نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دوری از خانواده پس از ازدواج

2272
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19262
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy دوری از خانواده پس از ازدواج

سلام دوستان.. پیشاپیش بابت وقتی که میذارین تشکر میکنم

من دختری 26ساله هستم که حدودا 6 ساله با اقایی ارتباط دارم و این ارتباط از جایی شروع شد که من دانشگاه یه شهری با فاصله 12.13 ساعت از شهر خودم قبول شدم . در حال حاضر دانشجوی یه شهر دیگه هستم و برای 4.5 سال اینده قراره اونجا باشم!

تقریبا از یکی دو سال پیش رابطه ما خیلی جدی تر شد و تصمیممون برای ازدواج قطعی شد هیچ مشکلی با هم نداریم به جز یه سری اختلافات جزیی که اونقدر اهمیت نداره که بهشون اشاره کنم تنها مشکل مهم رابطه ما اینه که ایشون کارشون به تازگی برای هییت علمی دانشگاه شهر خودشون جور شده (اعتقاد دارن که همه دانشگاه ها الان اشاغ شده و نباید این موقعیت رو از ذست بدن و البته دانشگاهی شدن از ارزوهایی بوده که همیشه میخواستن بهش برسن) و از طرف دیگه به شدت اصرار دارن که میخوان بعد از مرگ پدرشون که خدارو شکر الان سالم هستند و هیچ مشکلی ندارند از مادرشون که در حال حاضر ۶۰ سالشونه مراقبت کنن!! و این وسط من باید قبول کنم که تو شهر ایشون با این همه فاصله از خونوادم زندگی کنم. دلیل اینکه من این مساله رو نمیتونم قبول کنم اینه که من شاید به خاظر مدت زمان زیادی که این چند سال تو جاده بودم الان اضلا نمیتونم تو جاده بودن رو تحمل کنم به محض سوار شدن به ماشین حالم بد میشه قبلا به این شدت نبود اما الان احساس خفگی و تهوع تمام مسیر با منه جوری که واسه یه مسیر دو ساعته ده دفعه از راننده میخوام که جایی نگه داره... وگرنه با ماهی یه بار دیدن خونوادم مشکل ندارم و ادم مستقلی هستم ولی این شرایط قراره برای تموم عمر من برقرار باشه و من اینو نمیتونم تحمل کنم...نکته مهم اینه که ایشون ۵تا خواهر برادر دیگه هم دارن و لازم نیست تموم مسیولیت مادر به عهده یه بچه باشه اما میگن که خواهر و برادرای دیگه ام به فکر نیستن!!! در ضمن به نظر من ایشون میتونه برای یه دانشگاه سطح پایین تر اقدام کنن و تا اون موقع هم که پذیرش بشن میتونن به شغل فعلیشون که ادامه بدن اما ایشون هم خدا رو میخوان هم خرما رو و حاضر نیستن این ریسکو بکنن و اصلا دلشون نمیخواد برن دانشگاه پایین تر! و مدام تغییر رشته من رو به روم میارن من قبلا لیسانس خوندم بعد دوباره کنکور دادم و الان رشته ای که مدت ها ارزوشو داشتم میخونم وایشون میگه همون طور که تو برات ارزوهات مهم بوده برای منم مهمه....

راستش دیگه نمیدونم باید چکار کنم ببخشید که طولانی شد ممنون میشم راهنماییم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دوری از خانواده پس از ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh26 نمایش پست ها
    سلام دوستان.. پیشاپیش بابت وقتی که میذارین تشکر میکنم

من دختری 26ساله هستم که حدودا 6 ساله با اقایی ارتباط دارم و این ارتباط از جایی شروع شد که من دانشگاه یه شهری با فاصله 12.13 ساعت از شهر خودم قبول شدم . در حال حاضر دانشجوی یه شهر دیگه هستم و برای 4.5 سال اینده قراره اونجا باشم!

تقریبا از یکی دو سال پیش رابطه ما خیلی جدی تر شد و تصمیممون برای ازدواج قطعی شد هیچ مشکلی با هم نداریم به جز یه سری اختلافات جزیی که اونقدر اهمیت نداره که بهشون اشاره کنم تنها مشکل مهم رابطه ما اینه که ایشون کارشون به تازگی برای هییت علمی دانشگاه شهر خودشون جور شده (اعتقاد دارن که همه دانشگاه ها الان اشاغ شده و نباید این موقعیت رو از ذست بدن و البته دانشگاهی شدن از ارزوهایی بوده که همیشه میخواستن بهش برسن) و از طرف دیگه به شدت اصرار دارن که میخوان بعد از مرگ پدرشون که خدارو شکر الان سالم هستند و هیچ مشکلی ندارند از مادرشون که در حال حاضر ۶۰ سالشونه مراقبت کنن!! و این وسط من باید قبول کنم که تو شهر ایشون با این همه فاصله از خونوادم زندگی کنم. دلیل اینکه من این مساله رو نمیتونم قبول کنم اینه که من شاید به خاظر مدت زمان زیادی که این چند سال تو جاده بودم الان اضلا نمیتونم تو جاده بودن رو تحمل کنم به محض سوار شدن به ماشین حالم بد میشه قبلا به این شدت نبود اما الان احساس خفگی و تهوع تمام مسیر با منه جوری که واسه یه مسیر دو ساعته ده دفعه از راننده میخوام که جایی نگه داره... وگرنه با ماهی یه بار دیدن خونوادم مشکل ندارم و ادم مستقلی هستم ولی این شرایط قراره برای تموم عمر من برقرار باشه و من اینو نمیتونم تحمل کنم...نکته مهم اینه که ایشون ۵تا خواهر برادر دیگه هم دارن و لازم نیست تموم مسیولیت مادر به عهده یه بچه باشه اما میگن که خواهر و برادرای دیگه ام به فکر نیستن!!! در ضمن به نظر من ایشون میتونه برای یه دانشگاه سطح پایین تر اقدام کنن و تا اون موقع هم که پذیرش بشن میتونن به شغل فعلیشون که ادامه بدن اما ایشون هم خدا رو میخوان هم خرما رو و حاضر نیستن این ریسکو بکنن و اصلا دلشون نمیخواد برن دانشگاه پایین تر! و مدام تغییر رشته من رو به روم میارن من قبلا لیسانس خوندم بعد دوباره کنکور دادم و الان رشته ای که مدت ها ارزوشو داشتم میخونم وایشون میگه همون طور که تو برات ارزوهات مهم بوده برای منم مهمه....

راستش دیگه نمیدونم باید چکار کنم ببخشید که طولانی شد ممنون میشم راهنماییم کنین

دوست عزیز در زندگی مشترک باید به فردیت فرد هم احترام بگذارید

ایشون شرایطی رو برای زندگی خودشون قرار دادن و طبق عرف و قانون زن باید در جایی که مرد مستقر میشه زندگی کنه

پس شما باید بر اساس نیاز و تمایلتون به این ازدواج و رابطه فکر کنید و اگر نمیتونید با این وضعیت کنار بیایت خیلی محترمانه و معقول از این رابطه خارج بشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19262
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از اینکه پاسخ دادین

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19239
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

با نظر آقای فرخ کاملا موافق هستم

البته این نظز بنده هست هااااااا
    وقتی دو نفر عاشقانه هم دیگه رو دوست دارن و مثل دو تا دوست و رفیق با هم زندگی میکنن میتونن کوه رو جابه جا کنن چه برسه تحمل غربت یا دوری از خانواده

مخصوصا دوست عزیزمون که اگر اون هنر زنانه بودن رو داشت باشی و اون سیاست زنانه خیلی راحت میتونی با اقوام شورت در همون شهر غریب ارتباط بر قرار کنی ( به شرطی که همسرت واقعا هواتو اشته باشه )

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19262
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)