نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: محبت به همسر

2373
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21411
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

محبت به همسر

سلام من 29 سالمه .6ساله با دختر خاله ام ازدواج کردم .خالم بهم دخترکوچک ترشو پیشنهاد داد.من دختر بزرگشو میخواستم که اون انتخابش پسرعموی من بود.همسرم با اجبار مادر و خواهرش با من ازدواج کرد.البته اینارو من بعدها فهمیدم خودش گفت.حالا یه بچه یک سالو نیمه داریم و همسرم میگه نمیتونم باهات زندگی کنم.میگه تو بلد نیستی محبت کنی.تا حالا چند بار رفته قهر به دلایل مختلف .من موندم واقعا چه کار کنم لطفا کمکم کنید.زندگیمو دوست دارم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : محبت به همسر

خب شما باید با روحیات همسرت اشنا بشین ببینین از چه رفتارایی خوشش میاد از چه چیزایی بدش میاد. رابطتون از اول چه طور بوده؟ مشاجره و دعواهای زیادی داشتین؟
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21411
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله.سر هر مساله ای با هم بحث میکنیم ایشان میگن من تورو دوست ندارم تو منو محدود میکنی.میگه من دوست دارم با مرد و زن دیگه ای هم چت کنم.البته دردسر ما از وقتی این برنامه های مجازی تو گوشی های آندروید اومد شروع شد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی طالبی نمایش پست ها
    بله.سر هر مساله ای با هم بحث میکنیم ایشان میگن من تورو دوست ندارم تو منو محدود میکنی.میگه من دوست دارم با مرد و زن دیگه ای هم چت کنم.البته دردسر ما از وقتی این برنامه های مجازی تو گوشی های آندروید اومد شروع شد
    چه جالب میگه من با مرد دیگه میخام چت کنم شما هم چیزی بهش نگفتی!!!

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21411
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

برای همه مسخره است .گوشیشو چک کردم فهمیدم گفت درباره گروه ضد صهیونیسته.که چرت میگفت همه چیز بود غیر از اون موضوع.این برنامه ها زندگی منو گرفتند

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21411
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستانه بهش گفتم که همه چیزو میدونم.گفتم شاید کمک کنه به بهتر شدن روابطمون.یه مدت خوب بود ولی باز دوباره شروع کرد این مدیریت گروه هارو

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19529
    تشکـر
    30
    تشکر شده 50 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    9

شماهم عضو این گروهها هستید؟

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21411
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه نیستم.

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19529
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    9

نمیدونم چی بگم واقعیت اینکه ک این شبکه های اجتماعی ی محرک شده برای نابودی برخی زندگی ها. بنظرم ب خانومت بگو حذف کنه ای برنامه هارو . واز نظر محبت هم شاید واقعا براش کم گذاشتی . بهش بگو ک چطوری دوسداره بهش محبت کنی بیشتر ب علایقش اهمیت بده امیدوارم زندگیت رو ب راه بشه

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

ایشون به محبت نیاز نداره
    به یک تلنگر نیاز داره تا بدونه که یک زندگی رو شروع کرده و بچه بازی نیست و نباید به شوخی بگیرتش
    سعی کنید پرده حیا بینتون حفظ بشه و برداشته نشه
    سعی کنید جدی باهاش صحبت کنید و نزارید زندگیتون خراب بشه

قبل اینکه قهر کنید برای وقت های که بینتون شکر آب میشه برنامه ریزی کنید
    حتی سازه های زد زلزله و مطمعن هم برای شرایط بحرانی برنامه ریزی میکنن
    با هم صحبت کنید و بگین که حتی وقتی ی که باهم قهر هستیم یا از هم ناراحت نباید قهر کنیم و خونه رو ترک کنیم ، باید پیش هم بمونیم
    مسائل همدیگه رو باید بشینیم با همدیگه حل کنیم ، نه فرار و نه پاک کردن

چیزیکه شما باید به همسرتون ارائه بدین توجه به همراه محبت و مراقبت مستمره ...

11. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21411
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون.این محبت کردنو بلد نیستم.چه کارایی بهتره

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19529
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    9

گفتن جمله ی دوستت دارم . توجه کردن ب چیزها ی کوچیک مثلشاید باور نکنید ولی راه های ساده ای برای ابراز علاقه به همسرتان وجود دارد و نیازی نیست برای این که عشق و علاقه خود را به همسرتان ثابت کنید کارهای محیرالعقولی انجام دهید. در ادامه با برخی از روش های به ظاهر کوچک ولی تاثیرگذار آشنا خواهید شد.

یکی از اشتباهات جبران ناپذیر برخی زوج ها بعد از آغاز زندگی مشترک، فراموش کردن ابراز علاقه و گذاشتن وقت برای یکدیگر است. گویا همه چیز فدای روزمرگی ها می شود. غافل از اینکه این مسئله باعث دور شدن و دلخوری زن و شوهر از یکدیگر و ایجاد فاصله بین آن دو می شود.
    در حالی که با یک شاخه گل، یک کلمه محبت آمیز و چند دقیقه صحبت صمیمانه، می توان مشکلات و دلخوری ها را از سر راه برداشت و زندگی شیرینی را در کنار همسر خود در پیش گرفت. شاید باور نکنید ولی راه های ساده ای برای ابراز علاقه به همسرتان وجود دارد و نیازی نیست برای این که عشق و علاقه خود را به همسرتان ثابت کنید کارهای محیرالعقولی انجام دهید. در ادامه با برخی از روش های به ظاهر کوچک ولی تاثیرگذار آشنا خواهید شد.

_ برای او پیام های محبت آمیز بفرستید
    به تلفن همراه او پیامکی صمیمانه بفرستید. مطمئن باشید که این کار هم شیرین و هم جالب است.

_ یکی از کارهای مشکل او را انجام دهید
    یکی از کارهای روزمره را که او رغبتی به انجام آن ندارد، انتخاب کنید و برای او انجام دهید و احساس او را هنگامی که از انجام گرفتن آن کار توسط شما مطلع می شود، نظاره گر باشید.

_ حس قدردانی خود را ابراز کنید
    وقتی همسرتان سخت کار می کند یا برایتان کاری انجام می دهد، بگذارید بداند که شما قدردان زحمات او هستید.

_ برای او دعا کنید
    از خداوند بخواهید که در درست انجام دادن همه کارها، او را یاری کند. همچنین گاهی اجازه دهید همسرتان این دعا را بشنود. این کار سبب می شود تا او دریابد که وقتی او قادر به انجام کاری نیست، شما از شخصی توانا برایش درخواست کمک می کنید.

_ با هم به پیاده روی یا گردش بروید
    بگذارید طبیعت خلق و خوی شما را برای دوست داشتن تنظیم کند. صحبت کنید و گوش دهید.

_ انتظار نداشته باشید آنچه را در ذهنتان می گذرد بخواند
    اگر موضوعی هست که می خواهید همسرتان بداند، به او بگویید، از او انتظار نداشته باشید که از افکار و احتیاجاتتان باخبر باشد.

_ از جاسوسی کردن بپرهیزید
    از مخفیانه زیر نظر گرفتن و بررسی همسرتان دوری کنید. اگر می خواهید چیزی را بدانید، بدون رودربایستی از او سؤال کنید.

_ با هم بخندید
    دوران بزرگسالی خود را برای لحظاتی فراموش کنید و با هم کارهای بچه گانه و شادی آور انجام دهید. همچنین، اگر کار اشتباهی انجام شد، سعی کنید با شوخی و خنده از آن بگذرید. این کار سبب کاهش استرس در آن شرایط خواهد شد.

_ کارت پستال های عاشقانه به او بدهید
    منتظر یک مناسبت خاص نباشید تا به او هدیه ای بدهید. عاشقانه ترین کارتی که می توانید را پیدا کنید و در ماشین او بگذارید. فراموش نکنید که پیام عاشقانه خود را هم در آن بنویسید.

_ درباره آینده گفت وگو کنید
    آینده آنچنان که به نظر می رسد دور نیست. درباره جاهایی که دوست دارید وقتی 50 سال از ازدواجتان گذشت بروید، با هم حرف بزنید و سعی کنید تا آن رویاها به واقعیت تبدیل شوند.
    _ گذشته ها، گذشته!
    چنانچه همسرتان با رفتار یا گفتارش باعث آزردگی شما شده است، او را ببخشید. هرگاه اختلافی به وجود آمد، گذشته ها را به رخ او نکشید، به خصوص اگر اظهار پشیمانی کرده است.

_ در برابر دوستانش به او افتخار کنید
    گاهی اوقات به منظور دلگرمی دادن به او بگذارید تعریف های شما را درباره رفتارها و کردارهای خوبش بشنود.

_ با هم عبادت کنید
    زوجی که با هم نماز می خوانند، با یکدیگر می‌مانند. اینها لحظاتی لطیف و خاص هستند که بین هر دو شما به یک میزان تقسیم می شود و به یک اندازه اهمیت دارد.

_ هر از گاهی غذایتان را زیر نور شمع بخورید
    غذای مورد علاقه او را بپزید و شمع ها را روشن کنید. زمانی را به تمرکز و توجه به یکدیگر و نگاه کردن در چشمان هم اختصاص دهید.

_ در برابر دیگران او را مورد انتقاد قرار ندهید
    اگر حس می کنید همسرتان به کمی انتقاد سازنده نیاز دارد، به هیچ وجه آن را مطرح نکنید مگر خصوصی و با لحنی دوستانه. مورد انتقاد قرار گرفتن در جمع، سبب پایین آمدن عزت نفس و جریحه دار شدن احساسات می شود.

_ در چشمان او بنگرید
    زمانی که همسرتان با شما صحبت می کند، مستقیم به چشمان او نگاه کنید. نه تنها این کار نشانگر این است که شما به آنچه او می گوید علاقه مندید، بلکه چیزی در نگاه کردن در چشمان او وجود دارد که به شما انرژی والایی خواهد داد.

_ حداقل روزی یک بار به او بگویید «دوستت دارم» این جمله ساده و کم خرج آن چنان اثری دارد که تا آن را به زبان نیاورده اید تاثیر آن را درک نخواهید کرد.

14. 2 کاربران زیر از زحل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

ممنون از راهنماییتون.این محبت کردنو بلد نیستم.چه کارایی بهتره
    محبت اکتسابی نیست ذاتیه درون شما هم هست
    باید به همسرتون عشق بورزید اون وقت رفتار و گفتارتون محبت آمیز میشه

برای محبت و توجه درست .... میتونید مطالعه کنید کتاب های در مورد روابط زناشوئی نوشه شده که تو همه کتاب فروشی ها پیدا میشه ، حتماً تهیه و مطالعه کنید ، با شناخت بیشتر زنا میتونید بهتر با همسرتون ارتباط برقرار کنید.
    برای بهتر شدن رابطه تون میتونید پیش مشاور حضوری هم برین ، برای اینکه رابطه تون بهتر بهش و از زندگی بیشتر لذت ببرین ارزشش رو داره
    برای همدیگه بیشتر وقت بگذارین و بیشتر تلاش کنید تا خودتون لذت ببرید.

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

خب بهش محبت کن
    خواستی من میتونم خیلی راهنماییت کنم
    اول که کلا یه سری مسائلم باید فعلا تعطیل کنی تو زندگی مشترک مثلا یه مدت اصن ازش انتظار غذا درست کردن کارای خونه کردن و حتی مسائل خصوصی(یه مدت) نداشته باش برای اینکه این حس بهش دست نده که تو فقط بخاطر این مسائل میخوایش . اصلا هم نباید بهش بگی این فقط یه مدته که بهت استراحت میدم و ... بلکه باید آمادگیشو داشته باشی تا هروقت شد ادامه بدی این وضعو و بهش ثابت کنی که فقط و فقط و فقط بخاطر خودش میخوایشو از ته دل دوستش داری نه بخاطر دستپختش یا بخاطر بچه داری و ...
    بعدم فعلا دنبال این باش که بفهمی اون از چیه زندگی با تو شاکیه و چه چیزایی هرچند کوچیک براش تو زندگی با تو جذاب بوده
    ببین اگه شوهری واقعا خانومشو دوست داشته باشه اون زندگی از هم نمیپاشه
    خیلی میخوام توضیح بدم. مفصله اما الان وقت تایپ ندارم

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21411
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا من ایارو که گفتید رعایت نکردم الان دارم میفهمم چی میگفته خانومم.الان هم اینجا نیست خانومم.نمیدونم از کجا شروع کنم قهر کرده رفته.

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

خوب بااین چیزهایی که گفته شد و فهمیدی برو دنبال خانومت وبرش گردون ویبار دیگه طور دیگه ای رفتار کن
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21411
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

توکل به خدا.خدا کنه مجاب بشه برگرده

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

واقعا من ایارو که گفتید رعایت نکردم الان دارم میفهمم چی میگفته خانومم.الان هم اینجا نیست خانومم.نمیدونم از کجا شروع کنم قهر کرده رفته.
    خب جزییات بده تا به صورت اختصاصی و با جزییات راهنمایی کنم

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21411
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

جزییات چیو بدم.چه اطلاعاتی بدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد