نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: شما چه کسی هستید؟

7636
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9227
    تشکـر
    164
    تشکر شده 577 بار در 219 پست
    میزان امتیاز
    10

شما چه کسی هستید؟

شما كي هستيد؟

1_ شما و دوستانتان براي تعطيلات آخر هفته، راهي خارج از شهر مي شويد، برنامه آن روز به دست شما سپرده مي شود، پيشنهادتان چيست؟
    الف: اكنون زمان جشن گرفتن است، همبرگرها را درآورده و وسايل پخت آنها را آماده مي كنيد.
    ب: يك روز آرام و بي دغدغه را مي گذرانيد و تمام روز را به استراحت مي پردازيد.
    ج: فوري لباس ورزشي را مي پوشيد و مي گوييد: چه كسي آماده است تا واليبال بازي كنيم.

2_ دوستانتان شخصيت شما را چگونه توصيف مي كنند؟
    الف: فرزند ته تغاري بابا هستيد.
    ب: اجتماعي و خوش مشرب كه هميشه براي ميهماني رفتن و ميهماني گرفتن آماده ايد.
    ج: آدمي جدي كه بيهوده گويي نمي كند. عاشق همكلاسي ها و همكارانش است و هميشه سعي در كمك كردن به آنها دارد.

3_ بعدازظهر است و شما بايد براي يك ساعت ديگر آماده شويد تا با نامزدتان شام را بيرون صرف كنيد چه چيزي به ذهنتان خطور مي كند؟
    الف: فقط يك ساعت وقت داريد تا حاظر شويد در صورتي كه نه دوش گرفته ايد نه لباسي انتخاب كرده ايد و نه تصميم گرفته ايد براي امشب كجا برويد.
    ب: اگر عجله كنيد، كلاس ورزش خود را نيز از دست نمي دهيد، هر چند تنها براي 10 دقيقه باشد.
    ج: لحظه اي را مجسم مي كنيد كه با او بر سر ميز مخصوصي نشسته و در نهايت اشتياق راجع به زندگي و آينده خود صحبت مي كنيد.

4_ امروز جشن تولد همسرتان و در عين حال نخستين سالي است كه اين روز را در كنار هم جشن مي گيريد، قصد داريد آن را چگونه برگزار كنيد؟
    الف: به يك گردش دو نفره خارج از شهر مي رويد.
    ب: يك كيك زيباي شكلاتي كه روي آن نوشته شده «تولدت مبارك» مناسب اين روز خاص است تهيه مي كنيد.
    ج: دو بليت براي سينما، بهترين فيلمي را كه همسرتان دوست دارد و اكنون در حال اكران است. فيلمي كه مدتها در انتظارش بوده و مي تواند هديه جالبي باشد.

5_ صميمي ترين دوستتان در مورد شما مي گويد:
    الف: هر چند كه چهره اي جذاب داري اما به نظر من، مدت زيادي را جلو آينه صرف درست كردن خودت مي كني.
    ب: تو درست شبيه همه همسن و سالهاي خودت هستي دوست داري، گردش كني، سينما بروي، در تيم ورزش مدرسه شركت كني و در شمار ليست مدعوين تمام ميهماني ها باشي!
    ج: كمي شيطان تر از بقيه هستي اما اين شيطنت از حد ادب خارج نمي شود.

« ارزيابي تست »

اكنون جواب هاي خود را در جدول آتي منظور فرماييد:

سوال 1/ الف:5 ب:3 ج:10
    سوال 2/ الف:3 ب:5 ج:10
    سوال 3/ الف:5 ب:10 ج:3
    سوال 4/ الف:10 ب:3 ج:5
    سوال 5/ الف:5 ب:10 ج:3

« تحليل نتايج تست »
    *
    اگر امتياز شما بين 35 تا 50 مي باشد: شما آدمي بسيار جدي و در عين حال منطقي و شاد هستيد. و به رغم آن كه ممكن است در بسياري از برنامه هاي دوستانه شركت كنيد، اما جديت و برنامه ريزي را در هيچ شرايطي فراموش نمي كنيد. از نظر شما تفريح جاي خود را دارد و كار و درس جاي خود!
    ترجيح مي دهيد در يك روز تعطيل به گرفتاري دوستتان برسيد تا اين كه به استراحت بپردازيد اما به ياد داشته باشيد كه زندگي كردن براي خود نيز عالمي دارد و بهتر است چندان هم از آن غافل نشويد. جدي و معقول بودن در امور ، بسيار خوب است، اما كمي هم با نشاط و بي خيال زندگي كردن مشكل ساز نخواهد شد و زندگي را در كام شما شيرينتر مي كند.

*
    اگر امتياز شما بين 20 تا 35 باشد: چنانچه قرار به برگزاري يك ميهماني باشد، مطمئنا شما در رأس ليست مدعوين قرار داريد شما در شمار آن گروه از افرادي هستيد كه شادي را با اعماق وجود خود حس كرده و ديگران را نيز از آن بي بهره نمي سازيد. حتي حركات دستهاي شما، گوياي احساس درونتان است به واقع زماني كه شاد هستيد دوست داريد ديگران را نيز از اين شادي بهره مند سازيد. شاديتان مستمر باد!

*
    اگر جمع امتيازات شما كمتر از 20 باشد: شما عاشق بي برنامگي و هر چه پيش آيد خوش آيد هستيد و به نظر زندگي بي معناتر از آن است كه بخواهيد براي كارهاي خود برنامه داشته باشيد. بايد روزها را براي تفريح و استراحت گذاشت و شبها را براي خواب. شما پيرو «زندگي زيباست!» هستيد.
    شما به دنبال انجام كارهاي راحت و در عين حال پر از تفريح و استراحت براي خود هستيد. شما داراي شخصيتي شيرين، اما از نظر ديگران «لوس» هستيد! چون فقط به فكر استراحت و راحتي خود هستيد، شما داراي شخصيتي شيرين مي باشيد ولي لطفا كمي هم «دگر خواه» باشيد با اين تفكر مي توان راحت و خوش زندگي كرد و بيشتر محبوب و مورد اعتماد ديگران بود!
    امضای ایشان
    لعنت به من ..چه ساده دل سپردم
    لعنت به من...اگر واسش میمردم
    دست منو گرفت و بعد ولم کرد
    لعنت به اون کسی که عاشقم کرد

یکی بگه که ماه من کی بوده...مسبب گناه من کی بوده
    سهم من از نگاه تو همین بود ...عشق تو بد ترین قسمت بهترین بود
    تو دل باروون منو عاشقم کرد..بین زمین و آسمون ولم کرد
    یکی بگه چه جوری شد که این شد...سهم تو آسمنون و من زمین شد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شما چه کسی هستید؟

من دومی شدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)