نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بحث آزاد:پیشنهاد رابطه جنسی بین دختر و پسر

6270
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

بحث آزاد:پیشنهاد رابطه جنسی بین دختر و پسر

پیشنهاد رابطه جنسی به دوست دختر از سوی دوست پسر
    اکثر قریب به اتفاق دخترانی که رابطه دوستی طولانی مدت با پسران دارند در آغاز رابطه دوستی علی رغم تصورشان درگیر روابط جنسی خواسته یا عمدتا ناخواسته می شوند.
    بر اساس نتایج یک پژوهش که در شمال شهر تهران انجام شده است اکثر دختران طی ۲ سال اول رابطه خود باجنس مخالف، درگیر روابط جنسی می شوند.
    این در حالی است که تقریبا همه دختران مورد مطالعه در ابتدای برقراری رابطه دوستی تصور می کرده اند که از درگیری جنسی مصون بوده، مهارت و قدرت کافی را در کنترل و هدایت روابط و دوستی دارند.
    در بخش دیگری از این مطالعه آمده است اکثر قریب به اتفاق آنها در آغاز روابط دوستی با پسران بر این باور بودند که آنها خیلی زرنگ تر از آن هستند که دوستشان بتواند از آنها سوء استفاده جنسی کند.
    در بخش تحلیلی این پژوهش یکی از علل درگیر شدن دختران در روابط جنسی برداشت نادرست آنها از روابط دوستی با پسران عنوان شده است.به عنوان مثال انگیزه و هدف اکثر دختران از برقراری رابطه دوستی با جنس مخالف جلب حمایت و عاطفه گزارش شده است،در حالی که در پسران، برقراری روابط جنسی انگیزه و هدف اصلی رابطه دوستی بوده است.

مشکلاتی که معمولا برای دختران در ارتباط با دوست پسرشان به وجود می آید

قبل از خواندن مقاله ی زیر به دو نکته توجه کنید:
    1. هر چند اکثر مطالب مقاله ی زیر مورد تأیید این سایت می باشد اما به معنای تأیید صد در صد آن نیست. طبیعی است که از نظر شرعی، تنها راه ارضای این نیازها فقط ازدواج است و رابطه ی دوستانه و جنسی بین دوست دختر و و دوست پسر مردود است هدف این مقاله بیان مشکلاتی است که در این نوع رابطه ی غیر شرعی برای دختران بوجود می آید.
    2
    یکی از ترفندهایی که معمولا پسرها برای دستیابی به یک دختر بکار میگیرند بازگو کردن جملات زیر است:
    ـ دوست دختر قبلی من بهم خیانت کرد، با من صادق نبود
    - تو با بقیه دخترها فرق داری، تو دختر پاکی هستی و من به خاطر پاکی تو رو انتخاب کردم.

اگر شما به عنوان یک دختر از این پسر بپرسی چرا شما را دوست دارد جوابهای زیر را خواهید شنید:
    - دوست داشتن که دلیل نمی خواد،
    - نمیدونم چرا اینقدر دوست دارم، چون تو با بقیه دخترا فرق داری و …

مدتی کم از رابطه به اصطلاح شناخت برای ازدواج می گذرد ادعای دوست داشتن دو طرف به میان می آید و پسر از دختر درخواست رابطه جنسی دارد. دلایلی که به میان می آورند عبارتند از:
    - تو اگر من رو واقعا دوست داری باید این رابطه رو با من داشته باشی،
    - تو منو درک نمیکنی من پسرم بهم فشار میاد اگر منو درک میکردی نیازهایم هم برات مهم بود،
    - من و تو متعلق به هم هستیم حتما که نباید اسممون تو شناسنامه هم باشه که بتونیم رابطه جنسی پیدا کنیم،
    - قبل از ازدواج باید با هم رابطه جنسی داشته باشیم که بفهمیم میتونیم پاسخگوی نیازهای جنسی هم باشیم یا نه،
    - تو حتما منو دوست ندرای که پیشنهاد رابطه جنسیم رو رد میکنی.

این شرایطی است که متاسفانه دیر یا زود اکثر دختران در روابط دوستی با آن مواجه می شوند

نکاتی که باید دختران به آن زیاد توجه کنند:
    نکته اول:
    یک پسر چرا شما را برای ازدواج انتخاب کرده: مسلما اکثر پسرها فردی را برای ازدواج انتخاب میکنند که طبق گفته خودشان دختر پاکی باشد این موضوع را بارها به دختر بازگو می کنند که «تو با بقیه دخترا فرق داری تو دختر پاکی هستی» حال سوال اینجاست به نظر شما آیا اگر پسری به پاکی شما ایمان داشته باشد به خود اجازه میدهد تا بواسطه لحظاتی لذت این پاکی زیر پا گذاشته شود؟

نکته دوم:
    پسرها عموما در پیشنهادات رابطه جنسی خود به دخترها می گویند «اگر من رو دوست داری باید به نیازم پاسخ دهی و اگر این کار را نکنی یعنی من رو دوست نداری.» سوال اینجاست چرا یک دختر باید با زیر پا گذاشتن عفاف و پاکی خود، دوست داشتن خود را به اثبات برساند؟ چرا یک پسر با خویشتن داری و جلوگیری از شهوت و هوس خود، دوست داشتن خود را نشان ندهد؟ مگر نه اینکه ادعای دوست داشتن دارد و آیا به این فکر کرده اید که چطور میشود به یک پسر که قادر نیست جلوی نفس خو د را بگیرد برای زندگی تکیه کرد؟

نکته سوم:
    اکثر روابطی که قبل از ازدواج در آن رابطه جنسی بوجود می آید ازدواج صورت نمیگیرد. آری اکثر پسرها پسران هرگز راضی نمی شوند با کسی که رابطه جنسی به صورت کامل داشته اند ازدواج کنند. زیرا بسیاری از این پسرها با خود می گویند دختری که حاضر شده بدون ازدواج، رابطه ی جنسی با من داشته باشد چه تضمینی هست که بعد از ازدواج با من، با یک مرد غریبه ی دیگر نیز رابطه برقرار نکند؟! گرایشهای احساسی پسران پس از رابطه جنسی جای خود را به گرایش جنسی میدهد و فقط بعد از اولین رابطه جنسی رابطه دوستی شما بواسطه انجام رابطه جنسی ادامه می یابد. یک پسر (در مورد ازدواج)جذب دختری می شود که دیرتر به او راه دهد نه اینکه خود را کامل در اختیار او قرار دهد
    و اکثر روابطی که در آن رابطه جنسی بوجود می آید سرانجامی در پی ندارد. این، دست هیچ مردی نیست؛ این در ناخودآگاه پسران نهفته است و غالبا آن دسته از روابطی هم که در آن رابطه جنسی بوجود می آید و به ازدواج ختم می شود به دلایلی همچون (باردار شدن، جلوگیری از آبرو ریزی و…) و حتی اگر چنین هم نباشد در زندگی زناشویی دچار مشکل می شوند. شاید شما فکر کنید دوست پسر شما متفاوت باشد اما مسلما اگر تجربه کنید پی به محتویات این مقاله خواهید برد و آن موقع دیگر فائده ای ندارد!

نکته چهارم:
    هیچ اشکالی ندارد برای شناخت بیشتر جهت ازدواج ارتباط سالمی وجود داشته باشد اما باید فراموش نکنیم که این رابطه با رابطه دوستی تفاوت دارد و قوانین خاص خود را دارد اولا باید با اطلاع پدر و مادر و از طربق خواستگاری باشد
    و دوما با گفتگوی تلفنی زیاد با ارتباط از طریق چت نمی توان به شناختهای اولیه دست یافت و متاسفانه احساساتی که بر دو طرف حاکم می شود هر دو را از شناخت درست منحرف میکند. برای همین به این فکر کنید که پس از این دو ماه ممکن است به این نتیجه برسید که معیارهای یکدیگر را ندارید. نظر اسلام این است که برای ازدواج ابتدا باید بین دو طرف، گفتگوی عاقلانه باشد و بعد از ازدواج این رابطه به صورت عاشقانه و جنسی در بیاید برخلاف رابطه های دوستی بین دختر و پسر که معمولا ابتدا عاشقانه (یا جنسی) است که باعث می شود قدرت تصمیم گیری صحیح از طرفین گرفته شود.
    نکته پنجم:
    شهوت در وجود هر مردی پر رنگ است و در وجود زنان هم وجود دارد اما در مردان غریزه جنسی جلو تر از احساسات و در زنان بالعکس است به همین دلیل معمولا دختران در صورتی رابطه جنسی برقرار میکنند که واقعا حس کنند از روی دوست داشتن است اما معمولا پسران اینگونه نیستند. از اینرو غریزه جنسی میتواند یکی از دلایل پر رنگ ازدواج مردان باشد که گاها خود از آن بی اطلاعند اما امریست طبیعی.
    در رابطه ای که برای شناخت است صحبت راجع به مسایل جنسی مناسب نیست،

نکته ششم:
    اینکه سعی نکنید موقعیت و وجه اجتماعی طرف مقابل شما باعث بشود تا هویت فردی وی را نادیده بگیرید شما در زندگی با هویت فردی آن طرف روبرو هستید نه وجهه و موقیعت اجتماعی طرف مقابل (هر انسان دو شخصیت اجتماعی و فردی دارد که متاسفانه در اکثر آدمها تفاوت رفتاری و گفتاری بین این دو هویت زیاد است بعنوان مثال یک استاد دانشگاه، یک دکتر، یک شخصیت برتر اجتماعی دارای وجه اجتماعی مناسبی است شاید رفتارهای مودبانه و با کلاسی در اجتماع از خود نشان دهد اما در منزل یا در حین عصبانیت هویت فردی آن باعث بشود تا الفاظ یا رفتارهای نامناسبی از خود نشان دهد).

نکته هفتم:
    اگر هدف یک پسر ازدواج باشد هر چه زودتر خانواده را در جریان میگذارد حتی اگر شرایط آن مهیا نبود مسلما قرار نیست آدم منتظر بماند تا همه شرایط ایده آل برایش فراهم شود چون اگر منتظر این زمان بماند شاید چند سالی به طول بینجامد و هیچکس انتظار ندارد که از همان اول زندگی هر پسر صاحب خانه صاحب اتومبیل دارای مدرک و شغل مناسب و … باشد. ادامه رابطه شناخت باید با اطلاع خانواده ها باشند چرا که خانواده نقش مهمی دارد.
    ویرایش توسط saeed021 : 05-19-2015 در ساعت 12:44 AM
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

2. 10 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15627
    تشکـر
    64
    تشکر شده 158 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بحث آزاد :پیشنهاد رابطه جنسی به دوست دختر از سوی دوست پسر

ممنون عالی بود ومفید...
    امضای ایشان
    دل میبندیم به یک حباب بعد دل دل میکنیم که نترکد

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42780
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث آزاد:پیشنهاد رابطه جنسی بین دختر و پسر

به نظر من این دیگاه که میگید پسر برای لحظه ای لذت پاکی دخترو میزاره کنار اشتباهه!
    البته این چیزایی که مینویسم فقط و فقط نظر شخصیه منه
    رابطه ی جنسی یک نیاز هستش..بر خلاف تصورات مردم خانوم ها دقیقن به اندازه ی آقایان نیاز به برقراری رابطه جنسی دارند ولی این حرف ها که تو کله ی مردم اسلام کردن که دختر با داشتن پرده بکارت دختره و نباید دست پسر بهش بخوره و... اشتباهه!اون پسر میتونه بعد از رابطه که با دختر داشته باشه ولی دختر نمیتونه؟اگر این عمل زشت باشه پس درمورد آقایونم زشته
    ارزش یک دختر به بکارت نیست خیلی چیزهای دیگه ای هست که دخترو با ارزش میکنه
    من منظورم دختری نیست که از سر لذت با هرکسی میخابه و تنشو در اختیار همه قرار میده
    اما همونطور که پسرا قبل ازدواج رابطه دارند نباید توقع دختری افتاب مهتاب ندیده داشته باشند
    با یه اقایی درمورد این موضوع بحث میکردیم که گفتن شما از قوطی نوشابه ای که درش قبلن توسط یکی باز شده نوشابه میخوری؟؟؟
    خیلی تعجب کردم مگه دختر شئ هستش یا اسباب هستش که دخترو با یک قوطی نوشابه مقایسه میکنن
    اگر این حرفا درست باشه درمورد اون اقا هم صدق میکنه
    خاهرم یک خاستگار داشت که مادر داماد از ما نامه دکتر زنان برای سالم بودن پرده بکارت خاست..مادر منم در کمال ادب از ایشون نامه دکتر برای برقرار نکردن رابطه ی مقعدی داماد رو خاست که خیلیم ناراحت شدن
    به نظر من این موارد بخاطر نابرابری حقوق بین زن و مرد و برتر دونستن مرد به زن پیش میاد
    مگرنه دختر بودن فقط به بکارت نیست!پاکی و نجابت دخترو نمیشخ با بکارت زیر سوال برد
    همونجوری که اگر پسر قبل ازدواج باکسی رابطه برقرار کنه نجیب نیست از نظر من

5. کاربران زیر از mahsajame بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)