نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: آشنایی اینترنتی و مشکل بزرگ من!

1993
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18525
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آشنایی اینترنتی و مشکل بزرگ من!

سلام به همه
    من مدت کوتاهی (چند روزه) با یک آقایی به قصد ازدواج به صورت اینترنتی آشنا شدم و با هم به صورت حضوری دو جلسه دیدار کردیم (البته با اطلاع خانوداه). من قبل از ایشان هم با چندین نفر دیگه دیدار داشتم و همون جلسه ی اول هردو به این نتیجه رسیدیم که مناسب همدیگه نیستیم. اما ایشون در همون جلسه اول تا حدودی مورد علاقه ی من قرا گرفت (نمیگم صد درصد بخصوص که کلا نسبت به همه عادت دارم واقع بین باشم، منطقی هستم، و اینکه میدونم هرکسی ممکن هست بخصوص از طریق اینترنت قصد مزاحمت و یا هردلیل دیگه ای جز ازدواج داشته باشد). اون آقا هم بلافاصله بعد از اینکه جلسه اول صحبت کردیم و از هم جدا شدیم مدتی بعد به من زنگ زد و خواست نظرم رو بهش بگم...روی حساب هوش زنانه متوجه شدم که به من علاقه پیدا کرده...چون همون موقع هم که صحبت میکردیم توی حالات و رفتار ایشون مشخص بود و بخصوص در جلسه ی دوم هم که همینطور از جملات و حرفهاشون...البته باید بگم که هم من و هم این آقا هردو آدمهای مقیدی هستیم حداقل من در مورد خودم که مطمئنم و اون آقا هم که باتوجه به اطلاعاتی که از طریق اینترنت و صحبتهای حضوری ازشون فهمیدم...اما من حتا بعد از جلسه ی دوم که باهم صحبت کردیم و ایشون از من خواست که شماره تلفن منزلمون رو بهشون بدم که به خانوادشون بدن و برای خواستگاری بیان هنوز نمیتونستم باور کنم که مثل تو فیلما یک نفر اینقدر عاشق من شده باشه...تمام اون روز رو دیگه از ایشون خبر نداشتم تا فرداش که توی چت متوجه شدم که بعد از اینکه از من جدا شدن توی راه تصادف خیلی بدی کردن به طوری که متأسفانه امکان داره دیگه نتونن بچه دار بشن...(البته باید بگم که این مشکل رو هرگز به این راحتی به من نگفتن..همینطور دیدم که میخوان خداحافظی کنیم و با بهانه های خیلی غیر منطقی از من میخواستن که دیگه ادامه ندیم...تا اینکه اول فهمیدم که تصادف کرده و بعد از کلی بحث و طفره رفتن گفت که من دیگه نمیتونم بچه ی خودم رو بغل کنم و ممکنه در آینده هیچ وقت بچه دار نشه)
    نمیخوام بگم که خودم رو در تصادف مقصر میدونم اما میدونم که اون لحظه به من فکر میکرده و با سرعت بالا و حواس پرتی چنین فاجعه ای رو برای خودش رقم زده...اما مهمترین چیزی که الان فهمیدم معنی عشق و هم علاقه ی خودم به ایشون هست...الان ماجرا برعکس شده از من اصرار و از ایشون انکار هست...میگه که نمیخوام به پای من بشینی و این توقع زیادیه (بخصوص که از لحاظ خانوادگی هم پدرشون بیماری سختی دارن که مسئولیت خانواده با ایشون بوده)...من میدونم که منو دوست داره و این رو از تمام حرفهاش میتونم بفهمم اما حتی شروع کرده خیلی با من تند حرف میزنه و همش خداحافظی میکنه..اما من بهشون گفتم که نمیتونم به این راحتی تموم کنم و میخوام مدتی صبر کنم..الان چند روزه که نه بهش تلفن زدم و نه چت..البته ایشونم همینطور...
    من واقعا نمیدونم چیکار باید بکنم؟ خانواده ی من و خودش در جریان این آشنایی هستن اما موضوع ناتوانی جنسی ایشون رو نمیدونن (خانواده ی من)...البته من خودم هم هنوز مطمئن نیستم که این مشکل چقدر جدی هست یعنی ازشون خواستم که باهم بریم دکتر اما قبول نمیکنه و میگه که من غرورش رو خورد میکنم...من همش سعی کردم مثبت باشم و منطقی باهاش حرف بزنم اما مدام این شک رو دارم که نکنه دیگه واقعا من رو دوست نداشته باشه....به ذهنم رسیده که باید حداقل یک هفته باهاش رابطه نداشته باشم و بعد هرجوری هست برم ببینمش، آدرس نصفه و نیمه ای که دارم رو برم و هرجور شده پیداش کنم...یا پدرم برن و ببینن تو آدرسی که داده میشه پیداش کرد....یا اصلا نرم ببینمش و بعد از یک هفته فقط ازش تلفنی یا اینترنتی بپرسم.....واقعا نمیدونم چیکار باید بکنم...مشکل دیگه اینه که من الان همزمان خواستگار دیگه هم دارم اما نمیتونم الان ذهنم رو متمرکز کنم...همش حرفای ایشون توی ذهنم راه مبره وکارم شده گریه...فقط از خدا خواستم کمکم کنه...
    نمیتونم باور کنم که این مشکل برام پیش اومده...واقعا نمیتونم..منی که هیچ وقت نمیذاشتم کسی اینجور به قلبم وارد بشه چطور شدم و چه بلایی سرم اومده....کارم شده گریه و ناراحتی

خواهش میکنم اگر تجربه ی مشابهی دارید یا راه حلی راهنماییم کنید
    ممنون
    التماس دعا

2. کاربران زیر از baharnarenj بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : آشنایی اینترنتی و مشکل بزرگ من!

سلام عزیزم.شما مطمئنی که بخاطر تصادفی که داشتن این مشکل براشون پیش اومده؟شما الان خودتو مسئول اتفاقی که براش افتاده میدونی؟میدونی میخوام بگم که مطمئنی خیلی دوستت داره؟یا این فقط بهونه ایه برای اینکه یجوری به شما بگه که بیخیال این ازدواج بشید.البته ببخشید من اینجور میگم امیدوارم ناراحت نشی اینا فقط ی حدسه.اگرم که این موضوعا و بحثها درست باشن بچه دار نشدنتون یه مسئله ایه که ممکنه بعدها براتون اهمیت پیدا کنه باید فکر بیشتری کنید روش

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما....از کجا میدونید تصادف کردن؟!!وقتی تو چت روم یه چیزی بگن و خودش هم بگه ایا میشه تایید کرد؟چند روز پس از تصادف با شما صحبت کردن؟این چ تصادفی بوده که فقط ایشون عقیم کرده و نه چیز دیگه ای؟
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

5. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18525
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. نه پاش هم از دوقسمت ران و ساق شکسته...همون شب با رضایت خودش مرخص شده....من خیلی اصرار کردم تا اینکه موضوع دوم رو گفت وگرنه اول با بهانه های دیگه میخواست تموم کنیم. من میگم اگر واقعا نمیخواست که ادامه بدیم چرا شماره تلفنم رو گرفت..حتا اومد دنبالم که آدرس خونمون رو هم یاد بگیره که البته نشد. هنوزم که حرف میزنه توی حرفهاش تناقض رو میبینم از این جهت که از یک طرف میگه برو پی زندگیت و خودت رو بد بخت نکن از یکطرفم تمام لحضاتی رو که با هم بودیم با تمام جزئیات مرور میکنه و احساساتش رو میگه..

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من بهتره خانوادت بیشتر درمورد ایشون تحقیق بکنن.بهتره به پدرتون همه چیزو بسپارین.مطمئن هستین که همه چیز رو بهتون درست گفته؟برفرض درست گفتن میتونین بدون بچه زندگی بکنین؟
    باید بیشتر دراین مورد فکر بکنین .
    امضای ایشان
    ...!

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

بنظر منم باید شناخت بیشتری پیدا کنید احساسی برخورد نکنید .

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط baharnarenj نمایش پست ها
    سلام. نه پاش هم از دوقسمت ران و ساق شکسته...همون شب با رضایت خودش مرخص شده....من خیلی اصرار کردم تا اینکه موضوع دوم رو گفت وگرنه اول با بهانه های دیگه میخواست تموم کنیم. من میگم اگر واقعا نمیخواست که ادامه بدیم چرا شماره تلفنم رو گرفت..حتا اومد دنبالم که آدرس خونمون رو هم یاد بگیره که البته نشد. هنوزم که حرف میزنه توی حرفهاش تناقض رو میبینم از این جهت که از یک طرف میگه برو پی زندگیت و خودت رو بد بخت نکن از یکطرفم تمام لحضاتی رو که با هم بودیم با تمام جزئیات مرور میکنه و احساساتش رو میگه..
    یعنی پاش شکسته بعد همون شب با رضایت خودش مرخص شده و همون وقت هم بهش گفتن دیگه بچه داری نمیشی؟ عجب!!
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

10. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

همونطور که گفتید این جریان ها مس تو فیلم هاست بعد از رفتن از پیش عشقش از بس تو فکر عشقش بوده تصادف کرده و دیگه نمیتونه بچه دار باشه

خواهر من مگه کسی که عقیم شده باشه کسی که پاش و روش شکسته باشه همه چیز تو یه روز مشخص میشه و مرخص میشه میره
    این اقا به نظر خیلی بچه میان حرف زدنشان انگار بچه ها

باید بگم کاملا مشخص دوروغ. محض
    دوحالت وجود داره

یا این اقا از قبل میدونسته بچه دار نمیشه وقتی شما بهش وابسته شدید این بهونه ها اورده

دوم اینکه ددنبال. بهههووونن که از شما جدا بشه

درقالب این دوتا هیچ چیز دیگه ای نیست
    ویرایش توسط پریماه. : 07-03-2015 در ساعت 03:48 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    10

به احتمال زیاد این آقا از قبل عقیم شده باشن

و این قضیه ی تصادف رو ک شما اصرار دارین واقعیت بوده رو بهونه کردن واسه عقیم شدن خودشون

باید بیشتر تحقیق کنین

هر چند چنین ازدواجی سرانجام خوبی نخواهد داشت
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18525
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

الان من چیکار باید بکنم که این موضوع رو بتونم صد درصد بفهمم؟ شما همه میگین دروغه به احتمال خیلی زیاد اما اگه یک درصد امکانش باشه که بخاطر تصادف دچار این مشکل شده باشه چی؟ منظورم اینه که اگه واقعا توی تصادف این آسیب رو دیده باشه یعنی مثل کوفتگی پایین شکم و اینکه طبق گفته ی خودش دکتر بعد از معاینه گفته احتمال خیی زیاد نمیتونی بچه دار بشی، همچین چیزی از نظر شما غیر ممکنه؟؟ آیا راهی هست که نظر علمی و منطقی من بتونم بیشتر مطمئن بشم و نخوام با یه شک بزرگ همینطور همه چیز رو رها کنم؟؟
    آیا زبونی هست که بتونم غیر مستقیم این رو از خودش بپرسم یا نمیدونم یه راهی که منم به یک اطمینان برسم آخه؟

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18525
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

الان من چیکار باید بکنم که این موضوع رو بتونم صد درصد بفهمم؟ شما همه میگین دروغه به احتمال خیلی زیاد اما اگه یک درصد امکانش باشه که بخاطر تصادف دچار این مشکل شده باشه چی؟ منظورم اینه که اگه واقعا توی تصادف این آسیب رو دیده باشه یعنی مثل کوفتگی پایین شکم و اینکه طبق گفته ی خودش دکتر بعد از معاینه گفته احتمال خیی زیاد نمیتونی بچه دار بشی، همچین چیزی از نظر شما غیر ممکنه؟؟ آیا راهی هست که نظر علمی و منطقی من بتونم بیشتر مطمئن بشم و نخوام با یه شک بزرگ همینطور همه چیز رو رها کنم؟؟
    آیا زبونی هست که بتونم غیر مستقیم این رو از خودش بپرسم یا نمیدونم یه راهی که منم به یک اطمینان برسم آخه؟

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16950
    تشکـر
    346
    تشکر شده 512 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    9

منم مث سایر دوستان اعتقاد دارم این آقا همه چیز رو بهانه کرده شما چیز زیادی ازش نمیدونید حتی میگید آدرس نصفه و نیمه اونوقت حاضرید به راحتی با ادمی که از طریق اینترنت آشنا شدید و اطلاع گذشته این آقا نبودید و مشخص نیست موضوع عقیم شدنش رو راست میگه ازدواج کنید و تازه یک عمر بدون بچه؟ وقتی توی اینترنت با شخصی آشنا میشیم هر روز یه موضوع جدید یه اطلاعات جدید یه دروغ کشف شده جدید پیدا میکنید ما زنا به دلیل فطرتی که داریم امکان نداره بتونیم نداشتن بچه رو تحمل کنیم مخوصا اگر مشکل از خودمون نباشه تازه اونایی هم تحمل میکنن اونقد شوهرشون صادق و پاک هست عاشقشن که این فداکاری رو به خاطرش میکنن شما به این حد از عشق نسبت به این آقا رسیدید؟آینده تون تباه نکنید زودتر با این آقا رابطه تون قطع کنید و اگرم نمیتونید تا زمانی به تحقیقات کامل از این آقا نرسیدید تصمیم عجولانه نگیرید و موضوع عقیم بودنشو به خانواده اتون حتما بگید موفق باشید
    امضای ایشان
    آواز عاشقانه ما در گلو شکست..
    حق با سکوت بود..صدا در گلو شکست..
    آن روزهای خوب که دیدیم..خواب بود..خوابم پرید..و خاطره ها در گلو شکست...

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

عزیزم من بهت اطمینان صددرصد میدم ک دروغه
    اولا از کجا میدونی راست میگه و تصادف کرده
    دوما پاش صدمه دیده چه ربطی داره به بچه دار نشدنش
    سوما در عرض ی روز از کجا فهمیده این کار کلی آزمایش و تشخیص چندتا دکتر و ازاین دنگ و فنگها داره
    چهارما احساس نمیکنی خیلی شبیه رمانها شده و داره بازی در میاره
    باهاش قرار بزار و به هم برین پیش ی دکتر متخصص و بگه راست میگه یا نه
    فک نکنم اصلا دیگه سرقرار بیاد
    شاید این ماه بیاید...شاید

17. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16950
    تشکـر
    346
    تشکر شده 512 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    9

میتونید با دکترشون صحبت کنید ؟چون مطمن باشید با خودش صحبت کنید دست پیش میگیره که پس نیافته یا باید با دکترش صحبت کنید گرچه معلوم نیست اسم بیمارستان درست بهتون بگه هرکارم کنید این یه دروه باطله از حرفایی که بهتون زده و بعد از شناخت شما سریع تصادف کرده باور کنید داره دروغ میگه اینو میگم چون میدونم که میگم من اینجور ادما رو خوب میشناسم هنوز نمیدونید بعضی پسرا چه بازیگرای حرفه ایی هستن! یا باید از چند تا دکتر دیگه راجب این تصادف و مشکل بجود اومده تحقیق کنید در ضمن شما از خانواده این اقا اطلاعاتی دارن کین کجان اونا در جریان عقیم شدن و تصادف هستن؟
    ویرایش توسط aida68 : 07-03-2015 در ساعت 05:39 PM
    امضای ایشان
    آواز عاشقانه ما در گلو شکست..
    حق با سکوت بود..صدا در گلو شکست..
    آن روزهای خوب که دیدیم..خواب بود..خوابم پرید..و خاطره ها در گلو شکست...

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18525
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من همون اول که گفتم تصادف کرده متوجه مشکل دومش نشدم که عقیم شدن باشه...اما از سوالاتی که از من کرد مثل اینکه مثلا دوست داری مادر بشی یا جندتا بچه دشته باشی خودم ازش پرسیدم که مشکل تولید مثل داره و اونم تأیید کرد..من بهش گفتم که باید اینو از اول به من میگفت اما اون گفت که این مشکل بخاطر تصادف هست و علنا تکذیب کرد که این مشکل رواز قبل داشته...من در مرود خانوادشم میدونم که خودش گفت پدرش شیمیایی هست و هراز چندی باید ببردش پیش دکتر و تعداد خواهر و برادرش و نه چیز دیگه یعنی حتما میخواستم که بدونم اما بعداز اینکه با خانوادش می اومدن خونمون...در مورد دکتر خودم بهش گفتم که باید باهم بریم پیش دکترمتخثث و ببنیم که اصلا این احتمال چقدر قوی هست چون اون نظر پزشک کشیک بیمارستان بوده اما اون گفت که نمیخواد اصلا ادامه بده و این ادامه ی این بحث باعث خرد شدن شخصیتش شده...من خودم بهش چند بار گفتم که نباید به این سرعت تصمیم بگیره و قضاوت کنه که همه چیز تموم شد کما اینکه خودم هم نمیتونم باور کنم که بخاطر تصادف دستگاه تولید مثل کاملا از بین بره ..فقط تنها احتمالی که دادم وجود داشته باشه واخیلی سخته که در موردش صحبت کنه این هست که مثلا آلت تناسلی کاملا از بین رفته باشه یا چیزی شبیه این...آیا چنین چیزی میشه؟ من واقعا نمیدونم.

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ببخشید میتونم بپرسم شما و اون اقا چند سالتون
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

قشنگ معلومه داره دروغ میگه
    باهاش قرار بزار ببین میاد
    بعد باهم برین پیش متخصص
    اصلا از کجا معلوم درمورد خانواده اش راست گفته باشه خودت دیدی تحقیق کردی
    ببین گلم دیگه جوابش را نده بهش بگو بیاد قرار بزارین
    اصلا شاید تصادفی هم درکار نبود و حالش خوبه و سور و مور و گنده داره بهت میخنده
    دخترجون داره بازیت میده اینکه میگه برو پی زندگیت و اسیر من نشو واسه بازار گرمیشه
    بیخیالش شو اجی بهت قول میدم 90درصد حرفاش دروغه

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18525
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من 29 واون آقا 35. البته واقعا کمتر از اون بنظر میرسه...به خودش هم گفتم.... شاید چیزی به اندازه ی 27-28

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

مهم نیست قیافشون چند میزنه مهم عقل هستش که به نظرم این اقا خودش درحد پسر 22 ساله گذاشته میخواد یه دختر و با حرفهاش گول بزنه

عزیز من این اقا انگار. زیاد فیلم میبیننن

کسی که عقیمم شده باشه تو تصادف. تو یک روز مشخص نمیشه

اون وقت این اقا رون پاش. شکسته در 3.4 ساعت مرخص شدن؟,,؟؟ ...
    رون. پا مس دست شکستن نیست که به راحتیییی مرخص. کنن

من بنده خدا انقدر حالش بد بوده ولی امده چت روم با شما حرف زده نه؟؟؟؟؟

شما میخواید با این حرفها. .....خودتون گول. میزنید.

دوستی های اینترنتی این چیزا رو هم داره

کلا قید این اقا رو بزنیید. از اول. داره به شما دو وغ میگن

بهش هم بگو بازیگر خوبی نیست حداقل یکم اطلاعات کسب کنه. راجب ازمایش عقیم بودن و شکستن رون. پا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18525
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از همتون...واقعا حالم یکم بهتر شده هرچند به حکم زن بودن واقعا برام سخته که ببتونم به این زودی همه چیز رو فراموش کنم...حتما پیشنهادهای خوب شما رو استفاده میکنم...حتما بهش میگم که باید باهم بریم پیش دکتر و اگرنه که هیچ...اما میدونید چیزی که هست من توی حرفها و حرکاتش احساس نمیکردم که دروغ باشه چون آدمهای زیادی رو دیدم...من فقط احساس ناآرومی رو خیلی خوب ازهمون اولین جلسه تو ی حرکاتش دیدم مثل نفسهای عمیق و ندونستن اینکه از کجا شروع کنه برای حرف...از اینکه به من نگاه نمیکرد و از اینکه با نفس حبس شده حرف میزد...من متخصص نیستم و میدونم که اشتباه میکنم اما ابن حالتها رو بیشتر درمورد آدمهایی شنیده بودم که عاشق باشن یا نمیدونم در حضور کسی نمیتونن درست حرف بزنن...خودش هم میگفت که واقعا داره بچه گانه رفتار میکنه مثل اینکه به من میگفت من الان به صورت شما نگاه میکنم و میخوام توی شادی من شریک باشید...از اینجور حرفا...برام خیلی سخته که تمام اونها رو فیلم بدونم...حق داره هرکس بشنوه بگه زبو بازیه ....منم همین حس رو داشتم تا وقتی که موضوع تصادفش رو شنیدم....شایدم به دانسته هام از رفتار آدمها خیلی مغرور شدم و این هم امتحانی بوده و لطفی از خدا...نمیدونم!!
    اگر هرچقدر بهم بیشتر راهنمایی کنید و برام تشریح وضعیت کنید حالم رو خیلی بهتر میکنه...
    ممنونم

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

گلم دنیای مجازی جای اعتماد نیست
    از دنیای واقعیت جداش کن گلم

26. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)