صفحه 15 از 23 ... 51314151617 ...
نمایش نتایج: از 701 به 750 از 1134

موضوع: بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

386561
  1. بالا | پست 701

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 26 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba_l3 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببینید برای زنونه بودن خیلی ها پرسیدن رابطه جنسی چی ؟؟،
    مگر قراره ما فقط به خاطر رابطه جنسی این کار انجام بدیدم خیر من خودم فقط دنبال زیبایی های دنیای زنانه هستم و هیچ چیز دیگه قرار نیست که سو نیت داشته باشیم من خیلی جاها رفتم و خیلی چیزها دیدم ولی هیچوقت نظری به کسی نداشتم و نخواهم داشت فقط لباس و آرایش این چیزی هست که من بهش علاقه دارم و می خوام نه چیز دیگه
    در مورد لباس و لوازم بله من همه چیز دارم چند دست لباس کفش انواع و اقسام و هرچی که فکرش کنید
    گریم و استفاده از لوازم گریم بلدم دورهش رفتم کلاسهای آموزشی هم رفتم
    نحونه پوشاندن ابروها هم با گریم حرفه ای و لاتکس انجام میدم بله کاملا طبیعی هست و پروتز ابرو هم هست در مدل ها و رنگ ها
    کل صورت با یک ماسک لاتکس پوشیده می شه و طراحی چهره انجام می شه
    خیلی عجیبه نمیگم زشته فقط میگم عجیبه میگی دنبال زیبایی های دنیای زنانه هستی خب چرا رو خودت پیاده میکنی نمیتونم درک کنم جریان چیه کسی به غیر خودت نمیتونه یه زن واقعی باشه یا چی

2. کاربران زیر از saberkhan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 702

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48642
    تشکـر
    28
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saberkhan نمایش پست ها
    خیلی عجیبه نمیگم زشته فقط میگم عجیبه میگی دنبال زیبایی های دنیای زنانه هستی خب چرا رو خودت پیاده میکنی نمیتونم درک کنم جریان چیه کسی به غیر خودت نمیتونه یه زن واقعی باشه یا چی
    اصلا کلمه درک کردن اشتباهه
    چون آدم چیزی رو می‌تونه درک کنه که یا تجربه کرده یا قراره تجربه کنه مثل مرگ عزیزان و شکست و ...
    چیزی که کاملا روانی هستش و در درون آدم شکل گرفته میشه رو که هرکسی نمیتونه درک کنه
    درست مثل اینه که شما بخوای فکر منو بخونی ، مگه میشه !!
    نه هرگز
    اینو مد نظر داشته باشین
    و اینکه موردی که ایشون میگه اصلا چیز غیر قابل درکی نیست

ایشون رابطه جنسی رو دوست نداره
    و برای زیبایی ها و لطفافت های دنیای زنانگی که در دنیای مردونه وجود نداره رو به این پوشش آورده

طرف حروف الفبا بلد نیست میخواد رمان بنویسه

4. 2 کاربران زیر از اذرخش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 703

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط اذرخش نمایش پست ها
    اصلا کلمه درک کردن اشتباهه
    چون آدم چیزی رو می‌تونه درک کنه که یا تجربه کرده یا قراره تجربه کنه مثل مرگ عزیزان و شکست و ...
    چیزی که کاملا روانی هستش و در درون آدم شکل گرفته میشه رو که هرکسی نمیتونه درک کنه
    درست مثل اینه که شما بخوای فکر منو بخونی ، مگه میشه !!
    نه هرگز
    اینو مد نظر داشته باشین
    و اینکه موردی که ایشون میگه اصلا چیز غیر قابل درکی نیست

ایشون رابطه جنسی رو دوست نداره
    و برای زیبایی ها و لطفافت های دنیای زنانگی که در دنیای مردونه وجود نداره رو به این پوشش آورده

طرف حروف الفبا بلد نیست میخواد رمان بنویسه ������
    این یه اختلال هست و اصلا نرمال نیست البته من به همه ادم ها اگه مردم ازار نباشن احترام میذارم ایشون هم اینجور ادمی هستن شاید دوست ندارن مزاحم خانومی بشن برای همین نقش اون خانوم هم خودشون بازی میکنن شاید عقیده دارن کسی تو اینکار بهتر از خودشون نیست و بهتر مزاحم یکی دیگه نشن درحالی که ادم نرمال اینجوریه که ریسک میکنه خودشو تو دردسر میندازه به خاطر یه ادم دیگه که خانوم هست میره باهاش حرف میزنه تلاش میکنه تا باهاش ازدواج کنه درحالی که میدونه ازدواج هم مشکلات خاص خودشو داره .انسان سالم شجاعت داره کسی هم که شجاعت داره اهل خطر هست .از اینا بگذریم کاش اجازه میدادید خودشون میگفتن دلیل اینکارش چیه چون من فقط دوست دارم دلیل رفتارهای ادمارو بفهمم نه این که بخوام به کسی توهین کنم .توهین کنم یا تحقیر کنم چی به من میرسه .بازم شما خودت هم دلیل اعتراضتو بگی ممنون میشم

6. بالا | پست 704

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    تشکر شده 164 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    من اصلا حرفای شما متوجه نمی شم همش حرفای سردر گم یعنی چی این متنی که نوشتید ؟؟؟ خودتون خوندید ؟؟؟؟
    ادم نرمال ریسک چی می کنه ؟؟؟
    خطر چی ؟؟؟
    همین که بیرون میری زنونه خودش بزرگترین ریسک و خطر هست
    من دوست دارم خودم باشم خود ریبا نه چیز دیگه نه سو استفاده شما از رفتارهای چی حرف میزنید ؟؟؟
    مزاحم کی بشم ؟؟؟؟ذهن منحرف خودتون اصلاح کنید و بس

7. بالا | پست 705

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

چیزی که من تا حالا فهمیدم اینه زنونه پوش ها کلا دو دسته هستند یک دسته این که می خوان فقط مفعول باشند و ************ و به انحراف و یک دسنه دیگه هم دنبال لباس پوشیدن و حس زیبایی داشتند که من جزو دسته دوم هستم نه چیز ویگه این که حست زیبا باشه و خودت زیبا ببینی این من ارضا می کنه نه این که دنبال ************ باشم و ادا و اصولش در بیارم خوب گی ها و همجنسبازها این دسته هستند و چه نیازی دیگه به زنونه پوشی دارند ؟؟؟؟
    ولی من خودم به شخصه وقتی ارایش می کنم لباس می پوسم مخصوصا کفش پاشنه بلند یه حس خیلی خاص بهم دست میده که نمیدو نم هنوز چیه ولی دوست دارم ساعت ها این حس دوستداشتنی داشته باشم ولی شما چون تجربش نداشتی نمیدونی چی می گم .
    مخصوصا وقتی که بیرون هستی یا اون صدای تق تق کفش پاشنه بلندت وسط سالن عروسی نمیدونی چیه وقتی به چهره زیبای خودت نگاه می کنی و اون همه زیبایی می بینی و یه حسرت اون حسرت نمیدونی چیه
    پس لطفا برای ما معلم نباش ممنونم

8. 2 کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 706

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47304
    تشکـر
    2
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط transvestite : 07-12-2023 در ساعت 05:43 AM

10. بالا | پست 707

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

چیزی که من تا حالا فهمیدم اینه زنونه پوش ها کلا دو دسته هستند یک دسته این که می خوان فقط مفعول باشند و ************ و به انحراف و یک دسنه دیگه هم دنبال لباس پوشیدن و حس زیبایی داشتند که من جزو دسته دوم هستم نه چیز ویگه این که حست زیبا باشه و خودت زیبا ببینی این من ارضا می کنه نه این که دنبال ************ باشم و ادا و اصولش در بیارم خوب گی ها و همجنسبازها این دسته هستند و چه نیازی دیگه به زنونه پوشی دارند ؟؟؟؟
    ولی من خودم به شخصه وقتی ارایش می کنم لباس می پوسم مخصوصا کفش پاشنه بلند یه حس خیلی خاص بهم دست میده که نمیدو نم هنوز چیه ولی دوست دارم ساعت ها این حس دوستداشتنی داشته باشم ولی شما چون تجربش نداشتی نمیدونی چی می گم .
    مخصوصا وقتی که بیرون هستی یا اون صدای تق تق کفش پاشنه بلندت وسط سالن عروسی نمیدونی چیه وقتی به چهره زیبای خودت نگاه می کنی و اون همه زیبایی می بینی و یه حسرت اون حسرت نمیدونی چیه
    دختر جون اینی که تو هستی اشکال داره صحیح نیست خخخخ علم اینو میگه من نمیگم دوما بهت بی احترامی شده مگه ؟

11. کاربران زیر از saberkhan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 708

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48519
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دختر جون اینی که تو هستی اشکال داره صحیح نیست خخخخ علم اینو میگه من نمیگم دوما بهت بی احترامی شده مگه ؟

اینکه کسی توی خونه خودش چه لباسی بپوشه به هیچ کسی ربطی نداره و اشکالی هم نداره

شما مشکل داری که فکر میکنی چارچوب ذهنی شما درست هست و هر کسی خارج از اون کاری انجام بده اشکال داره

13. کاربران زیر از Rzp بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 709

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Rzp نمایش پست ها
    اینکه کسی توی خونه خودش چه لباسی بپوشه به هیچ کسی ربطی نداره و اشکالی هم نداره

شما مشکل داری که فکر میکنی چارچوب ذهنی شما درست هست و هر کسی خارج از اون کاری انجام بده اشکال داره
    من اصلا در مورد چارچوب ذهنی خودم حرفی زدم ؟من اونی که علم میگه رو گفتم وگرنه در این که پسری لباس زنونه بپوشه روشن فکر تر از من کسی نمیتونی پیدا کنی چون من به همه احترام میذارم به هرنوع سلیقه ای طرز فکری تا زمانی که به دیگران اسیب نزنه ولی نمیدونم چرا گارد گرفتید خخخخخ خوددرگیری عجیبی دارید نشون از عقده میده ها

15. کاربران زیر از saberkhan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 710

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48519
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من اصلا در مورد چارچوب ذهنی خودم حرفی زدم ؟من اونی که علم میگه رو گفتم وگرنه در این که پسری لباس زنونه بپوشه روشن فکر تر از من کسی نمیتونی پیدا کنی چون من به همه احترام میذارم به هرنوع سلیقه ای طرز فکری تا زمانی که به دیگران اسیب نزنه ولی نمیدونم چرا گارد گرفتید خخخخخ خوددرگیری عجیبی دارید نشون از عقده میده ها

علم هم تا هر چیزی دقیق بررسی نکنه چیزی نمیگه
    گارد نگرفتم ولی لحن صحبت شما مشخصه دنبال تمسخر دیگران هستین

همین جمله آخر شما با یه کامنت من متوجه شدین خود درگیری دارم که از عقده ها میاد

من در مورد شما قضاوت نمیکنم ولی چیزی که مشخصه اینه شما بدون هیچ اطلاعات کافی در مورد دیگران نظر میدین اونم با ادبیات و لحن نامناسب

در کلاز نظر من زنونه پوشی در صورتی که به صورت شخصی و فقط برای خودش انجام بشه کاملا نرمال میدونم و مثل هر علاقه ای که شخص میتونه داشته باشه

مطمئنا اگه قرار بود کارهایی که افراد در خلوت و تنهایی خودشون انجام میدن عمومی میشد خیلی ها به اون کارها ایراد میگرفتن و این موضوع هم به همین شکل هست

تا وقتی رفتار دیگران تاثیری روی کسی نداشته باشه و برای خودشون انجام بدن چه اشکالی داره

حالا یکی دوست داره وقتی تنهاست لخت بچرخه
    یکی دوست داره لباس خاصی بپوشه
    یکی دوست داره نقش خاصی رو بازی کنه
    یا هر کار دیگه ای

این موضوعات کاملا شخصی هست و به هیچ کسی ربطی نداره و نباید اون افراد رو مورد تمسخر قرار بدیم یا قضاوت کنیم در موردشون

خیلی از موضوعات به درک افراد در مورد اونها مرتبط میشه و تا وقتی درک کافی نداشته باشیم مطمئنا نمیتونیم علت انجام اون کار یا لذت انجام اون کار درک کنیم

مثلا شخصی که اطلاعات فوتبالی نداشته باشه شاید از دیدن یه مسابقه خیلی مهم لذت خاصی نبره ولی کسی که کاملا با اون ورزش آشناست و بازیکن هارو میشناسه و دقیق میدونه چه اتفاقی داره میفته مطمئنا لذت فوق العاده ای میبره

در مورد بقیه موضوعات هم همین قضیه صدق میکنه و هر چیزی تا وقتی قدرت درکش رو نداشته باشیم هیچ وقت نمیتونیم بفهمیم چقدر لذت بخش یا سرگرم کننده و جذاب هست

در مورد زنپوشی هم تا وقتی شخصی درک کافی نداشته باشه نمیتونه متوجه بشه که اون شخصی که زنپوشی میکنه چه حس و حالی داره و شاید از نگاه یه فرد بی اطلاع به نظر برسه اون شخص مشکل داره یا آدم نرمالی نیست

17. 2 کاربران زیر از Rzp بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 711

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Rzp نمایش پست ها
    علم هم تا هر چیزی دقیق بررسی نکنه چیزی نمیگه
    گارد نگرفتم ولی لحن صحبت شما مشخصه دنبال تمسخر دیگران هستین

همین جمله آخر شما با یه کامنت من متوجه شدین خود درگیری دارم که از عقده ها میاد

من در مورد شما قضاوت نمیکنم ولی چیزی که مشخصه اینه شما بدون هیچ اطلاعات کافی در مورد دیگران نظر میدین اونم با ادبیات و لحن نامناسب

در کلاز نظر من زنونه پوشی در صورتی که به صورت شخصی و فقط برای خودش انجام بشه کاملا نرمال میدونم و مثل هر علاقه ای که شخص میتونه داشته باشه

مطمئنا اگه قرار بود کارهایی که افراد در خلوت و تنهایی خودشون انجام میدن عمومی میشد خیلی ها به اون کارها ایراد میگرفتن و این موضوع هم به همین شکل هست

تا وقتی رفتار دیگران تاثیری روی کسی نداشته باشه و برای خودشون انجام بدن چه اشکالی داره

حالا یکی دوست داره وقتی تنهاست لخت بچرخه
    یکی دوست داره لباس خاصی بپوشه
    یکی دوست داره نقش خاصی رو بازی کنه
    یا هر کار دیگه ای

این موضوعات کاملا شخصی هست و به هیچ کسی ربطی نداره و نباید اون افراد رو مورد تمسخر قرار بدیم یا قضاوت کنیم در موردشون

خیلی از موضوعات به درک افراد در مورد اونها مرتبط میشه و تا وقتی درک کافی نداشته باشیم مطمئنا نمیتونیم علت انجام اون کار یا لذت انجام اون کار درک کنیم

مثلا شخصی که اطلاعات فوتبالی نداشته باشه شاید از دیدن یه مسابقه خیلی مهم لذت خاصی نبره ولی کسی که کاملا با اون ورزش آشناست و بازیکن هارو میشناسه و دقیق میدونه چه اتفاقی داره میفته مطمئنا لذت فوق العاده ای میبره

در مورد بقیه موضوعات هم همین قضیه صدق میکنه و هر چیزی تا وقتی قدرت درکش رو نداشته باشیم هیچ وقت نمیتونیم بفهمیم چقدر لذت بخش یا سرگرم کننده و جذاب هست

در مورد زنپوشی هم تا وقتی شخصی درک کافی نداشته باشه نمیتونه متوجه بشه که اون شخصی که زنپوشی میکنه چه حس و حالی داره و شاید از نگاه یه فرد بی اطلاع به نظر برسه اون شخص مشکل داره یا آدم نرمالی نیست
    شما اول درک کافی داشته باش وقتی باهات حرف نمیزنن نپری وسط حرف دیگران بقیه چیزا درست میشه خخخ مثال زدنشو فوتبالو ربط داد به این موضوع خخخ خیلی باحال بود

19. بالا | پست 712

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

کلا با آدم بی منطق نباید بحث کرد ایشون چیزی از دنیایی ما نمیدونه و فقط قصدش مسخره کردن ننیدونم اینجا مدیر نداره مگه با این افراد برخورد نمی کنه

20. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 713

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

اما دوستلن سوال پرسیدن برای آرایش و لباس
    امروز دیگه یاد گرفتن آرایش چیز سختی نیست تو اینستا پره از سایتهای آموزش و خرید لباس یا کفش
    فقط چیزی که مهمه باید تمرین زیاد داشته باشید یعنی یک جای خصوصی بر ای تمرین کردن داشته باشید
    اما بیرون رفتک خوب خیلی دردسر داره و آمادگیش باید داشته باشید هم از لحاظ روحی و روانی هم از نظر ظاهری که این کار خیلی سخت می کنه
    داشتن چهره زنانه خیلی سخته بخصوص ابروها و همچنین ترکیب صورت رنگ پوست و کلا ترکیب چهره زنانه خوب ستختن این چهره خیلی سخت هست مخصوصا ابروها که رکن اساسی یک چهره زنانه هست و اگر هنوز به این مرحله از آمادگی نرسیدید اصلا فکر بیرون رفتن از سرتون بدر کنید
    سوال آخر که واقعا من عروسی رفتم خیلی ها پرسیدند
    بله رفتم چندین و چند بار ولی دردسر اون خیلی زیاد هست
    آرایش و لباس مجلسی و کیف و کفش و هزاران دنگ و فنگ دیگه

22. بالا | پست 714

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

کلا این کاربر صابرخان در لیست سیاهتون قرار بدید

23. بالا | پست 715

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

کلا این کاربر صابرخان در لیست سیاهتون قرار بدید
    اخه باید یه دلیلی داشته باشن برای اینکار .نمیشه که چون فقط تو توهم زدی فکر کردی مسخرت کردم منو بذارن تو لیست سیاه که

24. بالا | پست 716

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47304
    تشکـر
    2
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط transvestite : 12-30-2022 در ساعت 12:24 AM

25. کاربران زیر از transvestite بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 717

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط transvestite نمایش پست ها
    ...
    هرکسی درگیر مشکلات خودشه چرا فکر میکنید مردم بیکارن شمارو به دیگران لو بدن .بعضی دخترا توهمی هستن کافیه دیگه شما اینجوری نباشید

27. بالا | پست 718

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    تشکر شده 48 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Jonathan2 نمایش پست ها
    داستانایی که تعریف کردید بیشتر مربوط به تغییر جنسیت و رابطه جنسی بود.
    اما بحث تاپیک زنپوشی و ترنس وستیسمه. بدون تغییر در فیزیک بدن یا مفعول بودن در رابطه.
    من هیچوقت دوست نداشتم تغییر جنسیت بدم یا مفعول باشم. اما الآن دیگه همیشه تو خونه دامن و لباس زنونه تنمه. این علاقه ام به دامن بخاطر این هستکه شلوار زنونه حتی ساپورت نمیتونه حسمو برآورده کنه. چون تنها لباس خاص زنونه همین دامن هست. همیشه هم دامن بلند و تمام پا می پوشم. این کار وقتی مادرم تو خونه با شلوار می گرده حس بی نظیری بم میده.
    دوخت و دوز یاد گرفتم. خیلی نه. انقدری که بتونم خودم پارچه بگیرم و برای خودم انواع دامن بدوزم. الآن مادرم هم اگر کار لباس داشته باشه به من می سپاره.
    الآن فقط یه آرزو دارم. موهام سریع بلند بشه و بتونم مدلای زنونه ببندمش. رفیقم آرایشگر مردونه است. ولی انواع و اقسام پودرها و کرمها رو داره و آرایش مو و صورت رو برای مردان انجام میده. خودشم همیشه موهاشو دم اسبی بلند دخترونه می بنده و رفتارای زنونه داره.
    سلام چند سالتونه

28. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 719

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Hjkl نمایش پست ها
    سلام چند سالتونه
    دامن پوشیدن حس زیبایی داره

30. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 720

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Jonathan2 نمایش پست ها
    داستانایی که تعریف کردید بیشتر مربوط به تغییر جنسیت و رابطه جنسی بود.
    اما بحث تاپیک زنپوشی و ترنس وستیسمه. بدون تغییر در فیزیک بدن یا مفعول بودن در رابطه.
    من هیچوقت دوست نداشتم تغییر جنسیت بدم یا مفعول باشم. اما الآن دیگه همیشه تو خونه دامن و لباس زنونه تنمه. این علاقه ام به دامن بخاطر این هستکه شلوار زنونه حتی ساپورت نمیتونه حسمو برآورده کنه. چون تنها لباس خاص زنونه همین دامن هست. همیشه هم دامن بلند و تمام پا می پوشم. این کار وقتی مادرم تو خونه با شلوار می گرده حس بی نظیری بم میده.
    دوخت و دوز یاد گرفتم. خیلی نه. انقدری که بتونم خودم پارچه بگیرم و برای خودم انواع دامن بدوزم. الآن مادرم هم اگر کار لباس داشته باشه به من می سپاره.
    الآن فقط یه آرزو دارم. موهام سریع بلند بشه و بتونم مدلای زنونه ببندمش. رفیقم آرایشگر مردونه است. ولی انواع و اقسام پودرها و کرمها رو داره و آرایش مو و صورت رو برای مردان انجام میده. خودشم همیشه موهاشو دم اسبی بلند دخترونه می بنده و رفتارای زنونه داره.
    به نظرم پوشیدن دامن وبستن سوتین ویه لباس گل گلی بهترین حس برای یه زن پوش است

32. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 721

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

سلام چند سالتونه
    دامن پوشیدن حس زیبایی داره

34. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 722

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

سلام دوستان من مثل خیلی هاعلاقه به دامن سوتین ولباس های جذب وتنگ زنانه دارم نظر بدید مخصوصا خانم ها

36. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 723

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

سلام منم این حس او قبول دارم چون وقتی بلوز دامن مپوشم وسوتین می بندم بیشتر از خودم خوشم می یاد

38. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 724

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

کاش میشد مثل شما راحت تو خانه لباس مپوشیدم

40. بالا | پست 725

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

اینجا کسی نیست بشه باهاش درباره زن پوشی صحبت کرد

41. بالا | پست 726

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

سلام نیستی

42. بالا | پست 727

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

سلام چه جوری میشه باکسی اینجا چت کرد بلد نیستم راهنمایی کنید لطفا

43. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 728

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

سلام چند سالتونه
    سلامخوش به حالت خیلطی بلدی میتونی برای خودت دامن بدوزی وپیش مادرت راحتی درکت میکنه کاش من هم با یه خانم می تونستم راحت باشم وپیشش زنانه پوشی کنم خیلی دوست دارم توپوشش زنانه خانم ها من اوببینند

45. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 729

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

دوست دارم با پوشش زنانه با خانم ها برم خرید وانواع لباس دامن سوتین وچیزهای دیگه خرید کنم خانم ها هم نظر بدن مثلا بگن این دامن قشنگه بهت میاد بخر یا اون لباس به اندامت میاد بخر بپوشی خوشگل میشی

47. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 730

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط asdfg نمایش پست ها
    خانوم هم لطفا نظر بدن که اگه شوهرشون از روی بیماری سوتین و دامن بپوشه چه عکس العملی نشون میدن
    خانم هاشون هم با هاشون کنار بیان تا گذر زمان همه چیز رو درست کنه

49. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 731

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

سلام دوستان زن پوش یا خانمی نیست که بشه باهاسون درباره ما زن پوش ها صحبت کنیم

51. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 732

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط sina72 نمایش پست ها
    سلام
    من يه پسر هجده ساله هستم و عاشق زنونه پوشي.هميشه دوس دارم لباس زنونه بپوشم از سوتين و شورت گرفته تا جوراب مشكي و كفش پاشنه بلند.وقتي كه تنهام لباس زنونه ميپوشمو ب خودم نگا ميكنم.حتي بعضي وقتا دوس داشتم ك دختر باشم ازادانه لباس زنونه بپوشم.بعضي وقتا شورت زنونه و سوتين و جوراب مشكي از زير لباسام ميپوشمو ميرم خيابون.حتي دوس دارم يكي نازمو بكشه زنش بشم و اينجور چيزا دوس دارم دختر باشمو لباس زنونه بپوشم يه پسر باهام رابطه داشته باشه.خوشحال ميشم اگه برام نوشته اي بزاريد....
    سلام من هم زن پوشی می کنم ولی بیشتر دوست دارم کنار خانم ها باشم تا اقایون یعنی خانم ها من او تو این پوشش ببینن

53. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 733

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48319
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

آخرشم هممون خودکشی می کنیم/:

55. 3 کاربران زیر از Nilaaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 734

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط ملوس2 نمایش پست ها
    من نزدیک به 16 ساله زنانه پوشم و از هر مدل لباس زنونه ای که بگی پوشیدم....همیشه دوست داشتم کنار یه خانم یا جمعی از خانمها زنونه پوش باشم و حتی باهاشون برن بیرون گردش و تفریح و خرید و غیره....یعنی بهترین حس دنیا واسه من اینه که در کنار یه خانم زنونه بپوشم.....ولی هیچوقت حتی یذره هم تو این 16 سال به اینکه کنار یه پسر یا مرد زنونه بپوشم فکر نکردم و هیچ علاقه ای به این کار ندارم
    سلام نظر من هم مثل شماست منم این جوری هستم

57. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 735

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط ملوس2 نمایش پست ها
    من نزدیک به 16 ساله زنانه پوشم و از هر مدل لباس زنونه ای که بگی پوشیدم....همیشه دوست داشتم کنار یه خانم یا جمعی از خانمها زنونه پوش باشم و حتی باهاشون برن بیرون گردش و تفریح و خرید و غیره....یعنی بهترین حس دنیا واسه من اینه که در کنار یه خانم زنونه بپوشم.....ولی هیچوقت حتی یذره هم تو این 16 سال به اینکه کنار یه پسر یا مرد زنونه بپوشم فکر نکردم و هیچ علاقه ای به این کار ندارم
    سلام من هم عاشق زن پوشی در کنار خانم ها هستم من او تو این ظاهر ببینن من او ازپوششم تعریف کنن

59. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 736

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    558
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    2

چگونه زنانه پوش شدید؟ آیا کسی را می شناسید که اینگونه باشد؟ چگونه درمان کنیم؟
    ویرایش توسط Zanposham : 01-07-2023 در ساعت 08:36 PM

61. بالا | پست 737

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    558
    میزان امتیاز
    2

من خودم یه زنپوشم . از زمانی که بچه بودم عاشق لباس و لوازم زنونه بودم . فقط با پوشیدن لباس زنانه احساس آرامش میکنم . مخصوصا روسری و چادر که واقعا عاشقانه چادر رو دوست دارم . واسه خودم انواع مختلف چادر رو میخرم . احساس میکنم باید همه لوازم زنانه رو داشته باشم . سالهاست با این حس زندگی کرده ام . و هیچ لذتی بالاتر برام به غیر از مبدل پوشی وجود نداره
    .
    ویرایش توسط Zanposham : 01-06-2023 در ساعت 05:36 PM

62. 2 کاربران زیر از Zanposham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 738

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    558
    میزان امتیاز
    2

64. بالا | پست 739

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    558
    میزان امتیاز
    2

منم یه زن پوشم با گرایشات زنانه . یعنی همه لوازم زنانه رو واسه خودم تهیه کرده ام

65. 3 کاربران زیر از Zanposham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 740

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    558
    میزان امتیاز
    2

Red face پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

من کلا دنبال زیبایی و لذت زنانه ام . ولی خب نیاز جنسی هم امری اجتناب ناپذیره .

67. کاربران زیر از Zanposham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 741

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    558
    میزان امتیاز
    2

کاشکی یکی پیدا می‌شد ما رو درک می‌کرد. اکثرا بدنبال سو استفاده هستند .

69. کاربران زیر از Zanposham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 742

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    558
    میزان امتیاز
    2

منم مثل شما هستم دوست عزیزم . کلا علاقه ای به رابطه نداشته ام. تو خلوت خودم زنانه میپوشم و لذت میبرم . و زنانگی رو به معنای واقعی در خودم حس می کنم . زیباترین حس دنیاست . این که یه زنپوش محجبه باشی و نجابت داشته باشی .

71. 4 کاربران زیر از Zanposham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 743

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    558
    میزان امتیاز
    2

منم خیلی علاقه مندم خانم ها واسم خرید کنن و لباس تنم کنن . کلا در جمع خانم ها بودن رو از بچگی دوست داشتم .

73. 2 کاربران زیر از Zanposham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 744

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    558
    میزان امتیاز
    2

کاملا صحیح فرمودین . البته درک دنیای زن پوشها مشکله .

75. کاربران زیر از Zanposham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

76. بالا | پست 745

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Zanposham نمایش پست ها
    کاملا صحیح فرمودین . البته درک دنیای زن پوشها مشکله .
    مرسی از محبت شما دوست عزیز که هم دیگه رو می فهمیم

77. 2 کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

78. بالا | پست 746

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

منم خیلی علاقه مندم خانم ها واسم خرید کنن و لباس تنم کنن . کلا در جمع خانم ها بودن رو از بچگی دوست داشتم .
    درکت مکنم کنار زنها بودن بهترین لذت برای یک زن پوش هست

79. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

80. بالا | پست 747

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

من خودم یه زنپوشم . از زمانی که بچه بودم عاشق لباس و لوازم زنونه بودم . فقط با پوشیدن لباس زنانه احساس آرامش میکنم . مخصوصا روسری و چادر که واقعا عاشقانه چادر رو دوست دارم . واسه خودم انواع مختلف چادر رو میخرم . احساس میکنم باید همه لوازم زنانه رو داشته باشم . سالهاست با این حس زندگی کرده ام . و هیچ لذتی بالاتر برام به غیر از مبدل پوشی وجود نداره
    .
    خوبه هم عقیده هستم با شما

81. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

82. بالا | پست 748

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48792
    تشکـر
    558
    میزان امتیاز
    2

نمیدونم چرا این مسئله زنانه پوشی و خیلی از مسائل دیگه برای ما یه تابو شده .

83. بالا | پست 749

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48758
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    2

نمیدونم چرا این مسئله زنانه پوشی و خیلی از مسائل دیگه برای ما یه تابو شده .
    یعنی چی متوجه نشدم

84. کاربران زیر از Hjkl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

85. بالا | پست 750

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

خوبه هم عقیده هستم با شما
    خیلی عجیبه کاش یه دوست این مدلی داشتم تا بدونم چرا یه نفر اینجوری میشه حدسم اینه که دلایل مختلفی داره

86. کاربران زیر از saberkhan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 15 از 23 ... 51314151617 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)