نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: طرز برخورد و رفتار با آقایون

2322
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20804
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Question طرز برخورد و رفتار با آقایون

سلام من دانشجو پزشکی ترم 8هستم و22 سالمه چون بیشتر عمرم سرم تو کتابم بوده نسبت به خیلی از مسایل اجتماعی بی تجربه ام.چندین بار برام اتفاق افتاده ک توی محیط دانشگاه فهمیدم یکی بهم علاقه منده ولی اینم فهمیدم ک به طور ناخودآگاه تو همون مراحلی ک رسمی نیومده جلو، طرف مقابل رو رنجیده میکنم بدون اینکه خودم بدونم! من تیپ ظاهریم به روزه و از نظر زیبایی در حد بالایی هستم و شاگرد اول کلاس هم هستم ! ولی چندین مورد شده کسایی ک میدونستم قصد بدی ندارن رو میرنجونم بدون اینکه بدونم چجوری؟یجورایی انگار اونا یه برخورد دیگه انتظار دارن ومن یجور دیگه برخورد میکنم. البته من تا همین دو ترم پیش یکم از پسرا میترسیدم و این باعث میشد کمی خشن رفتار کنم ولی الان ک رفتارم رو تعدیل کردم (با احترام و دوستانه نه صمیمی وجلف )و دیگه تقریبا تو رفتار روزمره ام مشکلی نیست ، ولی باز هم کسی ک بهم ابراز عشق میکنه رو ناخودآگاه میرنجورم!پسرا یکم عجیبن انگار از دور ی کارایی میکنن و توقع دارن تو منظورشون رو بفهمی مثلا با یه پست عاشقانه تو اینستاگرام یا گفتن یه جمله تو جمع ک فقط خودم میدونم منظورشون با منه !ولی خب چطور مطمئن بود ک با منه؟ عموما من بدون ری اکشن باقی میمونم چون نمیدونم رفتار صحیح چیه !و درنهایت اون بیچاره ها شکست عشقی میخورن! و بعد مطمئن میشم ک با منن ولی دیگه دیر شده !انگار اعتماد به نفس کافی برای صریح گفتن ندارن یا میترسن !مثلا همین چندروز پیش یکی از ترم بالاتری ها که همیشه شعر عاشقانه میذاشت اینستا و از 4 ترم قبل از حالات و نگاهش بدون اینکه بیاد با من حرف بزنه فهمیده بودم از من خوشش میاد برای روز دختر چندتا گل فرستاد و گفت امیدوارم خوشتون بیاد ببخشید دیر شد منم فقط گفتم متشکرم آقای دکتر ! حالا یه پست گذاشته ک اولش با گل شروع میشه و منظور شعرش اینه کسی که خیلی وقته عاشقش بودم دلم رو ش************د! واقعا من چی کردم خو؟ و 3 تا مثال مشابه دیگه از 3 نفر دیگه دارم ک خودم نمیدونم چی کردم!!!
    منم درواقع دارم ضرر میکنم چون توی دانشکده و کلاس ما ازدواج بین همدیگه خیلی رایجه و درواقع دارم فرصت هام رو از دست میدم میشه منو راهنمایی کنید !باید با پسری ک از دور داره ابراز علاقه میکنه چی کرد؟یا کسی ک جرات ابرازشو نداره ؟اگه جرات رو بهش دادی بعد باید چی کرد وقتی ک جلو اومد و گفت ،بهترین کار چیه اینکه قبول کرد چند وقت باخصوصیات هم آشنا شد؟
    درضمن من آدم خیال پردازی نیستم ک فک کنم همه عاشقه من هستن و درکل فقط 4 مورد تو این چهار سال پیش اومده و علاقه ای ک از طرفشون میدیدم برای یک ماه دوماه نبود یکی از این بیچاره ها از خود ترم یک همینجوری مونده !واقعا میخام به وضع برزخی این 4 تا پایان بدم ولی نمیدونم چی باید بکنم ک بجای خیال پردازی و تو لفافه حرف زدن بیان جلو!
    مشکل اصلی من عدم تجربه کافی درمورد رفتار با آقایونه!بیشتر کتابها درمرود رفتار بعد از ازدواج هست در صورتیکه در جامعه یا حداقل محیط اطراف من عموما ابراز غلاقه بدون گفتاره نه با دلقک بازی بلکه رفتارهایی ک بعد یه مدت و گذاشتنشون کنار هم متوجه میشی!
    چطور باید یه دختر به طرف مقابلش بفهمونه ک آمادگی ازدواج رو داره؟

2. 2 کاربران زیر از soniaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)