نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دروغگویی و پنهان کاری همسرم

1377
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17951
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy دروغگویی و پنهان کاری همسرم

سلام و خسته نباشید من خانمی هستم که با هزار امید و آرزو و اعتماد به مرد مورد علاقم حدود 8 ماه پیش ازدواج کردم توی این مدت فکر میکردم هیچی رو از من پنهان نمیکنه اما حدود دو ماه متوجه رفتار عجیب و مضطربش شدم سیم کارتشو خاموش میکنه اما دور از چشم من با همون سیم کارت با کسی در ارتباطه و لیست تماس و پیامهاشو پاک میکنه .چند بار موقع چت کردن دیدمش اما تمام هیستوری کامپیوترو پاک میکنه قبلا رمز ایمیلاشو بهم میگفت اما الان همه رو عوض کرده جالب اینجاس که میگه دوسم داره و بهم دروغ نمیگه اما متاسفانه باورش برام سخته مدام فکرم مشغوله که کی داره زندگیمو نابود میکنه و بین ما فاصله انداخته و باعث شده به من دروغ بگه .چند بار سر این موضوع بحثمون شده اما هر بار با عصبانیت از خودش رفع اتهام میکنه .خواهش میکنم کمکم کنید چکار کنم باهام روراست باشه با این که میدونه از دروغ و پنهان کاری بدم میاد باز ادامه میده متاسفانه بهش اعتماد ندارم گاهی وقتا به سرم میزنه بلایی سر خودم بیارم شاید تو رفتارش تجدید نظر کنه.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دروغگویی و پنهان کاری همسرم

باسلام؛
    چند نکته را عرض می کنم که به شرطی که خیلی جدی و کامل آن را رعایت کنید

انشالله پاسخ می گیرید اگرچه رعایت اینها ممکن است به نظر سخت بیاید ولی چاره ی کار تنها همین است :

(1)به همسرتان احترام و محبت ویژه داشته باشید دقت کنید که باید ویژه باشد. مانند بیماری که او را در بخش

مراقبت های ویژه می برند شما نیز باید ایشان را بسیار احترام و محبت کنید.

(2) از بداخلاقی و بدرفتاری، قهر و دعوا به شدت اجتناب کنید. یادتان باشد این رفتارها فقط کار را خرابتر می کند.

در همین شرایطی که شما بداخلاقی می کنید شاید کسی باشد که اظهار محبت فراوان کند. طبیعی است که به مرور همسر شما جذب طرف دیگر می شود.

(3) از تجسس، کنجکاوی، تعقیب کردن و سوال هایی که حکایت از سوءظن و بدگمانی دارد به شدت پرهیز کنید.

هرگز نخواهید مچش را بگیرید. به هیچ عنوان تلفن ها و پیامک های او را نگاه و کنترل نکنید.

(4) رفتارتان به گونه ای باشد که گویی بسیار اعتماد دارید و خیالتان از این بابت که او به شما وفادار است و خطایی نمی کند راحت است.

(5)به نیازهای عاطفی و خصوصاً غریزی ایشان بسیار پاسخ دهید و هر چه بیشتر از ایشان تمکین کنید.

حتی اگر خود ایشان تمایلی به ارتباط نداشتند شما باید رغبت نشان دهید.

(6) حتی اگر یقین دارید دقایقی پیش با دیگری بوده، یا صحبت کرده کاملاً تغافل کنید و جوری برخورد کنید

که گویی اصلاً هیچ چیز نمی دانید و به او اعتماد دارید.

(7) اگر خودش رابطه ای را انکار می کند و می گوید چیزی نبوده یا تمام شده است هرگز نخواهید که آن را اثبات کنید.

چرا که در این صورت کار به جایی می رسد که شخص می گوید رابطه ای هست و دلم می خواهد باشد.

(8) موضوع را به خانواده ی ایشان یا خودتان منعکس نکنید چرا که وقتی احساس کند آبرویش رفته معمولاً واکنش منفی نشان می دهد.

(9) هرگز فکر نکنید که با این رفتارها او پُررو می شود و به او خوش می گذرد. اگر شما در این رفتارها جدی باشید

آرام آرام خودش متأسف و پشیمان و شرمنده می شود.

(10)تلاش کنید بنیه ی معنوی خانواده و شخص ایشان راتقویت کنید. هرچه از جهت اعتقادی و معنوی محکمتر شود

زودتر به نتیجه می رسید. این را می توانید از طریق های مستقیم یا غیرمستقیم تدارک ببینید. شرکت در جلسات مفید،

معاشرت با خانواده های مقید و استفاده از سی دی ها یا کتاب های مفید نیز می تواند در این جهت شما را کمک کند.

(11) همه ی این ها نیازمند صبر و حوصله و مداومت شماست. حتی یک بار هم بداخلاقی و بدرفتاری نکنید.

(12) خودتان تعهدتان را نسبت به خدا وایشان بیشتر کنید. سعی کنید هرچه بیشتر در روابط تان پاکتر و متعهدتر باشید

و به طور جدی از خداوند کمک بخواهید که همه چیز به لطف خداوند شدنی است. توکل تان به او باشد و مطمئن باشید

همه چیز به بهترین شکل ممکن در بهترین زمان در بهترین مکان خود رخ می دهد. کسی که توکل دارد هرگز نگران نیست.

3. 3 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin_k نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید من خانمی هستم که با هزار امید و آرزو و اعتماد به مرد مورد علاقم حدود 8 ماه پیش ازدواج کردم توی این مدت فکر میکردم هیچی رو از من پنهان نمیکنه اما حدود دو ماه متوجه رفتار عجیب و مضطربش شدم سیم کارتشو خاموش میکنه اما دور از چشم من با همون سیم کارت با کسی در ارتباطه و لیست تماس و پیامهاشو پاک میکنه .چند بار موقع چت کردن دیدمش اما تمام هیستوری کامپیوترو پاک میکنه قبلا رمز ایمیلاشو بهم میگفت اما الان همه رو عوض کرده جالب اینجاس که میگه دوسم داره و بهم دروغ نمیگه اما متاسفانه باورش برام سخته مدام فکرم مشغوله که کی داره زندگیمو نابود میکنه و بین ما فاصله انداخته و باعث شده به من دروغ بگه .چند بار سر این موضوع بحثمون شده اما هر بار با عصبانیت از خودش رفع اتهام میکنه .خواهش میکنم کمکم کنید چکار کنم باهام روراست باشه با این که میدونه از دروغ و پنهان کاری بدم میاد باز ادامه میده متاسفانه بهش اعتماد ندارم گاهی وقتا به سرم میزنه بلایی سر خودم بیارم شاید تو رفتارش تجدید نظر کنه.
    سلام

عزیز شک و سوظن حتما شما رو از پا در میاره!!! بهتره از یکی از همکاران حاذق خانم کمک بگیرید.

موفق باشید

سپاس

ph.d
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20975
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام و خسته نباشيد.
    من 6سال عقد کردم واز اول
    شرطي که با همسرم داشتم اين بود که بايد قم زندگي کنيم ،ايشون تهراني هستن.موقع خواستگاري قبول کرد.بعد 4سال
    عروسي کرديم گفت فعلأ شرايطم جور نيست دوسال تهران زندگي کنيم بعد مياييم قم
    من قبول کردم .سال اول ازدواجمون گفت بچه داربشيم بعدکه بچه بدنيا اومد ميريم قم
    وقتي زايمان کردم اومدم منزل پدريم قراربود اساسارو بياره قم ولي بعد40روزگي بچه
    گفت من قم بيانيستم و توبايد هرجا من ميگم زندگي کني.
    منم برنگشتم.الآن ۵ماههمنزل پدرم هستم
    اونم فقط رفت ازمشکايت عدم تمکين کرد.هيچ پولي هم بابت
    خودم وفرزندم نميده.نميتونم باکسي که 6سال بهم دروغ گفته زندگي کنم.
    نميدونم چيکار کنمم لطفأ راهنماييم کنيد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)