نمایش نتایج: از 1 به 40 از 40

موضوع: خیانت زن به همسر ، فاحشه‌های متاهل!

4429
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

خیانت زن به همسر ، فاحشه‌های متاهل!

خیانت به همسر ، فاحشه‌های متاهل . قبل از هر چیز ، از تمامی خانمها و خانواده های نجیب و اصیل ایرانی عذرخواهی میکنم ولی این واقعیت را نباید انکار کرد که در این سالهای اخیر ، فاجعه ای در بین خانواده های ایرانی اتفاق افتاده بنام خیانت زنهای شوهردار. با اینکه این فساد در تمام دنیا اتفاق میافتد ولی نه به اندازه ایران و از طرف دیگر باید گفت : ما ایرانیها که ادعای ام القرای اسلام را داریم و مدعی هستیم که مذهبی و متعصب هستیم ، چرا به اینروز افتاده ایم. حالا بعنوان کسی که در پایتخت این ام القرا هستم و در شلوغترین نقاط این اجتماع ، این فساد جانسوز را میبینم ، بعضی از عوامل ایجاد و پیشرفت این درد اجتماعی را در موارد زیر میبینم.
    ۱ . اولین و بزرگترین عامل این موضوع ، فقر است. خانواده ای که مثلا ماهیانه ۷۰۰ هزار تومان درآمد دارد و ماهیانه ۵۰۰ هزار تومان کرایه خانه میپردازد ، طبیعی است که نمیتواند با ۲۰۰ هزار تومان باقیمانده ، امورات زندگی را بگذراند . لذا خیلی از خانواده ها ، هستند که به سختی و با نان خالی هم که شده ، زندگی را سر میکنند ولی متاسفانه بعضی از خانمها، طاقتشان تمام میشود و با اولین پیشنهاد ، اسیر این باتلاق میشوند و تن به این آلودگی میدهند.
    ۲ . اعتیاد خود و همسر ، دلیل دیگری برای این فساد میتواند باشد. تهیه مواد و خماری ، که باعث از کار افتادن مغز و چشم بستن به همه تعهدات و شرافتها میباشد .
    ۳ . توجه دیگران و گیر دادن بعضی از مردها به این خانمها. مثلا : خانم شوهر داری ، با کلی آرایش و بزک و دوزک ، همراه شوهرش یا بدون شوهر ، به خیابان میرود . طبیعی است که یک مشت اوباش و رزل از خودش بدتر ، بر حسب نیاز یا عادت ، به این خانم توجه بیش از حد میکنند مثلا اشاره میکنند یا متلک میاندازند یا آنقدر جسور هستند که شماره تلفن میدهند . و اگر این مزاحم از شوهر زن خوش پوش تر و خوش تیپ تر باشد که دیگر هیچ. لذا بالاخره این زن ، اسیر وسوسه های شیطانی و کثیف میشود و ….
    ۴. ارتباط و دوستی زن ، با زنهای اینکاره. ابتدا خانم محترم مدعی میشود که فساد دوستم هیچ ربطی به من دارد ولی خبر ندارد که رفتار و اعمال دوست فاسد ، نا خود آگاه بر روی شخص تاثیر میگذارد و ……
    ۵ . لجبازی با همسر . زن با این ادعا که شوهرم به من خیانت کرده است یا اینکه با من بد رفتاری میکند و نمیتواند نیازها و خواسته های من را برطرف کند ، خودش را قانع میکند که عمل کثیفش توجیه است.
    ۶ . زیاده خواهی و تنوع طلبی . متاسفانه از آنجاییکه هیزی فقط مختص مردها نیست ، بعضی از خانمها ، این مرض را ذاتا دارا هستند و مانند مردهای این چنینی که دوست دارند همه را آزمایش کنند ، تنوع طلب و هوسران هستند و بدون هیچ ایرادی در همسرشان ، تن به این ذلت میدهند.
    ۷ . مراعات نکردن بعضی از نکات زناشویی از طرف همسرشان. مثلا همسرشان نیازهای آنها را در نظر نمیگیرد و فقط بفکر خودش است و کارش که تمام شد ، (خرش که از پل گذشت) همسرش را فراموش میکند . یا اینکه مثلا همراه همسرش ، فیلمهای پورنو تماشا میکند و همین امر باعث تخریب فکر زن میشود . یا اینکه از نظر اخلاقی مانند کتک زدن و … باعث فرار عاطفی زن از شوهر میشود.
    لذا باز هم اگر توهینی به خانواده های پاک ایرانی شده است ، معذرت میخواهم و اگر عزیزانی هستند که عوامل دیگری به فکرشان رسیده است در نظرات عنوان نمایند. در ضمن یک نکته را نیز نباید فراموش کرد : خیانت زن به همسر ، فقط به تماس جنسی گفته نمیشود چون خیلی از زنهای شوهر دار هستند که به گمان اینکه من فقط با پسری دوست هستم و ارتباط جنسی نداریم ، خودشان را گول میزنند. درصورتی که ، هر گونه رفتار فاسد گونه ، خیانت بحساب میاید.
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

2. 9 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : خیانت زن به همسر ، فاحشه‌های متاهل!

از این تایپک خوشم نیامد
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

من نیز خوشم نیومد ولی متاسفانه واقعیت داره. روز به روز هم داره بیشتر میشه
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط کیانا94 نمایش پست ها
    من نیز خوشم نیومد ولی متاسفانه واقعیت داره. روز به روز هم داره بیشتر میشه
    قابل انکاره؟
    امضای ایشان
    خداحافظ

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

نخیر داداش سعید قابل انکار نیست. موضوعیه که هر روز خبر یه مورد جدیدش رو میشنویم
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    10

سعید گل گفتی مث همیشه

بله متاسفانه جای افسوس داره

و این روند سیر تصاعدی داره و روز ب روز داره بیشتر و بیشتر میشه

ای کاش ی درمونی واسش پیدا میکردن
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

8. کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    خیانت به همسر ، فاحشه‌های متاهل . قبل از هر چیز ، از تمامی خانمها و خانواده های نجیب و اصیل ایرانی عذرخواهی میکنم ولی این واقعیت را نباید انکار کرد که در این سالهای اخیر ، فاجعه ای در بین خانواده های ایرانی اتفاق افتاده بنام خیانت زنهای شوهردار. با اینکه این فساد در تمام دنیا اتفاق میافتد ولی نه به اندازه ایران و از طرف دیگر باید گفت : ما ایرانیها که ادعای ام القرای اسلام را داریم و مدعی هستیم که مذهبی و متعصب هستیم ، چرا به اینروز افتاده ایم. حالا بعنوان کسی که در پایتخت این ام القرا هستم و در شلوغترین نقاط این اجتماع ، این فساد جانسوز را میبینم ، بعضی از عوامل ایجاد و پیشرفت این درد اجتماعی را در موارد زیر میبینم.
    ۱ . اولین و بزرگترین عامل این موضوع ، فقر است. خانواده ای که مثلا ماهیانه ۷۰۰ هزار تومان درآمد دارد و ماهیانه ۵۰۰ هزار تومان کرایه خانه میپردازد ، طبیعی است که نمیتواند با ۲۰۰ هزار تومان باقیمانده ، امورات زندگی را بگذراند . لذا خیلی از خانواده ها ، هستند که به سختی و با نان خالی هم که شده ، زندگی را سر میکنند ولی متاسفانه بعضی از خانمها، طاقتشان تمام میشود و با اولین پیشنهاد ، اسیر این باتلاق میشوند و تن به این آلودگی میدهند.
    ۲ . اعتیاد خود و همسر ، دلیل دیگری برای این فساد میتواند باشد. تهیه مواد و خماری ، که باعث از کار افتادن مغز و چشم بستن به همه تعهدات و شرافتها میباشد .
    ۳ . توجه دیگران و گیر دادن بعضی از مردها به این خانمها. مثلا : خانم شوهر داری ، با کلی آرایش و بزک و دوزک ، همراه شوهرش یا بدون شوهر ، به خیابان میرود . طبیعی است که یک مشت اوباش و رزل از خودش بدتر ، بر حسب نیاز یا عادت ، به این خانم توجه بیش از حد میکنند مثلا اشاره میکنند یا متلک میاندازند یا آنقدر جسور هستند که شماره تلفن میدهند . و اگر این مزاحم از شوهر زن خوش پوش تر و خوش تیپ تر باشد که دیگر هیچ. لذا بالاخره این زن ، اسیر وسوسه های شیطانی و کثیف میشود و ….
    ۴. ارتباط و دوستی زن ، با زنهای اینکاره. ابتدا خانم محترم مدعی میشود که فساد دوستم هیچ ربطی به من دارد ولی خبر ندارد که رفتار و اعمال دوست فاسد ، نا خود آگاه بر روی شخص تاثیر میگذارد و ……
    ۵ . لجبازی با همسر . زن با این ادعا که شوهرم به من خیانت کرده است یا اینکه با من بد رفتاری میکند و نمیتواند نیازها و خواسته های من را برطرف کند ، خودش را قانع میکند که عمل کثیفش توجیه است.
    ۶ . زیاده خواهی و تنوع طلبی . متاسفانه از آنجاییکه هیزی فقط مختص مردها نیست ، بعضی از خانمها ، این مرض را ذاتا دارا هستند و مانند مردهای این چنینی که دوست دارند همه را آزمایش کنند ، تنوع طلب و هوسران هستند و بدون هیچ ایرادی در همسرشان ، تن به این ذلت میدهند.
    ۷ . مراعات نکردن بعضی از نکات زناشویی از طرف همسرشان. مثلا همسرشان نیازهای آنها را در نظر نمیگیرد و فقط بفکر خودش است و کارش که تمام شد ، (خرش که از پل گذشت) همسرش را فراموش میکند . یا اینکه مثلا همراه همسرش ، فیلمهای پورنو تماشا میکند و همین امر باعث تخریب فکر زن میشود . یا اینکه از نظر اخلاقی مانند کتک زدن و … باعث فرار عاطفی زن از شوهر میشود.
    لذا باز هم اگر توهینی به خانواده های پاک ایرانی شده است ، معذرت میخواهم و اگر عزیزانی هستند که عوامل دیگری به فکرشان رسیده است در نظرات عنوان نمایند. در ضمن یک نکته را نیز نباید فراموش کرد : خیانت زن به همسر ، فقط به تماس جنسی گفته نمیشود چون خیلی از زنهای شوهر دار هستند که به گمان اینکه من فقط با پسری دوست هستم و ارتباط جنسی نداریم ، خودشان را گول میزنند. درصورتی که ، هر گونه رفتار فاسد گونه ، خیانت بحساب میاید.

سعید خیلی جالبه یه هویی دوتا تاپیک با یک موضوع گذاشتی ؟

این نشون میده پس زمینه ذهنت بدجوری مشغول این موضوع بوده ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. 8 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ، متاسفانه من درگير همين قضيه هستم، پدرم با يك خانم متاهل در ارتباط هست ، نميدونم چي كار كنم، به طور اتفاقي اس ام اس هاشونو ديدم و متوجه شدم كه اين خانم رو ميشناسم و يه دختر هم داره، پدر من مرد خيلي خوبي بود و الان هم همه جوره در خدمت خانواده اش هست ولي چرا اين ارتباط رو شروع كرده نميدونم، تا حالا خيلي غير مستقيم گفتم كه چه كار بدي هست خيانت مرد به زن ولي هنوز اين ارتباط وجود داره، چه طور ميتونم اين ارتباط رو قطع كنم؟ نميخوام مادرم متوجه بشه واقعا موندم چي كار كنم،اگر ارتباط بيشتر بشه و نتونه كنار بگذاره چي ميشه؟ لطفا كمكم كنيد .

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    سعید خیلی جالبه یه هویی دوتا تاپیک با یک موضوع گذاشتی ؟

این نشون میده پس زمینه ذهنت بدجوری مشغول این موضوع بوده ...
    اخه زیاد شده اقا فرخ...خیلی این چنین خیانت ها زیاد شده ادم میترسه زن بگیره...خیلی راحت خیانت میکنن
    امضای ایشان
    خداحافظ

13. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.خود منم واقعا میترسم زن بگیرم از بس از این نوع زنهای کثیف زیاد شدن،ترس هم داره!!!من حاضرم مجرد بمونم همچین فاحشه ای گیرم نیاد،زنی که شوهر داره بچه داره به هر دلیلی با کسی رو هم می ریزه با فاحشه هیچ فرقی نداره

15. کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sam64 نمایش پست ها
    سلام.خود منم واقعا میترسم زن بگیرم از بس از این نوع زنهای کثیف زیاد شدن،ترس هم داره!!!من حاضرم مجرد بمونم همچین فاحشه ای گیرم نیاد،زنی که شوهر داره بچه داره به هر دلیلی با کسی رو هم می ریزه با فاحشه هیچ فرقی نداره
    اره دقیقا...خیلی جامعه بدی شده..
    امضای ایشان
    خداحافظ

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا، درسته
    ولی بعضی مواقع هم هست که فرد اصلا فکر نمیکنه که کارش به جای باریک کشیده بشه، فقط یک خطای کوچولو که در محیط مجازی ازش سر زده، و با یه سلام شروع میشه دنباله دار میشه و روند صعودی پیدا میکنه

حتی اگر فرد تنوع طلب نباشه یا در زندگی مشکلی نداشته باشه و از همسرش راضی باشه

باید از همون سلام اول جلوشو گرفت و آدم خودشو گول نزنه

18. کاربران زیر از fatemeh.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط safari.b نمایش پست ها
    سلام ، متاسفانه من درگير همين قضيه هستم، پدرم با يك خانم متاهل در ارتباط هست ، نميدونم چي كار كنم، به طور اتفاقي اس ام اس هاشونو ديدم و متوجه شدم كه اين خانم رو ميشناسم و يه دختر هم داره، پدر من مرد خيلي خوبي بود و الان هم همه جوره در خدمت خانواده اش هست ولي چرا اين ارتباط رو شروع كرده نميدونم، تا حالا خيلي غير مستقيم گفتم كه چه كار بدي هست خيانت مرد به زن ولي هنوز اين ارتباط وجود داره، چه طور ميتونم اين ارتباط رو قطع كنم؟ نميخوام مادرم متوجه بشه واقعا موندم چي كار كنم،اگر ارتباط بيشتر بشه و نتونه كنار بگذاره چي ميشه؟ لطفا كمكم كنيد .
    سلام لطفا تایپیک جدا بزنید
    امضای ایشان
    خداحافظ

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

هر کاری که با ناموس مردم بکنی ، شک نکن دیر یا زود با ناموس خودت میکنن .

21. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.74 نمایش پست ها
    واقعا، درسته
    ولی بعضی مواقع هم هست که فرد اصلا فکر نمیکنه که کارش به جای باریک کشیده بشه، فقط یک خطای کوچولو که در محیط مجازی ازش سر زده، و با یه سلام شروع میشه دنباله دار میشه و روند صعودی پیدا میکنه

حتی اگر فرد تنوع طلب نباشه یا در زندگی مشکلی نداشته باشه و از همسرش راضی باشه

باید از همون سلام اول جلوشو گرفت و آدم خودشو گول نزنه
    اره..اما خب بعضی ها خودشون میرن دنبالش...
    خدا رحم کنه.....
    امضای ایشان
    خداحافظ

23. 3 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

کلا دختر خوب خیلی کم شده...خوباشم رو هوا میزنند..به شخصه دزد هم دست خیلی از دخترای امروز نمیدم چه برسه به ازدواج باهاشون!!!!!اونایی که سنشون از نسل جدید بیشتر و متاهل هم هستن وضعشون اینه وای به حال دخترای جدید!!!کلا برا ازدواج کاملاباید تحقیق کرد،مهریه هم بیشتر از 14 تا نباید قبول کنی که خدایی نکرده یک درصد هم زندگیت اینجور شد عین دندون خراب طرفو بندازیش بیرون،خیانت تنها چیزیه که هیچ وقت دلت باهاش صاف نمیشه و کسی کخ خیانت میکنه رو اگر تو زندگیت نگهش داری اشتباهه

25. کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15518
    تشکـر
    98
    تشکر شده 77 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    9

راستش من به شخصه اصلا تا حالا با اینجور خانم ها برخورد نداشتم ولی شنیدم که زیاد شده البته در طبقه مرفه جامعه که خوشی زده زیر دلشون یا حساب اینو نمیکنن که روزقیامت چجوری میخوان جواب بدن

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam64 نمایش پست ها
    کلا دختر خوب خیلی کم شده...خوباشم رو هوا میزنند..به شخصه دزد هم دست خیلی از دخترای امروز نمیدم چه برسه به ازدواج باهاشون!!!!!اونایی که سنشون از نسل جدید بیشتر و متاهل هم هستن وضعشون اینه وای به حال دخترای جدید!!!کلا برا ازدواج کاملاباید تحقیق کرد،مهریه هم بیشتر از 14 تا نباید قبول کنی که خدایی نکرده یک درصد هم زندگیت اینجور شد عین دندون خراب طرفو بندازیش بیرون،خیانت تنها چیزیه که هیچ وقت دلت باهاش صاف نمیشه و کسی کخ خیانت میکنه رو اگر تو زندگیت نگهش داری اشتباهه
    طرف مقابلتون هم بدون شک ۱۴ سکه رو قبول میکنه! :d

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

مرسی سعی جان از دعوتت.

ی عامل مهم رو عنوان نکردی اونم سریالهای مخرب ماهوارهاست.که باعث میشه خود بخود این حریم ها برداشته بشه.و داشتن دوست پسر درکنار شوهر یک کلاس ب حساب بیاد.

چیزی که من تو اطرافم دیدم بی کفایتی همسرای این خانم ها بوده که باعث شده زنهاشون به این سمت کشیده بشن.

هر چند من اینو دلیل نمیدونم اما ظریفتها متفاوته...

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    مرسی سعی جان از دعوتت.

ی عامل مهم رو عنوان نکردی اونم سریالهای مخرب ماهوارهاست.که باعث میشه خود بخود این حریم ها برداشته بشه.و داشتن دوست پسر درکنار شوهر یک کلاس ب حساب بیاد.

چیزی که من تو اطرافم دیدم بی کفایتی همسرای این خانم ها بوده که باعث شده زنهاشون به این سمت کشیده بشن.

بی معرفت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

30. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    مرسی سعی جان از دعوتت.

سلام برادر سعید خوش اومدی
    اره سریال های ماهواره ای خیلی تاثیر دارن.یکی از دوستان هم یک تایپیک در این مورد زده بود..در مورد مورد دوم من دو نمونه دیدم هم همسر بی کفایت هم اینکه همسر با کفایت و خوبی داشته اما خب...خیانت کرده..
    امضای ایشان
    خداحافظ

32. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

من که اصلا این بحث سریال های ماهواره ای رو قبول ندارم به هیچ وجه ! برگردید به ده سال پیش که این چیزا نبود ، واسه اون چه توضیحی دارید؟

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    من که اصلا این بحث سریال های ماهواره ای رو قبول ندارم به هیچ وجه ! برگردید به ده سال پیش که این چیزا نبود ، واسه اون چه توضیحی دارید؟
    یه تایپیک دیگه هست در مورد سریال های ماهواره ای..
    اما خب خیانت زنان متاهل چی؟؟اینو هم قبول ندارید؟
    امضای ایشان
    خداحافظ

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

یه تایپیک دیگه هست در مورد سریال های ماهواره ای..
    اما خب خیانت زنان متاهل چی؟؟اینو هم قبول ندارید؟
    آره اینو قبول دارم! به نظر من همش بر میگرده به همون شخص و نمیشه تقصیر رو گذاشت به بی کفایتی مرد! خب چشم داشته وقتی اومده بود خاستگاری جواب رد میداد.

36. کاربران زیر از LLVM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    سلام
    به نظر بنده ده سال پیش(البته بهتره بگیم بیست، سی سال پیش) آمار طلاق و خیانت اینقدر نبود، الان نسبت به سی و خورده ای سال پیش،آمار طلاق ۱۰ و خورده ای برابر شده
    البته من نمیگم همه اش مربوط به ماهواره است
    شاید باشه
    شایدم نباشه
    در این مورد اطلاعی ندارم

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

البته نباید منکر وجود آدمهای گرگ صفت تو جامعه هم شد ، کسایی که با وجود آگاهی از تاهل اون زنان هم باز بهش نزدیک میشن .کسایی که از سادگیه زنانه سوء استفاده میکنن ، کسایی که یادشون میره در آینده بدون شک ناموس خودشون هم مورد تعرض همان گرگ صفتان قرار میگیره .

وجود زنان فاحشه ی متاهل در نتیجه ی وجود مردان گرگ صفت و آدم نما در جامعه هست ، قضیه رو یکطرفه نگاه نکنید دوستان .

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    البته نباید منکر وجود آدمهای گرگ صفت تو جامعه هم شد ، کسایی که با وجود آگاهی از تاهل اون زنان هم باز بهش نزدیک میشن .کسایی که از سادگیه زنانه سوء استفاده میکنن ، کسایی که یادشون میره در آینده بدون شک ناموس خودشون هم مورد تعرض همان گرگ صفتان قرار میگیره .

وجود زنان فاحشه ی متاهل در نتیجه ی وجود مردان گرگ صفت و آدم نما در جامعه هست ، قضیه رو یکطرفه نگاه نکنید دوستان .
    خب اینم هست..اما خب وقتی زن متاهل تنوع طلب باشه و هر روز با یکی..نمیشه اون پسرارو مقصر دونست...عیب از خود خانمه..نمیتونه تعهدی که کرده حفظ کنه..
    زن اگه پاک باشه پسرا کاری نمیتونن بکنن
    ویرایش توسط saeed021 : 08-04-2015 در ساعت 02:08 AM
    امضای ایشان
    خداحافظ

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها

حتی اگه دین رو هم بزاریم کنار
    زنی ک متاهله بخاطر تعهدی هم که داره حق نداره با نامحرم صحبت کنه و به کسی رو بده تا کار ب خیانت و ... برسه
    زنی ک شوهر داره حتی نباید ب نامحرم نگاه کنه چ برسه ب این که اجازه بده کسی بهش نزدیک شه
    درسته من خودم خانوم هستم ولی ب نظر من تا دختر چزاغ سبز نشون نده کسی طرفش نمیره
    تا خود زن نخاد و از خودش ضعف نشون نده هیچ مردی جرات نمیکنه سمتش بره...بخصوص اگ بدونه خانم متاهل هست
    مگر اینکه اقا واقعا مشکل داشته باشه و ب زن باحیام رحم نکنه ک بازهم اگه زن خوب باشه این اتفاقا نمیفته
    ب نظر من باعث تمام این جور خیانتا خود خانم ها هستن
    چ بهتر ک رابطه گرم و صمیمی رو با همسرمون داشته باشیم نه با افراد نامرحم
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

41. 3 کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

یه دست صدا نداره

یه داستان اقای حسین گذاشت

کد خدا به یه نفر میگن یه دست بیار جلو کف بزن میگه نمیشه میگه حالا دوتا دستت رو بیار جلو دست بزن
    و این بار شد

کد خدا گفت یه زن به تنهای فاحشه نیست قطعا خود اون مرده هم فاحشه و هرزه هست

پس نمیشه تقصیر بندازیم گردن فقط یه نفر
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

43. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

یه دست صدا نداره

یه داستان اقای حسین گذاشت

کد خدا به یه نفر میگن یه دست بیار جلو کف بزن میگه نمیشه میگه حالا دوتا دستت رو بیار جلو دست بزن
    و این بار شد

کد خدا گفت یه زن به تنهای فاحشه نیست قطعا خود اون مرده هم فاحشه و هرزه هست

پس نمیشه تقصیر بندازیم گردن فقط یه نفر
    خب زن اگه متعهد باشه هیچوقت اینجوری نمیشه ..وقتی چراغ سبز نده و دنبال این کارا نره...
    درسته یک دست صدا نداره اما خب وقتی زنه اینکاره نباشه یک دست دو دست فرقی نداره.....
    امضای ایشان
    خداحافظ

45. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

زن همیشه برای مردا جاذبه جنسی داره چه متاهل باشه چه مجرد
    بهای جذاب بودنشم باید با حجب و حیاش بپردازه
    به نظر من بدترین و زشت ترین کار دنیا اینه که یه زن بخاد با جذابیتای جنسیش یه مردو جذب خودش کنه یا تحریکش کنه
    یعنی از انسانیت دوره این کار
    از طرفیم زیادن مردایی که محبت میفروشن در ازاش همخوابگی میخرن
    خیلی پیش میاد زنا خام محبت سوری مردا میشن یا به خاطر بحران احساسی که تو یه دوره دارن و نیاز به محبت دارن یه مرد از راه میرسه با محبت الکی خامشون میکنه فقط برای اینکه به هدفش برسه
    حتی کارشونو راحت توجیح میکنن به بهونه اینکه نیاز جسمی دارن
    ولی کاش یکمم غیرت داشتن تا از احساسی بودن زنا سواستفاده نکنن به احساسشون به چشم یه نقطه ضعف نگاه نکنن یکمم غرور داشتن تا به خودشون اجازه ندن شخصیت و انسانیتشونو فدای غریزشون کنن

46. 3 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خب زن اگه متعهد باشه هیچوقت اینجوری نمیشه ..وقتی چراغ سبز نده و دنبال این کارا نره...
    درسته یک دست صدا نداره اما خب وقتی زنه اینکاره نباشه یک دست دو دست فرقی نداره.....

اصلا دلیل قشنگی نیست بگیم چون زن خوب نیست پسر هم نباید خوب باشه

یه بار هم گفتم خیلی پسر ها هست شخصیت ندارن
    و تنها بهونشون این که این جمله رو میگن ( خود دختره دلش خواست)

چون دختر خودش خواست پسر باید انقد بی ارزش و بی شخصیت باشه

اصلا حرفت قبول ندارم
    ویرایش توسط پریماه. : 08-04-2015 در ساعت 02:39 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

48. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

یه بار هم گفتم خیلی پسر ها هست شخصیت ندارم و تنها بهونشون این که این جمله رو میگن ( خود دختره دلش خواست)

اصلا حرفت قبول ندارم
    قبول دارید کار خانم متاهل که خیانت میکنه کار منفور و زشتیه یا نه؟؟؟بحث اینه!
    امضای ایشان
    خداحافظ

50. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

یه بار هم گفتم خیلی پسر ها هست شخصیت ندارم و تنها بهونشون این که این جمله رو میگن ( خود دختره دلش خواست)

اصلا حرفت قبول ندارم

دقیقا این حرف پری خیلی درسته
    بعضی پسرا بی جنبه بودن و هرز بودنشونو میندازن گردن بی قید و بندی دخترا در حالی که خیلی وقتا شاید یه بخش بیشتری از اتفاقا رو خود پسرا پیش میبرن و هدایتش میکنن به سمت خیانت

51. 3 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

قبول دارید کار خانم متاهل که خیانت میکنه کار منفور و زشتیه یا نه؟؟؟بحث اینه!

اره کار خیلی زشتی
    ولی زشت تر اون پسر بدون طرف متاهل بهش نزدیک بشه

در هردوصورت اشتباست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

53. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

ب نظر من کسایی ک دنبال برقراری ارتباط با خانم متاهل هستن مشکل دارن
    و نمیشه منکر این قضیه شد
    ولی بازم باید زن خوب باشه
    ینی اگ من پس فردا خدای نکرده(زبونم لال) تو زندگیم با همسرم مشکل پیدا کنم
    حتی اگ از بی محبتی بمیرم
    بازم ب همسرم خیانت نمیکنم
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

55. 3 کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

اره کار خیلی زشتی
    ولی زشت تر اون پسر بدون طرف متاهل بهش نزدیک بشه

در هردوصورت اشتباست
    بحث اینجا خیانت زنه ...تعهد داره...وقتی تنوع طلب باشه و با چند نفر پس مشکل همه ی پسرا هستن یا همون یک خانم؟!
    امضای ایشان
    خداحافظ

57. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

بحث اینجا خیانت زنه ...تعهد داره...وقتی تنوع طلب باشه و با چند نفر پس مشکل همه ی پسرا هستن یا همون یک خانم؟!

مشکل همه پسرا

حالا یه خانم هرچقدر بد باشه
    پسر شخصیت داشته باشه نره طرفش

چون یه خانم متاهل تنوع طلب و بد هست

بقیه پسرا هم باید بد باشن؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

59. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

مشکل همه پسرا

حالا یه خانم هرچقدر بد باشه
    پسر شخصیت داشته باشه نره طرفش

چون یه خانم متاهل تنوع طلب و بد هست

بقیه پسرا هم باید بد باشن؟
    با این افکارتون تو زندگیتون به مشکل بر میخورید از ما گفتن بود..شما دارید به نوعی از خیانت حمایت میکنید
    امضای ایشان
    خداحافظ

61. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

وقتی خانم متاهل دنبال این کارها باشه مشکل از خودشه...70% خودش 30% پسرا...کرم از درخته.....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد