نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دعوای همسرم بامن

825
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19637
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دعوای همسرم بامن

یکسال از ندگی با همسرم میگذره . همسرم همیشه از مادرم و مادرم هم همیشه از اون گله دارن. مثلاً همسرم میگه چون در یک شهردورزندگی میکنیم وقتی میاییم به دیدار والدین من باید بیشتر پیش خانواده خودم بمونم و مادرم هم همیشه از این موضوع ناراحته و به من میگه تو مرد نیستی. مادرم از من توقع داره به علت فوت پدرم همیشه اول به اون سر بزنم و هر عیدی رو اول پیش اون برم. همسرم همیشه پرخاشگری داره و به من میگه بگو که اشتباه کردی. خیلی غد و یکدندس. فقط میخواد حرف خودش باشه. اخیرا که بعد ازیکسال موضوع رو به پدر و مادرش گفتم وضع بدتر ازقبل شده همش گریه میکنه میگه چرا اآبرومو بردی. خیلی صداشو بالا میبره و اخیرا منو با ضربات دست میزنه. لطفا کوکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : دعوای همسرم بامن

به نظر من یه روز خونه مادرتون یه روز خونه مادر اون ها باشید تا خودش هم بفهمه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

اين شما هستيد كه بايد تعادل رو حفظ كنيد.مرد در خانواده نقش مدير را برعهده داره.با همسرتون صحبت كنيد تا شرايط خاص مادرتونو بخاطر اينكه همسر خودشو از دست داده و شما پسرش هستيد درك كنه.از طرف ديگه با مادرتون صحبت كنيد تا عواطف همسرتونو و اينكه چيزي بنام حس حسادت و مالكيت در همه زنان هست رو به رسميت بشناسه و از طرف ديگه به هردو الغا كنيد كه شما رو درك كنند كه در اين وسط داريد اذيت ميشيد.همه ي اينا براحتي حل نميشه ولي حل شدنيه با صحبت.يقينا نقش مشاور خيلي پررنگ هست

5. 3 کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

آقا علی سالهای اول ازدواج همیشه این بحث ها وجود داره ، که این عید چرا اول باید بریم خونه مامانت؟ نه اول بریم خونه مامان خودم !!! یا چرا انقد زیاد میری خونه مامانت ، یا چرا مانانت اینو گفتن اونو گفت و کلی بحثای دیگه ،

ولی شما اولا اینکه مامانتون به شما میگن مرد نیستیو درواقع اینطوری میخواد تحریکتون کنه ( تا اینکه آرومتون کنه ) کارشون اشتباهه ، چون این حرفش هیچ چیزی نداره جز اینکه شما رو بیشتر عصبی میکنه و باعث تشنش تو رفتارتون میشه.

ولی شما به عنوان یه مرد همیشه باید توی این دعواها و بحث ها حرف دو طرفو بشنوی تا آروم شن ، بعد عدالت رو رعایت کنی ، مثلا به خانمت بگو مثلا عید نوروز امسال اول میریم خونه مامانم اینا ولی عید سال دیگه اول میریم خونه مامانت اینا ، یا هربار که بخواید برای سرزدن بیاید شهر خانواده هاتون نوبتی کنید سرزدنا رو، یا اگه قراره مثلا چهار روز بمونید ، به خانمت بگو عزیزم دو روز اینور دو روز اونور ، به مادرتون هم یه جوری متقاعد کنید که برای مدیریته زندگیتون مجبورید عدالت و مساوات رو رعایت کنید . هیچوقت جانبداریه بی جا از خانوادتون جلو خانمت نکن ، تا جایی که میتونی این مسائلو طوری حل کن که هیچکدوم از طرفین ناراحت نشن و رضایتشون جلب شه.

این حساسیتا سالهای بعد کمتر میشه ، مهم الانه که بتونیدبا عدالت رفتار کنید.

7. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)