نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خودارضایی و رابطه جنسی

1346
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20570
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودارضایی و رابطه جنسی

سلام من زنی19ساله هستم که سه ساره ازدواج کردم.ازسن13سالگی خودارضایی میکردم والانم بعضی وقتااینکارومیکنم.همسرم طبع خیلی گرمی داه وماهمیشه برای ************ باهم مشکل داریم.من هیچ وقت نخاستم ک باهاش ************ کنم یعنی خیلی علایه ندارم.خیلی هم خجالتی ام گه هروقت ************ بخام خودارضایی میکنم. شوهرم خیلی مزخادکه من ارضابشم ولی تواین3سال فقط3بارشایدباهاش ارضاشدم.کلاتورابطه سردم.همیشه باهم دعواداریم.من اگه دیگه خودارضایی نکنم ودر************ باهاش ارضانشم مشکل حل میشه؟شوهرم میگه توهیچوقت واسه ************ پیشقدم نشدی.نیدونم چیکارکنم گیج شدم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خودارضایی و رابطه جنسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nist نمایش پست ها
    سلام من زنی19ساله هستم که سه ساره ازدواج کردم.ازسن13سالگی خودارضایی میکردم والانم بعضی وقتااینکارومیکنم.همسرم طبع خیلی گرمی داه وماهمیشه برای ************ باهم مشکل داریم.من هیچ وقت نخاستم ک باهاش ************ کنم یعنی خیلی علایه ندارم.خیلی هم خجالتی ام گه هروقت ************ بخام خودارضایی میکنم. شوهرم خیلی مزخادکه من ارضابشم ولی تواین3سال فقط3بارشایدباهاش ارضاشدم.کلاتورابطه سردم.همیشه باهم دعواداریم.من اگه دیگه خودارضایی نکنم ودر************ باهاش ارضانشم مشکل حل میشه؟شوهرم میگه توهیچوقت واسه ************ پیشقدم نشدی.نیدونم چیکارکنم گیج شدم کمکم کنید

دوست عزیز شما باید اراده برای ترک این اعتیاد ذهنی از خودتون نشون بدید

به هر حال افرادی که قبل از ازدواج به خود ارضاییاعتیاد داشتند ، قارد نخواهند بود از رابطه جنسی به رضایتمندی دستیابند

مهمتریندلیل آن اینست که در فرآیند خود ارضایی فرد یک رابطه جنسی بدون عیب و نقص را درذهن خود ایجاد و دنبال میکند

رابطه ای کامل که در خیالپردازیهای جنسی وی تمام و کمال دنبال میشود ، این رویه انتظارات فرد را از رابطه جنسی بالا برده و بهمرز ایده آل گرایی جنسی میرساند

این در حالیست که در واقعیت عملا برآورده شدنتمام خواسته ها و خیالپردازیهای جنسی ممکن نخواهد بود که البته طبیعی است

امااین حالت طبیعی برای فردی که قبلا رابطه بی عیب و نقص را تجسم کرده قابل قبول نیست، در نتیجه فرد از رابطه جنسی به رضایتمندی جنسی نخواهد رسید

و در نتیجه ناچار است با وجود داشتن همسر باز هم با عمل خودارضایی و تجسم افرادی به جز همسر ،خود را ارضا کند

اگر خود ارضایی شکل مرضی به خود گرفته باشد، به نوعی اختلال مبدل شده و ترک آن براحتی برای فرد مقدور نیست

و نیاز به درماندارد در این زمینه مراجعه به درمانگر جنسی میتواند موثر واقع شود نا گفته نماندنقش همسر در این فرآیند بسیار مهم است

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)