نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تردید در ازدواج

694
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19287
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تردید در ازدواج

سلام.من باپسری از یه خانواده خوب آشنا شدم.مابه قصد ازدواج باهم دوست شدیم.بعد چن ماه ازم خواست تا بیاد خواستگاری منم گفتم فعلن سربازی نرفتی.بعد خدمت .اونم قبول کرد.اینم بگم که ایشون از هر لحاظ خیلی برازندن.مالی.موقعیت اجتماعی.خانواده.تحصیل.قیاف .در کل دوست نداشتم ایشونو از دست بدم.هر کی هم مارو می دید میگفت شما چقدر بهم میاین.اما بعد یه مدت کاراش زیاد شد.طوری که در طول روز از هم بی خبر بودیم.منم شکایت میکردم که تو برنامه ریزی نداری.کار اندازه داره.تااینکه یه بار صبرم لبریز شدو بهم زدم باهاش‌.خودم هم خیلی پشیمون شدم.اما از اون هم خبری نبود.بعد یه هفته بهش اس دادم که تکلیفمو روشن کنه.چون حتی خداحافظی هم نکرده بود.اونم گفت رابطمون تمومه.دلیل خواستم.اونم گفت کارو مشکلات نمیذاره بهت اس بدم.اما من قانع نشدم.خیلی باهاش حرف زدم تا شاید بتونم برش گردونم اما انگار نه انگار در آخر گفت به مادرش قول داده که دیگه دوست نشه با دختر.چون خیلی مادر دوست و مذهبین قبول کرده.الان هم بهم گفت به عنوان یه دوست معمولی کنارتم اما منو فراموش کن.من خیلی دوسش دارم.لطفا کمکم کنین.دوس دارم برگرده.چون مطمئنم زوج خوبی میشیم. کمکم کنین.خیلی دوسش دارم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : ننمیدونم کار دلیل جدایشه یا بهونش

دوست من تا کی میخوای خودتو خرد کنی؟؟؟؟

مگه دوست داشتن زوری؟؟؟

چرا خودتو کوچیک و تحقیر میکنی

مطمعن باش بهم برگردید بد بدتر هم میشه

با ادامه دادن این رابطه الکی فقط خودتو وابسته تر میکنی و اون پسره هم بیشتر بی محلی میکنه و غرورت و خورد میکنه و براش بی تفاوت

این رابطه تموم بشه خودتو نجات دادی

وقتی نخواتت دیگه به پاش وایسادن بی فایدست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17503
    تشکـر
    36
    تشکر شده 70 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ننمیدونم کار دلیل جدایشه یا بهونش

سلام عزیزم میخوای با کسی زندگی کنی که اونقدر سطح فهم و درکش اینقدر پایینه که یه اس یا زنگ نمیزنه که انصرافش رو از ادامه رابطه باهات اعلام کنه؟حالا به هر علتی.
    به نظرم همچین آدمی تو زندگی نمیتونه تکیه گاه خوبی باشه برات
    و اما اگه مهم نیس....
    برو بهش بگو که دوسش داری دوریشو نمیتونی تحمل کنی تا با سرعت 200 کیلومتر در ساعت قالت میزاره میره که یه درده دیگه به دردات اضافه بشه.یکیش شکست عاطفی و دومی شکستن غرورت
    حالا خوددانی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد