نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: حس چندش نسبت به مردان

4840
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

حس چندش نسبت به مردان

سلام
    متاسفانه من یه مشکلی دارم و انوم اینه که نسبت به آقایون احساس چندش می کنم. منظورم همشون نیستا! یعنی در روابط اجتماعی معمولی مثل استاد، همکلاسی، همکار و ... کاملا عادی هستم ولی به محض اینکه یه آقایی خواستگاری می کنه یا پیشنهاد میده و من جدی در موردش فکر می کنم( یعنی به زندگی کردن باهاش فکر می کنم) به شدت ازش چندشم میشه و نمیتونم تصور کنم که همسرش بشم و ...
    اولین بار دوران دانشجویی بود که یکی از همکلاسی هام بود که خیلی از هم خوشمون میاومد همه ی آزمایشگاه ها و کارگاه ها باهم میگرفتیم و رابطه ی خوبی داشتیم و همه فکر می کردن که با هم دوستیم اما به محض اینکه درخواست ازدواج کرد و خانوادش خواستن که قرار خواستگاری بذارن به شدت ازش چندشم شد. یعنی وقتی که اونو خودمو توی زندگی مشترک تصور کردم (منظورم روابط جنسی هستش) اصلا دیگه نتونستم تحملش کنم و حس کردم کثیفه و ...
    ازون به بعدم هر آقایی که سمتم میاد و من جدی در مورد ازدواج باهاش فکر میکنم حس می کنم که کثیفه و بدنش بو می ده و ... دهنش، دستاش، .... خلاصه از لمس و نوازش و بغل کردن و بوسیدن و ... مردان متنفرم.
    در عین حال از طرف محیط(خانواده و ...) به نقطه ای رسیم که احساس می کنم از نظر اجتماعی باید ازدواج و تشکیل خانواده بدم.
    لطفا راهنمایی کنین که من باید چکار کنم؟

2. کاربران زیر از yalda_arezou بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17503
    تشکـر
    36
    تشکر شده 70 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : حس چندش نسبت به مردان

عزیزم این حس باعث میشه که از ازدواج منصرف شی؟

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ساینا91 نمایش پست ها
    عزیزم این حس باعث میشه که از ازدواج منصرف شی؟
    منظور سوالتونو درست متوجه نمیشم.
    اگه منظورتون اینه که از ازدواج با اون آدم خاص منصرف میشم؟ بله، فورا جواب رد میدم یا کلا رابطمو باهاش قطع می کنم و به این ترتیب دل خیلیا رو که واقعا نمیخواستم اونطوری ناراحتشون کنم رو شکستم.
    ولی اگه منظورتون اینه که کلا از مقوله ی ازدواج منصرف میشم؟ نه تا به حال که اینطوری نشده یعنی تا به حال که امیدوار بودم که آدمی سر راهم قرار بگیره که این حسو نسبت بهش نداشته باشم اما انگار چنین کسی وجود نداره!

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    9

دوستم پیش روانشناس برو . شاید تو دوران کودکی خاطره ای بد داری که تو ناخوآگاهت داره آزارت می ده . حتما تحت درمان قرار بگیر. موفق باشی

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    تشکر شده 105 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda_arezou نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه من یه مشکلی دارم و انوم اینه که نسبت به آقایون احساس چندش می کنم. منظورم همشون نیستا! یعنی در روابط اجتماعی معمولی مثل استاد، همکلاسی، همکار و ... کاملا عادی هستم ولی به محض اینکه یه آقایی خواستگاری می کنه یا پیشنهاد میده و من جدی در موردش فکر می کنم( یعنی به زندگی کردن باهاش فکر می کنم) به شدت ازش چندشم میشه و نمیتونم تصور کنم که همسرش بشم و ...
    اولین بار دوران دانشجویی بود که یکی از همکلاسی هام بود که خیلی از هم خوشمون میاومد همه ی آزمایشگاه ها و کارگاه ها باهم میگرفتیم و رابطه ی خوبی داشتیم و همه فکر می کردن که با هم دوستیم اما به محض اینکه درخواست ازدواج کرد و خانوادش خواستن که قرار خواستگاری بذارن به شدت ازش چندشم شد. یعنی وقتی که اونو خودمو توی زندگی مشترک تصور کردم (منظورم روابط جنسی هستش) اصلا دیگه نتونستم تحملش کنم و حس کردم کثیفه و ...
    ازون به بعدم هر آقایی که سمتم میاد و من جدی در مورد ازدواج باهاش فکر میکنم حس می کنم که کثیفه و بدنش بو می ده و ... دهنش، دستاش، .... خلاصه از لمس و نوازش و بغل کردن و بوسیدن و ... مردان متنفرم.
    در عین حال از طرف محیط(خانواده و ...) به نقطه ای رسیم که احساس می کنم از نظر اجتماعی باید ازدواج و تشکیل خانواده بدم.
    سلام
    لطفا به سوالاتم پاسخ بدید.
    1- آیا عادتهای وسواس گونه دارید؟یعنی به تمیزی ظاهری و آراستگی بیش از حد اهمیت میدهید؟
    2-شما تا به حال با مردانی که برخورد داشته اید مشکل خاصی دیده اید عین همین بوی دهان و عرق بدن؟
    3-در ذهن خود مرد ایده آل خود را چگونه ترسیم کرده اید برای خودتان؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط m.stroozan نمایش پست ها
    سلام
    لطفا به سوالاتم پاسخ بدید.
    1- آیا عادتهای وسواس گونه دارید؟یعنی به تمیزی ظاهری و آراستگی بیش از حد اهمیت میدهید؟
    2-شما تا به حال با مردانی که برخورد داشته اید مشکل خاصی دیده اید عین همین بوی دهان و عرق بدن؟
    3-در ذهن خود مرد ایده آل خود را چگونه ترسیم کرده اید برای خودتان؟
    سلام
    1- نه
    2- نه
    3- مرد ایده آل توی ذهنم ندارم.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    9

سلام
    1- نه
    2- نه
    3- مرد ایده آل توی ذهنم ندارم.
    خوب اگر که وسواس ندارید و مشکلی هم از جانب مردها تا حالا ندیدی و مرد با مشخصات خاصی تو ذهنتون نیست چرا باید این احساس رو داشته باشید؟؟
    یک نمونه عرض میکنم به عنوان مثال من به فرض با چند تا خانوم برخورد دارم همون مشکلاتی که شما گفتید دارن مثلا بوی عرق میدن خوب تو ذهن من ناخودآگاه با هر زن دیگه برخورد میکنم فکر میکنم که همین طوره یعنی بوی عرق میده در صورتی که شاید اینطور نباشه ولی این وسواس و ذهنیتی هستش که نفرات قبلی باعث اون شدن.یا مثلا من برای خودم در ذهنم یک دختر با خصوصیات خاص در نظر میگیرم برای همین فقط دنبال همچین دختری که تو ذهنم ساختم میگردم و این باعث میشه میل و رغبتی به دخترای دیگه نداشته باشم.ولی شما میگید هیچ کدوم از این ها رو ندارید خوب پس چرا چندشتون میشه!!!؟؟

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

خودمم نمیدونم!
    احساس می کنم که چون تا به حال به آقایون نزدیک نشدم این مسائلی که شما میگید(بوی عرق و ...) رو حس نکردم و اگه که قرار باشه اون آقا برای من باشه و زندگی مشترک داشته باشیم من مجبور میشم این مسائل رو تحمل کنم و نمیتونم!
    حالا مسائل دیگها ی هم هستش که نگفتم
    مثل این موضوع که احساس می کنم آقایون بلد نیستن چجوری با خانوما رفتار کنن و اگه که قرار باشه زندگی مشترک داشته باشیم به آدم آسیب میزنن

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    9

خودمم نمیدونم!
    احساس می کنم که چون تا به حال به آقایون نزدیک نشدم این مسائلی که شما میگید(بوی عرق و ...) رو حس نکردم و اگه که قرار باشه اون آقا برای من باشه و زندگی مشترک داشته باشیم من مجبور میشم این مسائل رو تحمل کنم و نمیتونم!
    حالا مسائل دیگها ی هم هستش که نگفتم
    مثل این موضوع که احساس می کنم آقایون بلد نیستن چجوری با خانوما رفتار کنن و اگه که قرار باشه زندگی مشترک داشته باشیم به آدم آسیب میزنن
    آخه خودتون میگید که با همکلاسیتون یه مدت تو دانشگاه با هم بودید پس تقریبا با آقایون از نزدیک ارتباط داشتید وخدارو شکر به گفته خودتون ازشون چیزی ندیدی.
    اما اینکه میگی احساس میکنم رفتار با خانومها رو بلد نیستن. آیا خانومها رفتار با آقایون رو بلدند؟؟آیا خود شما میدونی وقتی با یک مرد برخورد کردید چطوری باید رفتار کنید؟؟در ضمن این رو بهتون بگم که اکثر موارد مردها در برابر خواسته ها و رفتارهای همسرشان منعطف تر از خانومها رفتار میکنند و عکس العمل بهتری نشون میدن اما خانم ها به خاطر احساسی بودن و خصایص زنانه شان معمولا به اشتباه به رفتارهای مردان پاسخ میدن.(البته همونطور که گفتم اکثرا اینطوریه و استثنا هم وجود داره)

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

منظور من در این مورد اینه که احساس می کنم اگه بخواد دستمو توی دستش بگیره دستم خیس و کثیف میشه و شاید بو بگیره! احساس می کنم اگه بخواد منو بغل کنه رطوبت بدنش منتقل میشه و لباسام بو میگیره. یا...
    در واقع من تا به حال رابطه نزدیک در حد دست تو دست هم با هیچ آقایی نداشتم. درسته که با اون همکلاسیم کارگاه ها و آزمایشگاه هامون مشترک بود اما به این معنی نیست که رابطه نزدیکی با ایشون داشتم. همون موقع هم که ایشون پیشنهاد ازدواج داد. دوستم ازم پرسید چرا قبول نکردی؟ من بهش همین موضوعو گفتم که حس می کنم کثیف میشم. دوستم گفت فلانی؟! فلانی که همیشه از تمیزی برق میزنه!

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    9

منظور من در این مورد اینه که احساس می کنم اگه بخواد دستمو توی دستش بگیره دستم خیس و کثیف میشه و شاید بو بگیره! احساس می کنم اگه بخواد منو بغل کنه رطوبت بدنش منتقل میشه و لباسام بو میگیره. یا...
    در واقع من تا به حال رابطه نزدیک در حد دست تو دست هم با هیچ آقایی نداشتم. درسته که با اون همکلاسیم کارگاه ها و آزمایشگاه هامون مشترک بود اما به این معنی نیست که رابطه نزدیکی با ایشون داشتم. همون موقع هم که ایشون پیشنهاد ازدواج داد. دوستم ازم پرسید چرا قبول نکردی؟ من بهش همین موضوعو گفتم که حس می کنم کثیف میشم. دوستم گفت فلانی؟! فلانی که همیشه از تمیزی برق میزنه!
    همون فهمیدم شما با اینکه خودتون فکر میکنید وسواس نیستید ولی وسواسی شدید دارید در این زمینه. با عرض معذرت میخوام یه چیز دیگه برام روشن بشه یه سوال دیگه دارم اگر ناراحت نمیشید جواب بدید تا حالا عاشق شدید؟؟

14. کاربران زیر از m.stroozan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط m.stroozan نمایش پست ها
    همون فهمیدم شما با اینکه خودتون فکر میکنید وسواس نیستید ولی وسواسی شدید دارید در این زمینه. با عرض معذرت میخوام یه چیز دیگه برام روشن بشه یه سوال دیگه دارم اگر ناراحت نمیشید جواب بدید تا حالا عاشق شدید؟؟
    راستش نه

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    9

راستش نه
    خوب موضوع همینه.میدونی همه انسانها عیب و نقص دارند اما وقتی عاشق کسی میشی دیگه عیب ونقص هاشو نمیفهمی احساس میکنی که به اون تعلق داری و اونم به تو تعلق داره احساس میکنی نیمه گمشده خودتو پیدا کردی انگار یه روح تو دو بدن هستید و اونو جزئی از وجود خودت میدونی اون موقع هست که دیگه یه همچین حسی رو ندارید مثلا بهش نزدیک نشم که کثیف میشم و از این حرفا بعد به خودتون میخندید همونطوری که ببخشید من الان خندیدم به شما چون برام جالب بود. این حس خیلی فراتر از اون حسیه که شما خودتون گفتید به عنوان دوستی مردی رو قبول دارید. به یه دوست در جایگاه دوستی نمیشه همچین حسی داشت.پس وقتی عاشق شدید اون موقع میفهمید.

17. 2 کاربران زیر از m.stroozan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

آخه دیگه کی قراره عاشق بشم؟!
    دوستم میگه خب تو نباید عاشق بشی که! اول باید یه آقایی عاشقت بشه بعدش انقده بهت محبت کنه و توجه کنه و دور و برت بچرخه تا تو رو هم عاشق خودش کنه!
    من احساس می کنم یه مشکلی از منه که نمیتونم عاشق هیچ آقایی بشم و اونو به حریم خصوصی خودم راه بدم!

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

تجربه های ما نمیتونه کمک خاصی بهت بکنه. حتما پیش مشاور برو. این یه نوع وسواس و یا بی میلی جنسی هست

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22424
    تشکـر
    34
    تشکر شده 36 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    9

شما یه جور پیش ساخته از آقایون تو ذهن ساختین که الان مشکل درست کرده.این مشکلاتی که گفتین من به جرات میتونم بگم گاهی تو خانومها شدید تره.مثل بوی بد بدن ...
    شما وسواس دارین و اگه واقعا عاشق یکی بشین کمتر میشه.
    الته قبل ازدواج سراغ روانپزشک برین.
    این رو قبول دارم که گاهی بعضی پسرا رفتار مناسب با دخترا رو بلد نیستن که با گفت گو حل میشه.

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

اگه عاشق بشی حل میشه

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

شما نیاز به مشاور و یا روانپزشک دا رید ..تا وسواس فکریتون حل بشه ..تا مشکلتون به صورت کامل حل نشده بالاجبار تن به ازدواج ندید چون باعث گسترده تر شدن افکار منفیتون میشه

23. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    سلام

لطفا به دقت پاسخ بدهید

سن و سالتون؟

تعداد خواهران و برادران و ترتیب شما؟

تحصیلات؟

سابقه بیماری یا اختلال روانی در خانواده؟

سابقه تجاوز و یا مشاهده روابط جنسی پدر و مادر یا فامیل در کودکی؟

خود ارضایی؟

گرایش جنسی به هم جنس؟

لطفا نقل قول کنید

سپاس

dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12235
    تشکـر
    65
    تشکر شده 42 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    10

اینجا استارترها خیلی زود به خواب زمستانی میرن، فقط در جواب مشکل خانم استارتر باید بگم محدودیتها و حصارهایی که از تحجر مرسوم جامعه به دور خودتون کشیدید بدبختتون کرده و تا زمانی که روند معکوس رو پیش نگیرید به آگاهی و آرامش نسبی نمیرسید..
    تصور کنید در آینده ای نزدیک سوژه دقیقاً عوض شه {هر چند الآن هم کم عوض نشده} و دخترها در به در دنبال شوهری بگردند که توی جامعه مردسالار اونها رو از فلاکت نجات بده اونوقت هم همین حرفها رو خواهید زد؟!
    پ.ن1: توی جامعه ای که پای بست بیمار است همه به نوعی بیمارند..
    پ.ن2: اگر بدنبال یه شخصیت بشدت وسواسی و استریل مثل خودتون میگردید مطمئن باشید اون مرد هیچوقت نمیتونه توی جامعه ای با استاندارهای بسیار پایین شما رو خوشبخت کنه چون نمیتونه خلاف جریان دریا شنا کنه و هر روز درجازدنش رو خواهید دید..
    پ.ن3: طبیعی کردن فرهنگ و باورها بمراتب بهتر از مشاوره اجباری و کسل کننده با رواندرمانگر چاره ساز است..
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد