نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: سردی رابطه

1693
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردی رابطه

با سلام و خسته نباشید
    من و دوست پسرم عاشقانه و با زحمت زیاد روحی وارد یک رابطه شدیم . در واقع هیچ کدم جرات گفتن اینکه همدیگه رو دوست داریم نداشتیم و چهارسال خیلی معمولی باهم دوست بودیم . به خاطر همین یکی از دوستان مشترک باعث شد که ما به هم برسیم چون شدت عشقمون رو میدونست . ولی بعد از اینکه با هم رابطه جنسی برقرار کردیم دوست پسرم کم کم محبتش کم شد . این رو بگم که هردومون بار اولمون بود و همیشه دیگران رو از این عمل نفی میکردیم ولی خودمون رو نتونستیم کنترل کنیم . باهاش صحبت کردم . بهم این طور پاسخ داد که میترسم بیشتر از این وابسته بشم و نتونیم عقلانی تصمیم بگیریم . از عواقبش می ترسم . گفت از رابطم خیلی راضی بودم و هر کاری که می کنم بدون که تو رو خیلی دوست دارم و هرکاری می کنم برای توست . فعلا ازم خواسته حمایتش کنم و بی محبتیش رو تا یه مدت قبول کنم . اگر بتونه با خودش کنار بیاد دوباره برمیگرده و اگر نتونه که برمیگردیم به دوران قبل دوستی .
    می خوام خواهش کنم راهنماییم کنید که توی این شرایط بهترین کار چیه ؟ و این هم بگم که از صداقتش مطمئن هستم و میدونم که از انجام س ک س عذاب وجدان شدید داره که البته این رو خودش بهم گفت . ممنون میشم راهنماییم کنید
    با احترام

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سردی رابطه

ممنونم از پاسختون
    تقریبا بله .
    میشه دلیلش رو بفرمایید و همینطور راه حل رو ؟؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله . قصد ازدواج بوده . ایشون از طرف من تحت فشار نیست . من خودم بهش گفتم که اگر فکر میکنه نمیخواد ادامه بده بره . در نوع رابطمون رفاقت خیلی زیاد هستش و خیلی درباره مسائل با هم صحبت می کنیم . به صورتی که همه مسائل رو با صحبت و همفکری حل کردیم تا الان . به همین دلیل هم هیچ کدم هیچ وقت به زور داخل رابطه نموندیم .
    ببخشید ترس بابت چی ؟ متوجه نشدم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اگر نشه الان به خانواده ها چیزی گفت چی ؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه از دست ندادم .
    ما به هم قول دادیم که یه مدت با هم باشیم ولی اگر از لحاظ منطقی به هم نخوردیم دوستانه جدا شیم و به رابطه دوستانه قبل برگردیم که البته پیش مشاور هم رفتیم و ایشون هم تایید کرد . ولی بعد از این رابطه جنسی ایشون گفت از این میترسم که روز به روز وابسته تر شم و نتونم منطقی تصمیم بگیرم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

در رابطه جنسی هم میگه چرا نتونستم جلو خودمو بگیرم . از خودم بدم اومده . میگه مشکل با خودم دارم . از خودم بدم اومده

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز فرهنگ پسرهای ایرانی طوریه که نمیتونن دختری رو که باهاش رابطه جنسی داشتن بعنوان همسر قبول کنن

شاید موارد استثنا هم باشه ولی اکثرا اینطورین

بهمین خاطر دخترا باید بیشتر مواظب خودشون باشن چون در صورت بهم خوردن رابطه، اونی که ضربه میبینه دختره
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

8. 2 کاربران زیر از کیانا94 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

اگه قصد ازدواج داشته اینهمه صبر نمیکرد که بگه میترسم یا شرایطم جور نیست اولش به خونوادتت میگفت بعد از جور شدنش میومد جلو وهمونطور که دوستان گفتن اینطور دوستیا عواقب خوبی نداره واستثنا داره واینکه خوب یا باید ب قول خودتون مثل سابق معمولی معمولی باشید یا کلا کات کنید یا به خونوادتتون بگید
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همگی به خاطر اینکه برای مسئله من وقت گذاشتید . اینکه مقصر بودم یا نبودم یا کاری کردیم که اشتباه بوده واقعا در حال حاضر دیگه اتفاق افتاده و من دنبال راه حل هستم . چون با توجه به این 4 سال و اتفاقاتی که برام افتاده و شناختی که دارم ترجیح میدم تلاش کنم . در حال حاضر دنبال راه حل هستم . ممنون میشم برای حل مسئله راهنمایی کنید . برای حل مسئله نه پیدا کردن مقصر

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به خانوادشون گفتن ! منتاها به خاطر یک سری مسائل مالی و شرایط دیگه من جلوشون رو گرفتم . چون داشتن تند پیش میرفتن . از من هم خواستن که همین کار رو بکنم و به خانواده معرفیشون کنم . و این رو هم بگم که خانواده ها ما رو میشناسن ولی در حال حاظر فکر میکنن که ما با هم در ارتباط نیستیم و به خیلی از دلایل که توی این بحث نمیگنجه مجبورم برای اینکه خیلی شرایط رو حفظ کنم کسی رو از رابطه مطلع نکنم

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم بهاره خانم )) ممنون که وقت گذاشتی

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19872
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم من با نظر مشاور موافقم. پسرا با مهربونی و با کلمات زیبا بازی میکنن. از یکهو ترک کردنت و واکنش تو میترسه. نا امید نشو حتی اگه ولت کرد بگو به درک زندگی ادامه داره و همه وجود یک دختر بکارت نیست. هیچ وقت ناامید نشو، فقط بدون اکثر پسرا خودخواه و پستند و دخترای خوش قلب و ساده حتی در انتهای پستی اونها سعی میکنن منطقی باشن و اونها را درک کنند. امیدوازم از کامن من ناراحت نشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد