نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: خاستگار خجالتی

1150
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خاستگار خجالتی

سلام،من دختری 26 ساله و داروساز هستم. یک موقعیت ازدواج دارم که از طریق یک واسطه معرفی شده . 3 ماه از من بزرگتره و کارشناسی ارشد مهندسی برق هست. این پسر خیلی آفتاب مهتاب ندیده ست به طوریکه مادرش میگه با جنس مخالف هیچ گونه ارتباطی نداره و حتی با دختر خاله هاشم در حد سلام علیک ارتباط داره،هیچ همکار خانمی هم نداره و منم اولین کسی هستم که به خاستگاریش اومده.روزهای اول وقتی میخواستیم با هم صحبت کنیم دست و صداش میلرزید و از شدت استرس خیس عرق میشد.الان بهتره ولی کلا اعتماد به نفسش خوب نیست و خجالتیه.من حدود یک ماه هست که ایشون رو میشناسم و در این مدت حدود 4 بار با هم صحبت کردیم.با اینکه من خشک و رسمی با ایشون برخورد میکنم ولی توی این مدت کم به شدت وابسته شده طوریکه واسطه از قول مادرش بهم گفت که شبا خوابش نمیبره و همه فکرو ذکرش من شدم و افسردگی گرفته و نگران اینه که جواب منفی بگیره.و به خاطر همین هم از من میخوان که زودتر جواب بدم تا حالش بدتر نشه.با اینکه میدونم پسره خوبیه ولی به خاطر این رفتارهاش نمیتونم تصمیم بگیرم.احساس میکنم مدام میخواد رضایت منو جلب کنه و نمیتونه خودش باشه.احترام بیش از حد میخواد بذاره مثلا با دسته گل بزرگ میاد و موقع سوار شدن درو برای من باز میکنه،موقع خداحافظی از ماشین پیاده میشه و منو بدرقه میکنه،اگه sms فارسی بزنه و من انگلیسی جواب بدم اونم زبان گوشیشو عوض میکنه و انگلیسی sms میده،حتی چند بار زبان گوشیمو عوض کردم و اونم هر بار زبانشو تغییر داد،یه بار میخواست تیشرت بپوشه روز قبلش از من پرسید که مشکل ندارم اگه تیشرت بپوشه.
    از طرفی خانواده ام اصرار به این دارن که من ایشون رو قبول کنم به خاطر اینکه میگن خانواده خیلی خوبی داره و میشناسیمشون و خودشم پسره مظلوم و ساده ایه.ولی من نمیتونم به این زودی تصمیم بگیرم و از طرفی اگه طولانی بشه و من جواب منفی بدم فکر میکنم آسیب بدی میخوره.حتی نمیدونم اگه بخوام جواب منفی بدم چه طوری بگم که کمتر آسیب ببینه
    لطفا منو راهنمایی کنین
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خاستگار خجالتی

سلام علیکم..خوش اومدید...شبیه منه این اقا ..البته من دست و صدام نمیلرزه موقع صحبت با خانمها....
    پسر خوبیه چرا دو دل هستید؟؟از عشق زیادی بدتون میاد مگه؟؟
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    سلام علیکم..خوش اومدید...شبیه منه این اقا ..البته من دست و صدام نمیلرزه موقع صحبت با خانمها....
    پسر خوبیه چرا دو دل هستید؟؟از عشق زیادی بدتون میاد مگه؟؟
    مرسی
    نه بدم نمیاد ولی از اینکه به این شدت توی مدت کم وابسته شده و نمیتونه خودش باشه بدم میاد. از اعتماد به نفس پایینشم خوشم نمیاد.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط برف سفید نمایش پست ها
    مرسی
    نه بدم نمیاد ولی از اینکه به این شدت توی مدت کم وابسته شده و نمیتونه خودش باشه بدم میاد. از اعتماد به نفس پایینشم خوشم نمیاد.
    نگاه ایشون تا حالا با خانمی رابطه نداشته برای همین خجالتیه...تک فرزند بوده؟؟خونوادش خیلی بهش محبت میکردن ایا؟؟ اینجور که معلومه با مامانش راحته حتما مادرش خیلی مهربون بوده باهاش و..
    اما اول بگم ایشون اگه بخواید یه سیلی از عشق به سوی شما روانه میشه و باید بتونید خودتون هماهنگ کنید با این جریان..چون خیلی ها بودن بخاطر عشق زیاد بیخیال طرف شدن..وابستگیشون هم برای اینه که شما اولین دختری هستید که تو زندگیشون وارد شده...هر پسر به اولین دختری که وارد زندگیش بشه وابسته میشه و طبیعی هست به نظرم..
    امضای ایشان
    خداحافظ

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نگاه ایشون تا حالا با خانمی رابطه نداشته برای همین خجالتیه...تک فرزند بوده؟؟خونوادش خیلی بهش محبت میکردن ایا؟؟ اینجور که معلومه با مامانش راحته حتما مادرش خیلی مهربون بوده باهاش و..
    اما اول بگم ایشون اگه بخواید یه سیلی از عشق به سوی شما روانه میشه و باید بتونید خودتون هماهنگ کنید با این جریان..چون خیلی ها بودن بخاطر عشق زیاد بیخیال طرف شدن..وابستگیشون هم برای اینه که شما اولین دختری هستید که تو زندگیشون وارد شده...هر پسر به اولین دختری که وارد زندگیش بشه وابسته میشه و طبیعی هست به نظرم..
    نه تک فرزند نیست دوتا برادر و یه خواهر بزرگتر از خودش داره. ولی مادرش به نظر مهربون میاد

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط برف سفید نمایش پست ها
    نه تک فرزند نیست دوتا برادر و یه خواهر بزرگتر از خودش داره. ولی مادرش به نظر مهربون میاد
    خب ایشون عاشقتون شده چون اولین دختری که وارد زندگیش شده....میتونه شوهر خوبی براتون باشه(البته در مورد این چیزهای که نوشتید میگم..نه اینکه اهل دود باشه و... اما کسی که اینجوری هست پسر خوبیه)..جواب منفی هم بدید اره شکست بدجوری میخوره ...فقط باید مرزی و حدی تعیین کنید برای اینکه مسائل به مادرشون بگن..بهش بگید هرچی میخوای به خودم بگو مستقیم نه مادرت..
    امضای ایشان
    خداحافظ

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17670
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خب ایشون عاشقتون شده چون اولین دختری که وارد زندگیش شده....میتونه شوهر خوبی براتون باشه(البته در مورد این چیزهای که نوشتید میگم..نه اینکه اهل دود باشه و... اما کسی که اینجوری هست پسر خوبیه)..جواب منفی هم بدید اره شکست بدجوری میخوره ...فقط باید مرزی و حدی تعیین کنید برای اینکه مسائل به مادرشون بگن..بهش بگید هرچی میخوای به خودم بگو مستقیم نه مادرت..
    مرسی از راهنماییتون

8. کاربران زیر از برف سفید بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)