صفحه 3 از 3 123
نمایش نتایج: از 101 به 109 از 109

موضوع: امشب ازم واسه همیشه جدا شد

9003
  1. بالا | پست 101

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    تشکر شده 458 بار در 284 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : امشب ازم واسه همیشه جدا شد

نقل قول نوشته اصلی توسط satare نمایش پست ها
    گذشته رو رها کن مهم الان که چی قرار بشه . من کسی رو میشناسم که 5 سال با طرفش زندگی کرد و ازش بچه داره و الان طرف بش خیانت کرده بد 5 سال زندگی مشترک و بچه دار شدن خیلی شیک رفته دوست صمیمی طرف ازدواج کرده که طرف خودش یه بچه داشته . الان این یعنی چی زندگی یعنی انقد بی معنی که هرکی هرکی باش . میبینی ما ادم ها تا خودمون نخاییم هیچ چیزی اتفاق نمیوفته درست تا نخاییم عاشق نمیشیم تا نخاییم زندگی مشترک تشکیل نمیدیم این اختیار داشتن این حق انتخاب ب ما ادم ها اجازه میده درست زندگی کنیم .
    از خدا فقط یه آرامش میخوام
    فقط خدا کمکم کنه از این حال در بیام

2. 3 کاربران زیر از ramesh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 102

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

از ی جایی ب بعد ادم ارام میگیرد . بزرگ میشود . بالغ میشود. پای تمام اشتباهاتش می ایستد . سنگینی تصمیمی که گرفته را گردن دیگری نمی اندازد . دنبال مقصر نمیگردد. قبول میکند گذشته اش را انکار نمیکند ان را .نادیده اش نمیگیرد ان را . حذفش نمیکند . اجازه میدهد هر چه هست هر چه بوده در همان جا بماند . حالا باید اینده را بسازد از نو به نوعی دیگر . یاد میگیرد زندگی یک موهبت است . غنیمت است . قدرش را میداند . و ان را فدای ادم های بی مقدار نمیکند ....
    همه ی اینها را که فهمید یک ارامشی میاید در دلش مینشینید در دلش . توی روح و روانش .

4. 3 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 103

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ramesh نمایش پست ها
    منم باورم نمیشه ازم دل کنده باشه . وضعیت سختیه
    پس تلاشتون رو بکنید
    اینجوری مطمعن میشین که هیچ کوتاهی نکردین ، و در آینده از اینکه چرا دنبالش نرفتین و برا بدست نیاوردنش تلاش نکردین پشیمون نمیشین
    و حتی بعد تلاش این حس های که الان دارین دیگه میره ، چون شما تلاشت رو کردی و اگه ایشون به طرفتون نیان اونوقت خیالتون راحت میشه که که تقصیری ندارین برای نگه داشتن این رابطه از چیزی دریغ نکردین

قولی بین شما بوده ، پس برا همون تلاش کنید

6. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 104

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    پس تلاشتون رو بکنید
    اینجوری مطمعن میشین که هیچ کوتاهی نکردین ، و در آینده از اینکه چرا دنبالش نرفتین و برا بدست نیاوردنش تلاش نکردین پشیمون نمیشین
    و حتی بعد تلاش این حس های که الان دارین دیگه میره ، چون شما تلاشت رو کردی و اگه ایشون به طرفتون نیان اونوقت خیالتون راحت میشه که که تقصیری ندارین برای نگه داشتن این رابطه از چیزی دریغ نکردین

قولی بین شما بوده ، پس برا همون تلاش کنید
    از ی جایی ب بعد ادم ارام میگیرد . بزرگ میشود . بالغ میشود. پای تمام اشتباهاتش می ایستد . سنگینی تصمیمی که گرفته را گردن دیگری نمی اندازد . دنبال مقصر نمیگردد. قبول میکند گذشته اش را انکار نمیکند ان را .نادیده اش نمیگیرد ان را . حذفش نمیکند . اجازه میدهد هر چه هست هر چه بوده در همان جا بماند . حالا باید اینده را بسازد از نو به نوعی دیگر . یاد میگیرد زندگی یک موهبت است . غنیمت است . قدرش را میداند . و ان را فدای ادم های بی مقدار نمیکند ....
    همه ی اینها را که فهمید یک ارامشی میاید در دلش مینشینید در دلش . توی روح و روانش .
    ممنونم که کنارم هستید و منو آگاه میکنید . یه دنیا تشکر

8. کاربران زیر از ramesh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 105

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

خواهش میکنم همین قدر که به کسی ارامش هدیه بدی خودش یه دنیاست. برای رسیدن به هرچیزی اول خودتو درست کن بد برای بدست اوردنش تلاش کن

10. 2 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 106

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    میزان امتیاز
    9

خواهش میکنم همین قدر که به کسی ارامش هدیه بدی خودش یه دنیاست. برای رسیدن به هرچیزی اول خودتو درست کن بد برای بدست اوردنش تلاش کن
    چشم

12. کاربران زیر از ramesh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 107

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    تشکر شده 105 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ramesh نمایش پست ها
    نمیدونم داد بزنم بگم خدا چرا؟ نمیدونم خودم رو گمگور کنم . فقط آرامش میخوام خدایا خودت میدونی که حالم چقد بده
    سلام برادر تاپیک رو تا آخر خوندم نظرات دوستان رو هم دیدم راستش رو بخوای من اصلا آدم احساسی نیستم همه بهم میگن سرد و بی عاطفه(آدم آهنی خخخخخخخخ)برای همین شما و مثل شماها رو نمیتونم درک کنم(حس تونو میگم) یعنی برام قابل هضم نیست برای هیمن هم توی اینطور موضوعات زیاد ورود پیدا نمیکنم چون نمیتونم در این رابطه به کسی کمک کنم اما این تایپیک برام جالب بود به هر حال امیدوارم با توکل به خدا از این حال در بیای و به زندگی عادی برگردی.انشاءالله که همه چی درست بشه اونطوری که میخوای.ولی باید خودتم بخوای و تلاش کنی.موفق و پیروز و سربلند باشید.

14. کاربران زیر از m.stroozan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 108

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط m.stroozan نمایش پست ها
    سلام برادر تاپیک رو تا آخر خوندم نظرات دوستان رو هم دیدم راستش رو بخوای من اصلا آدم احساسی نیستم همه بهم میگن سرد و بی عاطفه(آدم آهنی خخخخخخخخ)برای همین شما و مثل شماها رو نمیتونم درک کنم(حس تونو میگم) یعنی برام قابل هضم نیست برای هیمن هم توی اینطور موضوعات زیاد ورود پیدا نمیکنم چون نمیتونم در این رابطه به کسی کمک کنم اما این تایپیک برام جالب بود به هر حال امیدوارم با توکل به خدا از این حال در بیای و به زندگی عادی برگردی.انشاءالله که همه چی درست بشه اونطوری که میخوای.ولی باید خودتم بخوای و تلاش کنی.موفق و پیروز و سربلند باشید.
    ممنونم ازت امیدوارم. شاید خوب باشه که آدم احساس نداشته باشه . بهرحال شما هم ایشالا زندگی خوب و خوشی داشته باشید

16. کاربران زیر از ramesh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 109

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34708
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز منم دقیقا نه مهه پیش حال تو رو داشتم من دوازده سال با کسی زندگی کردم که تمام زندگیم بود عاشقانه میپرستیدمش ولی به یکباره درخواست طلاق کرد و من احمق هم قبول کردم و الان نه ماهه که دارم عذاب میکشم و نمیدونم این درد تا کی میخواد ادامه پیدا کنه آره میفهمت درکت میکنم و امیدوارم خدا خودش همه چی رو درستش کنه چون جدایی درد بزرگیه

صفحه 3 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد