نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: بحث آزاد:تجربه و مشاوره کاربران سایت

1680
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 26 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

بحث آزاد:تجربه و مشاوره کاربران سایت

با سلام خدمت همه دوستان ،
    مدت زیادی نیست با این سایت آشنا شدم ولی در این همین زمان کم هم ، پست های بسیاری را خوندم ، حرف ها و درد دل های زیادی شنیدم از کسانی که انواع و اقسام مشکلات را داشتند ، نظرهای کاربران را با دقت بررسی کردم وبا تعدادی از کاربران هم آشنا شدم و حرف ها و نظرهای جالبی (حداقل برای من) بینمان رد و بدل شد. اما موضوعی ذهنم را درگیر کرده ، نه تنها در این سایت بلکه در سایت های مشابه هم وضع به همین صورت است. بنابراین صریح و شفاف مسئله رو میگم و پیشاپیش از تمام دوستان و کاربران و مدیریت سایت عذرخواهی می کنم.
    بسیاری از افراد درسنین مختلف با مشکلات متفاوت به دلایل مختلف برای یاری گرفتن به این سایت میان ، سوال من این است چه تعداد از این افراد جواب خود را پیدا می کنند؟؟ ، چگونه می شود در یک تاپیک که حتی کاربران ثابت سایت اتفاق نظر ندارند و معمولا بحث به خارج از سوال اصلی می رود ، جواب خود را پیدا کنند؟؟ چگونه پسر و دختری که از سر اجبار و محدودیت برای جواب به هزاران سوال بی جواب خود به سایت پناه آورده اند ، جواب خود از زبان کسانی پیدا کنند که هیچ شناختی از پاسخ دهنده ندارند ؟! ... مطمئنم تمام کاربران سایت آدم های فهمیده هستند و اصولا عقیده من اینه که زندگی هر انسانی چه خوب وچه بد را می شود کتاب کرد و از آن درس آموخت ، اما عده ای در این میان درست عبرت اند و عده ای دیگر الگو، هرکسی تجربیات مختلفی دارد ولی آیا می توان همه ی تجربیات را یکجا یک شخص داشته باشد ؟
    خلاصه حرف من این است که باتوجه به اینکه هویت اغلب کاربران سایت و حتی اطلاعات کلی آن ها مثل تحصیلات ، سن و... مشخص نیست و حتی اختلاف در پاسخ بین کاربران ثابت سایت مشاهده می شود ،
    آیا اخلاقی است که صرف اعتقادات شخصی ، تجربیات شخصی و شاید مطالعه یک حکم کلی (مثل درست یا غلط ، بله یا خیر ، خوب یا بد ) به یک موضوع بدهیم ؟؟ بهتر نیست به جای حکم کلی دادن و به خوب و بد اکتفا کردن ، قسمتی از تجربه و احساس را که برای خودمان یا حداقل برای دوستانمان اتفاق افتاده است را بازگو کنیم....
    برای مثال در جواب این پست " از زندگی خسته " به جای اینکه موضوع را به کلی زیر سوال ببرند و خوب و بد بگویند یا عباراتی چون بیخیال و اصلا مهم نیست ،بهتر نیست کاربران دختر دلایل خود برای بی اعتنایی به چنین پسری که بی تردید در محیط دانشگاه و کل زندگی برای هر دختری اتفاق افتاده است را شرح دهد؟ یا پسران اگر تجربه ای مشابه دارند در اختیار بگذارند ... با خوب وبد گفتن و خط کشیدن روی افکار و احساس یه نفر نمی توان به نتیجه رسید .... تجربیات را شما باز گو کنید ، نتیجه گیری و تصمیم گیری با شنونده ...
    وضع برای بقیه موضوعات دیگر هم به همین منوال است و پست های زیادی میتونم مثال بزنم و برای اینکه حوصلتون سر نره بحث هایی دیگه رو باز نمی کنم ...

ممنون که تا اینجا خوندید ...

2. 11 کاربران زیر از miladddd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : اخلاقی است یا خیر ؟ ...( لطفا کاربران پایه ثابت سایت ببینند ...)

سلام
    من فقط یه چیزی بگم

تو این سایت. همهههه با تجربه نیستند

و دلیل اینکه کاربرای ثابت این سایت تو همه تایپک ها نظر نمیدن چون واقعا نمیتونن شاید نظری بدن

اینجا سایت مشورت دوستان طبق. ذهنیتشون طبق چیزای که تو جامعه میبنیند طبق فرهنگ وسطح علم خودشون و مهم تراز همه تجربه خودشون نظر میدن

و اون کسی که مشکل داره نظرات بچه هارو میخونه یه جمع بندی میکنه و تصمیم نهایی خودشو میگیره

قرار نیست همه نظراتشون مس هم باشن

همین تفاوت نظر ها مشابه نظر ها. که میتونیم کمک دوستمون کنیم

ما فقط میخوایم دوستمون از سر در گمی بیرون بیاد
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16100
    تشکـر
    51
    تشکر شده 100 بار در 43 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظرم سایت احتیاج به کمی بهبود داره...

کسانی که قبلا توی سایت اومدن، کم و بیش همدیگه رو میشناسن و میدونن کامنتی که میخونن از زبون چه آدمی بیرون میاد، سن و سالش، سطح تجربش، این که دانش مشاوره داره یا نه و...
    اما افرادی که از بیرون مراجعه میکنن چنین شناختی رو ندارن... نمیدونن جوابی که میگیرن از یه مشاور کارکشته است، یا دانشجوی روانشناسی یا یه عادم کاملا معمولی...
    طبیعتا قضاوتی هم راجع به قابل اعتماد بودن پاسخ ندارند...
    .
    به نظرم بهتره به جای بخشی از اطلاعات بی کاربردی که سمت راست کامنتهای افراد هست، اطلاعات فرد مشاور مثل سن و سال، سطح تحصیلات، رشته تحصیلی، شغل و... درج بشه.
    فرض کنید شما یک سوال پزشکی دارید؛ قطعا دوست دارید بدون مشاورتون پزشک هست یا نه... و اگه ببینید که مشورت دهنده مکانیکه! (خودمو میگم) مطمئن میشید که نظر احتمالا به اندازه کافی دقیق نیست
    ...

6. 6 کاربران زیر از Hectorious بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود اولا این خصلت ما ایرانیهاست که همه فن حریفیم وراجع به همه چی نظر وادای عالمی داریم درسته؟ موافقید بااین استدلالم؟

و خودمون رو درجایگاهیی میبینم که نیستیم دقت کنید اکثر جوابای کاربران کپی پسته یا ازجواب قبلی خلاصه شده حالا کاری به کادر وتیم مشاوره ندارم

وهم اینجا بقول پریماه خانم صرف نطر ومشورت سطحی وکمک به تاپیک میان دانسته هاشون رو برحسب تجربه و یا فعال بودنشون میذارند بدون اینکه دانششو وتخصصشو داشته باشن

دقیقا من روزای اول اومدم ب همین درک استارتر تاپیک رسیدم وحتی خودمم نگفتم تخصصم چیه
    ولی تا جایی تونستم کمک کردم واگرحتی تاپیکی درمورد تخصصم نبوده برحسب اینکه کاربر عامیانه تر و روانتر درکش کنه پاسخو براش تفهیمش کردم
    بهرحال توجه داشته باشیم ارسال پست مهم نیست مهم محتواشه و برای زندگی و سرنوشت ومشکلاتی که اگاهی نداریم نسخه نپیچیم وتعیین تکلیف نکنیم چون بندگان خدا ب هامید یمیان ویک تصمیم غلط بکار برده بشه چبسا خطرات جبران ناپذیری داشته باشه
    باید در جملات و نظر به اون پاسخه تاکید بشه یک نظر هست و مخاطب بدونه باید جمع بندی کنه و نتیجه گیری بکنه

ولی گاها افراد بامشکلاتی روبرو میشوند نمیتونند تصمیم وجواب درست رواستدلال واستخراج کنند پس میطلبه مدیران بر جوابهای تاپیکها نظارت کنندوناظم بخش داشته باشیم
    گاها مشاهده کردم جواب و یا تاپیکو منحرف و ب چالش میکشند وباعث سردرگمی ودلسردی کاربر ویا بنده شدند
    وذاتا هم مباحث اینگونه خصوصا جنسی دراین سن براشون جذابه وکشش میدن ووووو تا کاربر کلا گیج بشه بارها مشاهده کردم و گوشزد کردم ولی وقتی مدیران مربوطه ویا تیم مشاوره اهمیتی ندن بنده سمت ویا تعهدی دراین سایت ندارم

طبعا وظیفمو انجام ومیرم بهرحال باشد که مدیران نظارت بیشتری بر جوابیه ها داشته وهم کاربران صرف نشون دادن وفعالیت نیان تاپیکوبالا وبرای چیزی سرهم کردن خودی نشون بدند مهم وهدف کمک به این افراده وهم بروز کردن علم ودانشمون یاحق

8. 4 کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط miladddd نمایش پست ها
    مدت زیادی نیست با این سایت آشنا شدم ولی در این همین زمان کم هم ، پست های بسیاری را خوندم ، حرف ها و درد دل های زیادی شنیدم از کسانی که انواع و اقسام مشکلات را داشتند ، نظرهای کاربران را با دقت بررسی کردم وبا تعدادی از کاربران هم آشنا شدم و حرف ها و نظرهای جالبی (حداقل برای من) بینمان رد و بدل شد. اما موضوعی ذهنم را درگیر کرده ، نه تنها در این سایت بلکه در سایت های مشابه هم وضع به همین صورت است. بنابراین صریح و شفاف مسئله رو میگم و پیشاپیش از تمام دوستان و کاربران و مدیریت سایت عذرخواهی می کنم.
    بسیاری از افراد درسنین مختلف با مشکلات متفاوت به دلایل مختلف برای یاری گرفتن به این سایت میان ، سوال من این است چه تعداد از این افراد جواب خود را پیدا می کنند؟؟ ، چگونه می شود در یک تاپیک که حتی کاربران ثابت سایت اتفاق نظر ندارند و معمولا بحث به خارج از سوال اصلی می رود ، جواب خود را پیدا کنند؟؟ چگونه پسر و دختری که از سر اجبار و محدودیت برای جواب به هزاران سوال بی جواب خود به سایت پناه آورده اند ، جواب خود از زبان کسانی پیدا کنند که هیچ شناختی از پاسخ دهنده ندارند ؟! ... مطمئنم تمام کاربران سایت آدم های فهمیده هستند و اصولا عقیده من اینه که زندگی هر انسانی چه خوب وچه بد را می شود کتاب کرد و از آن درس آموخت ، اما عده ای در این میان درست عبرت اند و عده ای دیگر الگو، هرکسی تجربیات مختلفی دارد ولی آیا می توان همه ی تجربیات را یکجا یک شخص داشته باشد ؟
    خلاصه حرف من این است که باتوجه به اینکه هویت اغلب کاربران سایت و حتی اطلاعات کلی آن ها مثل تحصیلات ، سن و... مشخص نیست و حتی اختلاف در پاسخ بین کاربران ثابت سایت مشاهده می شود ،
    آیا اخلاقی است که صرف اعتقادات شخصی ، تجربیات شخصی و شاید مطالعه یک حکم کلی (مثل درست یا غلط ، بله یا خیر ، خوب یا بد ) به یک موضوع بدهیم ؟؟ بهتر نیست به جای حکم کلی دادن و به خوب و بد اکتفا کردن ، قسمتی از تجربه و احساس را که برای خودمان یا حداقل برای دوستانمان اتفاق افتاده است را بازگو کنیم....
    برای مثال در جواب این پست " از زندگی خسته " به جای اینکه موضوع را به کلی زیر سوال ببرند و خوب و بد بگویند یا عباراتی چون بیخیال و اصلا مهم نیست ،بهتر نیست کاربران دختر دلایل خود برای بی اعتنایی به چنین پسری که بی تردید در محیط دانشگاه و کل زندگی برای هر دختری اتفاق افتاده است را شرح دهد؟ یا پسران اگر تجربه ای مشابه دارند در اختیار بگذارند ... با خوب وبد گفتن و خط کشیدن روی افکار و احساس یه نفر نمی توان به نتیجه رسید .... تجربیات را شما باز گو کنید ، نتیجه گیری و تصمیم گیری با شنونده ...
    وضع برای بقیه موضوعات دیگر هم به همین منوال است و پست های زیادی میتونم مثال بزنم و برای اینکه حوصلتون سر نره بحث هایی دیگه رو باز نمی کنم ...

سلام. حرفتون کاملا درسته. اینجور که من متوجه شدم اینجا بیشتر یک سایت گفتگو است تا یک سایت مشاوره. دلیلش هم اینهایی است که شما اشاره کردید. حتی بعضی جاها فقط فکر کل کل با هم هستند. یا حتی گروه بندی غیر رسمی بوجود آمده....

10. 2 کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16703
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سرنوشت یک ادم ممکنه تغیر کنه شما میگین سایت گفتگو ! اسم سایت مشاوره هست مردم اعتماد میکنن اون دنیا باید جواب هر حرف که زده میشه را داد ممنون از این تاپیک مفید

12. 2 کاربران زیر از اسمان71 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بحث آزاد:تجربه و مشاوره کاربران سایت

سلام
    منم واس مشکلم اومدم اينجا و موندگار شدم.سعي ميکنم بر اساس تجربياتم پست بذارم.و اکثرا فقط ميخونم تا اطلاعاتم بيشتر شه.چون من سواد مشاوره رو ندارم

14. 2 کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط اسمان71 نمایش پست ها
    سرنوشت یک ادم ممکنه تغیر کنه شما میگین سایت گفتگو ! اسم سایت مشاوره هست مردم اعتماد میکنن اون دنیا باید جواب هر حرف که زده میشه را داد ممنون از این تاپیک مفید
    بله! متاسفانه! به نظرم اینجوریه!
    خب کمی بگردید متوجه میشید اینجوریه. راهنمایی خوب کمه. معمولا توسط مدیر سایت راهنمایی هایی خوبی ارائه میشه. ولی حضورشون زیاد نیست دیگه.
    این تاپیک هم عالیه.
    پیشنهاد Hectorious خیلی عالیه.
    فرمایش شما درباره "اون دنیا باید جواب هر حرف که زده میشه را داد" قابل تامله و ترکیبش با پیشنهاد Hectorious سایت رو بهبود میده.
    مثلا اگر رشته من در راستای پزشکی نیست و در جایی نظر میدم. سائل از اکانت من متوجه میشه که چقدر رو حرفم حساب کنه. اینجوری من هم مدیون نمیشم و ایشان هم راهنمایی درستتر رو با آگاهی از تخصص مشاورش انتخاب میکنه.

16. 3 کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام وادب

چون شما موضوع رو در بحث آزاد مطرح کردین برای اینکه ؛ دوستان رو در پاسخهائی که میدن به چالش و ارائه بهترین نظر وادار کنم ؛قبل از توضیح کامل و نظر خودم؛؛

از دوستان درخواست میکنم راجع به این نکته که تمام پاسخ دوست عزیزمون میلاد در این کلمه (( مشاور دات کو co . )) نهفتست !! و اگر دوستان نظری دارن ومتوجه موضوع

شدن ارائه بدن
    ویرایش توسط ali502902700 : 05-27-2015 در ساعت 04:32 PM

18. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام بله متاسفانه تو سایت ها همینطور که شما گفتید نحوه پاسخگویی وگرفتن جواب توسط افراد متخصص خیلی کمه وافراد بر حسب تجربیات واتفاقات میگنند . وبه قول خودتون بیشتر تاپیک ها با کل کل ممکنه ختم بشه
    ولی اگه بخواهیم درستو حسابی مشکلو حل کنیم وبتونیم با متخصصین در ارتباط باشیم باید بهاشو بپردازیم این سایت یا سایت های مشابه همین چون مجازی ورایگانه خو بنظرم همینطوره ولی این سایت از بقیه سایت های که تو زمینه مشاوریا غیره بوده بهتره تونسته جوابگو باشه ...
    وبا جواب اقای [replacer_a] موافقم که ما ادعا میکنیم تو همه رشته ها متخصصییم ...
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

20. 2 کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr . Security نمایش پست ها
    درود اولا این خصلت ما ایرانیهاست که همه فن حریفیم وراجع به همه چی نظر وادای عالمی داریم درسته؟ موافقید بااین استدلالم؟

و خودمون رو درجایگاهیی میبینم که نیستیم دقت کنید اکثر جوابای کاربران کپی پسته یا ازجواب قبلی خلاصه شده حالا کاری به کادر وتیم مشاوره ندارم

وهم اینجا بقول پریماه خانم صرف نطر ومشورت سطحی وکمک به تاپیک میان دانسته هاشون رو برحسب تجربه و یا فعال بودنشون میذارند بدون اینکه دانششو وتخصصشو داشته باشن

دقیقا من روزای اول اومدم ب همین درک استارتر تاپیک رسیدم وحتی خودمم نگفتم تخصصم چیه
    ولی تا جایی تونستم کمک کردم واگرحتی تاپیکی درمورد تخصصم نبوده برحسب اینکه کاربر عامیانه تر و روانتر درکش کنه پاسخو براش تفهیمش کردم
    بهرحال توجه داشته باشیم ارسال پست مهم نیست مهم محتواشه و برای زندگی و سرنوشت ومشکلاتی که اگاهی نداریم نسخه نپیچیم وتعیین تکلیف نکنیم چون بندگان خدا ب هامید یمیان ویک تصمیم غلط بکار برده بشه چبسا خطرات جبران ناپذیری داشته باشه
    باید در جملات و نظر به اون پاسخه تاکید بشه یک نظر هست و مخاطب بدونه باید جمع بندی کنه و نتیجه گیری بکنه

ولی گاها افراد بامشکلاتی روبرو میشوند نمیتونند تصمیم وجواب درست رواستدلال واستخراج کنند پس میطلبه مدیران بر جوابهای تاپیکها نظارت کنندوناظم بخش داشته باشیم
    گاها مشاهده کردم جواب و یا تاپیکو منحرف و ب چالش میکشند وباعث سردرگمی ودلسردی کاربر ویا بنده شدند
    وذاتا هم مباحث اینگونه خصوصا جنسی دراین سن براشون جذابه وکشش میدن ووووو تا کاربر کلا گیج بشه بارها مشاهده کردم و گوشزد کردم ولی وقتی مدیران مربوطه ویا تیم مشاوره اهمیتی ندن بنده سمت ویا تعهدی دراین سایت ندارم

طبعا وظیفمو انجام ومیرم بهرحال باشد که مدیران نظارت بیشتری بر جوابیه ها داشته وهم کاربران صرف نشون دادن وفعالیت نیان تاپیکوبالا وبرای چیزی سرهم کردن خودی نشون بدند مهم وهدف کمک به این افراده وهم بروز کردن علم ودانشمون یاحق

حرف دوستان صحیح ولی نه ناظم بخش و مدیران بخش هیچکدام دایمی نیستن

چون این سایت درگاه مراکز مشاوره ایرانه و بصورت کمک های این مرکز فعالیت داره

پس کسی پولی و امتیازی دریافت نمیکنه که اگر مدیر بخش شد دایمی انجام وظیفه کنه

قبلا" افرادی به عناوینی ارتقاء داده شدن ولی بعد از مدتی اثری از آثارشون نیست

به هر ترتیب هر کسی نیاز به مشاوره تخصصی داشته باشه میتونه با شماره های مراکز تماس بگیره

و مشکلش رو عنوان و پیگیری کنه ... در این ارسال و دریافت ها بیشتر تجربه و درک دوستان بیان میشه نه مشاوره های تخصصی

که اگر کسی چنین تفکری داشته باشه سخت در اشتباهه ...

چون حل مشکلات روانی بدون ملاقات حضوری و با نوشتن چند خط قابل درمان و حتی بررسی نیست
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

22. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

مشاور دات کو CO . یعنی یک شرکت که برای امور مشاوره ثبت شده و کار اون تجارت مشاورست .

طبیعیه که افرادی که مشاوره میخوان ؛ نمیشه جوابشونو رایگان دریافت کنند ؛ برای همین تیم مشاوره کمتر دیده خواهد شد

اما ارائه نظر از طرف هرکسی و به هر نحوی که باشه با هر انگیزه (( خود نمائی ؛؛ کل کل ؛ خدمت ؛ کمک یا هر چیز دیگه که بشه تصورش کرد ))در این C o . موجب میشه تا اولا"

این شرکت پویا و فعال جلوه کنه و ثانیا" کسی که بیشتر گیج بشه بهتر میتونه به مشاورانی که از طریق تلفن پاسخگو هستند ؛ ارتباط برقرار کنه و مشاور پشت تلفن هم با جمع

بندی نظرات افرادی که به مسئله ورود پیدا کردن ؛ اثربخشی خودشو در حد اطلاعاتش بیشتر میکنه !

برای همین ناظم و مدیر بخشی نیاز نیست و اظهار نظر از طرف افراد با هر تخصص و اطلاعاتی ؛ کم یازیاد ؛ مفید یا غیر مفید ؛ با عملکرد بالا ؛ یک نیم سکه جایزه میگیره !

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

بله قانع شدیم لزومی نداره اینقد تاپیک رو کشدار وبااب وتاب به چالش بکشید صلاح مملکت خویش خسروان دانند
    خصوصی با مدیریت درارتباط بودم وخودم خواستم بیان تاپیکو ج بدند ومختومه بشه
    ناظم ومدیر درهرسایت حالا برهرمبنایی فعالت میکنه الزامیه تا نطمی باشه وسلسه مراتب رعایت بشه
    وهرسایت تابع یه وقوانینی هست نظارت بر درگیری و اهانت و فحاشی رومد نظرم بود تااخلالی در روند سایت وکاربرمداری پیش نیاد
    که بااینگونه مباحث برخورد بشه وهمچنین سایت از روال عادیش خارج نشه
    بهرحال دوستان این مورد با مدیریت ب توافق رسیدیم وموضوع مختومه هست شاد باشید

25. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 26 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

هر روز و هر روز توی شبکه های اجتماعی وایبر ، واتس اپ و .... ، پر از حرفای قشنگ قشنگه ، پند و اندرزهایی و نصحیت های فوق العاده از بزرگان ، هر روز و هر روز تند تند از جلو چشممون رد میشن ، مثلا "قدر لحظه ها را بدانید" ، " با عشق زندگی کنید" و ... . جمله هایی که فقط گوش کردن به یکیشون میتونه زندگی رو برای همیشه عوض کنه اما چرا هیچ اتفاقی نمی افته ، چون یه جمله هیچی نیست، هیچ فایده ای نداره ، اون بزرگی که این حرفها رو میزنه یک عمر طول کشیده تا با پوست و گوشت و خونش درک کنه ، یه عمر طول کشیده تا تموم زندگیش رو خلاصه کنه توی چندتا پند ، نمیشه با دزدیدن این جمله و دادنش به یکی دیگه زندگی یه نفر رو عوض کرد ، برای گابریل گارسیا مارکز 85 سال طول کشید تا بفهمه زندگی زیباست!...
    اگر روزی هزار بار زندگی زیباست رو به من 24 ساله بگن ، فقط تنفرم از زندگی بیشتر میشه ، فقط منتظرم خودم احساسش کنم ، چیزی که هیچکس با گفتن این جمله نمی تونه بده ....

27. کاربران زیر از miladddd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

28. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

اگر روزی هزار بار زندگی زیباست رو به من 24 ساله بگن ، فقط تنفرم از زندگی بیشتر میشه ، فقط منتظرم خودم احساسش کنم ، چیزی که هیچکس با گفتن این جمله نمی تونه بده ....
    دقیقا به نکته خوبی اشاره کردی میلاد
    الان ممکنه یه چیزی بشنویم و خوشحال بشیم که عجب جمله ای یاد گرفتیم اما هیچ چیزی ازش درک نکنیم.
    ممکنه خیلی سال بعد همون جمله تاثیر گذاری عمیقی برامون داشته باشه. به خاطر همین گفته میشه هر کسی باید مسیر رشد فردیت خودش رو طی کنه نه مسیر یکی دیگه رو. آدم وقتی تو مسیر قرار بگیره از حرکت مورچه هم درس میگیره.
    امضای ایشان

29. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

(((بله قانع شدیم لزومی نداره اینقد تاپیک رو کشدار وبااب وتاب به چالش بکشید صلاح مملکت خویش خسروان دانند)))

آقا اجازه ؛ من معنی بحث آزادو میخو ام بدونم ؛؛ یه نفر میگه اینجی واس ماست !!(((((())))))

حالا توافق رسیدین یعنی استخدام شدی ؟

30. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

هر روز و هر روز توی شبکه های اجتماعی وایبر ، واتس اپ و .... ، پر از حرفای قشنگ قشنگه ، پند و اندرزهایی و نصحیت های فوق العاده از بزرگان ، هر روز و هر روز تند تند از جلو چشممون رد میشن ، مثلا "قدر لحظه ها را بدانید" ، " با عشق زندگی کنید" و ... . جمله هایی که فقط گوش کردن به یکیشون میتونه زندگی رو برای همیشه عوض کنه اما چرا هیچ اتفاقی نمی افته ، چون یه جمله هیچی نیست، هیچ فایده ای نداره ، اون بزرگی که این حرفها رو میزنه یک عمر طول کشیده تا با پوست و گوشت و خونش درک کنه ، یه عمر طول کشیده تا تموم زندگیش رو خلاصه کنه توی چندتا پند ، نمیشه با دزدیدن این جمله و دادنش به یکی دیگه زندگی یه نفر رو عوض کرد ، برای گابریل گارسیا مارکز 85 سال طول کشید تا بفهمه زندگی زیباست!...

با احترام به نظرتون

در اینصورت باید در عصر حجر باقی می موندیم

فقط در صورت استفاده از تجربه دیگران است که زندگی شاهد پیشرفت خواهد بود .

یه ضرب المثل آلمانی میگه تجربه دیگران پوست آدمو خراش میده ولی در تجربه مستقیم باید از گوشت وخونت هم مایه بذاری ؟!

همه چیز رو همگان دانند ؛ خوب گابریل جون هم تو این یه مورد شاید کم داشته ؛ طفلی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)