صفحه 6 از 23 ... 4567816 ...
نمایش نتایج: از 251 به 300 از 1130

موضوع: بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

379150
  1. بالا | پست 251

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    تشکر شده 163 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

سلام ...ببینید این حسی هست که در وجود افراد خیلی کمی بروز می کنه و اون هم شاید به دلیل بالاتر بودن سطح هورمونهای زنانه است در مردان و این شاید می شه گفت دلیل بروز این حرکات ولی دلیل بر معتاد بودن فرد نیست چون تکرار می کنه وابسته شده وباید این کار انجام بده ...من خودم به شخصه این کار دوست دارم و میل باطنی خودم هست انجام بدم و این کار خیلی دوست دارم چون حس زیبایی و زیبا بودن بهم میده و از اینکه می تونم این حس و حال و این دنیایی زنونه حس کنم خیلی راضی هستم

2. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 252

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38165
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba_l3 نمایش پست ها
    سلام دوستان .....تایپیک خیلی از دوستان خوندمو از یه چیزایی ناراحت شدمولی خوب به شما و نظرات و حستون احترام می زارم ...شاید کسی به اندازه من زنونه پوشی نکرده باشه و حتی زنونه بیرون نرفته باشه حتی مجالس عروسی یا عزاداری و حتی شب های احیا چون من کاملا زنونه بیرون میرم با ازایش و چهره زنونه و حداقل هفته 3-4 بار کامل با پوشش کامل و زنونه ولی تا الان حس فاعل یا مفعول بودن نداشتم و حتی هیچ فکر دیگه فقط خواستم از زنانگی و حس زیبایی که داره لذت ببرم و از لباس و حسی که تنم می کنم ولی دوستانی که تایپیک می کنن از حس زنانه پوشی فقط دنبال ************ هستن و مسایل مربوط به ان که بعضی وقتا فکر می کنم از حس رانه پوشی فقط می خوان حس فاحشه گری اون لمس کنن در حالی که دنیایی زنانگی و رنپوشی خیلی چیزهایی داره که این ها توش گم هست و اصلا قابل فکر کردن نیست ...وقتی لباس می پوشی ارایش می کنی و خودت نو قالب یه چیز جدید می بینی و حس می کنی اون همه زیبایی که داری و حس لطیف بودن شاید بهترین حس باشه وقتی برای یه عروسی اماده می شی و خودت تو یه لباس زیبا با کفش پاشنه بلند شاید حس یه ملکه بودن را تجربه می کنی که تا حالا تجربه نکردی ....شاید این حسها و زیبایی ها که خودت توش تصور می کنی زیباتر از اون حسی هست که بخوای فاعل یا مفعول باشی ....فقط دلت می خواد یه زن باشی با همون حجب و حیا یک زن نه یه فاحشه خیابونی که می خواد فقط خودش مثل یه دلقک درست کنه و راه بی افته تو خیابونو بخواد تن فروشی کنه پس اینها حس زنونگی یا زن پوشی نیست پس لطفا مرز و حد خودتون جدا کنید از ************ و چیزایی دیگه چون زیبایی هی دنیای زنونه اینقدر هست که انتهایی نداره .......موفق باشید و شاد زندگی کنید
    صحبتهای شما کاملا درست اما شاید همه به خاطر نوع نگرش جامعه جرات و توانایی اینو ندارند که با لباس زنانه در انظار عمومی و یا خانواده ظاهر شوند و فقط در این حد هست که حس زنانه پوشی خودشون تا حدودی ارضاء کنند

4. بالا | پست 253

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32710
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

فریبا خانوم لطفا صندوق پیام ها تو خالی کن!

5. کاربران زیر از simajoon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 254

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37040
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

درود بر همه. تاپیک خوبیه اما کمتر بهش بها میدیم. وقتی از روز اولی که خودم زنونه پوشی رو شروع کردم تا به الان رو بررسی میکنم میبینم چقدر زنونه پوش زیاد شده. خیلی هاشون رو مطمین هستم فقط برای یه خود ارضایی میان سمت این کار که اسم اینارو نمیشه زنونه پوش گذاشت.خیلی از زنونه پوش های هم واقعا به حس درون خودشون رسیدن و با یه احترام خاصی به این حس دارن زندگی میکنن. یه توصیه دارم برای دوستانی که نظر میزارن که زنونه پوشها برن دکتر باید بگم این حس به هیچ وجه ربطی به دکتر نداره. هر چقدر سعی در سرکوبش داشته باشی همون قدر هم بیشتر رشد میکنه. وقتی به زن درونت توجه میکنی دیگه باید بهش توجه کنی. حالا هر کس بنا به حسی که داره و شرایطی که داره. و واقعا بعضی وقتها لذت بخش و آرامش بخش هست و بعضی مواقع دچار اذیت درونی میشی.دوستانی که مثل من خیلی ساله زنونه پوش هستن بیان خصوصی بیشتر با هم آشنا بشیم همدیگه رو درک کنیم.

7. 4 کاربران زیر از leyla_cross بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 255

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38330
    تشکـر
    5
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. من خودمو زن پوش نمیدونم. بلکه فکر میکنم یه روح زنونه تو وجودمه که منو کنترل میکنه. پوشیدن لباس دخترونه بهم کمک میکنه این حسم تقویت بشه و باورپذیر تر بشه برام.
    به نظرم قضیه پیچیده تر از یک لذت ساده است. یعنی اینطور نیست که به خاطر هوس اینکار انجام بشه. یک تمایل درونیه برای آزاد کردن اون زن درون.

9. کاربران زیر از Niloofar.femme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 256

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38394
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ویرایش توسط rahajoon : 05-21-2018 در ساعت 11:21 PM

11. بالا | پست 257

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38619
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    چند بار این سیزده صفحه رو خوندم
    باید خودتون این مشکل رو داشته باشید تا درکشون کنید.
    زنانه پوش ها فراتر از اون چیزی هستن که بشه تصورشون کرد,انسان هایی که روحیات لطیف و زیبا
    دل رحم و صبور,نه اهل هیچ گونه دوز و کلکی نیستن
    اما حیف که جامعه ما درکشون نمیکنه
    یکی نوشته بود این یه اعتیاده,اگه اعتیاد بود چرا یه بچه پنج ساله که هنوز دست راست و چپشو بلد نیست اما دوس داره لباس های خواهرشو بپوشه,ارایش کنه,عروسک بازی کنه,برقصه,اشپزی کنه
    کاش همه به ارزشون برسن
    من خودم خیلی دوس دارم یه دختر بودم
    اما حیف...
    کاش میشد

12. کاربران زیر از 21--nazanin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 258

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38619
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی وقت ها وقتی تو عروسی ها دختر ها رو میدیدم که ارایش میکنن,لباس رنگی خوشگل میپوشن,کفش پاشنه بلند پاشونه,با عشوه و ناز راه میرن
    فقط تو ذهنم یک چیز بود...کاش من جای اون بودم
    کاش منم میتونستم کفش پاشنه بلند بپوشم,کاش منم میتونستم یه روز لباس عروس تنم کنم,کاش منم میتونستم ارایش کنم وهزار ای کاش دیگر
    که فقط در وقتی تنها بودم مسجل میشد...
    اما میدونم خدا دوسمون داره....

14. 3 کاربران زیر از 21--nazanin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 259

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38301
    تشکـر
    39
    تشکر شده 46 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    0

جلل خالق چه دنیای در هم و برهمی

16. بالا | پست 260

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38619
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی دوس دارم تو تلگرام یه گروه داشته باشیم
    دوستان زنپوش پیام بدن,ایدی تلگرامم
    Nazanin_oo_21@
    ویرایش توسط 21--nazanin : 06-08-2018 در ساعت 01:50 PM

17. بالا | پست 261

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17703
    تشکـر
    18
    تشکر شده 44 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    9

گفتم پیام بدم دوباره تاپیک بالا بیاد

18. بالا | پست 262

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34560
    تشکـر
    0
    تشکر شده 25 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط asdfg نمایش پست ها
    گفتم پیام بدم دوباره تاپیک بالا بیاد
    خب شما الان در چالی؟...اصلا دنبال درمان رفتی یانه؟...هنوزم زنونه پوش هستی؟

19. بالا | پست 263

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17703
    تشکـر
    18
    تشکر شده 44 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ملوس2 نمایش پست ها
    خب شما الان در چالی؟...اصلا دنبال درمان رفتی یانه؟...هنوزم زنونه پوش هستی؟
    من زنونه پوش نبودم و نیستم
    اون دوستم که داشت رفت پیش مشاور انگار بهتر شده نمیدونم چون نمیگه منم نمیپرسم
    ولی دیدم انگار خیلی ها این مشکلو داشتن

20. بالا | پست 264

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34560
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط asdfg نمایش پست ها
    من زنونه پوش نبودم و نیستم
    اون دوستم که داشت رفت پیش مشاور انگار بهتر شده نمیدونم چون نمیگه منم نمیپرسم
    ولی دیدم انگار خیلی ها این مشکلو داشتن
    بعید میدونم بهتر شده باشه...چون هیچ درمانی واسش وجود نداره....بازم اگه ممکنه ازش بپرس مشاور چیکار کرده که بهتر شده

21. بالا | پست 265

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38857
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

چطور

22. بالا | پست 266

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38857
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ویرایش توسط gazal : 04-09-2020 در ساعت 08:52 AM

23. بالا | پست 267

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34560
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gazal نمایش پست ها
    منم یه زنپوشم از بچگی بنا به دلایلی درگیرش شدم الانم یجورایی جزیی از وجودم شدم به مادر ابجیام موضوع گفتم اونام اولش مشکل داشتن ولی الان کلا با این موضوع کنار اومدن باهام خیلی همکاری میکنن هر وقت دوست داشته باشم میرم تو پوششش دخترونه دا ادوار دخترونه را از خودش بهم در میارم مشکل پوشش ندارم چون تقریبا همساز ابجیام هستم ....
    احتمالا سنت زیر بیست سال باشه....ولی خداروشکر کن که مامان و ابجیات درکت کردن....همه اینجور نیستن...ولی همیشه همینجور نمیمونه...فکر اینده هم باش

24. بالا | پست 268

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38857
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ویرایش توسط gazal : 04-09-2020 در ساعت 08:53 AM

25. بالا | پست 269

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38857
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

من تو
    ویرایش توسط gazal : 04-09-2020 در ساعت 08:53 AM

26. بالا | پست 270

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38857
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

اره
    ویرایش توسط gazal : 04-09-2020 در ساعت 08:55 AM

27. بالا | پست 271

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38857
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم همین مشکل داشتم
    ویرایش توسط gazal : 04-09-2020 در ساعت 08:56 AM

28. بالا | پست 272

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38857
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم همین مشکل داشتم
    ویرایش توسط gazal : 04-09-2020 در ساعت 08:57 AM

29. بالا | پست 273

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38394
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه دوستان
    منم یک زنپوشم، یا بودم. یا شاید هنوز باشم. احساسات و تفکرات و رفتارهای همه کسانی که اینجا پست گذاشتن را درک میکنم و خب اولین باره جایی هست زن پوشی هست. ولی همه دوست دارن پسر باشن و دنبال انحرافات جنسی هم نیستن این خیلی خوبه یعنی چیزیه که خودم بودم و شاید هستم. خیلی ها دنبال راه حل میگردن منم خیلی گشتم... خیلی روی خودم کار کردم و آخرش تونستم کاملا این عادت زن پوشی رو ترک کردم یا خیلی خیلی محدودش کردم. 15،16 سال درگیرش بودم و راه های مختلف را امتحان کردم. تا بالاخره تونستم یه جورایی نتیجه بگیرم. مطمئن باشید دنبال راه حل باشید بالاخره پیدا می کنید ولی روی خودتون باید کار کنید. یه ذره هم تحمل کنید. صبر کنید. شاید بعضی وقتا زجر بکشید. اگه ذنبال این هستید که یه قرض خورید از فردا دیگه لباس دخترونه نمی پوشید یا یکی دو روزه حل میشه از این خبرا نیست...
    پ.ن: میگم 15،16 سال فکر نکنید صبح، ظهر شب من لباس زنونه تنم بود نه گاهی یک سال خبری نبود اصلا و البته که سخت بود ولی هر بار این فاصله ها را بیشتر کردم تا الان این همون محدود کردنه که میگم.
    خب یکی از سوالاتی که همیشه برای من مطرح بوده این بوده که چرا زنانه پوش شدم؟ به خودتون رجوع کنید و جواب این سوال را پیدا کنید. تا جواب این سوال پیدا نشه نمیتونید بزاریدش کنار یا محدودش کنید. مطمئن هستم که همه زن پوش ها پسرهای فوق العاده خوبی هستن به نسبت هم سن و سال های خودشون. مهربون تر، آروم تر، احساساتی تر. اهل آزار و اذیت دیگران و حرف زشت زدن و توهین و مسائل اینجوری نیستن. بهتر بگم اگه تخت یک شرایط مساوی قرار بگیرن با یه پسر هم سن و سال خودشون اگه اون فحش بده یا دعوا راه بندازه این پسر داستان ما اینکار را نمیکنه یا خود داری میکنه تا حد ممکن کمتر دنبال دردسره.خب من که اینجوری بودم و این به معنای این نیست که از حق ام دفاع نمیکردم یا کسی من را آزار میداد یا ... بلکه رفتار بهتری به نسبت انتظاراتی که جامعه از یک پسر مثل منی داره، داشتم و خب یک تبعاتی هم داشت.خب اصل این رفتار من یک طرف و بازخورد جامعه نیست به این رفتار هم یک طرف. نگاه جامعه یک نگاه مثبته با تبعات منفی! توضیح بیشتری نمیدم. به هر حال یکی از دلایل زن پوشی میتونه رفتار جامعه با اون فرد باشه. تحمل کردن، صبر داشتن، زجر کشیدن یک بخش کوچیکی اش مال اینجاست و چند درصدش اینجاست بر میگرده به شخصیت هر آدمی یکی میگه 1% یکی میگه 50% به هر حال این یکی از پازل های این ماجراست.
    خیلی پر حرفی کردم بخونید اگه موافق بودید با بخشی از این ماجرا یا فکر می کنید برای شما هم همینطور بوده بگید بریم سراغ بقیه داستان.
    خب راستش اومده بودم اکانتم را حذف کنم حرف های این دوستمون را خوندم گفتم بگم شاید بدرد کسی بخوره...خخخخ

30. کاربران زیر از rahajoon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 274

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34560
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rahajoon نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    منم یک زنپوشم، یا بودم. یا شاید هنوز باشم. احساسات و تفکرات و رفتارهای همه کسانی که اینجا پست گذاشتن را درک میکنم و خب اولین باره جایی هست زن پوشی هست. ولی همه دوست دارن پسر باشن و دنبال انحرافات جنسی هم نیستن این خیلی خوبه یعنی چیزیه که خودم بودم و شاید هستم. خیلی ها دنبال راه حل میگردن منم خیلی گشتم... خیلی روی خودم کار کردم و آخرش تونستم کاملا این عادت زن پوشی رو ترک کردم یا خیلی خیلی محدودش کردم. 15،16 سال درگیرش بودم و راه های مختلف را امتحان کردم. تا بالاخره تونستم یه جورایی نتیجه بگیرم. مطمئن باشید دنبال راه حل باشید بالاخره پیدا می کنید ولی روی خودتون باید کار کنید. یه ذره هم تحمل کنید. صبر کنید. شاید بعضی وقتا زجر بکشید. اگه ذنبال این هستید که یه قرض خورید از فردا دیگه لباس دخترونه نمی پوشید یا یکی دو روزه حل میشه از این خبرا نیست...
    پ.ن: میگم 15،16 سال فکر نکنید صبح، ظهر شب من لباس زنونه تنم بود نه گاهی یک سال خبری نبود اصلا و البته که سخت بود ولی هر بار این فاصله ها را بیشتر کردم تا الان این همون محدود کردنه که میگم.
    خب یکی از سوالاتی که همیشه برای من مطرح بوده این بوده که چرا زنانه پوش شدم؟ به خودتون رجوع کنید و جواب این سوال را پیدا کنید. تا جواب این سوال پیدا نشه نمیتونید بزاریدش کنار یا محدودش کنید. مطمئن هستم که همه زن پوش ها پسرهای فوق العاده خوبی هستن به نسبت هم سن و سال های خودشون. مهربون تر، آروم تر، احساساتی تر. اهل آزار و اذیت دیگران و حرف زشت زدن و توهین و مسائل اینجوری نیستن. بهتر بگم اگه تخت یک شرایط مساوی قرار بگیرن با یه پسر هم سن و سال خودشون اگه اون فحش بده یا دعوا راه بندازه این پسر داستان ما اینکار را نمیکنه یا خود داری میکنه تا حد ممکن کمتر دنبال دردسره.خب من که اینجوری بودم و این به معنای این نیست که از حق ام دفاع نمیکردم یا کسی من را آزار میداد یا ... بلکه رفتار بهتری به نسبت انتظاراتی که جامعه از یک پسر مثل منی داره، داشتم و خب یک تبعاتی هم داشت.خب اصل این رفتار من یک طرف و بازخورد جامعه نیست به این رفتار هم یک طرف. نگاه جامعه یک نگاه مثبته با تبعات منفی! توضیح بیشتری نمیدم. به هر حال یکی از دلایل زن پوشی میتونه رفتار جامعه با اون فرد باشه. تحمل کردن، صبر داشتن، زجر کشیدن یک بخش کوچیکی اش مال اینجاست و چند درصدش اینجاست بر میگرده به شخصیت هر آدمی یکی میگه 1% یکی میگه 50% به هر حال این یکی از پازل های این ماجراست.
    خیلی پر حرفی کردم بخونید اگه موافق بودید با بخشی از این ماجرا یا فکر می کنید برای شما هم همینطور بوده بگید بریم سراغ بقیه داستان.
    خب راستش اومده بودم اکانتم را حذف کنم حرف های این دوستمون را خوندم گفتم بگم شاید بدرد کسی بخوره...خخخخ
    سلام...منم قبلا حدود 10 سال پیش واسه یه دوره رو خودم کار کردم و حدود یکسال و نیم گذاشتمش کنار....تو این یکسال و نیم بعضی وقتها میشد در حد چنون به زنپوشی نیاز پیدا میکردم....ولی تحمل میکردم....خیلی وقتها بود حتی چشمم به هرگونه لباس زنانه که به تن خانمها میدیدم،کل بدنم گر میگرفت ازبس دلم میخواست زنونه بپوشم....بعد از یکسالونیم دیگه دیدم دست از سرم برنمیداره و دوباره رفتم سراغش...نمیخوام بگم نشدنی نیس ولی واقعا خیلی خیلی سخته که بخوای بذاریش کنار....ولی یه واقعیت رو بگم که تو اون یکسالونیم وقتی تحمل میکردم و بالاخره یه جوری از سر خودم بیردن میکردم و اتش زنونه پوشی درونم فروکش میکرد،انگار یه جور ارامش خاص بهم دست میداد....ارامشی که اگه دنبالش باشی شاید حتی قشنگتر از زنونه پوشی باشه....اگه کسی واقعا اراده قوی داشته باشه به احتمال زیاد میتونه به طور کامل بذارتش کنار

32. بالا | پست 275

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام به همه دوستان
    منم یک زنپوشم، یا بودم. یا شاید هنوز باشم. ا
    سلام
    میشه توضیح بدید چطور کنارش گذاشتید؟ یا محدودش کردید!

33. بالا | پست 276

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38947
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فففف
    ویرایش توسط M.m12 : 08-03-2018 در ساعت 01:36 PM

34. بالا | پست 277

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38394
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه دوستان
    ببینید من به جای اینکه با این حس اونجوری که شما میگید مقابله کنم باهاش کنار اومدم یه جورایی. سر خودم کلاه گذاشتم. خخخ
    فکر کنم همه با لباس های دخترونه و زنونه معمولی از آشناها شروع کردن زن پوشی. لباس زیر و لباس رو و .... خب منم همینطور ولی بعدا خودم را قانع کردم این کار درستی نیست یعنی زن پوشی درست نیست نمیتونم بی خیالش بشم قبول حداقل بی خیال پوشیدن لباس دیگران که میتونم بشم. این شد اولین قدم.
    در کنار این بخودم گفتم پوشیدن تاپ و شلوار و ... که فایده نداره مردا هم لباس مثل این دارن یه چیزی بپوشم که فقط دخترا میتونن بپوشن و خوشگل هم باشه لباس های راحتی که تو خونه میپوشن فایده اش چیه؟ یا مثلا اگه دخترا مانتو میپوشن خب مردا هم پالتو و بارونی دارن مثل همونه تقریبا پس اینم بی خیال ... چیزایی که میگم مدت زیادی طول کشید شاید یکی دو سال تا تونستم خودم را قانع کنم ولی به هر حال جواب داد یعنی رسیدم به جایی که فقط لباس مجلسی زنونه خیلی خیلی خوشگل و شیک که خودم خریده باشم یعنی مال خودم باشه حاضر بودم بپوشم. خب تهیه همچین چیزی هم همچین اسون نبود از طرف دیگه هم واقعا به خودم تلقین کرده بودم پوشیدن لباس غیر از مجلسی زنونه پوشی نیست؛ اصلا. همین خیلی کمک کرد فاصله بین زنونه پوشی ها زیاد بشه بعضا یک سال و از طرف دیگه تا تنها میشدم سراغ لباس زنونه نمیرفتم واقعا اصلا تمایلی به پوشیدن لباس های زنونه معمولی نداشتم.
    خب حالا تا اینجا که اومدم دیگه چیکار میتونم بکنم. اولا خودم را قانع کردم تا زمانی که لباس های زنونه ام زیر، رو، کفش، کیف و .... به اضافه لوازم ارایش و کلاه گیس و ... نداشته باشم چیزی نیپوشم چون فایده نداره مثل یه دختر واقعی نمیشم. ثانیا وقتی میپوشیدم از خودم ایراد میگرفتم این جای کار مشکل داره با دختر فرق میکنه اونجا فرق میکنه این لباس و ارایش و ... منو به چیزی که میخوام نمیرسونه طبیعیه یک پسر هر کاری کنه هیکل و رفتار و ... مثل یه دختر نمیشه و نتیجه اش این شد که هر لباس مجلسی را فقط یکبار میپوشیدم بعد مینداختم دور با تمام متعلقاتشو واقعا دور انداختنش سخت بود گاهی دو ماه با خودم کلنجار میرفتم که لباس ها را بندازم بیرون راضی نمیشدم، راضی هم نمیشدم بپوشم یعنی حس زنونه پوشی را بهم نمیداد. ولی به محض اینکه یه روزی به ذره این خودزنی درونی کم میشد لباس ها را گم و گور میکردم. لباس زیرها را با قیچی تیکه تیکه میکردم که اگه پشیمون هم شدم فرداش راه دیگه نداشته باشم. خخخ
    به هر حال الان زیاد تو مد لباس مجلسی و لوازم آرایش و ... هم نیستم چون میگم فایده نداره هیچ وقت اونقدری که میخوام دختر بشم نمیشم. اگه قرار باشه یکبار دیگه لباس بپوشم فقط لباس عروس نه هر لباس عروسی یه چیز متفاوت و اونم با آرایشی که تو آرایشگاه زنونه میکنن (بالاخره هیچ زنی شب عروسی اش خودش آرایش نمیکنه) که مطمئنا غیر ممکنه. در حال حاضر تنها شرایطی که من حاضر به پوشیدن لباس زنونه هستم همینه. بر فرض محال اگر فراهم هم بشه همونجوری یه ایراد میگیرم و واقعا تموم میشه چون تا تهش رفتم و آخرش هیچی نبوده هیچی.
    خلاصه بخوام بگم به جای اینکه ترکش کنم شرایطی برای خودم گذاشتم که هیچ وقت محقق نشه حالا در کنار این هر مرحله اومدم شرط سخت تر گذاشتم میل به یک نوع خاص از پوشش زنونه را هم در خودم کشتم. یعنی چی میل به زنونه پوشی را کشتم؟ خب قطعا قبول دارید اینکه صرفا بگید من دیگه تاپ شلوار نمیپوشم که اینجوری نیست از فرداش نپوشید. بازم یه موقع به هنتون خطور میکنه خب حالا بهتر از هیچیه که پس باید هر مرحله از لحاظ رفتاری و پوشش و عملکرد میاید بالا از لحاظ فکری هم روش کار کنید و نابودش کنید.
    اگه میخواید بدونید من کجام دارم میل به پوشیدن لباس های مجلسی خاص را در خودم از بین میبرم. همینطوری که دوستمون گفت آدم بعضی لباس های خاص را میبینه نمیتونه ازشون بگذره بقول ایشون داغ میکنه وسوسه میشه. من شده رفتم لباس را با هر بدبختی بوده تهیه کردم و بقیه موادی که لازم بوده شرایط پوشیدنش را هم داشتم ولی نپوشیدم فقط با این دلیل که خب پوشیدی تموم شد چی میشه بعدش؟ هیچی؟ بازم مثل دخترا نمیشی یکی از 200 کیلومتری ببیندت میفهمه پسری .... ساده میگم ولی تصورش را هم نمیکنید همین یعنی چقدر کشمکش و الان حداقل دو سه باری پیش اومده لباس خریدم بدون اینکه بپوشم دادم رفته یعنی کلا رفتم به موسسات خیریه ای، کمیته امدادی به عنوان این که لباس مال اشناها بوده و اندازه نبوده و پس هم نگرفتن بخشیدم. حداقل اش از تکه تکه کردنش بهتره دیگه پشیمونی هم ندارم. این بخشیدن یعنی از یه کار نادرست یک کار خوب بیرون کشیدنه! سود کردن! همون کشتن میل به زنونه پوشیه که میگم. الان به خودم میگم گیرم لباس هم با هزینه زیاد تهیه کردم(مالی و زمانی) بعدا هم که نهایتا میخوام ببخشم. خب اولا اگه فرض کنیم بپوشم که نمیتونم دیگه ببخشم میشه دست دوم. ثانیا چه کاریه همین پول و وقت را میزارم میرم مسافرت، یه هدیه برای کسی میخرم، گوشی ام را عوض میکنم و .... الان پوشیدن لباس های خاص که مدت هاست کارش تمومه ولی تقریبا میل به پوشیدن و وسوسه هم داره کارش یکسره میشه. خخخ
    کار کردن روی بعد روانی و نفسانی قضیه بسیار سخته واقعا میگم از خدا کمک بگیرید یه قدم شما بردارید و توکل کنید. توی سخت ترین شرایط وسوسه شدن این ایه به من کمک کرده إِنَّ النَّفْسَ لَأَمَّارَةٌ بِالسُّوءِ إِلَّا مَا رَحِمَ رَبِّي
    چیز دیگه ای نمیگم ولی دوست دارم یه وقتی بتونم یک پست دیگه بزارم و در مورد رفتار گذشته ام و فکری که الان در موردش میکنم حرف بزنم.... موفق باشید

35. بالا | پست 278

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38857
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی
    ویرایش توسط gazal : 04-09-2020 در ساعت 08:58 AM

36. بالا | پست 279

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39087
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اینجا دختری هست که از پوشیدن لباسهای دخترونه توسط پسر خوشش بیاد؟

یعنی دوست داشته باشه به سلیقه خودش برای اون پسر لباس انتخاب کنه...

37. بالا | پست 280

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38857
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

کمتر دختری زیر بار این موضوع میره.

38. بالا | پست 281

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34560
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط noname11 نمایش پست ها
    اینجا دختری هست که از پوشیدن لباسهای دخترونه توسط پسر خوشش بیاد؟

یعنی دوست داشته باشه به سلیقه خودش برای اون پسر لباس انتخاب کنه...
    در کل 99 درصد خانما نسبت به این موضوع یعنی زنانه پوشی حس خوبی ندارن....یعنی اگه دختری یا زنی هم یه زنپوش رو همراهی کنه،در واقع یا با اکراه از سر مجبوریه یا از رو ترحم و این چیزاست....ولی خب چون خانما احساساتی هستن و درک بالایی دارن،طبیعتا زودتر واسشون هضم میشه.....ولی راجب ترنس ها فرق داره....یعنی اگه خانما بفهمن پسری ترنس هس و میخواد تطبیق جنسیت بده و بشه دختر،اکثر خانمهایی که درک بالاتری دارن و نسبت به واقعیات علم و اگاهی بیشتری دارن در کنار خودشون قبولش میکنن....چون میدونن ترنس همون دختره فقط تو جسم پسرونه هس و با تطبیق جنسیت به جنسیت واقعی خودش نزدیک تر میشه....ولی زنپوشی یه پسر رو واسش اولویت قائل نمیشن...چون اون رو یه اختلال میدونن که فکر میکنن تحت شرایط خاصی در فرد به وجود اومده یا خود شخص اون رو انتخاب کرده....در کل نمیشه خانمی رو پیدا کرد که با جون و دل واسه یه زنپوش مایه بذاره و اون رو در کنار خودش قبول کنه....مگر اون شخص یه ترنس واقعی باشه که بخواد تطبیق جنسیت بده....وگرنه در مورد زنپوش معمولی احتمالش خیلی خیلی خیلی ضعیفه....من تو یه سایت نظرسنجی کردم،همه خانما گفتن به هیچ وجه نمیتونن شوهر با گرایش زنپوشی قبول کنن....همه خانما بهم گفتن با این گرایش بهتره هیچوقت ازدواج نکنی

39. بالا | پست 282

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39087
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

در کل 99 درصد خانما نسبت به این موضوع یعنی زنانه پوشی حس خوبی ندارن....یعنی اگه دختری یا زنی هم یه زنپوش رو همراهی کنه،در واقع یا با اکراه از سر مجبوریه یا از رو ترحم و این چیزاست....ولی خب چون خانما احساساتی هستن و درک بالایی دارن،طبیعتا زودتر واسشون هضم میشه.....ولی راجب ترنس ها فرق داره....یعنی اگه خانما بفهمن پسری ترنس هس و میخواد تطبیق جنسیت بده و بشه دختر،اکثر خانمهایی که درک بالاتری دارن و نسبت به واقعیات علم و اگاهی بیشتری دارن در کنار خودشون قبولش میکنن....چون میدونن ترنس همون دختره فقط تو جسم پسرونه هس و با تطبیق جنسیت به جنسیت واقعی خودش نزدیک تر میشه....ولی زنپوشی یه پسر رو واسش اولویت قائل نمیشن...چون اون رو یه اختلال میدونن که فکر میکنن تحت شرایط خاصی در فرد به وجود اومده یا خود شخص اون رو انتخاب کرده....در کل نمیشه خانمی رو پیدا کرد که با جون و دل واسه یه زنپوش مایه بذاره و اون رو در کنار خودش قبول کنه....مگر اون شخص یه ترنس واقعی باشه که بخواد تطبیق جنسیت بده....وگرنه در مورد زنپوش معمولی احتمالش خیلی خیلی خیلی ضعیفه....من تو یه سایت نظرسنجی کردم،همه خانما گفتن به هیچ وجه نمیتونن شوهر با گرایش زنپوشی قبول کنن....همه خانما بهم گفتن با این گرایش بهتره هیچوقت ازدواج نکنی

به نظرم میزان زنانه پوشی افراد خیلی اهمیت داره توی پذیرفته شدن یا نشدن!

مثلا واسه شوخی خیلی ها زنانه پوشی میکنن و دخترا هم خوششون میاد و میخندن!

حالا این خنده هم به خاطر جنبه شوخی اون هست و هم اینکه کلا واسه شوخی جالب هست این کار که ببینن فلاس لباس تو تن پسر چه جوری شده

دلیل اصلی اینکه که خانم ها از زنانه پوشی خوششون نمیاد به نظرم اینه که هم شدیدا با جذابیت های مردانه در تضاده و هم اینکه حس میکنن فردی که اینکاره میکنه داره از اون مردونگیش فاصله میگیره!

حالا طبیعی هست که خانمی که فردی برای ازدواج میخواد انتخاب کنه و این موضع رو متوجه بشه باهاش مشکل داشته باشه چون حس میکنه با یه بیمار طرف هست و با خودش میگه این چه مردی هست که لباس زنونه دوست داره بپوشه!

معمولا همه اولش با شنیدن این موضوع که طرف لباس زنونه بپوشه مشکل دارن و اول تعجب میکنن و این سوال پیش بیاد که یعنی چی و که چی بشه
    بعد هم چون علاقه ای به این کار ندارن سعی میکنن سریع قضیه رو تمومش کنن!

البته خانم هایی هستن که دوست دارن همسرشون آرایش کنن ولی معمولا به آرایش ختم میشه و لباسی در کار نیست

این موضوع هم بگم که پوشیدن لباس های زنانه توسط مردان توی کشور های غربی به شدت ایران باهاش برخورد نمیشه و یه مقدار فضا باز تر هست

40. بالا | پست 283

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39087
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

یه پیشنهاد هم دارم که دوستان بیان یکی از تیپ های مورد علاقشون که دوست دارن بپوشن بگن!

حالا میتونه هر لباسی باشه و اگه قراره زیرش هم چیزی بپوشن اون رو هم با جزئیات رنگ و مدل بگن و سلیقه ها ببینیم چطورن

41. بالا | پست 284

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38394
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یه پیشنهاد هم دارم که دوستان بیان یکی از تیپ های مورد علاقشون که دوست دارن بپوشن بگن!

حالا میتونه هر لباسی باشه و اگه قراره زیرش هم چیزی بپوشن اون رو هم با جزئیات رنگ و مدل بگن و سلیقه ها ببینیم چطورن
    امیدوارم یک روزی و اونم هر چه زودتر درک کنی پوشیدن لباس زنونه چقدر بهت آسیب میزنه و از اون دست برداری. یا حداقل اینقدری انصاف داشته باشی تبلیع اش نکنی که دوست دیگه ای دچارش بشه یا اونی که یه ذره امید داره به ترکش ناامید بشه.
    به هر حال به نظرم دنبال راه حل ترک کردنش باشی بهتره. تجربیات ترک کردنش را به ما هم بگو شاید کمک کنه.
    نظرم را هم بگم زن پوش ها در یک عذاب دائم هستن بین پوشیدن و بعد پشیمون شدن نه به این راضی میشن نه به اون.
    موفق باشی

42. بالا | پست 285

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39087
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

امیدوارم یک روزی و اونم هر چه زودتر درک کنی پوشیدن لباس زنونه چقدر بهت آسیب میزنه و از اون دست برداری. یا حداقل اینقدری انصاف داشته باشی تبلیع اش نکنی که دوست دیگه ای دچارش بشه یا اونی که یه ذره امید داره به ترکش ناامید بشه.
    به هر حال به نظرم دنبال راه حل ترک کردنش باشی بهتره. تجربیات ترک کردنش را به ما هم بگو شاید کمک کنه.
    نظرم را هم بگم زن پوش ها در یک عذاب دائم هستن بین پوشیدن و بعد پشیمون شدن نه به این راضی میشن نه به اون.
    موفق باشی
    من فکر نمیکنم پوشیدن هر لباسی توی خلوت آدم بهش آسیب بزنه که شما پیشنهاد بر ترک کردن و ... میدین!

ببینید طبیعتا هر چیزی بعد از یه مدتی استفاده تکراری میشه و من حس نمیکنم پشیمونی وجود داشته باشه در موردش مگر اینکه شخص دیگه ای در مقابلش باشه که از متوجه شدن این موضوع توسط اون شخص احساس پشیمونی بکنه!

و از همه مهم تر اینکه وقتی شخصی برای مدتی حتی کوتاه میتونه با انجام یه کار ساده احساس رضایت یا لذت یا آرامش یا هر حس خاص دیگه ای بهش دست بده ، اشتباه اینه که خودش از انجام اون کار منع کنه!

منظورم اینه مثلا طرف دوست داره وقتی تنهاست مثلا دامن بپوشه و با این کار حال خوبی بهش دست میده و چرا باید این کار انجام نده!

مثلا شما توی یوتیوب میتونی کلی ویدئو ببینی که پسر ها سوتین بستن حالا به دلایل مختلف و حالا اونقدری هم اتفاق خاصی نیافتاده که

منظورم اینه کلیت پوشیدن هر لباسی نمیتونه مشکل ساز باشه و فقط نباید از اون لباس اشتباه استفاده بشه

43. بالا | پست 286

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38394
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من فکر نمیکنم پوشیدن هر لباسی توی خلوت آدم بهش آسیب بزنه که شما پیشنهاد بر ترک کردن و ... میدین!

ببینید طبیعتا هر چیزی بعد از یه مدتی استفاده تکراری میشه و من حس نمیکنم پشیمونی وجود داشته باشه در موردش مگر اینکه شخص دیگه ای در مقابلش باشه که از متوجه شدن این موضوع توسط اون شخص احساس پشیمونی بکنه!

و از همه مهم تر اینکه وقتی شخصی برای مدتی حتی کوتاه میتونه با انجام یه کار ساده احساس رضایت یا لذت یا آرامش یا هر حس خاص دیگه ای بهش دست بده ، اشتباه اینه که خودش از انجام اون کار منع کنه!

منظورم اینه مثلا طرف دوست داره وقتی تنهاست مثلا دامن بپوشه و با این کار حال خوبی بهش دست میده و چرا باید این کار انجام نده!

مثلا شما توی یوتیوب میتونی کلی ویدئو ببینی که پسر ها سوتین بستن حالا به دلایل مختلف و حالا اونقدری هم اتفاق خاصی نیافتاده که

منظورم اینه کلیت پوشیدن هر لباسی نمیتونه مشکل ساز باشه و فقط نباید از اون لباس اشتباه استفاده بشه
    سلام
    اگه همه چیز را جسم حساب کنیم و روح و روانی در کار نباشه. خدایی هم فرض کنیم نیست که همیشه باشه شما درست میگی.
    ولی شما فرض کن یه غذای چرب و چیلی و خوشمره الان داری میخوری خیلی هم لذت میبری و خیلی هم حال میده. 10 سال دیگه، 20 سال دیگه از یه موضوعی عصبانی شدی، نه داری فعالیت سنگین میکنی یهو مشکل قلبی، چربی، قند و هزار جور مشکل دیگه میاد سراغت تازه متوجه اثر اون بخش چرب و چیلی قضیه میشی که پشت خوشمزگی و حال اون موقع اش پنهان شده. آسیب میزنه یعنی یه روزی میرسه یه تلنگری بخوری که تمام هویتت بره زیر سوال سرت را بکوبی به دیوار بگی چقدر اشتباه کردم برای من اتفاق افتاده که میگم.
    همه زن پوش ها یه نگاه کوچولو یه ذره توجه داشته باشن تو زندگی شون لحظاتی را به یاد میارین که پشیمون بودن.
    حرف من این نیست غذای خوشمزه نخور حواست به چربی های مضرش باشه یه روزی یقه ات رو میگیره. غذاهای خوشمزه بدون چربی و کم چرب هم داریم.

44. بالا | پست 287

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39087
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اگه همه چیز را جسم حساب کنیم و روح و روانی در کار نباشه. خدایی هم فرض کنیم نیست که همیشه باشه شما درست میگی.
    ولی شما فرض کن یه غذای چرب و چیلی و خوشمره الان داری میخوری خیلی هم لذت میبری و خیلی هم حال میده. 10 سال دیگه، 20 سال دیگه از یه موضوعی عصبانی شدی، نه داری فعالیت سنگین میکنی یهو مشکل قلبی، چربی، قند و هزار جور مشکل دیگه میاد سراغت تازه متوجه اثر اون بخش چرب و چیلی قضیه میشی که پشت خوشمزگی و حال اون موقع اش پنهان شده. آسیب میزنه یعنی یه روزی میرسه یه تلنگری بخوری که تمام هویتت بره زیر سوال سرت را بکوبی به دیوار بگی چقدر اشتباه کردم برای من اتفاق افتاده که میگم.
    همه زن پوش ها یه نگاه کوچولو یه ذره توجه داشته باشن تو زندگی شون لحظاتی را به یاد میارین که پشیمون بودن.
    حرف من این نیست غذای خوشمزه نخور حواست به چربی های مضرش باشه یه روزی یقه ات رو میگیره. غذاهای خوشمزه بدون چربی و کم چرب هم داریم.
    متوجه منظورت شما شدم و من موافق جمله آخر شما هستم و به نظرم باید هر چیزی کنترل شده باشه!

در مورد پشیمونی هم همه آدم ها پر از پشیمونی هستن در مورد موضوعات مختلف و این بخشی از زندگی هست!

ولی من نمیتونم درک کنم که چه پشیمونی میتونه داشته باشه این موضوع که مثلا یک نفر توی تنهایی و خلوت خودش لباس زنونه بپوشه؟

من فکر میکنم این موضوع زنانه پوشی اگه کنترل شده باشه میتونه به نوعی علاقه محسوب بشه!
    ولی چون خارج از چارچوب های تعریف شده هستش ، طبیعیه که پذیرفته نشه

45. بالا | پست 288

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34560
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

موفق باشی

ببین دوست عزیز این گرایش زنانه پوشی ریشه در روح و روان شخص داره....روان شخص هم وابسته به هورمون های بدن هس....زنانه پوشی یه گرایشی هس که دلیل اصلیش همون تداخل هورمونی هس....ما هم اینجا تبلیغ این گرایش رو نمیکنیم فقط از احساسی که موقع پوشیدن لباس زنانه داریم میگیم....مطمئن باشین اگه کسی مادرزادی این گرایش رو نداشته باشه با خوندن این حرفهای ما به این گرایش متمایل نمیشه....چون نیازی نداره و حتی از نظرش خیلیم بدون مفهموم هس....تا الانم که درمان قطعی واسش پیدا نشده....چون دلیل به وجود اومدن این گرایش رو نمیدونن تا بتونن راه درمانش رو پیدا کنن....اگه کسی واقعا تونسته حداقل واسه ده سال این گرایش رو به طور کامل گذاشته باشه کنار خب بیاد تجربیاتش رو در اختیار دیگران قرار بده....اگه کسی راه حلی داره بیاد بگه....ولی اگه کسی از این حس و گرابش میاد میگه دلیل بر تبلیغ نیس....من خودم اکثرا تو خونه بلوز و دامنی میگردم یا بلوز و ساپورت نازک....حتی گاهی اوقات تا چند روز کلا زنونه پوش هستم و کارهای خونه رو هم انجام میدم...اشپزی،ظرف شستن،خونه تمیز کردن و غیره

46. بالا | پست 289

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39087
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین دوست عزیز این گرایش زنانه پوشی ریشه در روح و روان شخص داره....روان شخص هم وابسته به هورمون های بدن هس....زنانه پوشی یه گرایشی هس که دلیل اصلیش همون تداخل هورمونی هس....ما هم اینجا تبلیغ این گرایش رو نمیکنیم فقط از احساسی که موقع پوشیدن لباس زنانه داریم میگیم....مطمئن باشین اگه کسی مادرزادی این گرایش رو نداشته باشه با خوندن این حرفهای ما به این گرایش متمایل نمیشه....چون نیازی نداره و حتی از نظرش خیلیم بدون مفهموم هس....تا الانم که درمان قطعی واسش پیدا نشده....چون دلیل به وجود اومدن این گرایش رو نمیدونن تا بتونن راه درمانش رو پیدا کنن....اگه کسی واقعا تونسته حداقل واسه ده سال این گرایش رو به طور کامل گذاشته باشه کنار خب بیاد تجربیاتش رو در اختیار دیگران قرار بده....اگه کسی راه حلی داره بیاد بگه....ولی اگه کسی از این حس و گرابش میاد میگه دلیل بر تبلیغ نیس....من خودم اکثرا تو خونه بلوز و دامنی میگردم یا بلوز و ساپورت نازک....حتی گاهی اوقات تا چند روز کلا زنونه پوش هستم و کارهای خونه رو هم انجام میدم...اشپزی،ظرف شستن،خونه تمیز کردن و غیره
    شما تو خونه تنها هستی بلوز دامن میپوشی یا جلوی دیگران هم با اینکار راحت هستی؟

یه سوال دیگه هم داشتم که دامن کوتاه بیشتر میپسندی یا بلند؟
    من خودم بلند و چین دار بیشتر خوشم میاد که البته هیچ وقت نداشتم که بپوشم

47. کاربران زیر از noname11 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 290

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34560
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

شما تو خونه تنها هستی بلوز دامن میپوشی یا جلوی دیگران هم با اینکار راحت هستی؟یه سوال دیگه هم داشتم که دامن کوتاه بیشتر میپسندی یا بلند؟من خودم بلند و چین دار بیشتر خوشم میاد که البته هیچ وقت نداشتم که بپوشم
    نه وقتی کسی نیس و تنها باشم کامل زنانه میپوشم....من دامن بلتد میپسندم و تا حالا دامن های زیادی داشتم....الانم یه مدل دامن بلند که زمینه مشکی داره و روش گلدوزی شده میپوشم....پایینشم گیپوری هس....این دامن دیگه اونقدر بلنده که حتی با وجود اینکه قدم حدود 173 ایناست پایینش میافته رو پاهام و حتی یذره کشیده میشه رو زمین....بعضی وقتام جلوش گیر میکنه به انگشتای پاهام میخوام بخورم زمین....چهل تومن خریدمش....روزی که تو بازار داشتم.میگشتم وقتی چشمم افتاد بهش دیگه چشمم گرفتش و خریدمش...فروشنده هم میگفت خوش سلیقه هستین ببرین حتما طرف خوشش میاد....تو دلم گفتم اونی که باید بپسنده پسندیده....فکر میکرد کادو واسه کسی میگیرم

49. 2 کاربران زیر از ملوس2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 291

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39087
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نه وقتی کسی نیس و تنها باشم کامل زنانه میپوشم....من دامن بلتد میپسندم و تا حالا دامن های زیادی داشتم....الانم یه مدل دامن بلند که زمینه مشکی داره و روش گلدوزی شده میپوشم....پایینشم گیپوری هس....این دامن دیگه اونقدر بلنده که حتی با وجود اینکه قدم حدود 173 ایناست پایینش میافته رو پاهام و حتی یذره کشیده میشه رو زمین....بعضی وقتام جلوش گیر میکنه به انگشتای پاهام میخوام بخورم زمین�������������� ����....چهل تومن خریدمش....روزی که تو بازار داشتم.میگشتم وقتی چشمم افتاد بهش دیگه چشمم گرفتش و خریدمش...فروشنده هم میگفت خوش سلیقه هستین ببرین حتما طرف خوشش میاد....تو دلم گفتم اونی که باید بپسنده پسندیده������....فکر میکرد کادو واسه کسی میگیرم
    مرسی با جزئیات گفتی و خوشحال میشم بازم از تجربیاتت بگی!

51. بالا | پست 292

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37040
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم این موضوع رو به صورت خیلی باز نمیشه اینجا بیان کرد. باید یه گروه مخصوص خودمون بزنیم اونجا راحت تریم

52. بالا | پست 293

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37040
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم دقیقا چی بگم که یه جورایی جواب همه دوستان باشه. چه اونایی که زنونه پوش هستن و چه اونایی که نیستن. اما اینو بگم داستان فراتر از چیزیه که بیرونی ها میبینن. به قول دوستان تا نباشی درک نمیکنی. یه موضوضعی رو یکی از دوستان گفت که تا حدودی درست بود. زنونه پوش ها خیلی وقتها تو دنیای پشیمونی خودشون گیر میکنن. اما در نهایت میل قدرتمند زنونه پوشی اونا رو باز جذب میکنه. به قولی راه فراری نیست. من هر موقع سعی کردم فرار کنم حتی مدت طولانی اما باز یه روزی با قدرت بیشار برگشتم. انگاری تو این مدت استراحت ، زن درونم کامل تر و قوی تر شده. زنونه پوش هایی که تو رابطه میرن کارشون سخت تره با اونایی که تو دنیای خودشون هستن. اما دنیای زنونه پوش هایی که تو رابطه هستن کامل تره.شاید اوایل به یه فانتزی بسنده کنی اما بعد یه مدت میری سمتش تا فانتزی رو عملی کنی. اونایی که تجربه داشتن چی میگم نمیخام بیشتر از این توضیح بدم

53. 2 کاربران زیر از leyla_cross بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 294

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34560
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط leyla_cross نمایش پست ها
    نمیدونم دقیقا چی بگم که یه جورایی جواب همه دوستان باشه. چه اونایی که زنونه پوش هستن و چه اونایی که نیستن. اما اینو بگم داستان فراتر از چیزیه که بیرونی ها میبینن. به قول دوستان تا نباشی درک نمیکنی. یه موضوضعی رو یکی از دوستان گفت که تا حدودی درست بود. زنونه پوش ها خیلی وقتها تو دنیای پشیمونی خودشون گیر میکنن. اما در نهایت میل قدرتمند زنونه پوشی اونا رو باز جذب میکنه. به قولی راه فراری نیست. من هر موقع سعی کردم فرار کنم حتی مدت طولانی اما باز یه روزی با قدرت بیشار برگشتم. انگاری تو این مدت استراحت ، زن درونم کامل تر و قوی تر شده. زنونه پوش هایی که تو رابطه میرن کارشون سخت تره با اونایی که تو دنیای خودشون هستن. اما دنیای زنونه پوش هایی که تو رابطه هستن کامل تره.شاید اوایل به یه فانتزی بسنده کنی اما بعد یه مدت میری سمتش تا فانتزی رو عملی کنی. اونایی که تجربه داشتن چی میگم نمیخام بیشتر از این توضیح بدم
    منظورتون از رابطه چیه؟!...رابطه با کی؟با چی؟!!!

55. بالا | پست 295

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37040
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه با مردی که یه زنونه پوش میتونه دوس داشته باشه.اکثر زنونه پوش ها بعد یه مدت میرن تو رابطه. و انکار ناپذیره

56. بالا | پست 296

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37040
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

منظورتون از رابطه چیه؟!...رابطه با کی؟با چی؟!!!

رابطه با مردی که یه زنونه پوش میتونه دوس داشته باشه.اکثر زنونه پوش ها بعد یه مدت میرن تو رابطه. و انکار ناپذیره

57. بالا | پست 297

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39087
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

منظورتون اینه که یه مرد با تمایل به زنانه پوشی بعد از چند وقت میره سراغ رابطه با همجنس خودش؟

اگه منظورتون این باشه که باید بگم اون افراد که بعد از زنانه پوشی تمایل به مرد دارن داستانشون فرق میکنه و اونا ترنس هستن!

58. بالا | پست 298

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من از زمانی که حدود 7-8 سالم بود تا الان که 31 سالمه زنونه پوش بودم و هستم. بارها گذاشتم کنار ولی همونطور که دوستمون گفت با قدرت بیشتری برگشتم و خیلی جلوتر رفتم. در مورد رابطه هم قبلا اصلا فکر نمیکردم بخوام رابطه با کسی داشته باشم ولی بچه هایی که تجربه زنانه پوشی طولانی رو داشته باشن خوب میفهمن که آدم خیلی دوست داره توی عالم زنانه خودش جلوتر بره، مثلا اوایل یه سری لباس خاص میپوشه بعد میبینه که چیز دیگه ای رو میپپسنده یا دوست داره بیرون هم زنونه بپوشه و در نهایت برای کامل کردن حسش حضور یه مرد رو کنار خودش احساس میکنه. این دقیقا اتفاقاتی هست که در طول سالیان برام افتاده و الان که دارم این مطالب رو مینویسم در شرف یه رابطه عمیق با یکی از دوستانم هستم که حتی سرقرارامون هم معمولا زنانه میرم و هفته ای نیست که لباس یا لوازم آرایش برای خودم تهیه نکنم.

59. 2 کاربران زیر از roya_Cds بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 299

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39214
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من زنانه پوشم ۲۹ ساله از وقتی که یادم میاد علاقه خاصی به پوشیدن لباس زنانه داشتم و دارم.
    از دوران نوجوانی زنانه پوشی میکنم و دوست دارم زنانه برم بیرون هر وقت تو خونه کسی نباشد خانم خونه میشم آرایش میکنم و تمایلم بیشتر به حجاب بوده.
    لطفا راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط nasrinalahi : 09-21-2018 در ساعت 04:22 PM دلیل: اصلاح متن

61. 2 کاربران زیر از nasrinalahi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 300

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32710
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

!? من هم به این موضوع یعنی رابطه جنسی با یه مرد! یعنی هم جنس خودم علاقه ای ندارم و متنفرم.
    فقط از اون حس اینحور لباس پوشیدن لذت می برم چون از نظر اخلاقی پوشیدن لباس زنونه رو خیلی هم مشکل دار حس نمی کنم یعنی امیدوارم که اشکال اخلاقی نداشته باشه .البته خیلی وقتا از این موضوع وجدان درد هم پیدا می کنم !! حتی از نوشتن همین مطالب توی این گروه هم خیلی وقتا وجدان درد می گیرم .آآآآآخ
    ویرایش توسط simajoon : 09-05-2018 در ساعت 11:38 AM

صفحه 6 از 23 ... 4567816 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)