نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: کی بچه ها رو از خودمون جدا کنیم؟

1186
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17806
    تشکـر
    9
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

کی بچه ها رو از خودمون جدا کنیم؟

با سلام من یه دختر 4 ساله و یک پسر یک و نیم ساله دارم. که دو تاییشون همش چسبیدن به خودمون. بخصوص پسر یک و نیم سالم. شب تا صبح 7 یا 8 بار بیدار میشه و شیر میخواد. میخواستم ببینم که کی باید از خودمون جداشون کنیم؟؟ به دخترم میگم برو توی اتاقت میگه : چرا داداشی پیشتونه من برم!!!پسرم هم که شب تا صبح چسبیده به خودم. چیکار کنم؟ اول دخترم و جدا کنم ( در ضمن دخترم خیلی خیلی روی همه چیز حساسه) ؟؟ یا جفتشون وبفرستم توی اتاقشون؟؟؟ یا کلا صبر کنم بعدا جداشون کنم؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19924
    تشکـر
    4
    تشکر شده 24 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : کی بچه ها رو از خودمون جدا کنیم؟

من شنیدم از یک سالگی آروم آروم باید خوابوندشون تو اتاقشون.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22104
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

من توی یک مقاله خوندم که بچه هارو از شش ماهگی باید از رختخواب والدین جدا کرد حتی برای شیر دادن باید شما به محل خواب انها برید چون از بعد از شش ماهگی یکبار شیر دادن به بچه در طول شب براش کافیه روانشناسی که این مطلبو نوشته بود میگفت عدم جدا کردن بچه از رختخواب والدین و مستقل نکردنشون ضربه های روحی وشخیصیتی به بچه ها وارد میکنه و میگفت حتی میتونه این رو ثابت کنه
    راستی صحنه رختخواب شما دیدنیه شما همسر دختر تون و نوزاد همه دور همی.خدا حفظ شون کنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

یه وقتایی که یه کارایی تو بستر انجام میشه ،خوب نیست که نوزاد کنارتون باشه، حتی اگه خواب باشه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24556
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام و درود خدمت شما
    اولین نکته ای که باید عرض کنم
    امام علی:سقف محل خواب والدین و فرزندان باید جدا باشد
    در مورد دخترتون باید از خیلی وقت پیش باید کاملا جدا میکردین یادتون نره دخترا خیلی زود همه چیزو میفهمن اما الان که دیر شده بهتون توصیه میکنم برای شروع کار شما یه مدت برین محل خواب دخترتون بخوابین و بعد به محل خواب خودتون برگردین اینو کاملا جدی بگیرین برای عادت دادن دخترتون از روش های تشویقی استفاده کنید
    در مورد پسرگلتون فعلا تا زمانی که شیر میخوره مشکلی پیش نمیاد اما بعد توقف شیر خوردنش حتما محا خوابشونو جدا کنید
    موفق باشین

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط daryajoon نمایش پست ها
    با سلام من یه دختر 4 ساله و یک پسر یک و نیم ساله دارم. که دو تاییشون همش چسبیدن به خودمون. بخصوص پسر یک و نیم سالم. شب تا صبح 7 یا 8 بار بیدار میشه و شیر میخواد. میخواستم ببینم که کی باید از خودمون جداشون کنیم؟؟ به دخترم میگم برو توی اتاقت میگه : چرا داداشی پیشتونه من برم!!!پسرم هم که شب تا صبح چسبیده به خودم. چیکار کنم؟ اول دخترم و جدا کنم ( در ضمن دخترم خیلی خیلی روی همه چیز حساسه) ؟؟ یا جفتشون وبفرستم توی اتاقشون؟؟؟ یا کلا صبر کنم بعدا جداشون کنم؟؟
    سلام
    در جورد دخترتون باید قباا ابن کارو میکردید و دلیل اینکه دخترتون حساس هست هم حس حسادت از زمان تولد پسرتون هست .بنابراین برای اینکه ضربه نخوره بهتره که هر دو بچه رو باهم جاشون ر جدا کنید .البته در مورد پسرتون میتونستید بزارید برای اتمام دوره شیرخوارگیش ولی توی این سن هم مسیله ای نیست چون بیشتر از این خودتون اذیت میشید و عواقب بدش رو بچه ها هم میبینند .
    بنابراین اولین کاری که انجام میدین اینه که شیر شبانه پسرتون رو ازش بگیرید .هر چند شب یکی از دفعاتش رو حذف کنید .حتی اگر گریه کرد هم نه بهش شیر بدید نه آب .سعی کنید اخر شب بهش شیر بدید و وعده بعدی دم صبح باشه ..همینطور تا صبح کمش کنید تا جایی که راحت بخوابه نا 8.9 صبح .اگر زمانی که بیدار شدو لج شیر گرفت یک کمی شیر بهش بدی اون باز هم بخاطر اون یک زره پامیشه پس در صورت گریه شدید فقط یک جرعه اب بهش بدید .بعد از 0ند شب گریه ناامید میشه و میبینه گریه فایده نداره و میخوابه و تا صب بیدار نمیشه .
    میتونید این مرحله رو تو اتاق خودش انجام بدید ولی میدونم سخوت میشه چون یک دختر هم دارید .پس اول شیر شبانشو بگیرید و بعد اتاقشون رو جدا کنید .
    جدا کردن اتاق هم با تشویق و جایزه همراه باشه .

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط daryajoon نمایش پست ها
    سلام
    در جورد دخترتون باید قباا ابن کارو میکردید و دلیل اینکه دخترتون حساس هست هم حس حسادت از زمان تولد پسرتون هست .بنابراین برای اینکه ضربه نخوره بهتره که هر دو بچه رو باهم جاشون ر جدا کنید .البته در مورد پسرتون میتونستید بزارید برای اتمام دوره شیرخوارگیش ولی توی این سن هم مسیله ای نیست چون بیشتر از این خودتون اذیت میشید و عواقب بدش رو بچه ها هم میبینند .
    بنابراین اولین کاری که انجام میدین اینه که شیر شبانه پسرتون رو ازش بگیرید .هر چند شب یکی از دفعاتش رو حذف کنید .حتی اگر گریه کرد هم نه بهش شیر بدید نه آب .سعی کنید اخر شب بهش شیر بدید و وعده بعدی دم صبح باشه ..همینطور تا صبح کمش کنید تا جایی که راحت بخوابه نا 8.9 صبح .اگر زمانی که بیدار شدو لج شیر گرفت یک کمی شیر بهش بدی اون باز هم بخاطر اون یک زره پامیشه پس در صورت گریه شدید فقط یک جرعه اب بهش بدید .بعد از 0ند شب گریه ناامید میشه و میبینه گریه فایده نداره و میخوابه و تا صب بیدار نمیشه .
    میتونید این مرحله رو تو اتاق خودش انجام بدید ولی میدونم سخوت میشه چون یک دختر هم دارید .پس اول شیر شبانشو بگیرید و بعد اتاقشون رو جدا کنید .
    جدا کردن اتاق هم با تشویق و جایزه همراه باشه .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد