نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: درمان زودانزالی

4057
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16655
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

درمان زودانزالی

سلام.من حدود6سال خودارضاییی میکردم الان سنم18هست وترک کردم خودارضایی رو و خیلی زود انزالم شاید از روی لباس که باکسی نزدیکی کنم ارضا بشم حتی با قرص ترامادول و کاندوم هم زمان ************م یک یا دودقیقه هست.میخواام بدونم که چیکار کنم دیر انزال بشم بصورت طبیعی

2. کاربران زیر از mmad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : زودانزالی

نقل قول نوشته اصلی توسط mmad نمایش پست ها
    سلام.من حدود6سال خودارضاییی میکردم الان سنم18هست وترک کردم خودارضایی رو و خیلی زود انزالم شاید از روی لباس که باکسی نزدیکی کنم ارضا بشم حتی با قرص ترامادول و کاندوم هم زمان ************م یک یا دودقیقه هست.میخواام بدونم که چیکار کنم دیر انزال بشم بصورت طبیعی

بیشتر مردها حداقل برای مدت کوتاهی زود انزالی رو در طول زندگیشون تجربه می کنند .
    برای بیشتر مردان این مشکل بصورت دائم نیست و بعد از مدتی خود به خود درمان میشه .
    زود انزالی یا انزال زود رس وقتی مشکل ساز میشه که از حالت موقت خارج شده و در هر بار آمیزش جنسی مرد دچار اون بشه .
    راههای طبیعی زیادی برای درمان زود انزالی وجود دارد که در این مقاله ما شش راه اصلی رو به شما معرفی می کنیم.
    اول بیایید ببینیم که کلا به چه حالتی زود انزالی گفته میشه ؟

• زودانزالی" onclick="replacer_hook(55)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زودانزالی چیست ؟

زود انزالی به جالتی گفته میشه که مرد بعد از تحریک و نعوظ کامل بالافاصله بعد از شروع نزدیکی جنسی و دخول به ارگاسم و انزال می رسد و توانایی ارضای جنسی همسر خود را از دست می دهد .
    معمولا انزال زود رس بین 30 ثانیه تا 2 دقیقه بعد از شروع دخول صورت می گیرد .
    معمولا در راه های درمان زود انزالی بصورت همزمان بر روی بدن و ذهن اقداماتی صورت میگیرد تا مرد به حالت روان تنی ( سلامت جسمی و روحی ) مناسب برای یک نزدیکی جنسی طولانی مدت دست پیدا کند .

سوال : مشکل زود انزالی در کمتر از 10 ثانیه

در کشور امریکا 25 تا 40 درصد مردان دچار زودانزالی هستند که بنا بر اظهارات متخصصین این درصد در کشور ما بسیار بیشتر از سایر کشور هاست .
    از نظر فیزیکی دلیل زودانزالی بخاطر تحریک خیلی سریع اعصاب موجود در سر آلت مردان است که باعث انزال سریع و پیش از انتظار میشود .

• تفاوت زود انزالی با عدم نعوظ در مردان چیه؟

در مردانی که دچار بیماری عدم نعوظ آلت هستند ، با وجود تحریک شدن ، خون به مقدار مناسب به آلت نرسیده و باعث ایجاد اختلال در نعوظ میشود ولی در بیمارانی که از زودانزالی رنج می برند آلت به حالت نعوظ کامل می رسد ولی بلافاصله بعد شروع نزدیکی و دخول ، مردن به انزال می رسد .

• چه چیزی باعث ایجاد زود انزالی در مردان می شود ؟

درحالیکه علت عدم نعوظ در مردان مربوط به بیماری های قلبی و عروقی و یا بیماری هایی مثل دیابت می شود ، دلیل زود انزالی بیشتر مربوط به مسائل روانی و آمادگی ذهنی و جسمی فرد است .
    از علت های شایع انزال زود رس می تواند ، عدم رسیدن به بلوغ جسمی و جنسی کامل ، فشار عصبی بخاطر رابطه ی جنسی ، استرس برقراری رابطه ی جنسی با همسر تازه ازدواج کرده و یا حتی افسردگی را نام برد .

• پیشنوازی :

پیشنوازی یک تجربه جنسی شامل لمس کردن ، ماساژ دادن و نوازش دادن بدن شریک جنسی بدون انجام دخول است که در صورتی که با نفس های عمیق و آرام همراه باشد می تواند به درمان زود انزالی کمک فراوانی بکند .
    در هنگام پیشنوازی و ملاعبه فشار خون مرد و زن به آرامی بالا می رود و از ایجاد هیجان سریع و ناگهانی جلوگیری می شود .
    حفظ این آرامش بسیار مهم است چراکه مردان بسرعت به نقطه اون تحریک جنسی می رسند ولی زن ها نیاز به زمان بیشتری برای تحریک شدن دارند .
    در واقع زن ها به 20 تا 30 دقیقه زمان برای تحریک شدن از نظر جنسی نیاز دارند در حالیکی مردها به سرعت بسیار بیشتری تحریک می شوند .
    با تمرین طولانی مدت پیشنوازی ، مردها یاد می گیرند که هیجان خود رو کنترل کنند و بدین ترتیب از نظر روانی تمرکز لازم برای جلوگیری از انزال خود را در دراز مدت پیدا می کنند .

• تمرین ماهیچه های لگنی

برای اینکار کافیه که ماهیچه مثانه ی خود رو محکم فشار بدید ، مثل حالتی که می خواهید جلوی ادرار خود رو بگیرید .
    با اینکار شما ماهیچه های مرتبط با انزال خود را قوی می کندی و در هنگام انزال می تونید با نگه داشتن و کنترل این ماهیچه ها جلوی انزال زودرس خود را بگیرید .
    لازم به ذکر است که قوی شدن این ماهیچه ها به درمان بیماری عدم نعوظ آلت نیز کمک می کنند . بدین صورت که با محکم نگه داشتن این ماهیچه ها خون در الت نگه داشته می شود و نعوظ کامل حفظ می شود .

• استفاده از کاندوم

استفاده از کاندوم در هنگام مقاربت جنسی باعث کاهش اصطحکاک در سطح الت می شود و بدین ترتیب از تحریک بیش از اندازه اعصاب آلت جلوگیری میشود و در نهایت مدت زمان بیشتری می توان به نزدیکی جنسی ادامه داد.

• ژل و کرم های تاخیری بی حس کننده

با قرار دادن مقدار کمی از ژل های تاخیری بر روی سر آلت می توان از زود انزالی در آمیزش جنسی جلوگیری کرد.
    این ژل ها در ناحیه ای که مورد استفاده قرار می گیرند تا حدودی بی حسی ایجاد می کنند و از تحریک بیش از اندازه در آن قسمت جلوگیری می کنند و در نهایت مدت زمان نزدیکی را افزایش می دهند .

• مکمل های طبیعی

بعضی از مرد ها بر این باورند که داروهای طبیعی می تواند زود انزالی را درمان کند . واقعیت این است که هیچ داروی گیاهی خاصی برای درمان زودانزالی وجود ندارند و بیشت رداروها موجود در بازار بیشتر جنبه ی آرامش بخش دارند چراکه زودانزالی بیتش رمربوط به ماسئل ذهنی است و با مصرف آرامش بخش ، می توان بصورت کاذب ذهن را آرامش کرد و مدت بیشتر در رابطه ی جنسی باقی ماند .
    بکلید روش های طبیعی دروان زود انزالی ، پیدا کردن راهی برای دوری از استرس و اضطراب است .

• آرام شدن

درصد بالایی از مشکلات زودانزالی مربوط به استرس و عدم وجود آرامش در فرد است .
    تمرین های آرامش بخش مثل نفس های عمیق و تکنیک های دم و بازدم می تواند به کسب آرامش کمک بسزایی بکند. کلاس های یوگا و مدیتیشن و کلا هر چیزی که ذهن شما رو آرام می کند در بهبود و درمان بیماری زود انزالی بسیار موثر است .

با وجود اینکه مشکل زود انزالی برای مردم و هسرش بسیار نارحت کننده است ، ولی این یک بیماری مهلک نیست و با رو های مختلفی قابل درمان است .
    درمان های انزال زودرس معمولا شامل ریلکس شدن و دوری از استرس و تنش های فکری می باشد .
    شما هم می توانید بعد از مدتی تمرین و با استفاده از روش های مختلفی که در این مقاله ذکر شد به مدت زمان دلخواهتون در رابطه جنسی برسید و از نعمت های حلال الهی استفاه کنید .

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : درمان زودانزالی

نقل قول نوشته اصلی توسط mmad نمایش پست ها
    درود سنتون روببینید ..... 18.... وسوالتون رو حالا خود ارضایی ب کنار الان میگید ترک کردی ولی نزدیکی میکنید زود انزال ایا شما متاهلید؟
    یا....
    دراینمورد روشن کنید بهتون پاسخ میدم
    درمورد عوارض قرصها خصوصا ترامادول مسکنه وشدیدا اعتیاد اور وموقته هرچیزی روعادت کنی دیگه اثرش میره وعین همین میگید اثری نکرد دوست عزیز باخودتون روراست وکلا از مسئله جنسی فعلا ب اقتضای سنیتون اگر متاهل نیستین دست بکشید خود ارضایی یک یاز تبعاتش انزال سریع هست و دراینده سوای سرد ی وبی میلی به همسرتون مشکلاتی بیشتر به بار میاره

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16655
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نه مجردم ولی نزدیکی میکنم.توروخدا راهنماییم کنین

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16655
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نه مجردم ولی نزدیکی میکنم.کمکم کنین.ایا راهی هست به حالت عادی برسم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16655
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مجردم ولی نزدیکی میکنم.چیکار کنم که انزالم به حالت معمولی برسه؟

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16655
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نه مجردم ولی نزدیکی میکنم.توروخدا راهنماییم کنین.زود انزالیم بخاطر خودارضایی هایی که داشتم هست؟؟؟من فک میکنم این زود انزالی من مربوط به اعصاب وروانم هست

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19031
    تشکـر
    4
    تشکر شده 35 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

اولا که شما باید نزدیکی و خود ارضایی رو بزاری کنار ..............

حداقل یه یکی دو سالی وقت میخواد تا بدنت ترمیم بشه و به حالت نرمالش برگرده ...............

سعی کن ورزش های هوازی مثل شنا رو انجام بدی ........

یادت نره اول باید این عادت بد رو بزاری کنار .........

نگرانم نباش و مطمئن باش بعد از یه مدتی بدنت قدرتشو به دست میاره ....

خیلی زیاده روی کردی نزدیک 7 ساللللللللللللل !!!!!!

باید صبر کنیییییییی

در ضمن ترامادول هم نخور که تازگیا میگن از هشیش و شیشه درست شده و بد تره ......

یادت نره ...

این کارارو بزار کنار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)