صفحه 14 از 23 ... 41213141516 ...
نمایش نتایج: از 651 به 700 از 1130

موضوع: بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

379344
  1. بالا | پست 651

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47731
    تشکـر
    5
    تشکر شده 31 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sssssalar نمایش پست ها
    هیچ وقت این تاپیک رو درک نکردم
    و چون خودم تو بعضی مسائل درک نشدم با وجود اینکه حق با من بوده ، مبنا رو میزارم بر اینکه شعورم برای درک این تاپیک کم هستش
    چی بگم ! یکم تفکر کنید
    شما دوستان باید خانواده تشکیل بدین و سرپرست خانواده باشید
    باید و از کجا اوردی ؟

2. بالا | پست 652

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47731
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1370 نمایش پست ها
    سلام من الان ۲۸ سالمه و اولین باری که زنپوشی کردم برمیگرده به ۵ سالگیم
    که از حوصله جمع خارج هست بیانش
    من خیلی برام داره سخت میشه این اختلال زنپوشی
    قبل از هر چیز اینو بگم که من از جنسیتم ناراضی نیستم
    و به عنوان به مرد یا پسر خیلی جایگاه خوبی دارم تو جامعه و هیچوقت دنبال تغییر جنسیت نبودم
    ولی انگار یه زن درونم داره زندگی میکنه که وقتی از جلوی لباس زنونه فروشی رد میشم تمام قد هواسم پرت میشه
    عاشق لباسای ************ی هستم یعنی میبینم تا نخرم و نپوشم اروم نمیشم
    از شورت و سوتین و لباس خواب بگیر تا دامن و تاپ و سارافون و بادی اوایل همین که میپوشیدم حسم ارضا میشد
    ولی هی داره تشدید پیدا میکنه جوری که فقط نمیخوام بپوشم
    دلم میخواد یکی منو ببینه با اون حال لمسم کنه و مثل یک زن باهام برخورد کنه
    برای مقابله با این حسم خیلی تلاش کردم
    از تنها شدن جلوگیری کردم
    ریش گذاشتم
    ولی هر بار داره بیشتر چنگ میزنه که از وجودم بیاد بیرون
    دقیقا مثل بیماران دو شخصیتی شدم که انگار یک زن درونم زندگی میکنه و هر بار که سرکوبش میکنم سرکش تر میشه
    اگه میتونید کمکم کنید
    احسانم از تهران
    شما داری خودتو الکی اذیت میکنی , اولین چیزی که باید رعایت کنی استقلاله سعی کن جایی داشته باشی برا خودت بتونی زنونه پوشی کنی و دل بده به رابطه ای که ارضات کنه ن چیزی که بقیه ازت انتظار دارن
    به امید رهاییت

3. کاربران زیر از N@Z بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 653

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47731
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba_l3 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برگشتم دوباره اگه سوالی داشتید من می تونم کمکتون کنم در مورد آرایش لباس پوشیدن و بیرون رفتن....
    به نظرم شما خیلی حرفه ای زنانه پوشی و می تونی کمک بزرگی باشی برای بقیه .. افرین عزیزم

5. بالا | پست 654

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47731
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Tw soheila نمایش پست ها
    سلام. من یه پسر یا شایدم دختر ۲۷ ساله اهل تهران هستم. گفتم شاید دختر چون خیلی وقته که تو پوشش هستم.از آخرین باری که لباس پسرونه پوشیدم شاید ۱۰ سال گذشته باشه.دیگه تقریبا باورم شده که یه دخترم. الان که دارم با شما صحبت میکنم دارم بین آرایش کردنم تایپ میکنم.چون دارم آماده میشم برم بیرون. تو شرکت بابای دوست پسرم کار میکنم و حقوق خوبی میگیرم.اونم خیلی هوامو داره. اونجا همه منو خانم فروزش صدا میکنن. منشی رییس شرکت یعنی پدر دوست پسرم هستم. خونه ای که توش زندگی میکنم رو هم دوست پسرم آرمان برام رهن کرده. هر چند شب یه بار میاد خونم و با هم هستیم.عین یه شوهر واقعی میمونه برام. خیلی دوستش دارم، بطوری که گاهی وقتا همکارا فکر میکنن میخوایم با هم ازدواج کنیم. الان که دارم تایپ میکنم کلا تو پوششم. از شورت و سوتین گرفته تا مانتو و مقنعه و .... .روزی ۹ تا ۱۰ ساعت کار میکنیم.از اولین باری که به خاطر ظاهرم که اندام لاغر و باسن بزرگ و پوست سبزه و چشم خاکستری روشن بود وسوسه شدم لباس دخترونه بپوشم تا حالا از اون موقع ۱۵ سال گذشته. البته همین بهترین و قدیمی ترین دوستم آرمان این پیشنهاد رو داده بود و عملا بدبختم کرده. حدود ۱۰ سال پیش بخاطر اینکه از پوشیدن لباس زنونه به صورت مخفیانه خسته شده بودم رفتم خونه آرمان اینا و کاملا رفتم تو پوشش و با یه آرایش غلیظ رفتم خونمون و پدر و مادرم رو مجبور کردم قبول کنن که از این به بعد این لباس منه و کلا زندگیم رو ازشون جدا کردم.
    خیلی جالبه چون خیلیا دوس دارن همینجوری زندگی کنن حالا شما تجربشو داری میتونی به بقیه بیشتر بگی از تجربتون

6. کاربران زیر از N@Z بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 655

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47731
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر.. نمایش پست ها
    سلام به همه دوستای گلم.
    لازمه به همه اونهایی که علاقه دارن تغییر جنسیت بدن یا اونایی که میخوان برای همیشه مثل یه زن زندگی کنن و لباس بپوشن بگم که از این کار انصراف بدن. چون من خودم کسی هستم که تغییر جنسیت مرد به زن دادم و الان مثل سگ پشیمونم .دلایلی هم دارم که عرض میکنم : قبل از عمل اسمم علی بود و الان اسمم نیلوفره. خیلی علاقه به پوشیدن لباسای زنونه داشتم و هر موقع که امکانش بود این کار رو میکردم ، آرزو داشتم که بتونم یه روزی این کار رو در ملا عام انجام بدم . برای همینم پول جمع کردم، از خونه فرار کردم و به تهران مهاجرت کردم و عمل کردم. البته به همین راحتی ها هم نبود. به مدت دو سال دکترا مجبورم کردن که لباس زنونه بپوشم و مثل زنا زندگی کنم که خیلی سخت بود . بعد این دوسال تحت درمان هورمونی قرار گرفتم و مراحل سخت و طاقت فرسا ی تغییر هویت رو انجام دادم. بعدش عمل کردم که چند بار تا دم مرگ هم پیش رفتم چون عمل من تقریبا اولین عمل تو ایران بود که به این صورت انجام میشد ( عمل تغییر جنسیت کامل) که حتی رحم و تخمدان یه دختر مرگ مغزی اهل مشهد رو بهم پیوند زدن. تمام هزینه های عمل رو دانشگاه علوم پزشکی و یه خیر مشهدی انجام دادن. در جریان عمل دو تا استخوان پایینی دنده هام رو برداشتن که در جریان این عمل یکبار تموم کرده بودم که با شوک برگردوندننم. بعد از انجام این عمل یک مجموعه کامل عمل زیبایی انجام دادم ( از عمل بینی گرفته تا عمل پروتز لب و گونه و باسن تا عمل فک و کشیدن پیشانی و ابرو) خلاصه حدود ۱۵ عمل انجام دادم تا به اون چیزی که میخواستم برسم. هنوزم به خاطر پیوند ایی که انجام دادم و به خاطر اینکه پیوند ها پس نزنن دارم دارو مصرف میکنم که میگن خیلی ضرر داره. تقریبا ماهی یک بار پریود میشم که فوق العاده دردناکه که در واقع علت اصلی پشیمونیم هم هست. از وقتی زن شدم خیلی محدود شدم چون هر جایی نمیتونم برم . هر لباسی هم نمیتونم بپوشم. قبلا یادمه تو تابستونا یه آستین کوتاه میپوشیدم و میرفتم بیرون اما الان باید کلی لباس بپوشم. از همه بدتر اینه که کار پیدا کردن خیلی سخته. اگرم کاری پیدا میشه فقط میخوان ازت بهره برداری جنسی بکنن. خونه پیدا کردن برای اجاره که در حد محاله. پدر و مادرم رو که ۷ سالگی میشه ندیدم. الان تو یه شرکت تبلیغاتی تو تهران مشغول بکار هستم با یه حقوق بخور و نمیر. خلاصه اینکه اصلا زن بودن اون چیزی نیست که تصور میکنین.
    خیلی جالبه ولی نشنیده بودم پیوند رحم , الان شما می تونی حامله شی یعنی؟

8. بالا | پست 656

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46607
    تشکـر
    53
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملوس نمایش پست ها
    اخه من زیاد راجب این موضوع تحقیق کردم.فهمیدم راه درمان قطعی واسش وجود نداره!بعضیا میگن با هیپنوتیزم،بعضیا میگن با دارو و ..... درمان میشه ولی تو اکثر منابع دیدم چون اصلا علتش معلوم نیس درنتیجه درمانی واسش نیس!!
    خودم فکر میکنم شاید تداخل هورمونی داشته باشم!!
    با این اوصاف ولی بازم میخوام برم پیش روانشناس.
    پناه بر خدا.ببینم چی میشه
    سلام،علتش به خیال خیلی از دکتر ها و عالم ها معلوم نیست، دلیلی نیست که علتی نداشته باشه، یا اگه به خیال دکترها اشتباه و بیماری و اختلاله دلیلی نیست که اختلاله! من علتشو میدونم، خودم هم مثله شما از کوچیکیم اینطور بودم، از وقتی که خودم رو شناختم. الان هم ۳۳ سالمه.

9. بالا | پست 657

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46607
    تشکـر
    53
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام .....بله زنانه رفتم مثل همه آرایش داشتم و لباس مجلسی کفش پاشنه بلند و کلا هرچی که یه زن برای مجلس عروسی نیاز داره ...نه کسی نشناخت چون ظاهرم کاملا زنانست و آرایشت همینطور و مهمترین اون این که ابروهام رنگ کرده گریم شده بود دیگه جای شک نمی مونه
    سلام، من هم بارها زنانه پوشی کردم، و از کوچیکیم میل به زن بودن و زنونه پوشی توم بود.. سالها پس زدم و جنگیدم ولی ... متوجه شدم که باید این هویتم رو هم داشته باشم،البته فعلا در کنار هویت مردانم، مثل خودتون که از کامنتهاتون متوجه شدم اینطوری زندگی می کنین، دوست دارم بتونم با لباس و آرایش کامل زنانه بیرون برم، من ۳۳ سالمه، و ظاهر کیوت که کمتر از سنم نشون میده و هیکل تقریبا هم پسرونه هم زنانه شاید بیشتر زنانه ای دارم.. میتونید کمکم کنید تو این مورد؟

10. 3 کاربران زیر از sweven بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 658

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45973
    تشکـر
    23
    تشکر شده 8 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی دوست پسر بگیرم به نظرت
    چون دیگه نمیتونم مهارش کنم هرچی بیشتر سرکوبش میکنم بیشتر چنگ میزنه تو روحم

12. بالا | پست 659

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1370 نمایش پست ها
    یعنی دوست پسر بگیرم به نظرت
    چون دیگه نمیتونم مهارش کنم هرچی بیشتر سرکوبش میکنم بیشتر چنگ میزنه تو روحم
    من میتونم کمکت کنم کلا هرکی هرمشکلی داشته بعد اینکه چند روزی با من حرف زده کاملا خوب شده

13. بالا | پست 660

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47991
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    زنانه پوش چادریم
    کسی هست در رابطه با این میل به من کمک کنه پیام‌خصوصی بهم بدهد. ممنون.

14. کاربران زیر از Shaghayrgh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 661

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaghayrgh نمایش پست ها
    سلام
    زنانه پوش چادریم
    کسی هست در رابطه با این میل به من کمک کنه پیام‌خصوصی بهم بدهد. ممنون.
    اره بدون شک من میتونم خصوصی پیام دادم

16. بالا | پست 662

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    تشکر شده 163 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام دوستان عزیز تو این پیج
    خیلیا می پرسن چطور زنانه پوشی میکنی و بیرون از خونه میری یا مجلس عروسی باید بگم همه اینها هنر گریم و اراده خود شخص هست شما باید به فنون آرایش و گریم مسلط باشی و همچنین از نظر روانشناسی آماده برای این که بیرون از خونه بتونی یک زن باشی و باید این درک کنید که شما یک زن هستید و رفتاری کاملا زنانه داشته باشید ودر کنار همه اینها ظاهر زنانه اینها همه کلید موفقیت هستند

17. 3 کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 663

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47304
    تشکـر
    2
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط transvestite : 12-30-2022 در ساعت 12:21 AM

19. بالا | پست 664

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48125
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان. من حدود۳ یا ۴ سالی هست که جوراب و ساپورت و لگ زنانه میخرم و میپوشم ولی نمیدونم زنانه پوش هستم یا نه..
    ۱۸ سالمه و نمیدونم از کی و کجا و چرا علاقه به این کار دارم.. از این وضعیت خیلی ناراحت و نگرانم.
    کسی هست بتونه کمک کنه؟ درمان داره؟ روش های تشخیص زنانه پوش بودن چیه؟

20. کاربران زیر از aa4342 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 665

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48247
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من از بچگی از دیدن لباس های چسبان زنانه لذت میبردم. حتی دوست داشتم خودم اینها رو بپوشم. مثلا خیلی دوست داشتم جوراب نازک زنونه و شلوار های چسبان و اینها رو بپوشم.
    الان هم که سنم به چهل و خرده ای رسیده هنوز دوست دارم و گاهی میپوشم. یه زمانی ورزش میکردم و الان هم گاهی ورزش میکنم و بدنم برجسته و درشته. توی ورزش ، لگ مردونه میپوشم و دوست دارم که بدنم رو توی این حالت ببینن.
    از جنسیت خودم راضیم و مشکلی ندارم ام خیلی علاقه دارم که گاهی مثل زنها باشم و حتی آرایش کنم و یک زن کامل بشم. اما شرایطش رو نداشتم و بلد هم نیستم.
    نمیدونم این چه حسیه

22. کاربران زیر از bbalzz2000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 666

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48247
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aa4342 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من حدود۳ یا ۴ سالی هست که جوراب و ساپورت و لگ زنانه میخرم و میپوشم ولی نمیدونم زنانه پوش هستم یا نه..
    ۱۸ سالمه و نمیدونم از کی و کجا و چرا علاقه به این کار دارم.. از این وضعیت خیلی ناراحت و نگرانم.
    کسی هست بتونه کمک کنه؟ درمان داره؟ روش های تشخیص زنانه پوش بودن چیه؟
    منم مثل تو هستم

24. بالا | پست 667

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48251
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط simajoon نمایش پست ها
    اندام و قدو قواره هم مهمه. بعضی ها اندامشون هم واقعا ریز نقش و متناسب با شکل و شمایل زنونه هست و واقعا زیبا هم میشن!
    سلآم میگم که منم اینطوری ام و ۱۶ البه ۱۵ سالمه دنبال یه رل همسن (پسر)که مثل خودم زنپوش باشه هستم که همو درک کنیم 🥺تورخدا اگه کسی هست بگه بهم و ایدی تلگرامش بده یا واتس اپ مرسیع

25. بالا | پست 668

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48251
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

💔🏳حق بود حرفتون هیق نمیشه ایدی تلتون رو بدید🔪🏳

26. بالا | پست 669

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48251
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Jonathan4 نمایش پست ها
    جالب بود
    من خودم تا حالا تو خیلی زنپوشی کردم و برای اینکه بفهمم چقدر کارم رو خوب انجام میدم تو کلی از پیجای اینستا تبلیغ کردم و هیچ کس نفهمید
    اگر کسی دوست داشت تلگرام بهم پیام بده
    ایدی پلیز

27. بالا | پست 670

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48247
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Jonathan4 نمایش پست ها
    دیروز یه مسیری رو با مقنعه رانندگی کردم، خیلی حال داد و تجربه باحالی بود. البته استرس هم خیلی داشتم
    فقط همین ؟

28. بالا | پست 671

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48317
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟ای وای حالا چیکار میکنی . این طوری که خیلی سخته

نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر.. نمایش پست ها
    سلام به همه دوستای گلم.
    لازمه به همه اونهایی که علاقه دارن تغییر جنسیت بدن یا اونایی که میخوان برای همیشه مثل یه زن زندگی کنن و لباس بپوشن بگم که از این کار انصراف بدن. چون من خودم کسی هستم که تغییر جنسیت مرد به زن دادم و الان مثل سگ پشیمونم .دلایلی هم دارم که عرض میکنم : قبل از عمل اسمم علی بود و الان اسمم نیلوفره. خیلی علاقه به پوشیدن لباسای زنونه داشتم و هر موقع که امکانش بود این کار رو میکردم ، آرزو داشتم که بتونم یه روزی این کار رو در ملا عام انجام بدم . برای همینم پول جمع کردم، از خونه فرار کردم و به تهران مهاجرت کردم و عمل کردم. البته به همین راحتی ها هم نبود. به مدت دو سال دکترا مجبورم کردن که لباس زنونه بپوشم و مثل زنا زندگی کنم که خیلی سخت بود . بعد این دوسال تحت درمان هورمونی قرار گرفتم و مراحل سخت و طاقت فرسا ی تغییر هویت رو انجام دادم. بعدش عمل کردم که چند بار تا دم مرگ هم پیش رفتم چون عمل من تقریبا اولین عمل تو ایران بود که به این صورت انجام میشد ( عمل تغییر جنسیت کامل) که حتی رحم و تخمدان یه دختر مرگ مغزی اهل مشهد رو بهم پیوند زدن. تمام هزینه های عمل رو دانشگاه علوم پزشکی و یه خیر مشهدی انجام دادن. در جریان عمل دو تا استخوان پایینی دنده هام رو برداشتن که در جریان این عمل یکبار تموم کرده بودم که با شوک برگردوندننم. بعد از انجام این عمل یک مجموعه کامل عمل زیبایی انجام دادم ( از عمل بینی گرفته تا عمل پروتز لب و گونه و باسن تا عمل فک و کشیدن پیشانی و ابرو) خلاصه حدود ۱۵ عمل انجام دادم تا به اون چیزی که میخواستم برسم. هنوزم به خاطر پیوند ایی که انجام دادم و به خاطر اینکه پیوند ها پس نزنن دارم دارو مصرف میکنم که میگن خیلی ضرر داره. تقریبا ماهی یک بار پریود میشم که فوق العاده دردناکه که در واقع علت اصلی پشیمونیم هم هست. از وقتی زن شدم خیلی محدود شدم چون هر جایی نمیتونم برم . هر لباسی هم نمیتونم بپوشم. قبلا یادمه تو تابستونا یه آستین کوتاه میپوشیدم و میرفتم بیرون اما الان باید کلی لباس بپوشم. از همه بدتر اینه که کار پیدا کردن خیلی سخته. اگرم کاری پیدا میشه فقط میخوان ازت بهره برداری جنسی بکنن. خونه پیدا کردن برای اجاره که در حد محاله. پدر و مادرم رو که ۷ سالگی میشه ندیدم. الان تو یه شرکت تبلیغاتی تو تهران مشغول بکار هستم با یه حقوق بخور و نمیر. خلاصه اینکه اصلا زن بودن اون چیزی نیست که تصور میکنین.
    این طوری که خیلی سخته چطوری زندگی میکنی با خاطرات گذشتت ؟؟

29. بالا | پست 672

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48319
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟ای وای حالا چیکار میکنی . این طوری که خیلی سخته

سلام دوستان.. چند وقته نیستید.. پس کجایید؟ چرا نمیاید یک جا جمع بشیم همگی

30. بالا | پست 673

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47731
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    3

کجا جمع بشیم

31. بالا | پست 674

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17703
    تشکـر
    18
    تشکر شده 44 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    9

از بین خانومایی که ای پیام هارو خوندن کسی نبود که دوست داشته باشه با یکی ا ماها ارتباط داشته باشه؟

32. کاربران زیر از asdfg بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 675

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47475
    تشکـر
    11
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ساحل آرامش نمایش پست ها
    سلام ب همگی اینجا مرد متاهلی ک زنانه پوش باشه هست ک خانمش خبر داشته باشه؟ من همسرم زنانه پوش میخام ببینم باید چیکار کنم لطفا ج بدید روود
    سلام و درود . من زن دارم و دختر دو ساله . خانمم میدونه حتی خودش برام لباس میخره . قبل ازدواج بهش گفتم اونم گفت مشکلی نداره و کمکم میکنه هرچی خواستم بپوشم و بخرم
    امضای ایشان
    نه از رومم نه از زنگم همان بی‌رنگِ بی رنگم بیا بگشای در بگشای دلتنگم

34. بالا | پست 676

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47475
    تشکـر
    11
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه زنپوش های عزیز . تو قسمت آلبوم پروفایلم عکس گذاشتم از خودم با آرایش توسط خانمم . لطفا نظر بدید . ممنون از همه تون
    امضای ایشان

35. بالا | پست 677

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48185
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : زنانه پوشی

این دیگه چه مدلشع
    امضای ایشان
    پریهان

36. بالا | پست 678

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48519
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه ها به نظرتون بهتره با دوست دخترمون در مورد زنپوشی صحبت کنیم یا مخفیانه انجام بدیم؟

مثلا من آخرین بار دوست دخترم پیشم بود دلم میخواست مانتو اونو بپوشم ولی خیلی مقاومت کردم که انجامش ندم و نمیدونستم چه حسی بهش دست میده

شما تجربه مشابه داشتین که مطرح کرده باشید با دوست دخترتون؟

37. بالا | پست 679

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Ariamehr نمایش پست ها
    سلام به همه زنپوش های عزیز . تو قسمت آلبوم پروفایلم عکس گذاشتم از خودم با آرایش توسط خانمم . لطفا نظر بدید . ممنون از همه تون
    شما خیلی زیبایی یا خانمت خیلی هنرمنده

38. کاربران زیر از saberkhan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 680

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Rzp نمایش پست ها
    بچه ها به نظرتون بهتره با دوست دخترمون در مورد زنپوشی صحبت کنیم یا مخفیانه انجام بدیم؟

مثلا من آخرین بار دوست دخترم پیشم بود دلم میخواست مانتو اونو بپوشم ولی خیلی مقاومت کردم که انجامش ندم و نمیدونستم چه حسی بهش دست میده

چه اشکالی داره لباس هاتونو با هم ست کنید خخخ

40. بالا | پست 681

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47304
    تشکـر
    2
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط transvestite : 12-30-2022 در ساعت 12:25 AM

41. بالا | پست 682

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48574
    تشکـر
    5
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه دوستان، من از حدود 14-15 سالگی علاقه به پوشیدن و تجربه کردن استایل زنانه دارم، کم کم این حسم در بزرگسالی بیشتر و حرفه ای تر شد تا اینکه برای خودم لباس و کلاه گیس و کفش خریدم و در تنهایی می پوشیدم و از حس زنانه خودم لذت می بردم. بیشتر علاقه ام به پوشیدن دامن کوتاه و تاپ و صندل پاشنه بلند و یا لباس مجلسی هست.

42. کاربران زیر از mitrajoon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 683

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط mitrajoon نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، من از حدود 14-15 سالگی علاقه به پوشیدن و تجربه کردن استایل زنانه دارم، کم کم این حسم در بزرگسالی بیشتر و حرفه ای تر شد تا اینکه برای خودم لباس و کلاه گیس و کفش خریدم و در تنهایی می پوشیدم و از حس زنانه خودم لذت می بردم. بیشتر علاقه ام به پوشیدن دامن کوتاه و تاپ و صندل پاشنه بلند و یا لباس مجلسی هست.
    الان چند سالتونه

44. بالا | پست 684

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48574
    تشکـر
    5
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

35 سال

45. بالا | پست 685

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48574
    تشکـر
    5
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

35 سال

46. بالا | پست 686

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43473
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

....
    ویرایش توسط johnata : 11-02-2022 در ساعت 01:00 AM

47. بالا | پست 687

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43473
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

....
    ویرایش توسط johnata : 11-02-2022 در ساعت 01:00 AM

48. بالا | پست 688

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43473
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Rzp نمایش پست ها

خیلی باید حواست جمع باشه. اصلا نباید فریب ظاهر مدرن دخترا رو خورد. خیلیاشون به هیچ وجه نمی پذیرن. سعی کن از در شوخی وارد بشی و یه جوری وضعیت رو جلو ببر که اون شروع کننده باشه. یعنی اون مجاب بشه که بخواد به شوخی بهت لباس بپوشونه و آرایشت کنه.

49. کاربران زیر از johnata بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Rzp

50. بالا | پست 689

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43473
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

سلام و درود . من زن دارم و دختر دو ساله . خانمم میدونه حتی خودش برام لباس میخره . قبل ازدواج بهش گفتم اونم گفت مشکلی نداره و کمکم میکنه هرچی خواستم بپوشم و بخرم
    تا حالا شده تو خونه به خانمت کمک کنی؟ یعنی مثلا بری تو استایل زنونه و دو تایی با هم کارای اشپزخونه رو انجام بدید؟ یا حتی اون هم نباشه و تو تنهایی زن خونه بشی؟

51. بالا | پست 690

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47475
    تشکـر
    11
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون گلم
    امضای ایشان

52. بالا | پست 691

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47475
    تشکـر
    11
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط johnata نمایش پست ها
    تا حالا شده تو خونه به خانمت کمک کنی؟ یعنی مثلا بری تو استایل زنونه و دو تایی با هم کارای اشپزخونه رو انجام بدید؟ یا حتی اون هم نباشه و تو تنهایی زن خونه بشی؟
    سلام گلم . بله شده
    امضای ایشان

53. بالا | پست 692

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47475
    تشکـر
    11
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saberkhan نمایش پست ها
    شما خیلی زیبایی یا خانمت خیلی هنرمنده
    ممنون گلم
    امضای ایشان

54. بالا | پست 693

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43473
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

سلام گلم . بله شده
    چه خوب! این وقتا میری تو پوشش یا با لباس پسرونه خونه داری می کنی؟

55. بالا | پست 694

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام بله مشگلی نیست هر کمکی بتونم می کنم

56. بالا | پست 695

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام دوستان عزیز
    در مورد من بگم خانه جدا دارم توی یک محله دیگه اونجا لباس می پوشم و آرایش می کنم کاملا ژنونه بیرون میرم البته بیشتر با چادر ولی دارم سعی می کنم با مانتو بیرون برم .
    با گریم چهرم زنونه می کن با ابرو های نازک بیشتر تیپ کارمندی می پوشم بیرون چند بارهم گه ازم سوال شده گفتم معلم هستم و تایید کردند .
    برای تغییر چهره هم من بیشتر گریم حرفه ای انجام میدم و عینک که خیلی تو تغییر چهره موًثر هست.
    اما در مورد مجلس بگم که خیلی سوال پرسیدند بله رفتم و میرم اولین مجلس زنونه که رفتم مربوط به دهی محرم بود که زنونه رفتم و بعدش عروسی یکی از همکارهای خانم.
    شغل من پرستار هستم ودر یکی از بیمارستانها کار می کنم
    مجرد هستم و قصد ازدواج ندارم.
    عکس خواستید من حدود ۵۰۰۰ عکس دارم از خودم در حال گریم و تیپ هایی که لباس می پوشم چه برای بیرون و چه برای مجالس
    لباس که تو عروسی می پوشم یک لباس ماکسی هست بالا تنش توری با کفش پاشنه بلند و جوراب همراه با یک شال توری
    در مورد ابروهام که سوا پرسیدید من ابروی نازک دوست دارم و ابروهام نازک گریم می کنم
    واگر سوالی دیگه ای هست بپرسید

57. 2 کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 696

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

سلام دوستان عزیز
    در مورد من بگم خانه جدا دارم توی یک محله دیگه اونجا لباس می پوشم و آرایش می کنم کاملا ژنونه بیرون میرم البته بیشتر با چادر ولی دارم سعی می کنم با مانتو بیرون برم .
    با گریم چهرم زنونه می کن با ابرو های نازک بیشتر تیپ کارمندی می پوشم بیرون چند بارهم گه ازم سوال شده گفتم معلم هستم و تایید کردند .
    برای تغییر چهره هم من بیشتر گریم حرفه ای انجام میدم و عینک که خیلی تو تغییر چهره موًثر هست.
    اما در مورد مجلس بگم که خیلی سوال پرسیدند بله رفتم و میرم اولین مجلس زنونه که رفتم مربوط به دهی محرم بود که زنونه رفتم و بعدش عروسی یکی از همکارهای خانم.
    شغل من پرستار هستم ودر یکی از بیمارستانها کار می کنم
    مجرد هستم و قصد ازدواج ندارم.
    عکس خواستید من حدود ۵۰۰۰ عکس دارم از خودم در حال گریم و تیپ هایی که لباس می پوشم چه برای بیرون و چه برای مجالس
    لباس که تو عروسی می پوشم یک لباس ماکسی هست بالا تنش توری با کفش پاشنه بلند و جوراب همراه با یک شال توری
    در مورد ابروهام که سوا پرسیدید من ابروی نازک دوست دارم و ابروهام نازک گریم می کنم
    واگر سوالی دیگه ای هست بپرسید
    ببخشید سرکار با ظاهر مردونه هستید یا زنونه

59. بالا | پست 697

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سرکار ظاهر من مردانه هست

60. بالا | پست 698

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

سرکار ظاهر من مردانه هست
    یعنی همکاراتون هم میدونن ؟
    رابطه جنسی اگه دارید چطوری دارید ؟

61. بالا | پست 699

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

خیر هیچکسی نمیدونه فقط خودم و خودم
    رابطه جنسی با هیچکسی ندادم

62. بالا | پست 700

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام دوستان
    ببینید برای زنونه بودن خیلی ها پرسیدن رابطه جنسی چی ؟؟،
    مگر قراره ما فقط به خاطر رابطه جنسی این کار انجام بدیدم خیر من خودم فقط دنبال زیبایی های دنیای زنانه هستم و هیچ چیز دیگه قرار نیست که سو نیت داشته باشیم من خیلی جاها رفتم و خیلی چیزها دیدم ولی هیچوقت نظری به کسی نداشتم و نخواهم داشت فقط لباس و آرایش این چیزی هست که من بهش علاقه دارم و می خوام نه چیز دیگه
    در مورد لباس و لوازم بله من همه چیز دارم چند دست لباس کفش انواع و اقسام و هرچی که فکرش کنید
    گریم و استفاده از لوازم گریم بلدم دورهش رفتم کلاسهای آموزشی هم رفتم
    نحونه پوشاندن ابروها هم با گریم حرفه ای و لاتکس انجام میدم بله کاملا طبیعی هست و پروتز ابرو هم هست در مدل ها و رنگ ها
    کل صورت با یک ماسک لاتکس پوشیده می شه و طراحی چهره انجام می شه

63. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 14 از 23 ... 41213141516 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)