراب بکنیش بذاریش کنار!!اینکه که دیگه بحث و جدل نداره،خیانت هیچ توجیهی نداره
    توجیح داره

59. کاربران زیر از مروارید30 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط مروارید30 نمایش پست ها
    درست میگید. در جامعه وقتی صحبت و نظری گفته میشه به طور آماری بیان میشه (یعنی آنچه به طور اکثر و بیشتر رخ میده و یا وجود داره بیان میشه) نه بر اساس استثناها. حرف شما درسته حالا ممکنه کسی هم پیدا بشه اینجوری نباشه ( که جزء همون استثنا قرار داره). به عنوان مثال گفته میشه "سرعت غیر مجاز منجر به حادثه میشه" خب نمیشه کسی بیاد بگه این حرف رو نزن من خودم میشناسم کسی رو که تند رته و الان سالمه.
    در مورد موضوع خیانت صحبت شما درست و آماری است.

61. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16256
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فعلا احساس ندامت و پشیمانی کردند و از مهریه خودش 500 سکه بود گذشت ولی 500 سکه سهله یک میلیارد سکه هم گذشت کنه برای من خیانتش همیشه تو ته قلبم میمنونه

62. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط parscam نمایش پست ها
    فعلا احساس ندامت و پشیمانی کردند و از مهریه خودش 500 سکه بود گذشت ولی 500 سکه سهله یک میلیارد سکه هم گذشت کنه برای من خیانتش همیشه تو ته قلبم میمنونه

یعنی قرار شده سر خونه زندگیش بمونه؟

63. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط parscam نمایش پست ها
    دليل كارشونو نگفتن؟ هيچ توضيحي؟
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

64. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16002
    تشکـر
    2
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

من میگم هیچ کس حق نداره خیانت ببینه حتی اگه بدترین مرد باشه یا بدترین زن
    خیانت خیلی درد داره
    خدا ب هممون کمک کنه
    کاش آدما ب هم رحم کنن.

65. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

ببخشید که در محضر دوستان اظهار نظر میکنم هرچند شاید حرفهام مخالف نظر بعضی دوستان باشه.
    اول تاسف میخورم برا جامعه ای که به جای حل مشکل بیخود و بی جهت تبدیل به صحنه تقابل جنسیتی میشه و دوم تاسف برا عزیزان و مردانی که به خودشون این اجازه رو میدن که برای به کرسی نشستن حرفشون از توهین و بی حرمتی کوتاهی نمیکنند.
    به جز دو سه صفحه اول بقیه صفحات تبدیل به مقابله و بحث شده و این اصلا جالب نیست، به جای دادن راهکار به برادر عزیزمون فقط دارین اعصاب همدیگر رو خرد میکنید.
    برادرم queen عذر میخوام که اسمتون رو نمیدونم، حرفهای شما کاملا متین هست، و بسیار باید تاسف خورد به حال زنیکه همچین تجربه تلخی رو نصیب شما کرد و بسیار جای شکر داره که در اولین روزهای زندگی مشترک متوجه شدید.
    خواهران عزیزم هیچگاه اشاره نکردند که خیانت امری پسندیده است، در تمام حرفها خیانت بطور قطع نفی شده، بحث اصلی خواهران عزیز این هست که استارتر تاپیک هنوز در چگونگی و حدود ارتباط همسرشان شک دارند و شایسته نیست بدون دلیل و مدرک به ایشان انگ رابطه جنسی و بدترین اشتباهات زده بشه چون حضور ندارن که صحبت کنن و اینکه این عزیزان دارای فرزند هستند موضوع رو بیشتر حساس میکند. سعی دوستان این است که استارتر عزیز کنترل احساسشون رو داشته باشند و دقیق و سنجیده تصمیم گیری کنند چون به آینده سه نفر بستگی داره و مساله حساسی است.
    بلی زن متاهلی که با مرد دیگری رابطه جنسی برقرار کند هردلیلی داشته باشد قانع کننده نیست ولی بعضی اشتباهات قابل حل شدن هستند.
    اینکه اتفاقات بوجود آمده را گردن فیلم های ماه پاره یا چیزهای دیگر بیندازیم عملا داریم برای خودمان دلیل تراشی میکنیم. شخصی اگر خراب باشد با این فیلمها خرابتر نخواهد شد و اگر شخصی پاک باشد این فیلمها نباید تاثیری در او داشته باشد چون انسان قدرت تشخیص و انتخاب دارد.
    لطفا به قومیت ها یا شیرازی تهرانی بودن و ساکن هر شهر بودن توهین نکنید و حرمت همدیگر رو نگه دارید.
    ببخشید اگر منه کوچیکتر و بی تجربه اظهار نظری کردم.

66. 2 کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

از مشاوره حضوری استفاده کن
    پیشنهاد من در لحظه، طلاق هست
    ولی مشاوره حضوری بهتر میتونه ریشه یابی کنه و اگه قابل حل باشه، حلش کنه

68. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط boshiant نمایش پست ها
    از مشاوره حضوری استفاده کن
    پیشنهاد من در لحظه، طلاق هست
    ولی مشاوره حضوری بهتر میتونه ریشه یابی کنه و اگه قابل حل باشه، حلش کنه
    و بازهم تاپیکهای قدیمی رو بالا نیارین
    بعد از اینهمه سال قطعا شرایط استارتر با اونوقتش یکی نیست
    ضمن اینکه اصلا شاید مایل نباشه تاپیک ۴ سال پیشش بالا بیاد

شما با بالا اوردن تاپیکهای قدیمی این حق رو از تاپیکهای جدید میگیرین که دیده بشن و ظلم در حق کسانیه که الان و در حال حاضر مشکل دارن و منتظر مشاوره هستن
    لطفا دقت کنین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد