نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: سرد بودن شوهر

1217
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16515
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy سرد بودن شوهر

سلام .پنج ساله ازدواج کردم وشوهرم نسبت بهم خیلی سرد شده.حتا بعضی وقتا بهم میگه ازم متنفره.مازندگی رو با عشق شروع کردیم اما بعد ازدواج همه چی عوض شد.احساس میکنم اصلا دوستم نداره .حتی باهم رابطه جنسی هم نداریم شاید ماهی یک بار اونم به اصرار خودم میفهمم که خودارضایی میکنه از بی توجهیاش خسته شدم.اصلا دوست نداره پیشش باشم.همش هم درحال چت کردنه.تازه بداخلاقم هست اگه کاری برخلاف میلش باشه عصبانی میشه.بچه هم نمیخواد.خیلی حالم بده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    تشکر شده 44 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : سرد بودن شوهر

سلام. زندگی ما هم بعد 4 سال به همین جا رسیده. منتها همسر من همیشه میگه که ممو دوست داره و عاشقمه. ولی 2 ساله که نسبت به ************ سرد شدیم ماهی 1 بار نهایتش. منم فهمیدم که خود ارضایی میکنه ولی به روش نیاوردم. چند بار هم حس کردم که با زن های دیگه رابطه داره ولی فقط حس کردم و مطمئن نیستم و به روش نیاوردم چون نمیخوام زندگیم بپاشه از هم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    تشکر شده 158 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره.درخشان نمایش پست ها
    سلام .پنج ساله ازدواج کردم وشوهرم نسبت بهم خیلی سرد شده.حتا بعضی وقتا بهم میگه ازم متنفره.مازندگی رو با عشق شروع کردیم اما بعد ازدواج همه چی عوض شد.احساس میکنم اصلا دوستم نداره .حتی باهم رابطه جنسی هم نداریم شاید ماهی یک بار اونم به اصرار خودم میفهمم که خودارضایی میکنه از بی توجهیاش خسته شدم.اصلا دوست نداره پیشش باشم.همش هم درحال چت کردنه.تازه بداخلاقم هست اگه کاری برخلاف میلش باشه عصبانی میشه.بچه هم نمیخواد.خیلی حالم بده
    خطایی از شما سرزده؟
    تاحالا باهاش صحبت کردی ک چرا سرد شده؟
    دلیلی واسه سرد بودنش داره؟؟؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دوست عزیز بین شما خیلی وقته که طلاق عاطفی رخ داده

پس بهتره در این مورد در وقتی مناسب با همسرتون صحبت کنید ...

صحبتی قاطعانه که بتونید به نتیجه ای برسید یا برای ادامه زندگی و یا برای کات کردن

چون شما اگر به همین منوال بخوایت ادامه بدید چیزی جز نگرانی و افسردگی عایدتون نخواهد شد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام وادب

آیا زندگی شما با رابطه قبلی شروع شده ؟؟؟و دوست بودین ؟؟ آیا روابط جنسی هم داشتین ؟؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12792
    تشکـر
    149
    تشکر شده 154 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست خوبم
    به نظرم زندگي شا يكنواخت شد وهردفعه ميل زندگيتون ب صفر گرايش پيدا مب كنه بايد تو زندگي تون تغيير ايجاد كنيد اگرنه هر روز بدبد تر مي شه
    راه حل :
    مي تونيد براي هر مناسبت جشن وكادو شادي كنيد
    مي تونيد مسافرت بريد وخوش بگزرونيد
    تنوع لباسي حتي موهاتون اگر بلنده گوتاه كني اگر صاف فر كنيد يا رنگشو عوض كنيد
    هرروز غذا جديد بپزيد وسوپرازش كنيد وهمش پاو خورشت نپزيد تنوع بديد
    اخرشم براي تنوع جديد بچه بياريد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد