نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: درخواست راه حل براي يك مشكل خانوادكي

979
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17249
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

درخواست راه حل براي يك مشكل خانوادكي

سلام به همه دوستان
    من احتياج به يك راه حل عملي براي مشكل زير دارم ، ممنون مي شم نظرهاي مثبتتون اراىه بديد

من خانم برادرم يكي دو ساله رابطش با مادرم و همسرش بد شده و هر حرفي يا كاري همسرش يعني برادرم انجام مي ده ، فكر مي كنه كه مادر من به برادرم كفته اون حرف و يا كارو انجام بده. تا حالا اين فكرش مستقيم به من و يا مادرم نكفته بود و فقط به برادرم اعتراض مي كرد و متاسفانه برادرم به جاي اينكه با هاشصحبت كنه و بكه كه مامان من اصلا دخيل نبوده ، فقط سكوت كرده و خوب اين خانم فكر كرده كه درست فكر مي كنه و درست مي كه
    نكته مهمتر اينه كه تمام اين قضايا از وقتي شروع شد كه يكي از بستكان مادرم رابطش با مامان و بقيه فاميل بد شد و دنبال كسي مي كشت كه عضوه اصلي و خوني خانواده نباشه (مثل عروس يا داماد) و بتونه از اون طريق به همه ضربه بزنه، خانم برادر من هم به عنوان يك عروس ، انتخابي خوبي براش بود و از اون به بعد مدام باهاش با تلفن و يا حضوري در ارتباط و در حال دروغ بافي و افترا زني، خانم برادرم هم جون از هيج جيز خبر نداشت همه را باور كرد و باور مي كنه
    حالا ايشون بس از مدتها امده بيشه من و به عنوان دردودل تمام اتفاقها را بيان كرده و از مادرم شكايت كرده ،من هنوز هيج جوابي به هش ندادم و مي خوام يك راهي بيدا كنم كه بهش بفهمانم اون كسي كه اين موضوعاتو شنيده ، دروغكو است و همه مشكلات از او ناشي مي شه،

به اين فكر كردم كه ازش بخوام يك موقع و در يك جمعي كه هم مامانه من هست و هم اون شخص ، تمام صحبتهاي اون شخص را بازكو كنه تا جوابه مادرم و بقيه را در اون مساءل بشنوه و ابروي اون شخص دروغكو بره وخانم برادرم هم بفهمه كه مادرم مقصر نيست و همه جيز سوءتفاهم است ولي مدونم مادرم هيج وقت حاضر نيست ابروي اون شخص بره ،جون با هم نسبت نزديك دارند و از طرف ديكه اكر اينكارو نكنم و فقط به خانم برادرم بكم كه اشتباه فكر مي كنه ، ممكنه فكر كنه كه منم مي خوام طرفه مادرمو بكيرم

ممنون مي شوم راه حلهاي خودتون بكيد

لطفا جوابهاي منفي و بي ادبانه هم نديد
    ویرایش توسط الهام خ : 06-06-2015 در ساعت 06:29 PM

2. 2 کاربران زیر از الهام خ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13473
    تشکـر
    13
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : درخواست راه حل براي يك مشكل خانوادكي

سلام
    خواهر گرامي شما عينك بدبيني را از چشم خودت و مادر عزيزت بردار و دست دوستي به سمت خانم برادرت دراز كن و بدون انديشه ي بد و حق به جانب بودن واقعيت ها را براي ايشون بگيد و در اين جمع سه نفره مه داريد مشكلات را با ارامش و ادب حل كنيد
    اين يك واقعيت هست كه هر مادري خواسته يا ناخواسته روي دختر يا پسرش موثر هست ولي اين تاثير بايد مديريت شده باشد
    حتما از محبت خارها گل ميشود
    بيشتر كنار هم باشيد نقاط مثبت عروس را بگيد بذاريد بهتون اعتماد كنه كه شما خوبي اونو ميخواهيد و دوست داريد زندگي خوبي داشته باشه و هرگز براي خل اين مشكل برادرتونو تحريك نكنيد
    شرط اول بي غرض بودن شما ست

4. 2 کاربران زیر از P elham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : درخواست راه حل براي يك مشكل خانوادكي

نقل قول نوشته اصلی توسط الهام خ نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من احتياج به يك راه حل عملي براي مشكل زير دارم ، ممنون مي شم نظرهاي مثبتتون اراىه بديد

من خانم برادرم يكي دو ساله رابطش با مادرم و همسرش بد شده و هر حرفي يا كاري همسرش يعني برادرم انجام مي ده ، فكر مي كنه كه مادر من به برادرم كفته اون حرف و يا كارو انجام بده. تا حالا اين فكرش مستقيم به من و يا مادرم نكفته بود و فقط به برادرم اعتراض مي كرد و متاسفانه برادرم به جاي اينكه با هاشصحبت كنه و بكه كه مامان من اصلا دخيل نبوده ، فقط سكوت كرده و خوب اين خانم فكر كرده كه درست فكر مي كنه و درست مي كه
    نكته مهمتر اينه كه تمام اين قضايا از وقتي شروع شد كه يكي از بستكان مادرم رابطش با مامان و بقيه فاميل بد شد و دنبال كسي مي كشت كه عضوه اصلي و خوني خانواده نباشه (مثل عروس يا داماد) و بتونه از اون طريق به همه ضربه بزنه، خانم برادر من هم به عنوان يك عروس ، انتخابي خوبي براش بود و از اون به بعد مدام باهاش با تلفن و يا حضوري در ارتباط و در حال دروغ بافي و افترا زني، خانم برادرم هم جون از هيج جيز خبر نداشت همه را باور كرد و باور مي كنه
    حالا ايشون بس از مدتها امده بيشه من و به عنوان دردودل تمام اتفاقها را بيان كرده و از مادرم شكايت كرده ،من هنوز هيج جوابي به هش ندادم و مي خوام يك راهي بيدا كنم كه بهش بفهمانم اون كسي كه اين موضوعاتو شنيده ، دروغكو است و همه مشكلات از او ناشي مي شه،

به اين فكر كردم كه ازش بخوام يك موقع و در يك جمعي كه هم مامانه من هست و هم اون شخص ، تمام صحبتهاي اون شخص را بازكو كنه تا جوابه مادرم و بقيه را در اون مساءل بشنوه و ابروي اون شخص دروغكو بره وخانم برادرم هم بفهمه كه مادرم مقصر نيست و همه جيز سوءتفاهم است ولي مدونم مادرم هيج وقت حاضر نيست ابروي اون شخص بره ،جون با هم نسبت نزديك دارند و از طرف ديكه اكر اينكارو نكنم و فقط به خانم برادرم بكم كه اشتباه فكر مي كنه ، ممكنه فكر كنه كه منم مي خوام طرفه مادرمو بكيرم

ممنون مي شوم راه حلهاي خودتون بكيد

لطفا جوابهاي منفي و بي ادبانه هم نديد
    سلام

به نظر من اینکه با هم رودر روشون کنین اصلا پیشنهاد خوبی نیست، تازه تو خونوادتون آتیش به پا میشه!
    اما چوت از شما راهنمایی خواسته پس فقط کافیه دیدیش رو نسبت به حقیقت باز کنین ...
    که اونطور که از بقیه شنیده نیست و شما و مادرتون در جبهه مقابل اون نیستین بلکه آرزوی قلبیتون خوشبختی برادرتون و ایشونه و در این راه از هیچ کاری فروگذار نمیکنین

شما باید کاری کنین که عروس خانواده خودش را جزئی از خانواده تون بدونه نه یه غریبه
    پس محبت و علاقه تون رو همه جوره زبانی و عملی نشون بدین و از مادرتون هم بخواین که برای خوشبختی پسرش هم که شده روی این موضوع بیشتر تمرکز کنه

همینکه دید عروس خانوم نسبت به خانواده شوهرش مثبت بشه و خودش را جزئی از شما بدونه...
    علاوه بر اینکه حرف هرکس که درموردتون بدگویی کنه را راحت قبول نمیکنه ، چه بسا در برابر بدگویی دیگران درمورد خانواده همسرش جبهه هم بگیره
    امضای ایشان

6. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)