نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: غلت زدن کودک هفت ماهه و بیخوابی

14689
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20534
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy غلت زدن کودک هفت ماهه و بیخوابی

بچه من هفت ماهشه.دوتا دندون پایین رو پنج ماهگی دراورد.الان یک ماهه شبها خیلی غلت میزنه تازگیاهم چهار پنج بار پامیشه گریه میکنه فقط با شیرخوردن دوباره میخوابه.قبلا تاصبح بدون شیر میخوابید.نمیدونم چیکار کنم منو کم خواب کرده عصبی شدم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : غلت زدن کودک هفت ماهه و بیخوابی

دوست عزیز بچه ها همینن ، اینکه میگی قبلا تا صب میخوابید ولی الان هی بیدار میشه شیر میخوره و میخوابه چیز عجیبی نیست ، همه بچه ها همینطورن .

بچه ها تو بازه های زمانی عادت و رفتاراشون تغییر میکنه .

مثلا قبلا بیدار نمیشده الان امکان داره تا چندماه همین عادت بیدار شدنش ادامه پیدا کنه . امکان داره بعدش یه عادت جدید پیدا کنه . بچه هایی که خوابشون سبکه با غلت زدن از خواب بیدار میشن .

سر دندون هم هست ، اینو بدون دندون درد شبا بیشتر هست یعنی دردش شبا به اوج میرسه و باعث بیخوابیش میشه .

عزیزم مادر همینه ، میگی بی خواب شدم حق داری ، منم پسرم سه شالشه ، منم سه ساله یک شب نشده تا صب یه سر بخوابم ، پس تحمل کن .
    ویرایش توسط love : 08-13-2015 در ساعت 02:11 PM

3. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : غلت زدن کودک هفت ماهه و بیخوابی

مادر عزیز فرزند دلبندت بزرگتر شده ممکنه شیری که میخوره کم باشه در نتیجه سیرش نمی کنه .گاهی وقت ها ممکنه مادری شیرش زیاد باشه ولی به اصطلاح ابکی باشه درنتیجه بچه سیر نمیشه واین بیدار شدن شبانه نشان دهنده این میتونه باشه که گرسنه شده .خودتون از میزان کمیت وکیفیت شیریتون بهتر مطلعید

اگر مطمعن شدین که سیر نمیشه فقط با اجازه پزشک از یه شیر خشک کمکی در کنار شیر خودتون استفاده کنید اون هم فقط شب وقبل از خواب .التهاب لثه هم ممکنه باعث بیقراری در کودک بشه .حالا که تابستونه سعی کن قبل از خواب بچه رو حمام کنی .

مادر مهربون سه الی چهار بار بیدار شدن که طبیعیه بچه های من اصلا تا صبح نمی خوابیدن .تا خود صبح بیدار میموندم وبه نوبت بچه هارو شیر میدادم وپوشک عوض میکردم .
    ویرایش توسط ستیلا : 08-13-2015 در ساعت 04:48 PM
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد