نمایش نتایج: از 1 به 25 از 25

موضوع: پشیمانی بعد از ازدواج

5643
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20988
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پشیمانی بعد از ازدواج

سلام
    من دختری هستم 28 ساله که حدود 1 سال از ازدواجم میگذره از نظر موقعیت چیزی کم نداشتم تحصیلاتم مهندسی و ارشد.زیبایی هم در حد متوسط رو به بالا و همچنین محبوب از نظر اطرافیان و دوستان و خانواده.تنها نقطه ضعفم پدرم محسوب میشد که اخلاق خوبی نداشتن متاسفانه و من همیشه فک میکردم به خاطر این امر نمیتونم ازدواج خوبی داشته باشم و متاسفانه همین طور هم شد.همسر من از لحاظ تحصیلاتی هم سطح من ارشد هستن اما در رشته علوم انسانی و این اولین چیزییه که منو اذیت میکنه و هیچوقت در موقع انتخاب بهش دقت نکردم فقط فکر ازدواج کردن بودم متاسفانه.از نظر تیپ ظاهری و خانوادگی و مالی هم چند درجه از ما پایینتر هستن و الان دارم این چیزا رو به وضوح درک میکنم و به شدت با خودم درگیرم و این امر باعث میشه که خیلی بداخلاق بشم با اینکه فوق العاده دختر خوشرویی بودم و علتش هم اینه که میگم از من پایینتره پس میتونم زور بگم بدون توجه به مرد بودن ایشون!!اینم بگم که از لحاظ اخلاقی شوهرم ایده آله.فوق العاده مهربون و از همه مهمتر عاشقمه و این بیشتر منو اذیت میکنه و دچار عذاب وجدان.من دختر مذهبی هستم و پایبند به خونواده.خواهشا منو راهمایی کنید که چطور میتونم با این همه پشیمونی کنار بیام.ممنونم

2. 2 کاربران زیر از saragh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : پشیمانی بعد از ازدواج

سلام
    بنظرم تكيه كردن ب اينكه اشتباه كردم الان درست نيست
    ب اين فكر كنيد ك جدايي از موضاعات مالي و زيبايي صورت دل همسرتون پاكه يا نه؟
    چ بسيار افرادي ك از ايشون بالاترن و اما هزاران هزار خسيسه بد مثل چشم چراني،خيانت،بي وفايي و... دارن
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

4. 5 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10991
    تشکـر
    12
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saragh نمایش پست ها
    سلام
    من دختری هستم 28 ساله که حدود 1 سال از ازدواجم میگذره از نظر موقعیت چیزی کم نداشتم تحصیلاتم مهندسی و ارشد.زیبایی هم در حد متوسط رو به بالا و همچنین محبوب از نظر اطرافیان و دوستان و خانواده.تنها نقطه ضعفم پدرم محسوب میشد که اخلاق خوبی نداشتن متاسفانه و من همیشه فک میکردم به خاطر این امر نمیتونم ازدواج خوبی داشته باشم و متاسفانه همین طور هم شد.همسر من از لحاظ تحصیلاتی هم سطح من ارشد هستن اما در رشته علوم انسانی و این اولین چیزییه که منو اذیت میکنه و هیچوقت در موقع انتخاب بهش دقت نکردم فقط فکر ازدواج کردن بودم متاسفانه.از نظر تیپ ظاهری و خانوادگی و مالی هم چند درجه از ما پایینتر هستن و الان دارم این چیزا رو به وضوح درک میکنم و به شدت با خودم درگیرم و این امر باعث میشه که خیلی بداخلاق بشم با اینکه فوق العاده دختر خوشرویی بودم و علتش هم اینه که میگم از من پایینتره پس میتونم زور بگم بدون توجه به مرد بودن ایشون!!اینم بگم که از لحاظ اخلاقی شوهرم ایده آله.فوق العاده مهربون و از همه مهمتر عاشقمه و این بیشتر منو اذیت میکنه و دچار عذاب وجدان.من دختر مذهبی هستم و پایبند به خونواده.خواهشا منو راهمایی کنید که چطور میتونم با این همه پشیمونی کنار بیام.ممنونم
    سلام
    با اینکه من ازدواج نکردم اما به نظرم فاکتور اصلی یه زوج خوشبخت.تحصیلات یا سطح مالی خونواده ها نیست.
    به خصوصیات مثبت ایشون هم فک کنین..و اینو در نظر بگیرین که اگه جداشین آیا واقعا مورد های بهتری وجود داره؟ پدرتون چی ایشون چکار هایی ممکنه انجام بده؟
    بعضی وقت ها فکر انسان موضوعات رو کوچیک و بزرگ نشون میده و اهمیت و بی اهمیتی اونا رو عوض میکنه.
    امیدوارم چیزی ک نوشتم مفید بوده باشه

6. 2 کاربران زیر از think_thank1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17406
    تشکـر
    81
    تشکر شده 173 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    من دختری هستم 28 ساله که حدود 1 سال از ازدواجم میگذره از نظر موقعیت چیزی کم نداشتم تحصیلاتم مهندسی و ارشد.زیبایی هم در حد متوسط رو به بالا و همچنین محبوب از نظر اطرافیان و دوستان و خانواده.تنها نقطه ضعفم پدرم محسوب میشد که اخلاق خوبی نداشتن متاسفانه و من همیشه فک میکردم به خاطر این امر نمیتونم ازدواج خوبی داشته باشم و متاسفانه همین طور هم شد.همسر من از لحاظ تحصیلاتی هم سطح من ارشد هستن اما در ر
    شته علوم انسانی و این اولین چیزییه که منو اذیت میکنه و هیچوقت در موقع انتخاب بهش دقت نکردم فقط فکر ازدواج کردن بودم متاسفانه.از نظر تیپ ظاهری و خانوادگی و مالی هم چند درجه از ما پایینتر هستن و الان دارم این چیزا رو به وضوح درک میکنم
    و به شدت با خودم درگیرم و این امر باعث میشه که خیلی بداخلاق بشم با اینکه فوق العاده دختر خوشرویی بودم و علتش هم اینه که میگم از من پایینتره پس میتونم زور بگم بدون توجه به مرد بودن ایشون!!اینم بگم که از لحاظ اخلاقی شوهرم ایده آله.فوق العاده مهربون و از همه مهمتر عاشقمه و این بیشتر منو اذیت میکنه و دچار عذاب وجدان.من دختر مذهبی هستم و پایبند به خونواده.خواهشا منو راهمایی کنید که چطور میتونم با این همه پشیمونی کنار بیام.ممنونم

سلام دوست عزیز

متاسفم ولی شما از نظر فکری هنوز بزرگ نشدید ..
    شما درگیر موضوعاتی هستید که تو علم روانشناسی اصلا بهش اهمیتی نمیدن
    اختلاف رشته ؟؟ لباس پوشیدن ؟؟ ظاهری ؟؟؟مالی ؟؟؟
    شما هنوز بزرگ نشدید ..
    شما هنوز درک نمیکنید رشته علوم انسانی یعنی یه آدم فوق العاده متمدن و با احساس
    پول و ظاهر براتون مهمه ؟؟؟
    هنوز نمیدونید پول ظامن زندگی نیست ؟؟
    به دوروبرتون نگاه کنید
    تو همین فروم برید بچرخید ببینید اصلا امکان داره کسی بخاطر این دلایل از ازدواج پشیمون بشه ؟؟
    برید ببینید مشکلاتی مثل خیانت یا بی اخلاقی همسر یا بد دهنی های همسر باعث پشیونی شده

اونوقت شما ی همسر مهربون و عاشق به جرم شبیه شما نبودن از نظر ظاهری و مالی متهم میکنید ..

واقعا فکر میکنید مدرک مهندسی شما چقدر به شما چهره یه انسان فهمیده رو تو جامعه میده ؟؟؟
    شاید تو جمع آدمای بی سواد یا کم سواد چهره والای برای خودتون به دست بیارید
    اما تو جمع آفرارد باشعور و فهمیده فقط و فقط یه تیکه کاغذ دارید که باید باافکارتون بهش قدرت مانور بدید ..
    و شما با این حرفا ثابت کردید که از اون مدرک فقط ریاضیاتشو پاس کردید نه اخلاقیاتشو ...

دوست عزیز یکم راجب حرفاتون فکر کنید
    مطمعنم خودتون میفهمید مقصر این پشمانی کیه ؟؟

جالبه واقعا
    اونی که همسرش عاشق و مهربون نیست درعوض پولدار و خوشظاهر میاد اینجا از این عشق و مهربانی گله میکنه

و شما هم بااینکه همسرتون عاشق و مهربونه از ظاهر و وضعیت مالیش گله میکنید ...
    میبنیید ؟؟هیچکس قدر داشته هاشو نمیدونه ..

شما هم خوش آمدید به این گروه 99 درصدی از جمعیت کره ی زمین

امضای ایشان

سایت من TexPic.ir

8. 15 کاربران زیر از ReepaaR بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19044
    تشکـر
    504
    تشکر شده 119 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    اینکه شوهرتون عاشق شماست شما رو اذیت میکنه؟
    حتما باید بزنه تو سرتون و کوپیکتون کنه و نسبت بهتون احساس تنفر و انزجار داشته باشه تا شما اذیت نشید؟
    مشکل از شوهرتون نیست،مشکل کاملا توی وجود خودتونه...
    برای حل مشکل از طرز فکر خودتون شروع کنید
    امضای ایشان
    .:: هاستیک ::.
    .:: WwW.HosTick.iR ::.

الهی..،نگاهی...

10. 8 کاربران زیر از masoud.avard بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20988
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ممنون از نظرتون ولی باید بگم من اونقدر ها هم که شما میگید ذهنم کوچیک نیست منتاها رشته ایشون جزء رشته های سرشناس انسانی نیست ولی دوست ندارم اینجا هم بگم و اینم میدونم که ملاک پول نیست به هیچ وجه من خودم در دوران مجردیم همیشه اینو میگفتم و هنوز مقیدم بنده فقط از هم کفو نبودن خانواده ها گفتم که در رنجم و اینو فقط کسی میتونه بفهمه که در شرایطش باشه و برای من وقتی ملموس تر شد که خواهرم بعد از من دقیقا با کسی مثل خانواده خودم وصلت کرد و الان واقعا راضیه و این فرق بین خانواده ما هرروز پررنگ تر میشه.من اگه این مسئله رو اینجا مطرح کردم صرفا بخاطر این بود که بتونم بر این احساسات و بعضا حقایق غلبه کنم و این رو هم میدونم که بسیاری از اخلاق های پسندیده همسرم رو در هیچ کس نمیتونم پیدا کنم ولی کنار اومدن با بعضی چیزا واقعا سخت میشه بعضی وقتها...
    ممنون

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20988
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اینکه شوهرتون عاشق شماست شما رو اذیت میکنه؟
    نخیر عذاب وجدان این قضیه که اون در این زمینه ها خیلی خوبه و من در برابر اون انقد خوب نیستم منو اذیت میکنه و دچار عذاب وجدان میشم.
    شاید حق با شما باشه و باید به یه مشاور مراجع کنم

13. کاربران زیر از saragh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    سلام

متاسفم عزیز ولی شما کلا کالای ازدواج نیستید, و به درد هیچ کس نمیخورید. و روحیه مرد ستیزی و خود بزرگ بینی نیز در شما مشهوده. بهتره حتما به یکی از همکاران حاذق خانم(روانشناس) رجوع کنید.

موفق باشید.

سپاس

dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

15. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20988
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

متاسفم عزیز ولی شما کلا کالای ازدواج نیستید, و به درد هیچ کس نمیخورید. و روحیه مرد ستیزی و خود بزرگ بینی نیز در شما مشهوده. بهتره حتما به یکی از همکاران حاذق خانم(روانشناس) رجوع کنید.

موفق باشید.

سپاس

سلام
    من ممنونم از همه دوستانی که منو راهنمایی کردید ولی من چون اولین بار هست که وارد این بخش پرسش و پاسخ میشم جسارتا میپرسم تمام کسانی که اینجا نظر میدن ذیصلاح نظر دادن در این مورد هستن؟؟ من فک میکردم علاوه بر نظراتی که دوستان میذارن چون پست عمومی هست یه مشاور هم نظرش رو به من میگفت
    باز هم ممنون از دوستان

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

سلام

موفق باشید.

سپاس

سلام
    من ممنونم از همه دوستانی که منو راهنمایی کردید ولی من چون اولین بار هست که وارد این بخش پرسش و پاسخ میشم جسارتا میپرسم تمام کسانی که اینجا نظر میدن ذیصلاح نظر دادن در این مورد هستن؟؟ من فک میکردم علاوه بر نظراتی که دوستان میذارن چون پست عمومی هست یه مشاور هم نظرش رو به من میگفت
    باز هم ممنون از دوستان
    عزیز من بقیه هم وطنان و دوستان عزیز رو در اینجا نمیشناسم ولی خودم داراری درجه دکترا در روانشناسی بالینی از خارج از کشور هستم(البته چون پرسیدید) و نظرم خارج از غرض و مرضی بود و صرفا کارشناسانه.

موفق باشید.

سپاس
    امضای ایشان

18. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20988
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    عزیز من بقیه هم وطنان و دوستان عزیز رو در اینجا نمیشناسم ولی خودم داراری درجه دکترا در روانشناسی بالینی از خارج از کشور هستم(البته چون پرسیدید) و نظرم خارج از غرض و مرضی بود و صرفا کارشناسانه.

موفق باشید.

سپاس
    ممنونم آقای دکتر از نظر کارشناسانتون.من دقیقا قبل از ازدواج هم برای مشاوره پیش روانشناس رفته بودم ولی همچین تشخیصی در رابطه با من ندادن و اینکه من شاید اصلا اشتباه کردم این پست رو گذاشتم چون انقد نکات ریزی وجود داره برای گفتن که اصلا قابل گفتن نیست و اینجوری فقط باعث شدم که بعضی ها فک کنن که چه شخصیتهای وحشتناکی (یعنی من!!) پیدا میشن
    بازم ممنون

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

ممنونم آقای دکتر از نظر کارشناسانتون.من دقیقا قبل از ازدواج هم برای مشاوره پیش روانشناس رفته بودم ولی همچین تشخیصی در رابطه با من ندادن و اینکه من شاید اصلا اشتباه کردم این پست رو گذاشتم چون انقد نکات ریزی وجود داره برای گفتن که اصلا قابل گفتن نیست و اینجوری فقط باعث شدم که بعضی ها فک کنن که چه شخصیتهای وحشتناکی (یعنی من!!) پیدا میشن
    بازم ممنون
    خواهش میکنم. من نمیدونم شما به دوستان مشاور چه گفته اید و یا چه تستی از شما گرفته اند و آیا فقط مدرکی گرفته بودند یا جدا کارشناس امر بوده اند و عالم به علمشان!؟

در ضمن شما و افرادی نظیر شما گلم که کم هم نیستند( پس بدانید که شما تنها گرفتار این نوع اختلال نیستید). نه شخصیت وحشتناکی دارید ونه..........!!!؟؟

بلکه نیاز به درمان دارید توسط متخصصین امر مثل همکاران پزشک در جهت بیماریهای فیزیکی بیماران خود.

به یکی از همکاران حاذق در شهر خود رجوع کنید ودرخواست تست mmpi رو بدید نه 75 سوالی بلکه 565 سوالی رو خیلی از مطالب بعد از این تست برای شما مشخص خواهد شد.

موفق و پیروز باشید.

سپاس
    dr
    امضای ایشان

21. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20988
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم.حتما این کار رو میکنم چون واقعا دارم عذاب میکشم امیدوارم این راه بهم کمک کنه

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

ممنونم.حتما این کار رو میکنم چون واقعا دارم عذاب میکشم امیدوارم این راه بهم کمک کنه
    موفق باشید
    امضای ایشان

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

پشيموني نداره زندگيتو بكن دختر جان چن ميليون دختر مجرد داريم شوهر پيدا نميشه براشون خخخخخ
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17406
    تشکـر
    81
    تشکر شده 173 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    ممنون از نظرتون ولی باید بگم من اونقدر ها هم که شما میگید ذهنم کوچیک نیست منتاها رشته ایشون جزء رشته های سرشناس انسانی نیست ولی دوست ندارم اینجا هم بگم و اینم میدونم که ملاک پول نیست به هیچ وجه من خودم در دوران مجردیم همیشه اینو میگفتم و هنوز مقیدم بنده فقط از هم کفو نبودن خانواده ها گفتم که در رنجم و اینو فقط کسی میتونه بفهمه که در شرایطش باشه و برای من وقتی ملموس تر شد که خواهرم بعد از من دقیقا با کسی مثل خانواده خودم وصلت کرد و الان واقعا راضیه و این فرق بین خانواده ما هرروز پررنگ تر میشه.من اگه این مسئله رو اینجا مطرح کردم صرفا بخاطر این بود که بتونم بر این احساسات و بعضا حقایق غلبه کنم و این رو هم میدونم که بسیاری از اخلاق های پسندیده همسرم رو در هیچ کس نمیتونم پیدا کنم ولی کنار اومدن با بعضی چیزا واقعا سخت میشه بعضی وقتها...
    ممنون

من کاملا درک میکنم شما چه حسی دارید
    خودمم همین حس و تجربه کردم چندی قبل
    و اگر لحنم بد بود معذرت میخوام

دوست عزیز بعضی چیزا تو زندگی خیلی مهمتر از احساسات شخصی ماآدماست
    اینکه شما با کسی باشید که مثل خودتو باشه خیلی خوبه ...
    ولی یکم منطقی فکر کنید ..
    آیا آلان که ی سال از ازدواجتون میگذره وقت مناسبیه برای مطرح کردن این خواسته ؟؟؟
    شما قبل از ازدواج با ایشیون باید به این مسائل فکر میکردید نه آلان ...

دوست عزیز میدونم ایکه طرف مقابل درکتون نکنه یا همجسنتون نباشه( از نظر فرهنگی ) چقدر دردناکه ...
    واقعا خودمم تو شرایط شما بودم و میدونم چه سردرگمی تردیدی به جون آدم میوفته ...

اما بیاید بجای فرار از مشکل حلش کنید
    همسر شما مطمعنا خصوصیاتی دارن که شما دوست ندارید و خصوصیاتی ندارن که شما دوست دارید..
    از طرفیم ایشون اشرف مخلوقات هستن و قدرت درک و تغییر دارن
    پس ناامید نشید از آینده

باهمسرتون صحبت کنید راجب خواسته هاتون
    با زبان آرام و شیرین

ایشون چوون عاشق شما هستن غیرممکنه به حرف شما گوش نکنه ...

دوست عزیز وقتی یکی رو عاشق خودت میکنی در قبالش مسئولیت هایی داری
    شما باید به همسرتون کمک کنید تا اسباب رضایت از زندگی رو برای شما فراهم کنه ..
    چه بهتر که بایشون صحبت کنید درباره خواسته هاتون ...

شاید باورتون نشه ولی مردا کلا نسبت به تغییر نسبت ب زنا بیشتر علاقه نشون میدن ..
    شروع کنید به ساختن زندگی خودتون و همسر عاشقتون ...

بازم سوالی بود خوشحال میشم بهتون کمک کنم ..

بازم معذرت میخوام اگر حرفام اذیتتون کرد ..

موفق باشید
    امضای ایشان

سایت من TexPic.ir

26. 2 کاربران زیر از ReepaaR بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20988
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ReepaaR نمایش پست ها
    من کاملا درک میکنم شما چه حسی دارید
    خودمم همین حس و تجربه کردم چندی قبل
    و اگر لحنم بد بود معذرت میخوام

دوست عزیز بعضی چیزا تو زندگی خیلی مهمتر از احساسات شخصی ماآدماست
    اینکه شما با کسی باشید که مثل خودتو باشه خیلی خوبه ...
    ولی یکم منطقی فکر کنید ..
    آیا آلان که ی سال از ازدواجتون میگذره وقت مناسبیه برای مطرح کردن این خواسته ؟؟؟
    شما قبل از ازدواج با ایشیون باید به این مسائل فکر میکردید نه آلان ...

دوست عزیز میدونم ایکه طرف مقابل درکتون نکنه یا همجسنتون نباشه( از نظر فرهنگی ) چقدر دردناکه ...
    واقعا خودمم تو شرایط شما بودم و میدونم چه سردرگمی تردیدی به جون آدم میوفته ...

اما بیاید بجای فرار از مشکل حلش کنید
    همسر شما مطمعنا خصوصیاتی دارن که شما دوست ندارید و خصوصیاتی ندارن که شما دوست دارید..
    از طرفیم ایشون اشرف مخلوقات هستن و قدرت درک و تغییر دارن
    پس ناامید نشید از آینده

باهمسرتون صحبت کنید راجب خواسته هاتون
    با زبان آرام و شیرین

ایشون چوون عاشق شما هستن غیرممکنه به حرف شما گوش نکنه ...

دوست عزیز وقتی یکی رو عاشق خودت میکنی در قبالش مسئولیت هایی داری
    شما باید به همسرتون کمک کنید تا اسباب رضایت از زندگی رو برای شما فراهم کنه ..
    چه بهتر که بایشون صحبت کنید درباره خواسته هاتون ...

شاید باورتون نشه ولی مردا کلا نسبت به تغییر نسبت ب زنا بیشتر علاقه نشون میدن ..
    شروع کنید به ساختن زندگی خودتون و همسر عاشقتون ...

بازم سوالی بود خوشحال میشم بهتون کمک کنم ..

بازم معذرت میخوام اگر حرفام اذیتتون کرد ..

موفق باشید
    سلام
    ممنونم از همراهیتون و خوشحالم که میتونین حالمو درک کنین.بله کاملا حق با شماست و در این زمینه بارها به من گفته که هرجور میخای بگو تا همونجوری رفتار کنم و واقعا هم تلاششو میکنه
    شاید هیچ کس باورش نشه ولی من اکثر اوقات که دچار ناراحتی و حتی عصبانیت و بداخلاقی هستم بیشترین دلیلش به خاطر خودشه در واقع خودمو مقصر میدونم که چرا با بی فکری اونموقع خودم و تصمیم درست نگرفتن الان دارم هر دومون و مخصوصا اون رو اذیت میکنم.در واقع یه جورایی اذیت شدن خودمو حق میدونم چون خودم کردم ولی اذیت کردن همسرم واقعا حقش نیست.
    امیدوارم از حالا بتونم جور دیگه ای فک کنم و به زندگیم سامان خوبی بدم
    ممنون ازتون بخاطر راهنماییهاتون

28. کاربران زیر از saragh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22424
    تشکـر
    34
    تشکر شده 36 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    9

دختر مذهبی و فکر کردن به این چیزهای پیش پا افتاده ؟!
    زندگی انسان خیلی سریع تموم میشه.مث چشم برهم زدن.
    با این چیزهای الکی فکرتون رو خراب نکنین.اینا تلقینات شیطان هست.مهم اخلاقه اخلاق.
    شکرگذار خدا باشین و ناسپاسی نکنین.
    اگه از بعضی رفتارا خوشتون نمیاد کمتر با همون آدما نشست و برخواست داشته باشین.

30. کاربران زیر از Tiger بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز
    من این حس رو کاملا درک می کنم این رو واقعا می گم و شعار نیست.
    اما باور کنید تو این زمونه که به زور یه ادم درست و درمون پیدا میشه حیفه به خاطر یه همچین مسائل نه چندان با اهمیت به زندگیتون لطمه بزنید. همین که میگید همسرتون مهربونه و دوستت داره خوش به خیلی چیزا می ارزه شما اگه یه سر به انجمن ها بزنی میبینی خیلیا شاید حسرت زندگی تو رو داشته باشن. چه بسا ادمایی که مثلا از سطح اجتماعی بالایی برخوردارن اما تو هرازتا کثافت کاری دست و پا می زنن و اخلاق گندی دارند. چه معلوم که اطرافیان از سر حسادت این حرفا رو به شما نزنند. پس عادلانه نیست که چشمتون رو به روی نکات مثبت همسرتون ببندید و فقط به حرفای پوچ این و اون گوش بدید.
    موفق باشید
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

32. کاربران زیر از کرانه آسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22983
    تشکـر
    3
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم من واقعا تورودرک میکنم چون خودمم توش گیرافتادم اما من یه پیشنهادبرات دارم تو معیارهایی که موقع ازدواج داشتی رو به خودت یادآوری کن چون ازدواج خواهرت باعث شده که معیارهات تغییرکنه وزندگیتو با اون مقایسه کنی سعی کن هرشب به اون خواسته ها وافکار هنگام ازدواجت فک کنی مطمنم مشکلت حل میشه منم خودم این دردو کشیدم خیلی طول کشید تا بتونم درک کنم خودمو وحس دل زدگیمو خودت تنها کسی هستی که میتونی سردی احساستو درست کنی موفق باشی.

34. کاربران زیر از saba74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20988
    تشکـر
    9
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba74 نمایش پست ها
    سلام عزیزم من واقعا تورودرک میکنم چون خودمم توش گیرافتادم اما من یه پیشنهادبرات دارم تو معیارهایی که موقع ازدواج داشتی رو به خودت یادآوری کن چون ازدواج خواهرت باعث شده که معیارهات تغییرکنه وزندگیتو با اون مقایسه کنی سعی کن هرشب به اون خواسته ها وافکار هنگام ازدواجت فک کنی مطمنم مشکلت حل میشه منم خودم این دردو کشیدم خیلی طول کشید تا بتونم درک کنم خودمو وحس دل زدگیمو خودت تنها کسی هستی که میتونی سردی احساستو درست کنی موفق باشی.
    سلام و ممنونم که پیشنهاداتتون رو بهم میگید ولی دوست عزیز این کار برای من خیلی جواب نمیده چون الان که فکر میکنم میبینم اون موقع فقط بخاطر بیرون اومدن از خونه پدری هیچ عیبی تو ایشون ندیدم یا اگه دیدم خودمو گول زدم که نه اینجوری نیست و فقط تنها چیزی که خیلی به این روند کمک کرد همین احترام و ادب و البته ایمانی بود که ایشون داشتن.دارم همه تلاشمو میکنم که فقط خوبیاشو ببینم. چون حتما اونم یه آستانه تحملی داره و اخلاقش همیشه همینقدر خوب ممکنه نباشه
    ممنون از همگی

36. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32243
    تشکـر
    22
    تشکر شده 30 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    8

احسنت پاسختون عالی بود.

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30396
    تشکـر
    31
    تشکر شده 28 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام امیدوارم بتونین این مشکل رو درخودتون حل کنید چون فقط شما نیستید این مساله هم کفو نبودن خانوادهها الان خعلی مطرحه تو جامعه ما؛و باید بگم واقعا متاسفم واس دخترخانمهایی اینقدر راحت میگن چون همسرم وخانوادش بامن وخانواده ام هم کفو نیستند واز ماپایین ترند پس من هرچه قدر دلم میخواد به "شوهرم زور میگم"واقعا کاراشتباهیه چون شما علاوه برشکستن حرمت زن و شوهریتون؛غرور یه مرد رو زیرسوال میبرین

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    تشکر شده 186 بار در 148 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    سلام. میشه رشته شمارو بدونم؟
    خب اینکه خیلی خوبه عروس از داماد سرتره...

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

همیشه مرغ همسایه غازه. شما جند بار به داشته های همسرتون فکر کردید اخلاق و عشق بزرگترین داده یک همسر هست افرادی بودند با یک تاجر ازدواج کردند بعد از مدتی همسرشون ورشکست شده . تنها چیزی که در این دنیا فانی نیست همین اخلاق هست قدر عافیت کسی داند که به مصبیتی گرفتار شود تا حالا فکر کردید این احساس عذاب وجدانتان در برابر عشق همسرتون ازکجاست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد