نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: دوست

1033
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    17109
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست

سلام، روزتون بخیر . . .
    این چیزی که من الان میخوام بگم ممکنه در برابر بقیه تاپیکایی که توی انجمن زده شده واقعا خنده دار باشه و در برابر اونا هیچ به حساب بیاد ...

من یه رفیقی دارم که در دوران دبستان با هم فقط در حده همکلاسی معمولی بودیم که رابطمون فقط در حد سلام و خداحافظ بود و بیشتر از این نمیشد . . .
    پنجم دبستان تموم شد و اون یه مدرسه رفت و منم یه مدرسه دیگه،تو فاصله بین دبستان و دبیرستان یه بار هم همو جایی ندیدیم ...
    چندسال گذشت و باید میرفتیم اول دبیرستان دوتامون تو یه مدرسه ثبت نام کردیم و تو کلاس بندیا هم تو یه کلاس بودیم . . .
    از همون روز اول مدرسه با هم رابطمون خوب بود و به تدریج با هم صمیمی تر شدیم اون سال تحصیلی از لحاظ خاطره برام ساله خیلی خوب بود . . .خیلی خوب . . .
    اواخر خرداد ماه شد و یه شب قبل از آخرین امتحانمون دوستم توی شبکه اجتماعی اینستاگرام منو زیر یه پست تگ کرد عکسه اون پست عکسه جالبی نبود نه عکس خیلی مستهجن اما خب جالب نبود .... منم زیره همون پسته تگش کردم و چون اینستاگرام روی گوشی مامانش نصب شده بود زمانیکه تگش کردم خواهرش دید(خواهرش هم یه سال از ما بزرگ تره و باهم تو یه مدرسه درس میخونیم) . . .
    فرداش بعده امتحان همو دیدیم و بهم گفت که دیشب مامانم گوشیمو ازم گرفت و فعلا دستم نیست و نمیدونمم تا کی گوشی نداشته باشم . . . از این به بعد هم فک نمیکنم بتونیم تو مدرسه پیشه هم باشیم . . . و بعد هم گفت که اگه گوشیمو مامانم بهم داد بهت میگم همه چیزو . . .
    حدود یه هفته گوشیش دستش نبود و موقعی که گوشیشو گرفت بهم گفت مامانم وقتی عکسو دید خیلی عصبی شد و خیلی چیزا بهم گفت،خواهرمم گفت دیگه حتی به تو نباید سلام هم بکنم ...برا این فک نکنم دیگه بتونیم تو مدرسه باهم باشیم . . .
    از اون اتفاق خیلی ناراحت شدم . . .

من ظاهرم جوریه که هرکسی منو ببینه میفهمه دختر خوبیم و توی یه خانواده مذهبی هم بزرگ شدم پدرم جانباز بوده و مادرمم هم توی حوزه درس خونده و هم درس میداده،حتی یه تار مو از موهام هم پیدا نیست و چادری هم هستم و برا همین میگم که تصوری که خواهرش از من داشت به کل فک میکنم تخریب شد 😞 . . .
    ولی من هیچوقت سمت چیزایی که خوب نبود نرفتم و الانم نمیرم و اگه خدا کمکم کنه نخواهم رفت.
    مشکل من الان اینجاست که این دوستم بجز من با کسایی دوست هستش که دوست خوبی نیستن و الان به جرئت میتونم بهترین دوستی که تا الان داشته من بودم( از دوران راهنماییش خبری ندارم، در دوران دبستان و دبیرستان رو میگم) و الان اگه من بخوام به حال خودش رهاش کنم مطمئنم خیلی بد میشه براش .... البته این دوستایی که میگم مرام و معرفت دارن اما خب اهل دیدن یه سری عکس و فیلمه ... هستن و دوسته منم اصلا از این جور فیلما نگاه نمیکرده تا همینا میان نشونش میدن و .😐😐😐
    من به عنوان یه دوست اصلا نمیتونم اینجور به حال خودش رهاش کنم و بزارم زیاد با اونا بگرده .....
    و یه مشکل هم که دارم همینه که خواهرش هم توی مدرسمون درس میخونه و اگه ما دوتا رو باهم ببینه گیر میده،روز اخر مدرسه هم خواهرش اومده بود و اونا هم امتحان داشتن ولی همو ندیدیم.....
    اصلا نمیدونم وقتی یک مهر رفتم مدرسه خواهرشو که ببینم باید چکار کنم ؟ خودمو به ندیدن بزنم ؟ سلام کنم ؟ نگاش نکنم ؟ نگاش کنم ولی چیزی نگم ؟ برم معذرت خواهی ؟ نمیدونم چیکار کنم و اینکه نمیدونم اون وقتی منو دید واکنشش چیه !!!
    من و دوستم الان با پیام و واتس اپ و اینا باهم ارتباط داریم ولی خب تو مدرسه که .....
    من به نظرتون باید چیکار کنم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دوست

نقل قول نوشته اصلی توسط ..Ashil.. نمایش پست ها
    سلام، روزتون بخیر . . .
    این چیزی که من الان میخوام بگم ممکنه در برابر بقیه تاپیکایی که توی انجمن زده شده واقعا خنده دار باشه و در برابر اونا هیچ به حساب بیاد ...

من یه رفیقی دارم که در دوران دبستان با هم فقط در حده همکلاسی معمولی بودیم که رابطمون فقط در حد سلام و خداحافظ بود و بیشتر از این نمیشد . . .
    پنجم دبستان تموم شد و اون یه مدرسه رفت و منم یه مدرسه دیگه،تو فاصله بین دبستان و دبیرستان یه بار هم همو جایی ندیدیم ...
    چندسال گذشت و باید میرفتیم اول دبیرستان دوتامون تو یه مدرسه ثبت نام کردیم و تو کلاس بندیا هم تو یه کلاس بودیم . . .
    از همون روز اول مدرسه با هم رابطمون خوب بود و به تدریج با هم صمیمی تر شدیم اون سال تحصیلی از لحاظ خاطره برام ساله خیلی خوب بود . . .خیلی خوب . . .
    اواخر خرداد ماه شد و یه شب قبل از آخرین امتحانمون دوستم توی شبکه اجتماعی اینستاگرام منو زیر یه پست تگ کرد عکسه اون پست عکسه جالبی نبود نه عکس خیلی مستهجن اما خب جالب نبود .... منم زیره همون پسته تگش کردم و چون اینستاگرام روی گوشی مامانش نصب شده بود زمانیکه تگش کردم خواهرش دید(خواهرش هم یه سال از ما بزرگ تره و باهم تو یه مدرسه درس میخونیم) . . .
    فرداش بعده امتحان همو دیدیم و بهم گفت که دیشب مامانم گوشیمو ازم گرفت و فعلا دستم نیست و نمیدونمم تا کی گوشی نداشته باشم . . . از این به بعد هم فک نمیکنم بتونیم تو مدرسه پیشه هم باشیم . . . و بعد هم گفت که اگه گوشیمو مامانم بهم داد بهت میگم همه چیزو . . .
    حدود یه هفته گوشیش دستش نبود و موقعی که گوشیشو گرفت بهم گفت مامانم وقتی عکسو دید خیلی عصبی شد و خیلی چیزا بهم گفت،خواهرمم گفت دیگه حتی به تو نباید سلام هم بکنم ...برا این فک نکنم دیگه بتونیم تو مدرسه باهم باشیم . . .
    از اون اتفاق خیلی ناراحت شدم . . .

من ظاهرم جوریه که هرکسی منو ببینه میفهمه دختر خوبیم و توی یه خانواده مذهبی هم بزرگ شدم پدرم جانباز بوده و مادرمم هم توی حوزه درس خونده و هم درس میداده،حتی یه تار مو از موهام هم پیدا نیست و چادری هم هستم و برا همین میگم که تصوری که خواهرش از من داشت به کل فک میکنم تخریب شد ������ . . .
    ولی من هیچوقت سمت چیزایی که خوب نبود نرفتم و الانم نمیرم و اگه خدا کمکم کنه نخواهم رفت.
    مشکل من الان اینجاست که این دوستم بجز من با کسایی دوست هستش که دوست خوبی نیستن و الان به جرئت میتونم بهترین دوستی که تا الان داشته من بودم( از دوران راهنماییش خبری ندارم، در دوران دبستان و دبیرستان رو میگم) و الان اگه من بخوام به حال خودش رهاش کنم مطمئنم خیلی بد میشه براش .... البته این دوستایی که میگم مرام و معرفت دارن اما خب اهل دیدن یه سری عکس و فیلمه ... هستن و دوسته منم اصلا از این جور فیلما نگاه نمیکرده تا همینا میان نشونش میدن و .���������������� �
    من به عنوان یه دوست اصلا نمیتونم اینجور به حال خودش رهاش کنم و بزارم زیاد با اونا بگرده .....
    و یه مشکل هم که دارم همینه که خواهرش هم توی مدرسمون درس میخونه و اگه ما دوتا رو باهم ببینه گیر میده،روز اخر مدرسه هم خواهرش اومده بود و اونا هم امتحان داشتن ولی همو ندیدیم.....
    اصلا نمیدونم وقتی یک مهر رفتم مدرسه خواهرشو که ببینم باید چکار کنم ؟ خودمو به ندیدن بزنم ؟ سلام کنم ؟ نگاش نکنم ؟ نگاش کنم ولی چیزی نگم ؟ برم معذرت خواهی ؟ نمیدونم چیکار کنم و اینکه نمیدونم اون وقتی منو دید واکنشش چیه !!!
    من و دوستم الان با پیام و واتس اپ و اینا باهم ارتباط داریم ولی خب تو مدرسه که .....
    من به نظرتون باید چیکار کنم ؟

دوست عزیز شما رفتار خودتون رو داشته باشید و اگر با خواهرش رودررو شدید سلام کنید و رد بشید حتی اگر جوابی هم نشنوید

به هر حال این شک و نگرانی به وجود اومده و با روشی که دوست شما در پیش داره مسلما" اگر مشکلی پیش بیاد شما دوباره محکوم خواهید شد

پس بهتره در مدرسه هیچ ارتباط شک برانگیزی نداشته باشید و مثل دو غریبه با هم رفتار کنید

ولی به هر حال در محیط خارج از مدرسه میتونید با هم قرار بذارید و رابطه برقرار کنید و بطور غیرمستقیم در مورد خطراتی که اطرافش هست باهاش صحبت کنی

هر چند بسیار سخته دو هم سن بتونن نصیحت های همدیگرو قبول کنن ... پس باید بتونید از روش های غیرمستقیم استفاده کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    17109
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    17109
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بالا

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    17109
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عجب

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    17109
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بقیه نظری ندارن ؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    17109
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

.....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)