نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بچه دارشدن

1700
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه دارشدن

با سلام من مدت دوسال است که ازدواج کرده ام همسرم یکی از شرایط ازدواجش با من این بود که هیچوقت بچه دار نشویم ومن اون زمان وحالا بخاطر اینکه خیلی دوستش دارم قبول کردم ولی الان دلم میخواد که بچه دار شوم همسرم از ازدواج اولش صاحب دختری 15 ساله است لطفا راهنماییم کنید آیا من قید مادر شدن را بزنم ویا اینکه زمان دیگری این مسئله را مطرح کنم من 40 سالمه و همسرم 46 سالشه

2. 3 کاربران زیر از mojgan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بچه دارشدن

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan نمایش پست ها
    با سلام من مدت دوسال است که ازدواج کرده ام همسرم یکی از شرایط ازدواجش با من این بود که هیچوقت بچه دار نشویم ومن اون زمان وحالا بخاطر اینکه خیلی دوستش دارم قبول کردم ولی الان دلم میخواد که بچه دار شوم همسرم از ازدواج اولش صاحب دختری 15 ساله است لطفا راهنماییم کنید آیا من قید مادر شدن را بزنم ویا اینکه زمان دیگری این مسئله را مطرح کنم من 40 سالمه و همسرم 46 سالشه
    باسلام
    ورودتان را به مشاور خوشامد می گویم.

مطلبتون رو مطالعه کردم. از اونجائیکه خیلی از خانمها علاقه دارن در طول زندگیشون حداقل برای یکبار هم که شده لذت مادرشدن رو تجربه کنن، شما هم ازین قاعده مستثنی نیستین.
    اما برای اینکه تیم روانشناسان سایت بتونن راهنمایی بهتری خدمتتون ارائه بدن، نیاز هست به یکسری سؤالات پاسخ بدین.
    بعنوان مثال بگید که آیا عدم پذیرش این شرط از جانب شما در ابتدای ازدواج باعث شکل گیری این وصلت نمیشد؟ یعنی در ابتدای ازدواج برای ایشون شرطشون مهمتر بوده یا علاقه به شما؟
    یا مثلا اینکه: آیا شما اون زمان شرطشون رو پذیرفتید به این امید که در آینده نظرشون تغییر میکنه؟...
    کمی هم از رابطه خودتون با همسرتون و دخترش برامون توضیح بدین.

4. 3 کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد