صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 74 از 74

موضوع: چه نعمت هایی دارید ؟

5340
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25500
    تشکـر
    239
    تشکر شده 130 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چه نعمات هایی دارید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    دلم هری ریخت نوشته هاتو خوندم غبطه خوردم بهت

چه خوبه که مادر شدی
    مرسی عزیزم.
    ایشالله شمام هرچی از خدا میخوای بتون بده .
    وای چ زجرا ک نکشیدم تو حتی پنج سالگی ولی خداروشکر .

2. کاربران زیر از الهه‌ی‌عشق بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 449 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    8

خدایا شکرت بخاطر سلامتی...زیبایی...ارامش

خدایاشکرت بخاطرداشتن خانواده ی خوبی که همه جوره پشتم هستن

شکرت که نذاشتی راه بد برم و تونستم تاالان زندگی پاک و ارومی داشته باشم

خدایا مرسی که همه جوره حواست بهم هست..
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32193
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    به امید روزی که فرداش چشمام باز نشه
    لایک داری دادش منم همین آرزو رو دارم

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چه نعمت هایی دارید ؟

خدایا فقط به من صبر بده... کمک کن بتونم کمکش کنم آرامشم رو نگه دارم و کنار بیام

6. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

خداروشکر که امروزم سلامتم خدایا
    خداروشکر که امروزم سایه پدر مادرم بالا سرم هست
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

8. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,909 بار در 979 پست
    میزان امتیاز
    10

اینکه در مواجهه با مسائل و مشکلات میتونم منطقی باشم و خودمو گم نکنم و درست فک کنم.

اینو لطف و محبت خدا میدونم و معتقدم یکی از بزرگترین نعمتهاییه که نصیبم کرده

که اگه نداشتمش تا حالا یا چهل تا کفن پوسونده بودم یا ته ناکجا آباد بودم!

9. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30190
    تشکـر
    137
    تشکر شده 113 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    8

فرض کنید یه رفیقی دارید خیلی بهش کمک میکنید لطف میکنید همه جوره هواشو دارید ولی اون میره اینطرف و اونطرف ازتون بد میگه .

میگه فلانی هیچ کاری برامون نکرد و سپاسگذار کارایی که شما براش کردید نیست . شما باشید چکار میکنید ؟ بازم کمکش میکنید ؟ قطعا نه .

چرا ما چیزایی که داریمو نمیبینیم و مدام غر میزنیم و از خدا میخوایم بیشتر بده ؟ بعد دادو هوار میکنیم چرا پس نمیدی ؟ یکم واقع بین باشیم و قدر داشته هامون هرچقدر که باشه را بدونیم و شکر کنیم تا بیشتر بشه .
    منم قبلا خیلی غر میزدم همش ناله و نفرین و این چه مملکتیه و این چه دنیاییه . اخرشم وضع بدتر میشد و در بهترین حالت هیچ تغییری نمیکرد ولی دیدم را عوض کردم وضعیتم بهتر شد و هر روزم داره نشانه هایی از خدا بهم میرسه که در مسیر بهتری قرار بگیرم .

ما خیلی داریم غر میزنیم و نعمت های اطرافمون را نمیبینیم . برای داشتن سلامتی و حتی سلامتی تک تک اعضای بدنمون و همین که نفس میکشیم باید شکر کنیم تا بیشتر بشه .

باور کنید با این غر زدن ها هیچی درست نمیشه . تنها چیزی که میتونم بگم اینه که شکر گذار باشید و از خدا تغییر بخواید و ببینید چطوری نشانه ها مثل معجزه بهتون نشون داده میشه . کسی بخواد تغییر کنه میشه ولی یکی نمیخواد تغییر کنه فقط میخواد همه چیز خودش درست بشه .
    انیشتین میگه دیووانه کسی است که یک کاری را بارها و بارها انجام میده و انتظار نتایج متفاوت داره .

اگر توی یک کاری مدام داری شکست میخوری چرا میندازی گردن خدا ؟ روش را عوض کن . مشکل از خودته نه خدا . روزی هزار بارم ارزوی مرگ کنی و روش کارت را عوض نکنی هیچی درست نمیشه بهت قول میدم .

اینقدر غر نزنید ببینید مشکل کارتون کجاست . با گریه زاری هیچی درست نمیشه فقط سنتون الکی میره بالا و حسرت میخورید . اون دنیا هم خبری نیست وقتی رفتی فکر کردی چه خبره ؟ میگن میخواستی روش کارتو عوض کنی دنیا مشکلی نداشت خودت مشکل داشتی . فکرت مشکل داشت . منفی نگر بودی و غر میزدی .

دوستان برید در مورد قانون جذب مطالعه کنید . هر چیزی بیشتر بهش فکر کنید بیشتر جذب میشه . احساسات منفی اتفاقات بد جذب میکنن .

مولوی میگه :
    در جهان هر چیز چیزی جذب کرد
    گرم گرمی را کشید و سرد سرد

قسم باطل باطلان را می کشند
    باقیان از باقیان هم سرخوشند

میتونید از این صحبت من براحتی رد بشید به معنی اینکه من خودم حال و حوصله ی تغییر ندارم و یا میتونید به خودتون بگید من دنبال تغییر و موفقیتم و هر کاری انجام میدم و برید یکم سرچ و تحقیق کنید .
    اگر میخواید تغییر کنید باید به دنیا نشون بدید . بشینید یه گوشه بگید خدایا من میخوام تغییر کنم چیزی را حل نمیکنه . وقتی نشون بدید و دنبالش باشید نشانه ها پیدا میشه و چیزهایی پیدا میکنید که باعث رشدتون میشه .

خودم تصمیم گرفتم دنبال ثابت کردن این چیزا به بقیه نباشم و بیشتر از این توضیح نمیدم چون مطمئنم خود طرف وقتی دنبالش باشه اون نشانه ها و مسیرها که باید را پیدا میکنه و جذبش میشه .

موفق باشید ...

10. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

خدایا سپاس بخاطر پسر گلی که بهم دادی

11. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32193
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Dev نمایش پست ها
    فرض کنید یه رفیقی دارید خیلی بهش کمک میکنید لطف میکنید همه جوره هواشو دارید ولی اون میره اینطرف و اونطرف ازتون بد میگه .

میگه فلانی هیچ کاری برامون نکرد و سپاسگذار کارایی که شما براش کردید نیست . شما باشید چکار میکنید ؟ بازم کمکش میکنید ؟ قطعا نه .

چرا ما چیزایی که داریمو نمیبینیم و مدام غر میزنیم و از خدا میخوایم بیشتر بده ؟ بعد دادو هوار میکنیم چرا پس نمیدی ؟ یکم واقع بین باشیم و قدر داشته هامون هرچقدر که باشه را بدونیم و شکر کنیم تا بیشتر بشه .
    منم قبلا خیلی غر میزدم همش ناله و نفرین و این چه مملکتیه و این چه دنیاییه . اخرشم وضع بدتر میشد و در بهترین حالت هیچ تغییری نمیکرد ولی دیدم را عوض کردم وضعیتم بهتر شد و هر روزم داره نشانه هایی از خدا بهم میرسه که در مسیر بهتری قرار بگیرم .

ما خیلی داریم غر میزنیم و نعمت های اطرافمون را نمیبینیم . برای داشتن سلامتی و حتی سلامتی تک تک اعضای بدنمون و همین که نفس میکشیم باید شکر کنیم تا بیشتر بشه .

باور کنید با این غر زدن ها هیچی درست نمیشه . تنها چیزی که میتونم بگم اینه که شکر گذار باشید و از خدا تغییر بخواید و ببینید چطوری نشانه ها مثل معجزه بهتون نشون داده میشه . کسی بخواد تغییر کنه میشه ولی یکی نمیخواد تغییر کنه فقط میخواد همه چیز خودش درست بشه .
    انیشتین میگه دیووانه کسی است که یک کاری را بارها و بارها انجام میده و انتظار نتایج متفاوت داره .

اگر توی یک کاری مدام داری شکست میخوری چرا میندازی گردن خدا ؟ روش را عوض کن . مشکل از خودته نه خدا . روزی هزار بارم ارزوی مرگ کنی و روش کارت را عوض نکنی هیچی درست نمیشه بهت قول میدم .

اینقدر غر نزنید ببینید مشکل کارتون کجاست . با گریه زاری هیچی درست نمیشه فقط سنتون الکی میره بالا و حسرت میخورید . اون دنیا هم خبری نیست وقتی رفتی فکر کردی چه خبره ؟ میگن میخواستی روش کارتو عوض کنی دنیا مشکلی نداشت خودت مشکل داشتی . فکرت مشکل داشت . منفی نگر بودی و غر میزدی .

دوستان برید در مورد قانون جذب مطالعه کنید . هر چیزی بیشتر بهش فکر کنید بیشتر جذب میشه . احساسات منفی اتفاقات بد جذب میکنن .

مولوی میگه :
    در جهان هر چیز چیزی جذب کرد
    گرم گرمی را کشید و سرد سرد

قسم باطل باطلان را می کشند
    باقیان از باقیان هم سرخوشند

میتونید از این صحبت من براحتی رد بشید به معنی اینکه من خودم حال و حوصله ی تغییر ندارم و یا میتونید به خودتون بگید من دنبال تغییر و موفقیتم و هر کاری انجام میدم و برید یکم سرچ و تحقیق کنید .
    اگر میخواید تغییر کنید باید به دنیا نشون بدید . بشینید یه گوشه بگید خدایا من میخوام تغییر کنم چیزی را حل نمیکنه . وقتی نشون بدید و دنبالش باشید نشانه ها پیدا میشه و چیزهایی پیدا میکنید که باعث رشدتون میشه .

خودم تصمیم گرفتم دنبال ثابت کردن این چیزا به بقیه نباشم و بیشتر از این توضیح نمیدم چون مطمئنم خود طرف وقتی دنبالش باشه اون نشانه ها و مسیرها که باید را پیدا میکنه و جذبش میشه .

موفق باشید ...
    به نظرت اگه خدارو کنا بزاریم اما تلاش کنیم و اراده کنیم تا زندگی بهتری داشته باشیم بازم به نتیجه میرسیم؟
    من مدتی بود نماز میخوندم اما تغییر خاصی تو زندگیم ندیدم
    بعدش رفتم تو اجتماع و دفاع کردم از خودم اونم با بدجنسی دیدم بهتر شد روحیم
    به نظرت اینکه به خدا توکل میکنیم یه نوع تلقین نیست؟
    واقعا خدایی وجود داره؟

12. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32193
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

حالم خوب نیست
    یه لحظه خوبم یه لحظه انقد افسرده که نمیتونم درک کنم کجا هستم
    اصلا زمان و مکان برا یه لحظه برام بی معنی میشه نمیتونم فکز کنم
    از خودم و اطرافیانم بخصوص پدر و مادرم که یک سالی هست باهام لج شدن و بداخلاقی میکنن بدم میاد
    مدام میگم کی مرگم فرا میرسه
    پیش خودم میگم چه گناهی کردم که تاوانشو انقد سخت دارم پس میدم
    هیشکی هم درکم نمیکنه
    تنهاي تنهام

13. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30190
    تشکـر
    137
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط امید دارم نمایش پست ها
    به نظرت اگه خدارو کنا بزاریم اما تلاش کنیم و اراده کنیم تا زندگی بهتری داشته باشیم بازم به نتیجه میرسیم؟
    من مدتی بود نماز میخوندم اما تغییر خاصی تو زندگیم ندیدم
    بعدش رفتم تو اجتماع و دفاع کردم از خودم اونم با بدجنسی دیدم بهتر شد روحیم
    به نظرت اینکه به خدا توکل میکنیم یه نوع تلقین نیست؟
    واقعا خدایی وجود داره؟
    خدا وجود داره ولی نباید از خدا انتظار دلسوزی داشته باشیم . خدا ادم نیست که ما بریم پیشش گریه زاری کنیم دلش بحالمون بسوزه برامون یکاری بکنه .

جهان هستی بر اساس قوانینی داره کار میکنه و اون چیزی که روی همه چیز تاثیر داره قانون جذبه . اصلا هم ربطی نداره کسی با خدا باشه یا بی خدا . یکی ممکنه با خدا باشه ولی قانون جذب را درست استفاده نکنه همیشه توی مشکل و دردسر باشه ولی یکی ممکنه اصلا خدا را قبول نداشته باشه ولی قانون جذب را استفاده کنه و جواب بگیره .

هیتلر از قانون جذب استفاده میکرده و همیشه قبل از نبردهاش تصور میکرده که پیروز میشه و با احساسات خوب و مثبت وارد میشد و قتل عام میکرد و قانون براش جواب میداد .

قانون کاری نداره انسان خوبی هستی و میخوای چکار کنی .

با خدا بودن توی روند رشد تاثیر داره . ما وقتی دعا میکنیم به احساس خوب میرسیم و احساس خوب یعنی هم جهت شدن با قانون جذب . وقتی دعا میکنیم و از خدا میخوایم باعث تسریع در رسیدن به خواسته هامون میشه و شرایط بهتر رقم میخوره .

شما سعی کن با قوانین زندگی کردن اشنا بشی اون موقع نه نیاز به زور زدن هست و نه بدجنسی . میبینی همه چیز با ارامش و ریلکس بودن درست میشه .

چه بسا انسانهایی که تمام عمرشون نماز میخونن و توی مسجد راز و نیاز میکنن ولی به نتیجه نمیرسن . نماز باعث رسیدن به احساس خوب میشه و احساس خوب یعنی جذب مثبت .

در ضمن این را فراموش نکن که ما هر لحظه در حال جذب هستیم و خودمون با احساساتمون انتخاب میکنیم جذب مثبت باشه یا منفی .

14. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30190
    تشکـر
    137
    میزان امتیاز
    8

حالم خوب نیست
    یه لحظه خوبم یه لحظه انقد افسرده که نمیتونم درک کنم کجا هستم
    اصلا زمان و مکان برا یه لحظه برام بی معنی میشه نمیتونم فکز کنم
    از خودم و اطرافیانم بخصوص پدر و مادرم که یک سالی هست باهام لج شدن و بداخلاقی میکنن بدم میاد
    مدام میگم کی مرگم فرا میرسه
    پیش خودم میگم چه گناهی کردم که تاوانشو انقد سخت دارم پس میدم
    هیشکی هم درکم نمیکنه
    تنهاي تنهام
    در مورد حرفام فکر کن و یکم تحقیق کن و به جهان نشون بده دنبال تغییری تا اونم نشونه بهت بده و میبینی که چقدر راحت اوضاع تغییر میکنه . نه نیاز به زور زدن هست و نه تلاش سخت .

حرکت کن همه چیز درست میشه . روال زندگی براحتی برمیگرده .

منم تا مدتی پیش همینطور بودم افسرده و تنها . ولی الان هر شب میرم بیرون یه جای دنج پیدا میکنم تنها توی تاریکی میشینم با خدا حرف میزنم و خواسته هام را بهش میگم و احساسم را خوب نگه میدارم و همه چیز داره خودش درست میشه .
    اشکال ما ادما اینه که میریم پیش خدا غر میزنیم و همش بد و بیراه میگیم و احساسمون بد میشه و انتظار داریم همه چیزم حل بشه .

خدا دلش بحال ما نمیسوزه با غر غر کردن چیزی حل نمیشه . من سعی میکنم با حرف زدن با خدا احساس تنهاییم را از بین ببرم به احساس خوب برسم تا جذب مثبت داشته باشم و اتفاقات خوب بیفته و این روزها به چنان ارامشی رسیدم که سابقه نداشته . روال زندگیم هم داره به مسیر درست هدایت میشه .

15. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

خدا را شکر می کنم که زنده ام همین زنده بودن یعنی خدا به من فرصت داده تا به راه درست بروم و اشتباهات گذشته جبران کنم یعنی خدا هنوز به من امید داره که آدم خوبی باشم از فرصتهام بهتر استفاده کنم

16. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32193
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Dev نمایش پست ها
    در مورد حرفام فکر کن و یکم تحقیق کن و به جهان نشون بده دنبال تغییری تا اونم نشونه بهت بده و میبینی که چقدر راحت اوضاع تغییر میکنه . نه نیاز به زور زدن هست و نه تلاش سخت .

حرکت کن همه چیز درست میشه . روال زندگی براحتی برمیگرده .

منم تا مدتی پیش همینطور بودم افسرده و تنها . ولی الان هر شب میرم بیرون یه جای دنج پیدا میکنم تنها توی تاریکی میشینم با خدا حرف میزنم و خواسته هام را بهش میگم و احساسم را خوب نگه میدارم و همه چیز داره خودش درست میشه .
    اشکال ما ادما اینه که میریم پیش خدا غر میزنیم و همش بد و بیراه میگیم و احساسمون بد میشه و انتظار داریم همه چیزم حل بشه .

خدا دلش بحال ما نمیسوزه با غر غر کردن چیزی حل نمیشه . من سعی میکنم با حرف زدن با خدا احساس تنهاییم را از بین ببرم به احساس خوب برسم تا جذب مثبت داشته باشم و اتفاقات خوب بیفته و این روزها به چنان ارامشی رسیدم که سابقه نداشته . روال زندگیم هم داره به مسیر درست هدایت میشه .
    ممنون
    اما اگر خدایی باشه که دلسوز نباشه این خیلی وحشتناکه و خلاف حرف علمای دین و کتاب های مقدسه پیامبرانه
    ینی خدا حتی دلش برا فقیرا برا کسایی که مشکلات جسمی از بدو تولد دارن نمیسوزه؟
    برا معلولان ذهنی دلش نمیسوزه؟

18. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30190
    تشکـر
    137
    میزان امتیاز
    8

ممنون
    اما اگر خدایی باشه که دلسوز نباشه این خیلی وحشتناکه و خلاف حرف علمای دین و کتاب های مقدسه پیامبرانه
    ینی خدا حتی دلش برا فقیرا برا کسایی که مشکلات جسمی از بدو تولد دارن نمیسوزه؟
    برا معلولان ذهنی دلش نمیسوزه؟
    دین را برعکس توی ذهن ما کردن . خدا دلسوز هست و فرصت پیشرفت به همه داده ولی دیگه به این معنی نیست که ما اصلا هیچ کاری نکنیم انتظار پیشرفت داشته باشیم .

چه چیزی بیشتر از این که شما با قدرت جذب میتونید به تمام چیزایی که میخواید برسید ؟ تمام رویا و ارزوها . یعنی خدا بین بنده هاش فرق نگذاشته و ما اگر اینجاییم بخاطر فکر خراب خودمونه .

توی این مملکت تمام دین را برعکس به خوردمون دادن .
    گفتن که فقر شیوه ی زندگی امام ها بوده و بعد از هر خنده ایی گریه هست . گفتن فقر خوبه و خدا ثروتمند ها را دوست نداره .
    گفتن اگر فقیر باشید و دنبال پول نباشید خدا بیشتر دوستتون داره .
    گفتن اگر خدا بهتون مشکل میده یعنی دوستتون داره و اگر مشکلی نداشتید یعنی خدا رهاتون کرده .
    گفتن سرنوشت ما نوشته شده و از قبل معلومه .

اینا همش یه مشت مضخرفاته که توی ذهن ما کردن به اسم دین .
    اصلا اینا چرته محضه .

خدا خیلی دوست داره ما پیشرفت کنیم و بخاطر همین با نیروی فکر و ذهن میتونیم به هرچی خواستیم برسیم و هیچ فرقی بین بنده هاش نگذاشته و تقدیر هیچ کسی مشخص نیست .

ببینید توی تاریخ چقدر انسانهای فقیر با استفاده ی آگاهانه یا ناآگاهانه از قانون جذب و دید مثبت به درجات بالا رسیدن و از فقر بیرون اومدن و چه انسانهایی با اینکه کلی بهشون میراث رسیده بوده همش را از دست دادن و نابود شده .

خدا خیلی مهربونه و شما فقط بخواه تغییر کن ببین چطور بهت راه را نشون میده .

شاید همین حرفایی که من دارم امشب بهت میزنم بخاطر اینه که خدا خواسته حقیقت را بفهمی و یکم تفکر کنی و به مسیر درست برسی . من نه شما را میشناسم و نه شما من را . اتفاقی اینجا هستیم و داری این حرفا را از من میشنوی و به فکر میری و یه پلی میشه برای تغییرت .

ببین دوست من خیلی ادما هستن خودشون نمیخوان تغییر کنن . توی امریکا به فقرا و ادم های بدبخت و معتاد امکانات رایگان و کار میدن ولی اکثرشون دوست ندارن تغییر کنن و دوباره میرن سر خونه اولشون چون به بدبختی عادت کردن .
    هر کس بخواد و تصمیم بگیره و نشون بده میخواد تغییر کنه خدا به هر وسیله ایی بهش راه را نشون میده. ممکنه یه کسی دیگه دست خدا بشه و بیاد اون فرد را به مسیر صحیح هدایت کنه .

برو تحقیق کن مطالعه کن و دنبال تغییر باش بهت نشانه داده میشه . خدا سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمیده مگر اینکه خودشون بخوان .

19. 3 کاربران زیر از Dev بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

خدایا شکرت
    میدونم اگر یه چیزایی که کسایی رو داشتم ولی ازم گرفتیشون حتما به صلاحم بوده
    ولی دلم اروم نیست
    خواهش میکنم دلمو اروم کن
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

21. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

تن سالم و خانواده خوب و همراه.

23. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

خدایا شکرت که بهم نشدن دادی قضاوت کردن چقدر بده
    الان سعی دارم میکنم کسی رو قضاوت نکنم
    خدایاشکر
    امضای ایشان

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

24. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    میزان امتیاز
    10

همین که الان دارم نفس میکشم خودش یه نعمته.

25. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

خدایا سپاس بخاطر هوای عالیه امروز
    امضای ایشان

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

26. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    میزان امتیاز
    10

همسر خوووب ...خانواده عالی.

27. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

امضای ایشان

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

28. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    میزان امتیاز
    8

خدایا شکرت بابت حال خوش امروزم
    امضای ایشان

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

29. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    میزان امتیاز
    10

سلامتی.

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)