نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مادر زن من دورو و دروغگو

2373
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11624
    تشکـر
    1
    تشکر شده 12 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مادر زن من دورو و دروغگو

سلام خواهشا بی جواب نگذارید و کل مطلب را بخوانید...

من 1 سال و اندی هست عقد هستم و کم کم عروسی میکنیم

مادر زن من در ابتدا فکر میکرد پولدارم چون پدرم را دیده بود ولی با گذشت زمان فهمید من پولی در بساط ندارم

کارهای زشت او:
    • وقتی اونجا میرم همش ناراحته و زن منو بر میداره میبره هرجا دلش بخواد بدون اجازه یا مشورت از من
    • همش تیکه میندازه که اون زنه اومد گفت دوماد تو چه کارس منم گفتم فعلا درس میخونه بعد اون زنه گفت اوووه حالا کو تا کاره ای بشه
    • من زنمو میارم خونه خودمون بعد خودش میاد میبره اونو
    • برای چمدون دامادی من فقط یه ژل مو و ماشین تیغ سوسمار و شامپو خریده و کت و شلوار دامادی نخریده
    • تیکه ها و کارایی میکنه که راحت میتونم بفهمم منو دوست نداره
    • برای جشن عقد به من 5000 تومان شاباش داد و شمایل طلا برام نگرفت و شب عقد شام داد و این شام را به عنوان پاگشا هم حساب کرد و هدیه عقد و پاگشا را یکی کرد و یه ساعت به من داد

زن من هم نمیخواد مادرشو بشناسه و تا بهش میگم اشتباه بود کار مادرت یا کم میذاره اون هم جیغ داد بر سر من که نه بیچاره چیکار کنه .. دوستت داره

به مادر زنم شکایت میکنم یهو چشماشو اشکی میکنه میگه من دوستت دارم اندازه دخترم و تو اشتباه میکنی .و از این دروغ ها

من فقط دوست دارم زنم بشناسه مادرشو .. نمیخوام دعوا کنه فقط باور کنه اشتباه میکنه که لابد من بتونم اعتراض کنم . زنم همه چیز از خانواده من میخواد ولی من نباید چیزی بخوام

چه کنم با این موجود؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مادر زن من دورو و دروغگو هست

نقل قول نوشته اصلی توسط badbakht2 نمایش پست ها
    سلام خواهشا بی جواب نگذارید و کل مطلب را بخوانید...

من 1 سال و اندی هست عقد هستم و کم کم عروسی میکنیم

مادر زن من در ابتدا فکر میکرد پولدارم چون پدرم را دیده بود ولی با گذشت زمان فهمید من پولی در بساط ندارم

کارهای زشت او:
    • وقتی اونجا میرم همش ناراحته و زن منو بر میداره میبره هرجا دلش بخواد بدون اجازه یا مشورت از من
    • همش تیکه میندازه که اون زنه اومد گفت دوماد تو چه کارس منم گفتم فعلا درس میخونه بعد اون زنه گفت اوووه حالا کو تا کاره ای بشه
    • من زنمو میارم خونه خودمون بعد خودش میاد میبره اونو
    • برای چمدون دامادی من فقط یه ژل مو و ماشین تیغ سوسمار و شامپو خریده و کت و شلوار دامادی نخریده
    • تیکه ها و کارایی میکنه که راحت میتونم بفهمم منو دوست نداره
    • برای جشن عقد به من 5000 تومان شاباش داد و شمایل طلا برام نگرفت و شب عقد شام داد و این شام را به عنوان پاگشا هم حساب کرد و هدیه عقد و پاگشا را یکی کرد و یه ساعت به من داد

زن من هم نمیخواد مادرشو بشناسه و تا بهش میگم اشتباه بود کار مادرت یا کم میذاره اون هم جیغ داد بر سر من که نه بیچاره چیکار کنه .. دوستت داره

به مادر زنم شکایت میکنم یهو چشماشو اشکی میکنه میگه من دوستت دارم اندازه دخترم و تو اشتباه میکنی .و از این دروغ ها

من فقط دوست دارم زنم بشناسه مادرشو .. نمیخوام دعوا کنه فقط باور کنه اشتباه میکنه که لابد من بتونم اعتراض کنم . زنم همه چیز از خانواده من میخواد ولی من نباید چیزی بخوام

چه کنم با این موجود؟

دوست عزیز اگر فقط میخوایت همسرتون مادرش رو بشناسه باید بگم ایشون خوب میشناسه

ایشون مادرش رو فردی مهربون و ... میدونه که شما سعی در بدنام کردنش دارید ...

پس باید بدونید اگر چنین مسایلی رو میخوایت حل کنید نیاز به یک زمان اندازه عمر شما داره

شما باید بدونید با چه فرد و خانواده ای در حال وصلت هستید پس مسیررو برای خودتون روشن کنید

از طرفی ممکنه شما بیش از اندازه حساس باشید که برای یک قضاوت منصفانه و رسیدن به راهکاری درست باید با مشاوری مجرب حضورا" صحبت کنید
    در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مادر زن من دورو و دروغگو

هیچ گاه سعی نکنی رابطه ی همسرتون رو با مادرش به هم بریزید.

و این رو هم بدونید که حتما ایشون مادرشون رو بهتر از شما می شناسند.

تمام هم و غم تون این باشه که در کنار همسرتون باشید و حتما به احترام همسرتون به مادرش احترام بذارید.

و حرف برادرانه این که خودتون رو جای مادر خانومتون بذارید و ببینید اگر جای ایشون بودید چه توقعی از دامادتون دارید.

و اینکه سعی کنید بعد از ازدواج همیشه به این فکر کنید که از الان به بعد 2 تا پدر دارید و 2 تا مادر.

اگر هی سعی کنید از مادر خانومتون بدی بگید مطمئنا همسرتون جلوی شما بیشتر از پیش گارد خواهد گرفت.

5. 2 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)