نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: توی دو راهی موندم

1530
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20613
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

توی دو راهی موندم

سلام
    من کارشناسی ارشد غیرانتفاعی اصفهان رشته بیوشیمی قبول شدم شاغلم توی بیمارستان کار میکنم و خوزستانی هستم کلاسای ارشد گفتن پنج شنبه ها و جمعه ها برگزار میشه میخواستم راهنماییم کنید دو دل هستم همکارام میگن برو حیفه نری دولتیه ، نمیدونم چکار کنم میترسم هزینه کنم خوب نباشه پرسیدم گفتن ترمی حدود دو میلیون میشه از نظر هزینه مشکل ندارم اما میترسم تمام پس اندازم خرج دانشگاه و هزینه رفت وامد شه و بعد من ک این همه کار کردم کاملا برسم به نقطه صفر
    از طرفی زیاد فرصت ندارم واسه ثبت نام و انتخاب واحد
    میترسم برم بعد پشیمون شم ک چرا وقت و انرژی و پولمو حروم کردم و هم میترسم نرم بعد بگم فرصت خوبی بود مهر دانشگاه دولتی میخورد روی مدرکم واسه کارم خوب یا میتونستم استاد شم و ... بعد کور پشیمون شم لطفا راهنماییم کنید چون خیلی حیاتیه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19385
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : توی دو راهی موندم

والا تصمیم سختیه ...اما شما که میگین شاغل هستین ؛ این خودش خیلی خوبه ... اگه من جای شما بودم که هم لیسانس داشتم هم کار و درامد و پس انداز ؛ فک نکنم حاضر میشدم که بخاطر یه مدرک بالاتر پس اندازم رو خرج کنم و خودمو خسته کنم با رفت و امد توی جاده و خطراتش رو بجون بخرم ... شاید من تصمیم میگرفتم که بیخیال اون بشم و یه بار دیگه شانسم رو توی کنکور ارشد امتحان کنم ... که اقلا هزینه رفتو امد و دوری از خانواده و اینا رو نداشته باشم ...خیلی ها هستن با مدرک های ارشد از دانشگاه های عالی کشور ...بدون شغل و درامد ... مگه استاد شدن به این راحتیه عزیز من !! شما بیا آینده این کار رو بررسی کن ... واقع بینانه و با توجه به شرایط موجود در جامعه ببین بمونی واست بهتره یا نه اگه بری و ارشد بخونی ... موفق باشی
    امضای ایشان
    مصرف بیش از حد احترام باعث "اختلالات روانی" طرف مقابلو "اختلالات عصبی" شما می گردد ... لطفا در میزان مصرف دقت کنید ..!!!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 89 بار در 60 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظر من برید چون توی حقوق و مزایاتون تاثیر داره و موقع بازنشستگی با مدرک بالاتری بازنشسته میشید وباز توی حقوق اون موقعتونم تاثیر داره منم تو بانک کار میکنم الانم مدیریت تهران قبول شدم حتما میرم چون برای آینده کاریم بهتره

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21386
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سللام لطفا منو راهنمایی کنیین به خداا خیلیی سردرگمم نمیدونسم کجا سوالمو ببرسم

من باسه ترم مشروطی و اخراجی از داننشگاه میتونم مجددا کنکور بدم رشتم سخت بودو شرایط درس خوندن نداشتم
    میتونم امسال کنکئر شرکت کنم توروخداا کمکم کنیین

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم@ نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی ارشد غیرانتفاعی اصفهان رشته بیوشیمی قبول شدم شاغلم توی بیمارستان کار میکنم و خوزستانی هستم کلاسای ارشد گفتن پنج شنبه ها و جمعه ها برگزار میشه میخواستم راهنماییم کنید دو دل هستم همکارام میگن برو حیفه نری دولتیه ، نمیدونم چکار کنم میترسم هزینه کنم خوب نباشه پرسیدم گفتن ترمی حدود دو میلیون میشه از نظر هزینه مشکل ندارم اما میترسم تمام پس اندازم خرج دانشگاه و هزینه رفت وامد شه و بعد من ک این همه کار کردم کاملا برسم به نقطه صفر
    از طرفی زیاد فرصت ندارم واسه ثبت نام و انتخاب واحد
    میترسم برم بعد پشیمون شم ک چرا وقت و انرژی و پولمو حروم کردم و هم میترسم نرم بعد بگم فرصت خوبی بود مهر دانشگاه دولتی میخورد روی مدرکم واسه کارم خوب یا میتونستم استاد شم و ... بعد کور پشیمون شم لطفا راهنماییم کنید چون خیلی حیاتیه
    سلام.

این کاملا بر میگرده به نظر شخص خودتون.

اما من اگر جای شما بودم و مطمئن بودم که کارم رو از دست نمیدم حتما درسم رو ادامه میدام.

و یه نکته ای رو در نظر داشته باشید اگر مدرک ارشد میگیرید حتما تا مقطع دکتری ادامه بدید.

و اگر فکر میکنید که با درس خوندتون کار و شغلتون رو از دست میدید اصلا این ریسک رو نکنید.

و باز میگم این بر میگرده به عقیده ی خودتون که به کدوم یکی علاقه ی بیشتری داشته باشید.و اگر بتونید هر دو رو با هم پیش ببرید فوقالعاده ست.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19529
    تشکـر
    30
    تشکر شده 50 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    9

بنظرم اگه شاغلی نرو تو بری این همه هزینه کنی فوقش 100یا 150 ب حقوقت اضافه میشه . متاسفانه این رشته ها توی ایران کاربردی نداره مگر دکترا بگیری و جزو نخبگان باشی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)