نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نحوه ارائه طرح به سازمان یا همایش

847
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13323
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نحوه ارائه طرح به سازمان یا همایش

با عرض ادب و سلام خدمت دوستان عزیز

بنده چند وقتیه که برای صرفه جویی در یکی از منابع طبیعی که الان ایران دچار کمبود آن است طرحی دارم که خیلی دوست دارم این طرح رو به مقامات یا مسئولان مورد نظر عرضه کنم تا ازم حمایت بشه و بتونم محصولم رو وارد بازار کنم.

(طرح بنده نمونه های مشابه داره که هنوز تجاری سازی نشدن و همچنین از طرفی نسبت به چیزی که من در سر دارم مقرون به صرفه نیستند.)

اما مشکلی که بنده دارم و در رابطش نیاز به مشاوره دارم اینه که این طرحم رو چطور ارائه بدم؟

خودم در نظر دارم که طرحمو به عنوان یک مقاله بنویسم و ارائه بدم و خواستم ببینم ایا به صورت مقاله کارا به نظر میاد یا خیر؟

همچنین اگر کارا به نظر میاد چه نکاتی رو داخل مقاله رعایت کنم تا از دید مخاطب و خواننده جذاب تر به نظر برسه و بیشتر مجذوبش بشه تا بهتر قبولش کنه؟

یاام اگه روش بهتر و موثرتری میدونید ممنون میشم کمکم کنید.

با سپاس

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : نحوه ارائه طرح به سازمان یا همایش

نقل قول نوشته اصلی توسط ilbeygi نمایش پست ها
    با عرض ادب و سلام خدمت دوستان عزیز

بنده چند وقتیه که برای صرفه جویی در یکی از منابع طبیعی که الان ایران دچار کمبود آن است طرحی دارم که خیلی دوست دارم این طرح رو به مقامات یا مسئولان مورد نظر عرضه کنم تا ازم حمایت بشه و بتونم محصولم رو وارد بازار کنم.

(طرح بنده نمونه های مشابه داره که هنوز تجاری سازی نشدن و همچنین از طرفی نسبت به چیزی که من در سر دارم مقرون به صرفه نیستند.)

اما مشکلی که بنده دارم و در رابطش نیاز به مشاوره دارم اینه که این طرحم رو چطور ارائه بدم؟

خودم در نظر دارم که طرحمو به عنوان یک مقاله بنویسم و ارائه بدم و خواستم ببینم ایا به صورت مقاله کارا به نظر میاد یا خیر؟

همچنین اگر کارا به نظر میاد چه نکاتی رو داخل مقاله رعایت کنم تا از دید مخاطب و خواننده جذاب تر به نظر برسه و بیشتر مجذوبش بشه تا بهتر قبولش کنه؟

یاام اگه روش بهتر و موثرتری میدونید ممنون میشم کمکم کنید.

با سپاس
    دوست عزیز ارائه مقالات رو میتونید از طریق سازمان خودتون و یا دانشگاه و یا روش مستقیم باشه

به هر حال هر طرحی نیاز داره روی اون تحقیق و بررسی انجام بگیره که دانشگاه بهترین محل برای چنین کاریه

برای اینکه بتونید طرحتون رو برای کنفرانس ارائه بدید

مثلا" برای همایش کم آبی چنین شرایطی رو باید رعایت میکردن

لینک رو برای شما میذارم

http://www.hknwc.ir/editor_file/1.doc
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد