نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: دختري که در قطار زندگي مي‌کند

482
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

دختري که در قطار زندگي مي‌کند

اين دانشجوي آلماني، در بهار امسال قيد آپارتمانش را زد. مولر مي‌گويد: "ماجرا از يک جروبحث با صاحب خانه شروع شد. همان موقع تصميم گرفتم که ديگر نمي‌خواهم آنجا زندگي کنم، و بعد به اين نتيجه رسيدم که در واقع ديگر نمي‌خواهم هيچ جايي زندگي کنم."
    به گزارش صبحانه، او در عوض يک حق عضويت خريداري کرد که به او اجازه مي‌دهد تا به طور رايگان سوار همۀ قطارهاي کشور شود. حالا، مولر موهايش را در دستشويي قطار مي‌شويد، و تکاليف کالجش را در حالي که با سرعت 300 کيلومتر در ساعت در حرکت است، انجام مي‌دهد. او مي‌گويد که از آزادي‌اي که از هنگام رها کردن آپارتمانش نصيب او شده، لذت مي‌برد. او مي‌گويد: "قطارها مثل خانۀ خودم مي‌مانند، و مي‌توانم به کلي از دوستان و شهرها سر بزنم. انگار که هميشه در حال گذراندن تعطيلات هستم."

انتخاب غير معمولي که اين دختر 23 ساله در مورد محل س************تش انجام داده، توجه بسياري از رسانه‌هاي آلماني را به او جلب کرده است. مولر در مصاحبه‌اي با شبکۀ تلويزيوني آلماني SWR گفته است: "من مطالعه مي‌کنم، مي‌نويسم، از پنجره به بيرون نگاه مي‌کنم، و تمام مدت با آدمهاي دوست داشتني آشنا مي‌شوم. در قطار هميشه کاري براي انجام دادن هستند." او از زماني که دست به اين حرکت زده، زندگيش را در يک کوله‌پشتي خلاصه کرده شامل لباسها، تبلت، اوراق کالجش و کيف لوازم بهداشتي مي‌شود.

تجربۀ او تا الان ناقض مطالعاتي بوده است که اخيراً مدعي شده بودند "جابه‌جايي در مسافتهاي طولاني سبب مرگ مي‌شود." از طرف ديگر، زندگي در قطار ازلحاظ مالي به نفع اوست: بليطهاي نرخ ثابت 380 دلار براي او هزينه دارند، در حالي که او در آپارتمان سابقش مي‌بايست 450 دلار مي‌پرداخت. با اين وجود، تنها هدفي که او در سر دارد، صرفه‌جويي مالي نيست.

مولر مي‌گويد: "من مي‌خواهم الهام بخش ديگران باشم تا عادتها و چيزهايي که تصور مي‌کنند روش عادي انجام کارهاست را مورد سوال قرار دهند. هميشه فرصتهاي بيشتري نسبت به آنچه که فرد تصور مي‌کند وجود دارد. ماجراجويي بعدي در انتظار است، به شرطي که بخواهيد پيدايش کنيد."

مولر مرتباً آخر شبها در مسافرت است، هر چند که سعي مي‌کند در آپارتمان خويشاوندان و دوستان بخوابد. او اغلب شب را همراه دوست‌اش، مادر يا مادربزرگش مي‌گذارند.
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

2. 3 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد