نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خیانت شوهر

1149
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    510
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت شوهر

راستش همسرم یه کارمند خانوم داره که مجرده و توی خونه خیلی ازش تعریف میکنه. و همه ماجراهاش رو هم توی خونه میگه. امروز به طور اتفاقی متوجه شدم که توی موبایلش به جای اسم اون خانوم اسم یکی از همکارای مردش رو نوشته. کنجکاو شدم و همه پیامهاشون رو خوندم. بیشترش کاری بود. ولی پیامهای دوستانه و عاشقانه هم زیاد داشتند. تا اینکه اخیرا یه جا عزیزم خطابش کرده بود. در حالی که شوهرم غیر از من و دخترم تا حالا به هیچ کس نگفته عزیزم. شوهرم جدیدا خیلی به من ابراز عشق و علاقه میکنه. میدونم که چیز خاصی بینشون نیست. ولی اینجور رابطه هم برام غیر قابله تحمله نمیدونم چه کار کنم بهش بگم یا نه؟ خواهشا کمکم کنید؟

2. کاربران زیر از iهدی حبیبی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خیانت شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط iهدی حبیبی نمایش پست ها
    راستش همسرم یه کارمند خانوم داره که مجرده و توی خونه خیلی ازش تعریف میکنه. و همه ماجراهاش رو هم توی خونه میگه. امروز به طور اتفاقی متوجه شدم که توی موبایلش به جای اسم اون خانوم اسم یکی از همکارای مردش رو نوشته. کنجکاو شدم و همه پیامهاشون رو خوندم. بیشترش کاری بود. ولی پیامهای دوستانه و عاشقانه هم زیاد داشتند. تا اینکه اخیرا یه جا عزیزم خطابش کرده بود. در حالی که شوهرم غیر از من و دخترم تا حالا به هیچ کس نگفته عزیزم. شوهرم جدیدا خیلی به من ابراز عشق و علاقه میکنه. میدونم که چیز خاصی بینشون نیست. ولی اینجور رابطه هم برام غیر قابله تحمله نمیدونم چه کار کنم بهش بگم یا نه؟ خواهشا کمکم کنید؟
    باسلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتونو خوندم و باید بگم که همیشه اصل بر اعتماده مگرابنکه خلافش ثابت بشه و مواردی از این قبیل مشاهده بشه
    شما باید اول از همه خونسردی و آرامش خودتونو حفظ کنید و از هر گونه پیش قضاوتی و شک بی مورد درمورد شوهرتون خودداری کنید، چرا که بعد از گفتگو با ایشون در ارتباط با این موضوع اونوقته که حتی اگه واقعا هم هیچ چیزی وجود نداشته باشه ذهن شما بدلیل افکار منفی و قضاوتهایی که از پیش داشته درگیر خواهد بود و مشکل اونموقع در روابط شما پیش میاد و اونوقت دیگه این ذهن و فکر شماست که آسیب دیده
    بنابراین پیشنهادم بعد از آرامش و حفظ سلامت روحی و جسمیتون و غافل نشدن از توجه و محبت به فرزند و همچنین نسبت به همسرتون و روابط عاطفی تون ، مرحله ی بعدی در میان گذاشتن این مسئله با همسرتونه، البته به دور از عصبانیت و بداخلاقی و ... و بصورت منطقی ، و طوری نباشد که ایشون حتی لحظه ای به ذهنشون هم خطور کنه که شما بهشون شک دارید و یا اینکه کنترلش میکنید بلکه سعی کنید طوری مطرح بشه که اینطور به نظر برسه که فقط و فقط بخاطر علاقه ی بسیار شما به ایشون و زندگیتون و از بابت نگرانیتونه نه چیز دیگه...
    آیا تا حالا این موضوع رو باهاشون در میان گذاشتین؟ حرفی از این جریان بهشون زدین؟
    اگه اینکار رو کردین عکس العمل ایشون چی بوده؟ و چی گفتن؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد