نمایش نتایج: از 1 به 39 از 39

موضوع: مشکل کوتاهی قد دختر

14610
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19222
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل کوتاهی قد دختر

سلام دوستان. سریع میرم سر اصل مطلب
    زمان مجردی همیشه دوستان داشتم مشخصات همسرم اینها باشه . رو کاغذ همیشه می نوشتم :
    ۱- داماد اول باشم
    ۲- پسر نداشته باشن
    ۳- تحصیلکرده و دانشگاه دولتی باشه
    ۴ – اهل درس و مطالعه باشه
    ۵- پایه باشه ( مشروب خوری . ولگردی . فیلم . خلاف . مطالعه ...)
    ۵ – از خانواده کم جمعیت باشه
    ۶ – خوشکل باشه
    ۷ – خانوادش باسواد و اهل مطالعه باشن
    زمان گذشت و بنده بعد از اشنایی با یه دختری با هم عقد و نامزد کردیم . دقیقا همه مشخصاتی که بالا ذکر کردم رو دارن . خودش فوق العاده خوبه . زیباست . دانشگاه دولتی و پزشکی خونده . زبانش هم عالیه در حال گرفتن تافل . همه جوره پایه . پدر و مادرم هم خیلی دوستش دارن . چون واقعا دختر خوبیه . اهل آرایش های بی خودی نیس..اهل شب نشینی های الکی نیس. حتی بنده خدا خرید درست و حسابی هم نکردم واسش چون همش می گه پس انداز کنیم خونه بخریم و غیره .
    خانوادش ک دیگه از خودش بهترن . پدر زن پایه . مادر زن که دیگه عالی . چون پسر ندارن و داماد اول هم هستم منو روی سرشون نگه می دارن . کافیه من بخوام برم خونشون بهترین غذاها و میوه ها و غیره.
    مثلا هر وقت می رن بازار می خوان چیزی بگیرن وقتی منم نباشم از هر چیز دوتا می گیرن می گن یکی هم واسه آرش. پدر زن می خواد شیشه ویسکی بگیره می گه یکی هم واسه ارش . خلاصه خیلی هوامو دارن .
    مادر زن که همیشه در حال مطالعه و انواع کلاس های مفید و غیره هست . یعنی می خوام بگم سطح فکرشون بالاست به طوریکه حتی جلسه خواستگاری حتی نپرسیدن خونه دارم . زمین دارم .ماشین دارم . شغل دارم . پول دارم . یه طوریکه نه خونه دارم و نه زمین . نه اینکه بگم دخترشون ترشیده بوده نه می خوام بگم اونقدر سطح فکرشون بالاست که این چیزا اهمیت نمی دن . دختره هم کلی خواستگار داشته و اگه من نبودم مطمعنا با یکی بهتر از من ازدواج می کرد . چون موقعیت خود و خانوادش از همه لحاظ خوبه.
    البته منم آدم بدی نیستم . دانشجو دکترا یه رشته خوب هستم . شغل نسبتا خوبی با حقوق مکفی دارم. و قیافه خوبی هم دارم .
    خب اینا رو گفتم تا برسم به مشکل اساسی که من دارم .
    حس می کنم از نامزدم – حتی یکسال هم نشده - سیر شدم . دایم تو فکرم در حال مقایسه همسرم با دیگران هستم . تو خیابون میریم . دوستاش می بینم خلاصه همه جا . همش تو ذهنم می گم فلان دوستش زیباتر از نامزد منه . کاشکی قدش بلندتر بود . کاشکی فلان دوستش جای همسرم بود . من می تونستم زنی قد بلندتر بگیرم . می تونستم زنی بگیرم زیباتر باشه . فلان دوست دخترم از همسرم قدبلندتر و زیباتر بود ( من زیاد دوست دختر داشتم )‌. خلاصه بد جور ذهنم درگیره . حس می کنم زندگیم به پایان رسیده .. حس می کنم تو زندان هستم . طوری شده که حتی روی رابطمون هم تاثیر گذاشته . به طوریکه که منی که همیشه قبل از ازدواج و زمان مجردیم به خودم می گفتم روزی ۱۰۰ بار به همسرم خواهم گفت دوست دارم الان تو زبونم این جمله نمی چرخه و نمی تونم بگم انگار خودش حس کرده و من واقعا خجالت میکشم .ولی واقعا هم دوستش دارم .واینکه اونقدر خودش و خانوادش خوبن که حتی فکر طلاق هم میاد تو ذهنم از خودم بدم میاد . این مقایسه داره منو میکشه . واقعا نمی دونم چیکار کنم . همش با خودم گم همه مردا همینجورن و زود از همسرشون خسته میشن و غیره . چند بار خواستم برم دکتر ولی توش موندم . دوس دارم زمان مجردی بگردم و اصلا ازدواج نکنم . گیج و سردرگم و داغونم . دارم از درون خودمو می خورم . خواهش می کنم دوستان راهنمایم کنن .. حتی اگه کتاب یا فیلم اموزشی چیزی میشناسن بهم معرفی کنند .
    واقعا ممنون میشم

• اینو بگم همسرم زیباست .. هیکلش هم خوبه نه چاقه نه لاغر . فقط یه کم قدش کوتاست البته بین دختران ایرانی متوسط -

2. کاربران زیر از arashmahbobi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12089
    تشکـر
    572
    تشکر شده 462 بار در 297 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : با ذهن درونم چیکار کنم ؟ - ب بن بست رسیدم - مشاوره بدین

سلام دوست عزیز.به نظرم بهتره به پیمانتون وفادار باشین وقدر نامزدتون رو بدونین.این ها هوس های زودگذره.عشقی رو که بازحمت پیدا کردن با یک اشتباه از دست ندین.پسرهایی به اینجا اومدن و دقیقا فکری که شما داشتین عملی کردن.الان با وجود موقیعت اجتمائی ومالی خوب از نظر روحی وضع بدی دارن.قدر زندگی تون رو بدونین.
    امضای ایشان
    ...!

4. 4 کاربران زیر از 2015 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmahbobi نمایش پست ها
    زمان مجردی همیشه دوستان داشتم مشخصات همسرم اینها باشه . رو کاغذ همیشه می نوشتم :
    ۱- داماد اول باشم
    ۲- پسر نداشته باشن
    ۶ – خوشکل باشه
    زمان گذشت و بنده بعد از اشنایی با یه دختری با هم عقد و نامزد کردیم . دقیقا همه مشخصاتی که بالا ذکر کردم رو دارن . خودش فوق العاده خوبه . زیباست . دانشگاه دولتی و پزشکی خونده . زبانش هم عالیه در حال گرفتن تافل . همه جوره پایه . پدر و مادرم هم خیلی دوستش دارن . چون واقعا دختر خوبیه . اهل آرایش های بی خودی نیس..اهل شب نشینی های الکی نیس. حتی بنده خدا خرید درست و حسابی هم نکردم واسش چون همش می گه پس انداز کنیم خونه بخریم و غیره .
    خانوادش ک دیگه از خودش بهترن . پدر زن پایه . مادر زن که دیگه عالی . چون پسر ندارن و داماد اول هم هستم منو روی سرشون نگه می دارن . کافیه من بخوام برم خونشون بهترین غذاها و میوه ها و غیره.
    مثلا هر وقت می رن بازار می خوان چیزی بگیرن وقتی منم نباشم از هر چیز دوتا می گیرن می گن یکی هم واسه آرش. پدر زن می خواد شیشه ویسکی بگیره می گه یکی هم واسه ارش . خلاصه خیلی هوامو دارن .
    مادر زن که همیشه در حال مطالعه و انواع کلاس های مفید و غیره هست . یعنی می خوام بگم سطح فکرشون بالاست به طوریکه حتی جلسه خواستگاری حتی نپرسیدن خونه دارم . زمین دارم .ماشین دارم . شغل دارم . پول دارم . یه طوریکه نه خونه دارم و نه زمین . نه اینکه بگم دخترشون ترشیده بوده نه می خوام بگم اونقدر سطح فکرشون بالاست که این چیزا اهمیت نمی دن . دختره هم کلی خواستگار داشته و اگه من نبودم مطمعنا با یکی بهتر از من ازدواج می کرد . چون موقعیت خود و خانوادش از همه لحاظ خوبه.
    البته منم آدم بدی نیستم . دانشجو دکترا یه رشته خوب هستم . شغل نسبتا خوبی با حقوق مکفی دارم. و قیافه خوبی هم دارم .
    حس می کنم از نامزدم – حتی یکسال هم نشده - سیر شدم . دایم تو فکرم در حال مقایسه همسرم با دیگران هستم . تو خیابون میریم . دوستاش می بینم خلاصه همه جا . همش تو ذهنم می گم فلان دوستش زیباتر از نامزد منه . کاشکی قدش بلندتر بود . کاشکی فلان دوستش جای همسرم بود . من می تونستم زنی قد بلندتر بگیرم . می تونستم زنی بگیرم زیباتر باشه . فلان دوست دخترم از همسرم قدبلندتر و زیباتر بود ( من زیاد دوست دختر داشتم )‌. خلاصه بد جور ذهنم درگیره . حس می کنم زندگیم به پایان رسیده .. حس می کنم تو زندان هستم . طوری شده که حتی روی رابطمون هم تاثیر گذاشته . به طوریکه که منی که همیشه قبل از ازدواج و زمان مجردیم به خودم می گفتم روزی ۱۰۰ بار به همسرم خواهم گفت دوست دارم الان تو زبونم این جمله نمی چرخه و نمی تونم بگم انگار خودش حس کرده و من واقعا خجالت میکشم .ولی واقعا هم دوستش دارم .واینکه اونقدر خودش و خانوادش خوبن که حتی فکر طلاق هم میاد تو ذهنم از خودم بدم میاد . این مقایسه داره منو میکشه . واقعا نمی دونم چیکار کنم . همش با خودم گم همه مردا همینجورن و زود از همسرشون خسته میشن و غیره . چند بار خواستم برم دکتر ولی توش موندم . دوس دارم زمان مجردی بگردم و اصلا ازدواج نکنم . گیج و سردرگم و داغونم . دارم از درون خودمو می خورم . خواهش می کنم دوستان راهنمایم کنن .. حتی اگه کتاب یا فیلم اموزشی چیزی میشناسن بهم معرفی کنند .
    واقعا ممنون میشم

• اینو بگم همسرم زیباست .. هیکلش هم خوبه نه چاقه نه لاغر . فقط یه کم قدش کوتاست البته بین دختران ایرانی متوسط -
    سلام

واقعا متاسفم از آنچه که خواندم, انسانی با تحصیلات دکترا بعد همچین نگرشی نسبت به انسان و ازدواج!!!!؟؟؟

البته من متاسفانه مراجعه کنندگان زیادی داشتم با تحصیلات بالا و نبوغ زیاد که همانند شما نه نگارش درستی به انسان داشتند و نه خودشان.

شما عزیز بدجور آسیب دیده اید و اصلا کالای ازدواج نیستید و با این نوع نگرش نه تنها با ایشون بلکه با هیچ کس دیگری نمیتوانید به سر ببرید.

حتما و حتما به یکی از همکاران خوب مشاور رجوع کنید.

موفق باشید

سپاس

ph.d
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

6. 11 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19218
    تشکـر
    0
    تشکر شده 42 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    9

توروخدا بهش وفادار باشید
    این حرفا چیه
    عشق مثل نماز خوندن میمونه وقتی نیت کردی دیگه نباید به جایی نگاه کنی
    چشمتون رو کنترل کنید همه آسیبا از همین چشمه
    اگرچه سطح درک وفهم آدما هیچ ارتباطی با مدرک تحصیلیشون نداره اما وجدان که دارید از چیزایی ک باعث میشه از همسرتون دور بشید اونا رو ازخودتون دور کنید

8. 5 کاربران زیر از sanaz23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19218
    تشکـر
    0
    تشکر شده 42 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    9

شما قبل هرچیزی به روان شناس مراجعه کنید باید فکرتون درست بشه فکرتونو اول باید درمان کنید
    الکی به زندگیتون واون دختر آسیب نزنید که تا آخر عمر حتی ی لحظه هم نمیتونید آرامش داشته باشید
    در اسرع وقت به روانشناس مراجعه کنید

10. 3 کاربران زیر از sanaz23 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشکل کوتاهی قد دختر

اون دختری که میگی کاش جای نامزدم بود.بالخره کس دیگه ای می بینی و میگی کاش اینجوری بود و ......
    با این مقایسه ها مشکل خودتو زیاد میکنی و لاینحل. چون تجربیات انسان بیشتر میشه معیارها به مرور تغییر میکنه.بنابراین دختر دلخواهتان همیشه متغیره.
    تنها راهش قناعته . تازه شما شانس خوبی داشتی که به همه معیارهات دست پیدا کردی و جز یک مورد.
    اینارو بی خیال باش و به زندگی برس.

12. 3 کاربران زیر از absh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19222
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همه دوستان . خودم هم واقعا رنج می برم و دوست ندارم حتی فکر این مقایسه ها به ذهنم خطور کنه ولی خب میاد تو ذهنم چیکارش کنم. از طرفی هم واقعا دوست ندارم نامزدم آسیب ببینه. گاهی وقتا فکر می کنم اگر زیباترین دختر هم بود من باز این مقایسه رو انجام می دادم

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14979
    تشکـر
    3
    تشکر شده 16 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    واقعا متاسفم برای حضور همچین آدم هایی
    آدم های خودخواهی که این همه خوبی طرف مقابلشون روبه عیبی که تازه از نظر فقط خودش عیب هست میفروشن و اینقدر بزرگش میکنن
    من مطمئنم شما با این شرایط هیچ وقت خوشبخت نخواهید بود حتی اگر همه شرایط خوب باشه چون شما فکری بیمار دارید.
    اصلا شما هدف از ازدواج رو نشناختی
    بقول خودتون اینقدر هم دوست دختر داشتی و داری مقایسه می کنی(خب کاملا مشخصه یکی از دلایل اصلی اسلام در مخالفت با دوستی های اینگونه همین هست.اینکه هیچ وقت شما از زندگیت لذت نمیبری چون تجربه های قبلیتون بهتون این اجازه رو نمیده.)همیشه آدم های دور دوست داشتنی ترن چون انسان مطابق ذهن خودش اون هارو تحلیل می کنه .
    بنظرم بهتره بشینید فکر کنید و اهداف زندگیتون رو مشخص کنید من احساس می کنم شما فکر می کنید زندگی واقعی مثل فیلم های هالیوودی !همه چی خوب همه چی اوکی ...دلتم زد گودبای پارتی و یکی دیگه....
    هم خنده داره و هم غم انگیز
    اما از صمیم قلب برای شما آرزوی عاقبت به خیری دارم...

15. 6 کاربران زیر از دریا313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

دوست عزیز این رو بدونید ، هیچ کس بی عیب نیست ، منظورم این نیست که نامزد شما عیب داره ، نه ، منظورم اینه اگه الان میگی نامزدم اخلاقش خوبه ، خانوادش خوبن ، خودش خوبه ، عالیه ، بیسته ، فقط قدش کوتاهه ، کاشکی قدش بلندتر بود ، یا اینکه کاشکی اونیکی که خوشگلتره مال من بود ، بدونید اگه اون یه نفر که خوشگلتره مال شما میشد ، بعد میومدی میگفتی ، نامزدم از نظر ظاهری عالیه حرف نداره ، فقط اخلاق نداره ، اصلا به دلم نیست ، خشنه ، اخلاقش تنده !!!!

خوب حالا میتونستی با کدوم کنار بیای ؟ اونی که اخلاق داره ولی قد نسبتا کوتاه یا اونی که اخلاق نداره و خوش قامت ?!?!?!?

اینو بدونید هرکس یه نقطه ضعفایی داره یه نقطه قوت ، حتی خود شما هم همینطورید ، دوست دارید نامزدتون شما رو از نظر ظاهری با پسرای تو خیابون مقایسه کنه ?!?!?!?!

پس کمتر نگاهتونو تو خیابون منحرف کنید که هوایی بشید و اصلا نامزدتونو با دوست دختراتون یا دخترای دیگه مقایسه نکنید ، نامزدتونو همینطور که هست بپذیرید و کمتر خودتونو و همچنین اونو اذیت کنید.

17. 4 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17503
    تشکـر
    36
    تشکر شده 70 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    9

ممنون از همه دوستان . خودم هم واقعا رنج می برم و دوست ندارم حتی فکر این مقایسه ها به ذهنم خطور کنه ولی خب میاد تو ذهنم چیکارش کنم. از طرفی هم واقعا دوست ندارم نامزدم آسیب ببینه. گاهی وقتا فکر می کنم اگر زیباترین دختر هم بود من باز این مقایسه رو انجام می دادم
    اقای محترم مگه شما خودتون کامل هستین از هر لحاظ؟یعنی هیچ عیبو ایرادی ندارید؟

19. 2 کاربران زیر از ساینا91 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    خداروشکر ک شما خودتون ميدونيد اين طرز فکرتون اشتباست...
    بنظرم کافيه خودتونو بذاريد جاي نامزدتون(البته بايد بگم همسرتون و همراهتون)...ي لحظه فک کنيد اون چنين افکاري نسبت ب شما داره...اصلا فک کنيد از دستش ميديد...چ حالي ميشيد!؟!؟حاضريد حذف شه از زندگيتون با توجه ب تمام خوبيهايي ک داره...

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21221
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سعي كن بيشتر بكنيش

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

اگه شما یه سری به این انجمن بزنید و مشکلات بقیه رو بخونید که دارند با چه چیزایی دست و پنجه نرم می کنند ممکنه حتی خندتون بگیره که این براتون یه مانع برای ازدواج شده اینم تو این زمونه ای که خودتون خوب می دونید چه قدر پیدا کردن یه کیس مناسب برا ازدواج سخت شده کسی که هم خوب، زیبا و پاک و از خانواده اصیل باشه. به نظر شما ارزش داره به خاطر همچین چیزی این ازدواج به هم بخوره؟

فرستاده شده از GT-I9300ِ من با Tapatalk
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

شما مجرد هم بودی به قول خودت؟ دوران مجردی؟ خنده ام میگیره
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18897
    تشکـر
    23
    تشکر شده 92 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    0

۱- داماد اول باشم
    ۲- پسر نداشته باشن
    ۶ – خوشکل باشه
    واقعا ممنون میشم

جدا شو داداش
    جدا شو
    شک به دلت راه نده
    زندگی خودتو تلخ نکن
    جدا شو بهتر از تو بره بگیردش

25. 2 کاربران زیر از drcivil بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26236
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

باید بگم شما بیمار تشریف داری.پیشنهاد میکنم یه سر روانپزشک بزن.
    درضمن شما اگه زنتم طلاق بدی و با یه بقول خودت قدبلند مزدوج شی بازم چشمت دنبال یکی دیگست.شک نکن.ودر نهایت مطمعن باش روی خوش زندگی رو نخواهی دید.پس همین حالا حواستو جمع کن .

27. کاربران زیر از آیسانا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

یه مردی بود می خواست زن بگیره. رفت خونه اول. یه دختری داشتن پنجه آفتاب. از خوشگلی و خوش رفتاری چیزی کم نداشت. پدر و مادر دختره اصلا نپرسیدن خونه داری؟پول داری؟اخلاق داری؟
    خیلی راحت دخترشونو دودستی تقدیم مرده کردن. مرده هم با خوشحالی که چه راحت زن نصیبش شده بار و بندیلش رو جمع کرد رو اسب و با زنش رفتن سمت ده خودش. توی راه رسیدن به یه رودخونه خروشان. طرف هرکاری کرد نتونست عمق رودخونه رو بفهمه. خواست اسبهاشو بفرسته جلو که دید حیفه، هم ممکنه اسبها تلف بشن هم اثاثیه شو آب ببره. پس با خودش فکر کرد بذار این دختره رو جلوتر بفرستم، نهایتا غرق میشه، خب میرم یکی دیگه میگیرم. زن گرفتن که کاری نداره.
    خلاصه دختره رو فرستاد تو رودخونه. فشار آب دختره رو با خودش برد. مرده یه نفس راحت کشید و گفت عیبی نداره، لااقل اسباب هام از دست نرفت.
    بعد دوباره برگشت به ده قبلی تا یه زن دیگه بگیره. ایندفعه رفت خونه دوم. دختر این خونه به خوشگلی زن اولش نبود. خانواده خوش رفتاری هم نداشت. تازه اونجا کلی هم بهش سخت گرفتن. مهریه، شیربها و....
    وقتی حسابی شرایط سفت و سخت برای مرده تعیین کردن و مرده چندبار مجبور شد بره و بیاد، بالاخره دخترشونو دادن بهش. اینبار هم مرده با زن جدیدش رفتن سمت ده خودشون. اما وقتی رسیدن به رودخونه، مرده به زنش گفت تو کنار وایسا، بذار اسبها رو جلوتر بفرستم اگه عمق آب کم بود تو هم بیا، که پدرم در اومده تا تورو بهم دادن، حیفه بلایی سرت بیاد!!!!

حالا قضیه شمام همینه. خوشی زده زیر دلتون. به قول معروف نه چک زدیم نه چونه، عروس اومد تو خونه.
    اگه چندبار میرفتین و میومدین، به التماس میفتادین تا دخترشونو بدن بهتون حالا اینجوری رفتار نمیکردین.
    این نشون میده آدم دمدمی مزاجی هستین و حتی ممکنه این عدم ثبات عقیده، رو هر تصمیمی تو زندگی آینده تون هم تاثیر بذاره.
    علاوه بر این گمونم از زیادی اعتماد به نفس هم برخوردارین. الان ممکنه از خانم تون هم درباره شما بپرسن، لااقل ده تا ایراد از اخلاق و چهره شما بتونه بگیره ولی با چیزایی که خودتون تعریف کردین، از بس با فرهنگ و با شعوره به روتون نمیاره.

پیشنهاد میکنم اینبار که پدرخانمتون رفت ویسکی بخره، بگین برای شما نخره، چون نه جنبه محبت دارین، نه جنبه خوردن اینجور چیزارو.

ببخشید اگه لحنم تنده، چون یه لحظه خودمو گذاشتم جای نامزدتون و دیدم واقعا خدا صبرش بده که باید یه عمر با کسی مثل شما زندگی کنه!!!!

29. 3 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

لیدیز اند جنتلمن خانوم ها و آقایون ؛تجمع بفرمایید سوال پیش امده است برایمان

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پری کجای بیا بگو تاپیک مال 6ماه پیشه!!! این اقا یا طلاق داده یا رفته سروزندگی.

خانوم سیاست زنانه شما چه سوالی داری نکنه قدت کوتاهه!!

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    پری کجای بیا بگو تاپیک مال 6ماه پیشه!!! این اقا یا طلاق داده یا رفته سروزندگی.

خانوم سیاست زنانه شما چه سوالی داری نکنه قدت کوتاهه!!
    باتشکر

بله تایپک قدیمی هرکاری میخواستن تاحالا کردن

لطفا تایپک های قدیمی رو بالا نیارید و به تاریخ توجه کنید

باتشکر
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

33. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفم که با وجود این همه نعمت اینکه قد همسرتون یکم کوتاهه براتون مشکل شده به نظرم داشتن این همسر لیاقت میخواد اونوقت جالبه بعضی اقایون این سایت با کمال پرویی خانم ها رو عامل بدبختی میدونن بفرمایید اینم یه نمونش به خاطر 5سانت نظرش به دخترای دیگس !به نظرتون کدوم بی رحم ترند؟!الهی ادم بمیره بین این ادما زندگی نکنه تا خدانکرده نصیبش بشه .اونم از یه فرد تحصیل کرده واقعا بعیده من به شما میگم فقط به درساتون اکتفا نکنید از معرفت وانسانیت هم کمی مطالعه کنید.
    ویرایش توسط saba95 : 05-16-2016 در ساعت 09:35 PM

35. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

تو جامعه ای که اقایون از این ایرادهای افراطی میگیرن اونم افراد تحصیل کرده بعید نیست خانم ها اینقدر خودارایی کنن تا از چشم همسرانشان نیفتن یا براشون به خاطر ظاهر نه منش خاستگار نیاد واگرم بیاد کلی بدبختو تخریب کنن بعد برن.حالا میفهمم چرا ایرانی ها بالاترین امار عمل رو دارن چون مردایی با این فکر دارن.

37. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27657
    تشکـر
    8
    تشکر شده 32 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ای کاش مشکل منم یکی بود ،صد تا حسن داره نامزدتون و یک عیب ،خیلی خوش شانسید،از کجا معلوم با اون دوستش که زیبا تره و قد بلند تر باشید ،صد تا عیب و ایراد پییش نیاد.

39. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    متاسفم که با وجود این همه نعمت اینکه قد همسرتون یکم کوتاهه براتون مشکل شده به نظرم داشتن این همسر لیاقت میخواد اونوقت جالبه اقایون این سایت با کمال پرویی خانم ها رو عامل بدبختی میدونن بفرمایید اینم یه نمونش به خاطر 5سانت نظرش به دخترای دیگس !به نظرتون کدوم بی رحم ترند؟!الهی ادم بمیره بین این ادما زندگی نکنه تا خدانکرده نصیبش بشه .اونم از یه فرد تحصیل کرده واقعا بعیده من به شما میگم فقط به درساتون اکتفا نکنید از معرفت وانسانیت هم کمی مطالعه کنید.
    دوست گلم تایپک مال سال پیش ها !

به تاریخ توجه کنید و قدیمی هارو بالا نیارید مرسی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

40. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

من این نمونه رو قابل توجه یسری اقایون که خانمارو بد میدونسن اوردم ولی بازم فک نکنم توجه کنن چون به نفعشون نیس.

42. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

لطفا دیگه این تذکر را ندید و به مدیران سایت واگذار کنید. شاید به اطلاعات بعضیا اضافه کنه هر چند قدیمی.

44. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    16666
    تشکـر
    32
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    من این نمونه رو قابل توجه یسری اقایون که خانمارو بد میدونسن اوردم ولی بازم فک نکنم توجه کنن چون به نفعشون نیس.
    من یک معذرت خواهی به شما بدهکارم.
    اولا شما منو نمیشناسی و صرفا به خاطر حرفام دارین منو ارزیابی میکنید ولی من به اون چیزایی که گفتم باور ندارم
    فقط چون از دخترا ضربه دیدم میخوام این طوری دل خودمو راحت کنم و اگر نه دختر خوب هم پیدا میشه ولی نه واسه ما.
    تمام حرفام از روی حرص و غضب بود ولی دیگه هیچ وقت حاضر نیستم خودمو نزد هیچ دختری خار و کوچیک کنم.
    روز خوش

45. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خسته از زندگی نمایش پست ها
    من یک معذرت خواهی به شما بدهکارم.
    اولا شما منو نمیشناسی و صرفا به خاطر حرفام دارین منو ارزیابی میکنید ولی من به اون چیزایی که گفتم باور ندارم
    فقط چون از دخترا ضربه دیدم میخوام این طوری دل خودمو راحت کنم و اگر نه دختر خوب هم پیدا میشه ولی نه واسه ما.
    تمام حرفام از روی حرص و غضب بود ولی دیگه هیچ وقت حاضر نیستم خودمو نزد هیچ دختری خار و کوچیک کنم.
    روز خوش
    خواهش میکنم. این مسائل برای خیلیا پیش میاد حتی ممکنه از شما خیلی بدترم باشه ولی باید این برای ادم به تجربه تبدیل شه نه مشکل خیلی از ادمای دور وبرتون ممکنه از شما بدتر باشن ولی علت اینکه شما اونارو خندون میبینید این نیست که بی دردسرند اینه که گذشته ی ناراحت کنندشونو به تجربه تبدیل کردن.و دوباره از نو شروع کردن این رو هم در نظر بگیرید نظرات شما را همه میخونن واین خیلی میتونه همون لحظه روشون تاثیر بد بذاره مثلا من خیلی دوست داشتم ازدواج کنم وخیلی به این مسئله دیدخوبی داشتم ولی از وقتی وارد این سایت شدم ونظر اقایون رو میخوندم اصلا از ازدواج ترسیدم !من به شما پیشنهاد میکنم کلاس های طرحواره رو برید من خودم هم میرفتم(بسته به موضوعات مختلف)برای من مفید بود اشالا برای شمام باشه.روز شمام خوش.

46. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    لطفا دیگه این تذکر را ندید و به مدیران سایت واگذار کنید. شاید به اطلاعات بعضیا اضافه کنه هر چند قدیمی.
    مدیر خودش این مسئولیت و به کاربران فعال داده که تایپک قدیمی امد بالا به کاربران بگیم !
    ممنون
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

48. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

مدیر خودش این مسئولیت و به کاربران فعال داده که تایپک قدیمی امد بالا به کاربران بگیم !
    ممنون
    پس در انجام مسئولیت موفق باشید

49. 3 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25493
    تشکـر
    83
    تشکر شده 91 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    9

۱- داماد اول باشم
    ۲- پسر نداشته باشن
    ۶ – خوشکل باشه
    واقعا ممنون میشم

یعنی اون مورد چهار و مورد پنج من کشته هم درسخون و اهل مطالعه باشه هم اهل مشروب ولگردی یه همچین موجودی چه شود.

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk
    امضای ایشان
    esmiz

51. 2 کاربران زیر از Esmiz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

آیا همسران قد کوتاه مشکل سازند؟!

بحث ازدواج علاوه بر مشخصه های اخلاقی و رفتاری و همچنین مسائل اقتصادی و شخصیتی که دارد، ویژگی های ظاهری طرف مقابل را هم در بر می گیرد. هیچ دختر یا پسری دوست ندارد که همسر آینده وی از لحاظ ظاهری بد بوده و یا زشت باشد البته این تشخیص بسته به سلیقه خودتان بوده ، اختلاف قد بین زن و شوهر و هر فرد متناسب با ظاهر خودش، یک تیپ ظاهری را برای همسرش می پسندد. یکی از این مشخصه های ظاهری قد و جثه می باشد.

به طور معمول ازدواج بین دختر و پسری که دختر خانم از قد و جثه بزرگتری برخوردار است متداول نمی باشد و اصولاً دختران دوست دارن که پسرانی با قد و هیکل بزرگتر نسبت به خودشان را انتخاب کنند و همچنین پسران اصلاً تمایلی به ازدواج با دخترانی با قد و جثه بزرگتر نسبت به خودشان ندارند. طبق تحقیقات به عمل آمده بر روی انتخابهای افراد برای اولویت ازدواجشان، مردان انعطاف بیشتری نسبت به زنان در مورد انتخاب هایشان دارند به این معنی که مردان حاضرند با برخی از انتخاب ها که دختران قد بلندتری دارند کنار بیایند اما دختران جوان به هیج وجه اینگونه عمل نمی کنند. جالب است بدانید براساس همین تحقیقات زمانی که سن دختران بالا می رود ، آنان هستند که انعطاف بیشتری نسبت به گزینه ای خود نشان می دهند.

اگر مسائل ظاهری را که اهمیت بسیاری نیز دارند و دختر و پسر از لحاظ قدی و هیکلی باید کاملاً به هم بیایند را کنار بگزاریم، قد بلندتر و جثه ی بزرگتر خانم می تواند مشکلات جدی را از لحاظمسائل زناشویی پدید بیاورد.اما در کل این انتخاب سلیقه ای بوده و تا حد بسیاری به خود فرد برمیگردد این خود فرد است که باید انتخاب کند و تا انتها پای انتخاب خود بایستد. بنابرایم برای جلوگیری از هر مشکلی می توان با دقت انتخاب کرد و همچنین در انتخاب خود با افرادی آگاه مشورت کرد تا بتوان زندگی خوب را رقم زد.
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

53. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28873
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

وا یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟ شما زرنگی محاسن های همسرتو مقایسه کن تو این دورو زمونه کی مثل همسر شما از هر لحاظ کامله؟؟ از روی هوس ازدواج کردین که دلتونو زده جناب؟ اشتباه در همسرتونه باید انقدر به خرج مینداختتون که وقت کافی نداشته باشین ه این چیزای مزخرف فکر کنین .
    قدش کوتاهه ؟؟؟؟؟؟؟
    مگه اول ازدواج چشماتون نمیدید دوست دختر قبلیتون بلندتر از ایشونه؟
    انقدر محبت دیدین که دلتون رو زده
    سرتو بنداز پایین و اینو اونو دید نزن که دلت بلرزه
    خدا نعمتی بهت داده که خیلی ها حسرتشو میخورن
    همه ی محاسن همسرتو میگی و خودت میدونی و بازم میگی مقایسه
    متاسفم گرامی
    شما دوست دختر انقدر زیاد داشتی که دچار وسواس شدی این نشد یکی دیگه نخیر محترم گیر بد دختری نیفتادی تا قدر همسر فرشتت رو بدونی
    خودتو اصلاح کن

54. کاربران زیر از رهااا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط رهااا نمایش پست ها
    وا یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟ شما زرنگی محاسن های همسرتو مقایسه کن تو این دورو زمونه کی مثل همسر شما از هر لحاظ کامله؟؟ از روی هوس ازدواج کردین که دلتونو زده جناب؟ اشتباه در همسرتونه باید انقدر به خرج مینداختتون که وقت کافی نداشته باشین ه این چیزای مزخرف فکر کنین .
    قدش کوتاهه ؟؟؟؟؟؟؟
    مگه اول ازدواج چشماتون نمیدید دوست دختر قبلیتون بلندتر از ایشونه؟
    انقدر محبت دیدین که دلتون رو زده
    سرتو بنداز پایین و اینو اونو دید نزن که دلت بلرزه
    خدا نعمتی بهت داده که خیلی ها حسرتشو میخورن
    همه ی محاسن همسرتو میگی و خودت میدونی و بازم میگی مقایسه
    متاسفم گرامی
    شما دوست دختر انقدر زیاد داشتی که دچار وسواس شدی این نشد یکی دیگه نخیر محترم گیر بد دختری نیفتادی تا قدر همسر فرشتت رو بدونی
    خودتو اصلاح کن
    به تاریخ تایپک نگاه کنین خانمی

56. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28873
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

تاریخ و نمیدونم کجاس حالا هرکی مشکلش همینه بخونه پاسخم تنها به ایشون نیست هرکسی میتونه همچین مشکلی داشته باشه نظرمو دادم حالا چه انقضاش گذشته باشه چه ....
    مهم اینه خیلی ها همین مشکل رو دارن و این واقعا چندش اوره

57. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29968
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خسته نباشین!!!

58. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31098
    تشکـر
    49
    تشکر شده 124 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام شما راست میگین میتونست همسرتون زیباتر قدبلندتر باشه ودر عوض بی ملاحظه تر هيچوقت به ظاهر آدمها دل نبندین این سیرت که مهم اگربه جای شما نامزدتون این حس بهتون داشت یعنی باخودش ميگفت کاش با فلان دوستش ازدواج میکردم یا ای کاش نامزدم شبیه فلان پسر بود میتونستین این قبول بکنین هرچقدرم شما یا نامزدتون زیبا باشین مطمئنن بهترین هم هست پس لطفا به نامزدتون وفادار باشین خیانت فقط به رابطه داشتن نیست با چشم وفکر هم ميشه خیانت کرد همینکه قلبت فکرت جز نامزدت کسی دیگه ای به خودش جا داد یعنی خیانت با خودتون وزندگیتون اینکارو نکنین به کسی که مال خودتون نیست نگاه نکنین اونیکه دارین وازدست میدین الان مهمترین زیبایی یه زن حیا و پاک بودنش اینکه وفادارتون باشه فریب زیبایی ظاهر نخورین پشیمان میشین

59. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط e.m نمایش پست ها
    سلام شما راست میگین میتونست همسرتون زیباتر قدبلندتر باشه ودر عوض بی ملاحظه تر هيچوقت به ظاهر آدمها دل نبندین این سیرت که مهم اگربه جای شما نامزدتون این حس بهتون داشت یعنی باخودش ميگفت کاش با فلان دوستش ازدواج میکردم یا ای کاش نامزدم شبیه فلان پسر بود میتونستین این قبول بکنین هرچقدرم شما یا نامزدتون زیبا باشین مطمئنن بهترین هم هست پس لطفا به نامزدتون وفادار باشین خیانت فقط به رابطه داشتن نیست با چشم وفکر هم ميشه خیانت کرد همینکه قلبت فکرت جز نامزدت کسی دیگه ای به خودش جا داد یعنی خیانت با خودتون وزندگیتون اینکارو نکنین به کسی که مال خودتون نیست نگاه نکنین اونیکه دارین وازدست میدین الان مهمترین زیبایی یه زن حیا و پاک بودنش اینکه وفادارتون باشه فریب زیبایی ظاهر نخورین پشیمان میشین
    ممنون از پاسختون ولی این تایپک خیلی قدیمی

به تاریخ تایپک توجه کنید ممنون
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

60. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

۱- داماد اول باشم
    ۲- پسر نداشته باشن
    ۶ – خوشکل باشه
    واقعا ممنون میشم

مردی گفت:وقتی همسرم را انتخاب کردم،در نظرم طوری بود
    که گویا خداوند مانندش را در دنیا نیافریده!
    وقتی نامزدشدیم،
    بسیاری را دیدم که مثل او بودند!
    وقتی ازدواج کردیم،
    خیلی ها را از او زیباتر یافتم!
    چند سالی را که را با هم زندگی کردیم،
    دریافتم که همه زنها از همسرم بهتراند.
    شیخ گفت:
    آیا دوست داری بدانی از همه اینها تلخ تر و ناگوارتر چیست؟
    گفت:آری
    گفت:
    اگر با تمام زنهای دنیا ازدواج کنی،
    احساس خواهی کرد
    که سگهای ولگرد محله ی شما،
    از آنها زیبا تراند!
    لبخندی زد و گفت:
    چرا این حرف را زدی؟
    گفت:
    چون مشکل در همسر تو نیست!
    مشکل اینجا است که وقتی انسان قلبی طمع کار
    و چشمانی هیز داشته باشد
    و از شرم خداوند خالی باشد،
    محال است که چشمانش را بجز خاک گور،
    چیزی دیگر پر کند!
    آیا دوست داری دوباره همسرت زیباترین زن دنیا باشد؟
    مردگفت:بله!
    گفت:
    چشمانت را حفاظت کن.
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

61. 2 کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)