نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: پذیرش در ازدواج

1045
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19496
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post پذیرش در ازدواج

من الان 2 سال که با پسری که هم تحصیل هم طبقه مالی هم رفتار همفکر و.....فوق مشابه ازدواج کردم مشکل من خانواده همسرم ومادر شوهری هست که حتا یکبار هم ندیدمش خانواده همسرم من را به عنوان عروس قبول ندارن دلیل شان برای مخالفت باازدواج 1 اینکه چرا شهرستانی هستم 2 اینکه چرا پسرم را دزدی پسرم را نمیخاسم زن بدم زندگی قشنگ من را مادر شوهر وخاهر شوهرم نابود کردن همسری که با عشق وجون ودل هم را پذیرفتیم تبدیل کردن به ازار وکتک وطلاق من وهر روز میخان از من بگیرن زنش بدهن ومن را بیرون کنن وگرنه از ارث محروم میشه وطرد شده نمیدونم هیچ را هکاری هم وجود نداره چون خانه از پای بست ویرانه اصلا نمیخان من را ببینند چه به اینکه راه حل یا رابطه ایجاد بشه تا با هوش درایت وگذشت وبقیه مساله ها را ه باز کنم بدترین ظلم در حق من اینکه هیچ هیچی حتا برخورد کوچکی نداشتم که اینقد از من نفرت دارنددر استانه طلاق هسم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : پذیرش در ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط shekofegh نمایش پست ها
    من الان 2 سال که با پسری که هم تحصیل هم طبقه مالی هم رفتار همفکر و.....فوق مشابه ازدواج کردم مشکل من خانواده همسرم ومادر شوهری هست که حتا یکبار هم ندیدمش خانواده همسرم من را به عنوان عروس قبول ندارن دلیل شان برای مخالفت باازدواج 1 اینکه چرا شهرستانی هستم 2 اینکه چرا پسرم را دزدی پسرم را نمیخاسم زن بدم زندگی قشنگ من را مادر شوهر وخاهر شوهرم نابود کردن همسری که با عشق وجون ودل هم را پذیرفتیم تبدیل کردن به ازار وکتک وطلاق من وهر روز میخان از من بگیرن زنش بدهن ومن را بیرون کنن وگرنه از ارث محروم میشه وطرد شده نمیدونم هیچ را هکاری هم وجود نداره چون خانه از پای بست ویرانه اصلا نمیخان من را ببینند چه به اینکه راه حل یا رابطه ایجاد بشه تا با هوش درایت وگذشت وبقیه مساله ها را ه باز کنم بدترین ظلم در حق من اینکه هیچ هیچی حتا برخورد کوچکی نداشتم که اینقد از من نفرت دارنددر استانه طلاق هسم

دوست عزیز ازدواج در ایران پیوند بین دو نر نیست و خانواده ها رو هم شامل میشه

به همین خاطر به رضایتشون خیلی اهمیت داده میشه چون نظرات منفیشون تاثیر بدی روی زندگی خواهد داشت

در هر صورت بهتره با صحبتی داشته باشی و صریح و روشن نظرش رو بدونی

اگر قرار باشه به این منوال زندگی شما بگذره واقعا" تلف کردن عمر حساب میشه

چون همین الان بین شما طلاق عاطفی اتفاق افتاده و باید زودتر تکلیفتون رو روشن کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد