نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: درد و دل

1188
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19022
    تشکـر
    38
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

درد و دل

سلام... تو خونه وقتی با کسی حرفم میشه..وقتی ناراحتم...کسی رو جز خدا ندارم که باهاش حرف بزنم...دوست دارم حرف بزنه کسی باهام...راهنماییم کنه...مثل بعضی افراد که دلشون گرفته با مادر یا پدرشون حرف می زنن یا دوست صمیمی یا یک نفر از فامیلشون...من کسی رو واسه حرف زدن ندارم...نمی دونم باید چی کار کنم... هیچ جایی واسه تنهایی خودمم ندارم...اغلب زخم زبون میشنوم...اغلب گریم میگیره ازین وضع...وقتی با کسی تو خونه پدری هم احساس نزدیکی و راحتی ندارم...یه وقتا به سرم میزنه با کسی دوست از جنس مخالف داشته باشم...اما عذاب وجدان میگیرم...
    من چی کار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18933
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : درد و دل

خدا. همیشه
    خدا
    خدا
    هست شب خوش
    ویرایش توسط سمیرا خانم : 07-13-2015 در ساعت 12:41 AM

3. کاربران زیر از سمیرا خانم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19031
    تشکـر
    4
    تشکر شده 35 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mobinely نمایش پست ها
    سلام... تو خونه وقتی با کسی حرفم میشه..وقتی ناراحتم...کسی رو جز خدا ندارم که باهاش حرف بزنم...دوست دارم حرف بزنه کسی باهام...راهنماییم کنه...مثل بعضی افراد که دلشون گرفته با مادر یا پدرشون حرف می زنن یا دوست صمیمی یا یک نفر از فامیلشون...من کسی رو واسه حرف زدن ندارم...نمی دونم باید چی کار کنم... هیچ جایی واسه تنهایی خودمم ندارم...اغلب زخم زبون میشنوم...اغلب گریم میگیره ازین وضع...وقتی با کسی تو خونه پدری هم احساس نزدیکی و راحتی ندارم...یه وقتا به سرم میزنه با کسی دوست از جنس مخالف داشته باشم...اما عذاب وجدان میگیرم...
    من چی کار کنم؟
    شما زیاد از خودتون نگفتید اما ...

اگر در رنج سنی 14 تا 20 یا 21 هستید به نظر من طبیعیه که در هر لحظه حال مشخصی داشته باشید . البته میتونه مربوط به این باشه که شما انتظار براورده کردن نیاز خاص خوتون رو از

خانوادتون دارید . ( انتظار بیش از حد )

در مورد درد و دل هم با نظر دوست عزیزمون موافقم چون اگر انقدر با کسی صمیمی باشید که همیشه با او درد و دل کنید به او ووابسته میشوید ولی اگر روزی از او جدا بشید ضربه مهلک تری

میخورید ... پس با کسی دردودل کنید که همیشه باشد یعنی خداااااااااا

منم این تجربه رو داشتم . . .

در مورد دوست هم باید بگم که سعی کن همجنس خودت باشه دوست عزیز . . .

توضیحاتت کمه اما حدس میزنم در سن بلوغ هستی و این مسائل طبیعیه . . . . . . . . . . . . .
    امضای ایشان
    بهترین مشاور و دوست شما کسی
    جز اونی نیست که در یک هزارم ثانیه هزاران
    فرمان حیاتی بدنتون رو صادر میکنه
    .
    آره درست فهمیدی ضمیر ناخوداگاهت بهترین مشاور توئههههههه
    پس بیخودی توی این سایت دنبال یه راه حل کامل نباشششش

5. کاربران زیر از fredrick.francis1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19022
    تشکـر
    38
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ... من سنم 23 سال هست...و انتظار خاصی هم از خانواده ام ندارم جز مدارا کردن،ملاحظه شدن....توجه شدن...چون از بچگی مورد توجه زیادی بودم و الان خیلی کم رنگ شده و میگنن بهم همین که پول میخوای یا تحصیلاتت رو فراهم می کنیم یعنی محبت...انگار که وضع مالیمون بده که محبتشون رو بهم اینجوری نشون می دن ....نه این طور نیست...با گرم صدا کردن با دست نوازش داشتن...با فرق نذاشتن!...با تحثیر نکردن هم بهم محبت کنن رو دوست دارم...
    پس اگر حرفی داشتم و نیاز شدید به هم فکری و هم صحبتی با کی هرفم و بزنم که جوابم و بده؟

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط mobinely نمایش پست ها
    سلام ... من سنم 23 سال هست...و انتظار خاصی هم از خانواده ام ندارم جز مدارا کردن،ملاحظه شدن....توجه شدن...چون از بچگی مورد توجه زیادی بودم و الان خیلی کم رنگ شده و میگنن بهم همین که پول میخوای یا تحصیلاتت رو فراهم می کنیم یعنی محبت...انگار که وضع مالیمون بده که محبتشون رو بهم اینجوری نشون می دن ....نه این طور نیست...با گرم صدا کردن با دست نوازش داشتن...با فرق نذاشتن!...با تحثیر نکردن هم بهم محبت کنن رو دوست دارم...
    پس اگر حرفی داشتم و نیاز شدید به هم فکری و هم صحبتی با کی هرفم و بزنم که جوابم و بده؟
    دوستا جواب مناسب دادند
    مشاوره بشی بهتره

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19022
    تشکـر
    38
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه بهم مشاوره بدید؟

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21768
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با جنس مخالف دوست نشو بعد از جدایی ضربه میخوری من دقیق این ضربه رو خوردم بدترین درد اینه که گاهی وقتا خدا هم دردتو نمیخاد بشنوه ..

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد