نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: احساس حسادت خواهرم به رابطه ی من با نامزدم

1172
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس حسادت خواهرم به رابطه ی من با نامزدم

با عرض سلام.
    من دختری ۲۸سال هستم،که مدت یک سال است نامزد کردم و رابطه خوبی با نامزدم دارم،و ضمنا با خواهرم زندگی میکنم،اوایل رابطه ام،ارتباط خواهر و نامزدم خیلی خوب بود،اما به مرور زمان خواهرم سعی دارد با حرف ها و بی احترامی هایش رابطه ما را به چالش بکشد.
    به عنوان مثال اگر من با نامزدم بیرون بروم،در بسیاری موارد هنگام برگشت به خانه حرفی نیش دار یا حرکتی از روی قهر یا مثلا گریه میکند، انجام میدهد که همه خوشی که با نامزدم داشتم را فراموش میکنم.
    احساس میکنم از انجا که من خواهر بزرگتر هستم او مرا به چشم مادرش نگاه میکند،از انجا میترسم که این مسایل باعث شود رابطه من و نامزدم که واقعا دوستش دارم دچار بحران شود.
    خواهشند است مرا راهنمایی بفرمایید که بتوانم به درستی رابطه خود و خواهرم را مدیریت کنم که نه او را ناراحت ببینم و نه رابطه ام با نامزدم به خطربیفتد

2. 2 کاربران زیر از N.c بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : احساس حسادت خواهرم به رابطه ی من با نامزدم/حس مادر محسوب شدن برای خواهر

سلام

ببخشید من سوال برام پیش امد
    شما پدر و مادرتون زنده هستند؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بله ولی تو یه شهر دیگه هستند،ما از زمان دانشجویی و بعد اقتضای کار جدا از خانواده زندگی میکنیم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط N.c نمایش پست ها
    بله ولی تو یه شهر دیگه هستند،ما از زمان دانشجویی و بعد اقتضای کار جدا از خانواده زندگی میکنیم

ایشالله تو کارتون همیشه موفق باشید

چندسالشه؟؟

خاستگار داره؟

به نظر من همونطور که میگید به شما حسادت میکنه بخاطر سنش پاین تر شما هست و اینکه با دیدن رابطه شما و نامزدتون اونم دلش میخواد نامزد داشته باشه

و دوم اینکه شما توجهتون شده نامزدتون و محبتتون به خواهرتون کم شده واسه همین با این نیش زدن حرفهاش. میخواد جلوه توجه کنه

به جز این دوراه چیز دیگه ای فکر نمیکنم باشه
    حالا من تیم مشاور و بقیه بچه ها رو به تایپکتون دعوت میکنم کمکتون کنند
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    ایشالله تو کارتون همیشه موفق باشید

چندسالشه؟؟

خاستگار داره؟

به نظر من همونطور که میگید به شما حسادت میکنه بخاطر سنش پاین تر شما هست و اینکه با دیدن رابطه شما و نامزدتون اونم دلش میخواد نامزد داشته باشه

و دوم اینکه شما توجهتون شده نامزدتون و محبتتون به خواهرتون کم شده واسه همین با این نیش زدن حرفهاش. میخواد جلوه توجه کنه

به جز این دوراه چیز دیگه ای فکر نمیکنم باشه
    حالا من تیم مشاور و بقیه بچه ها رو به تایپکتون دعوت میکنم کمکتون کنند
    خیلی ممنون
    25 سالشه،من سعی میکنم با خواهرم هم وقت بزارم،باهاش بیرون برم،سینما،خرسد که احساس تنهایی نکنه،اما خووب به هر حال نمیتونم مثل سابق هم همه وقتم رو با اون بگذرونم،من باید خودم رو برای ساختن زندگی شخصی خودم اماده کنم،اما وقتی این مسایل پیش میاد خیلی ناراحت و عصبی میشم و حتی شده گاهی وقتا که دلخوریمو اط خواهرم سر نامزدم خالی میکنم

7. کاربران زیر از N.c بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    عزیزم وقتی میگی قبلا خوب بود و الان یهو اینجوری شده باید دنبال دلیلش بگردی

خودش کسی رو دوست نداشته؟یا دوست پسری چیزی؟
    من فکر میکنم شاید خودشم در رابطه باکسی بوده و حالا شکست خورده که داره حسودی میکنه
    چون معمولا ادمها وقتی شکست عشقی یا عاطفی میخورن به رابطه عاطفی بقیه حسودی میکنن
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

9. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    سلام
    عزیزم وقتی میگی قبلا خوب بود و الان یهو اینجوری شده باید دنبال دلیلش بگردی

خودش کسی رو دوست نداشته؟یا دوست پسری چیزی؟
    من فکر میکنم شاید خودشم در رابطه باکسی بوده و حالا شکست خورده که داره حسودی میکنه
    چون معمولا ادمها وقتی شکست عشقی یا عاطفی میخورن به رابطه عاطفی بقیه حسودی میکنن
    البته یه دوست پسر داشت که باهاش تموم کرد،ولی من خیلی مراعات میکنم که راجع به نامزدم صحبت نکنم،تو تایمی ببینمش که خواهرم سر کاره و یا مشغولیتی داره،اما با این وجود دارم اذیت میشم

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16452
    تشکـر
    220
    تشکر شده 173 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    0

البته یه دوست پسر داشت که باهاش تموم کرد،ولی من خیلی مراعات میکنم که راجع به نامزدم صحبت نکنم،تو تایمی ببینمش که خواهرم سر کاره و یا مشغولیتی داره،اما با این وجود دارم اذیت میشم
    شماره منو بهش بده بقیش با خودم

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    تشکر شده 360 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظرمن شما باید مث یه بچه کوچیک با خواهرتون رفتار کنید

همونطور که خودتون گفتید ایشون نسبت به شما حس مادری پیدا کرده و ناخداگاه این حس تنفر سراغش میومد

شما باید از یکی از اعضای خونوادتون بخواید بیاد پیشتون تا هنگامی که شما با نامزدتون بیرون هستید ایشون هم تنها نباشن و تنفرشون بیشتر نشه

اگه اعضای خونتون نمیان از یک دوست قابل اعتماد وعاقل بخواهید پیش خواهرتون باشه همه دوستی هم دوست نیست

رابطتتون رو با نامزدتون کنترل شده پیش ببرید مثلا وقتی قرار دارید با نامزدتون بیرون برید یه چند ساعت قبلش تو همون روز بدون این که خواهرتون بدونه با نامزدتون شب یا چند ساعت دیگه قرار دارید ببریدش بیرون شهربازی ببرید بهتره چون به خاطر وسایل خیلی هیجان و شادی به ادم دست میده و بعد از اومدن اصلا به چیزهای بد فک نمی کنه و شمام اسوده تر هستید

اگر شهر بازی نشد یه جایی برید که دوست داره محیط های حوصله سر بر و پر از سکوت مث رستوران نرید

گفتم که مثل یه بچه تو نظرتون باشه جاهایی که میبریدشون بچه گانه باشه اما حرفایی که بینتون زده میشه حالات بچگانه نداشته باشه

شما توی این شرایط وضعیت سختی دارید از یک طرف مادری کردن برای خواهرتون و همسری کردن برای نامزدتون

باید که نه ولی سعی کنید در هردو شرایط نمونه باشید

هر از گاهیی هم خواهرتونو همراه خودتون ببرید ینی اول خودتون ببریدش بیرون بعد با نامزدتون ببریدش

سعی نکنید با خواهرتون مشاجره داشته باشید چون اگه از شما ترد بشه سراغ جنس مخالف بره و دیگه شما تنونید کنترلش کنید

رابطتتونو با نامزدتون صمیمی تر کنید از لحاظ لفظی (نه جنسی) تا نامزدتون هم دچار حسادت نشه و جای خواهرتون و نامزدتون برعکس بشه و نامزدتون بگه حالا دیگه اونو رها کردید و به خواهرتون توجه دارید

موفق باشید
    امضای ایشان
    . وقتی به کسی،به طور کامل
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    می کنید درنهایت دونتیجه کلی خواهد داشت. :
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

13. کاربران زیر از n@jmeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

خب دلیلش همینه حتی اگه حرفم نزنی شمارو باهم ببینه ام ممکنه اعصابش خورد شه مشکلش دوست پسر سابقشه نه شما
    سعی کن راجب اون پسر باهاش حرف بزنی و دلداریش بدی قصد بدی نداره فقط اسیب دیده
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد