نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: شوهر زودرنج

1303
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20096
    تشکـر
    345
    تشکر شده 132 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    9

شوهر زودرنج

سلام دوستان

من دوساله ازدواج کردم

همسر من بشدت لوس هست خیلی اوقات فکر میکنم من مردم و اون زن!

همش قهر میکنه تا من نرم منت کشیش نمیاد سمتم

اوایل میگفتم عیب نداره حساسه و همش در حال منت کشی بودم همش قهر میکنه میره از خونه من مدام باید نازش رو بکشم

اون با نامادری بزرگ شده و کمبود محبت داره

کینه ای هم هست

من خسته شدم از دستش چندروز پیش بخاطر اینکه توی غذا گوشت گوساله بریزم گوشت گوسفند ریختم قهر کرد

و یک هفتست با من سرده

منتطره کلی منتشو بکشم و به گریه برسه تا اشتی کنه

حتی توی رابطه جنسیمون مثلا یکاری از من بخوادو من انجام ندم یا احساس کنه که لذت نبردم لج میکنه و قهر میکنه

من غرق محبتش کردم تا فراموش کنه کمبود محبتیش رو اما نشده

همش همجا دنبالش باید برم برش گردونم می ترسم یروز برای همیشه بره

همه میگن دنبالش نرو تا بدونه نازکش نداره برگرده اما یبار چهارماه دنبالش نرفتم
    اونم نیومد!!!

نمیتونستم تحمل کنم رفتم سمتش

چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : شوهر زودرنج (لطفا متعهلین کمکم کنن و کارشناسان)

حالا من که مورد شما رو نمیشناسم اما از همینایی هم که میگی میشه حدس هایی از شخصیت این آدم مورد نظر شما زد.هرچند قضاوت در خصوص این اشرف مخلوقات از روی چهار تا پست و جمله درست نیست ، اما شما که با ایشون مدتی زندگی کردین میتونین به درستی و غلطی این صفات پی ببرین و خودتون تصمیم درست و بگیرین !ما فقط اینجا میتوانیم هشدارهای لازم و به شما بدهیم که ممکنه درست باشند ممکنه درست نباشد چون براساس چند کلام شما در همینجاست.

1- ایشون
    مسولیت پذیر و متعهد نیستند چون خیلی راحت با روبرو شدن با یک مشکل کوچک جا میزنن، ما همه میدونیم هیچ زندگی ای بی مشکل نیست ،اگر قرار باشه با دیدن یک مشکل ، یک حرف ناراحت کننده اون زندگی و از پایه و اساس نیست و نابود کنیم که اصلا به بلوغ لازم جهت ازدواج و قبول مسولیت نرسیدیم.

2-ایشون در شرایط بحرانی بلد نیستند واکنش درستی نشون بدهند، قهر کردن واکنش درستی برای یک مرد پخته که مسولیت یک زندگی و قبول میکنه و می خواد در آینده الگوی فرزندانش باشه نیست. شما اگر تصمیم گرفتین با ایشون زندگی کنین تا آخر عمرتون باید قبول کنین که چه شما اشتباه کردین چه ایشون این شما هستید که باید برین منت کشی و ازشون عذر خواهی کنین !
    چشم هاتون و ببندین و کمی فکر کنین ، آیا در تمام مشکلاتی که در زندگیتون با این اقا پیش آمده شما مقصر بودین؟
    در تمام این قضایا کی پیش قدم شده برای آشتی و بهبود رابطه؟ شما یا ایشون؟
    آیا ایشون تا حالا یکبار اعتراف کردن که اشتباه کردن و عذرخواهی کردن؟

اگر جواب سوال آخر بالا خیر است، پس یک لحظه تصور کن با همچین آدمی باید سالها زندگی کنی ، بنظرت چقدر میتونی تحمل کنی؟ یک سال ؟ دوسال؟ سه سال؟ چهار سال؟ ده سال؟ چقدر؟ حوب فکر کن ، به مشکلاتی که پیش میاد! به احساسی که بعد این مدت طولانی بهت دست میده! شاید اولش انرژِی داشته باشی ولی بعد سالها چی باز هم میتونی تحمل کنی؟

3- این آدم کاملا مشخصه که گذشت در زندگیشون معنا و مفهومی نداره، یک آدم برای اشخاصی که براش تو زندگیش ارزشمند هستند گذشت داره، غرورش و برای این آدم ها میذاره زیر پا!
    ولی این آدم چی ؟ شما چندین مرتبه غرورتون زیر پا گذاشتین در صورتی که بحثی که بینتون پیش آمده کاملا پیش افتاده و کوچک است، بنظرم آدمی که برای همچین مسله ی کوچکی گذشت نداره، فردا روز در برابر مسایل بزرگتر میخواین چکار کنند؟

4- فرد مورد نظر شما متاسفانه قدرشناس خوبی نیستند، که بخاطر یک غذا شما رو به امان خدا رها کردند!

عزیزم بعد این مدت هیچ تضمینی وجود نداره ایشون در کنار شما باشند چون ممکن هر لحظه شما رو ترک کنند! به همین راحتی!

دوست داشتن تنها که کافی نیست! پس گذشت و فداکاری در زندگی چی میشند!؟ دوست داشتن بدون این صفات هیچ ارزشی نخواهد داشت.

کمی فکر کن ، آیا تو تمام این مدت که با ایشون ازدواج کردی آرامش داشتی؟
    آیا از ایشون گذشت دیدی؟
    آیا ایشون توانستند اعتماد شما و جلب کنند؟ میتونین بهشون اعتماد کنین که یک روزی با یک بچه ترکتون نکنند؟
    آیا ایشون ثابت کردن تکیه گاه خوبی از نظر مالی و روحی و روانی برای شما در زندگیتون خواهند بود؟

اگر ایشون از زندگیتون حذف بشوند چه چیزی و از دست میدهید؟ و چه چیز هایی و بدست می آورید؟(منظورم مالی نیست ، از نظر روحی و معنوی هم میتونه باشه.)
    و اگر در زندگیتون حضور داشته باشند چی چیزی و از دست میدهید و چه چیز و بدست می آورید؟

امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

3. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط یاسمین بانو نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دوساله ازدواج کردم

همسر من بشدت لوس هست خیلی اوقات فکر میکنم من مردم و اون زن!

همش قهر میکنه تا من نرم منت کشیش نمیاد سمتم

اوایل میگفتم عیب نداره حساسه و همش در حال منت کشی بودم همش قهر میکنه میره از خونه من مدام باید نازش رو بکشم

اون با نامادری بزرگ شده و کمبود محبت داره

کینه ای هم هست

من خسته شدم از دستش چندروز پیش بخاطر اینکه توی غذا گوشت گوساله بریزم گوشت گوسفند ریختم قهر کرد

و یک هفتست با من سرده

منتطره کلی منتشو بکشم و به گریه برسه تا اشتی کنه

حتی توی رابطه جنسیمون مثلا یکاری از من بخوادو من انجام ندم یا احساس کنه که لذت نبردم لج میکنه و قهر میکنه

من غرق محبتش کردم تا فراموش کنه کمبود محبتیش رو اما نشده

همش همجا دنبالش باید برم برش گردونم می ترسم یروز برای همیشه بره

همه میگن دنبالش نرو تا بدونه نازکش نداره برگرده اما یبار چهارماه دنبالش نرفتم
    اونم نیومد!!!

نمیتونستم تحمل کنم رفتم سمتش

چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم. ولی ایشون هم عصبانیند و هم خشمگین و هم ناراضی از دست متاهلین نیز کاری براتون بر نمیاد, چون آنها اگر بتوانند کاری برای زندگی خودشان خواهد کرد!!؟؟

تنها کاری که میتوانید بکنید اینه که اگر ایشون موافق باشند از ایشون بخواهید که حضورا با هم پهلوی یکی از همکاران مشاور بروید.

در ضمن توصیه من اینه که به هیج وجه فعلا بچه دار نشید.

موفق باشید.

سپاس
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20096
    تشکـر
    345
    تشکر شده 132 بار در 83 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    حالا من که مورد شما رو نمیشناسم اما از همینایی هم که میگی میشه حدس هایی از شخصیت این آدم مورد نظر شما زد.هرچند قضاوت در خصوص این اشرف مخلوقات از روی چهار تا پست و جمله درست نیست ، اما شما که با ایشون مدتی زندگی کردین میتونین به درستی و غلطی این صفات پی ببرین و خودتون تصمیم درست و بگیرین !ما فقط اینجا میتوانیم هشدارهای لازم و به شما بدهیم که ممکنه درست باشند ممکنه درست نباشد چون براساس چند کلام شما در همینجاست.

1- ایشون
    مسولیت پذیر و متعهد نیستند چون خیلی راحت با روبرو شدن با یک مشکل کوچک جا میزنن، ما همه میدونیم هیچ زندگی ای بی مشکل نیست ،اگر قرار باشه با دیدن یک مشکل ، یک حرف ناراحت کننده اون زندگی و از پایه و اساس نیست و نابود کنیم که اصلا به بلوغ لازم جهت ازدواج و قبول مسولیت نرسیدیم.

2-ایشون در شرایط بحرانی بلد نیستند واکنش درستی نشون بدهند، قهر کردن واکنش درستی برای یک مرد پخته که مسولیت یک زندگی و قبول میکنه و می خواد در آینده الگوی فرزندانش باشه نیست. شما اگر تصمیم گرفتین با ایشون زندگی کنین تا آخر عمرتون باید قبول کنین که چه شما اشتباه کردین چه ایشون این شما هستید که باید برین منت کشی و ازشون عذر خواهی کنین !
    چشم هاتون و ببندین و کمی فکر کنین ، آیا در تمام مشکلاتی که در زندگیتون با این اقا پیش آمده شما مقصر بودین؟
    در تمام این قضایا کی پیش قدم شده برای آشتی و بهبود رابطه؟ شما یا ایشون؟
    آیا ایشون تا حالا یکبار اعتراف کردن که اشتباه کردن و عذرخواهی کردن؟

اگر جواب سوال آخر بالا خیر است، پس یک لحظه تصور کن با همچین آدمی باید سالها زندگی کنی ، بنظرت چقدر میتونی تحمل کنی؟ یک سال ؟ دوسال؟ سه سال؟ چهار سال؟ ده سال؟ چقدر؟ حوب فکر کن ، به مشکلاتی که پیش میاد! به احساسی که بعد این مدت طولانی بهت دست میده! شاید اولش انرژِی داشته باشی ولی بعد سالها چی باز هم میتونی تحمل کنی؟

3- این آدم کاملا مشخصه که گذشت در زندگیشون معنا و مفهومی نداره، یک آدم برای اشخاصی که براش تو زندگیش ارزشمند هستند گذشت داره، غرورش و برای این آدم ها میذاره زیر پا!
    ولی این آدم چی ؟ شما چندین مرتبه غرورتون زیر پا گذاشتین در صورتی که بحثی که بینتون پیش آمده کاملا پیش افتاده و کوچک است، بنظرم آدمی که برای همچین مسله ی کوچکی گذشت نداره، فردا روز در برابر مسایل بزرگتر میخواین چکار کنند؟

4- فرد مورد نظر شما متاسفانه قدرشناس خوبی نیستند، که بخاطر یک غذا شما رو به امان خدا رها کردند!

عزیزم بعد این مدت هیچ تضمینی وجود نداره ایشون در کنار شما باشند چون ممکن هر لحظه شما رو ترک کنند! به همین راحتی!

دوست داشتن تنها که کافی نیست! پس گذشت و فداکاری در زندگی چی میشند!؟ دوست داشتن بدون این صفات هیچ ارزشی نخواهد داشت.

کمی فکر کن ، آیا تو تمام این مدت که با ایشون ازدواج کردی آرامش داشتی؟
    آیا از ایشون گذشت دیدی؟
    آیا ایشون توانستند اعتماد شما و جلب کنند؟ میتونین بهشون اعتماد کنین که یک روزی با یک بچه ترکتون نکنند؟
    آیا ایشون ثابت کردن تکیه گاه خوبی از نظر مالی و روحی و روانی برای شما در زندگیتون خواهند بود؟

اگر ایشون از زندگیتون حذف بشوند چه چیزی و از دست میدهید؟ و چه چیز هایی و بدست می آورید؟(منظورم مالی نیست ، از نظر روحی و معنوی هم میتونه باشه.)
    و اگر در زندگیتون حضور داشته باشند چی چیزی و از دست میدهید و چه چیز و بدست می آورید؟

سلام سمیرا جان

مرسی که وقت گذاشتین

درسته گذشت در زندگیش جایی نداره

درسته تمام مواردی که گفتین درسته کاملا کاملا درسته
    نه تو تمام این مدت ارامشی نداشتم! همش ترس داشتم قهر کنه

نه اعتمادی ندارم ک منو ول نکنه

اگر از زندگیم بره...

عزیزم خیلی خوب فهمیدی ممنون ازت از صبرو حوصلت

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یاسمین بانو نمایش پست ها
    سلام سمیرا جان

مرسی که وقت گذاشتین

درسته گذشت در زندگیش جایی نداره

درسته تمام مواردی که گفتین درسته کاملا کاملا درسته
    نه تو تمام این مدت ارامشی نداشتم! همش ترس داشتم قهر کنه

نه اعتمادی ندارم ک منو ول نکنه

اگر از زندگیم بره...

عزیزم خیلی خوب فهمیدی ممنون ازت از صبرو حوصلت

همون طور که خودتون هم متوجه شدین ؛ شخصیت شوهر شما ؛ متاسفانه مفعولیه و نمیتونه در مقام یک فاعل که مخصوص آقایون هست ظاهر بشه و این یک اختلال جنسی و شخصیتیه

اگه میتونید ؛ در مقام فاعل ظاهر بشید و زندگی رو اداره کنید ؛ تازمان بهبودی ایشون ؛ مشکلی برای زندگی شما پیش نمیاد و در مقام فاعل سعی کنید همه اوضاع رو به دست یگیرید و کنترل کنید

اما اگه فاعل بودن مرد براتون خیلی خیلی مهمه حتما به پزشک روانشناس مراجعه کنید . آدرس براتو ن میفرستم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19871
    تشکـر
    170
    تشکر شده 68 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    همون طور که خودتون هم متوجه شدین ؛ شخصیت شوهر شما ؛ متاسفانه مفعولیه و نمیتونه در مقام یک فاعل که مخصوص آقایون هست ظاهر بشه و این یک اختلال جنسی و شخصیتیه

اگه میتونید ؛ در مقام فاعل ظاهر بشید و زندگی رو اداره کنید ؛ تازمان بهبودی ایشون ؛ مشکلی برای زندگی شما پیش نمیاد و در مقام فاعل سعی کنید همه اوضاع رو به دست یگیرید و کنترل کنید

اما اگه فاعل بودن مرد براتون خیلی خیلی مهمه حتما به پزشک روانشناس مراجعه کنید . آدرس براتو ن میفرستم

عزیز سلام
    این مقام فاعل یعنی چطوری باشه ؟
    میشه بیشتر توضیح بدی ؟
    واسم جالب شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)