باسلام.شرایط من کمی پیچیدست.من متولد فروردین 64 هستم.سال 82 دانشگاه قبول شدم نرفتم.دفترچه گرفتم.اعزامم چند دوره تمدید شد خودکار.چون میگفتن تعداد سرباز زیاده....سال 83 حسابداری قبول شدم.نرفتم.سال 84 تو انتخاب رشته قبول نشدم.بعد رفتم دانشگاه برام 2 ترم مرخصی رد کردن ورفتم دانشگاه واسه حسابداری...بعد از 2 ترم درس و مجدد 2 ترم مرخصی ..به دلایلی اخراج زدن...برج 8 سال 88 اعزام شدم دوباره.رفتم وبعد از 8 روز به دلیل مشکل دیسک کمر نامه گرفتم برم بیمارستان.اما چون پول نداشتم نرفتم.ازون موقع یبار دیگه سال 92 رفتم نظام وظیفه برای معافیت.گفتن باید بری یگانت دادگاهی بشی بعد ازون جا اقدام کنی.رفتم یگانم تو 07 کازرون.دیدم هیچ اهمیتی به وضع جسمانیم نمیدن و گفتن بعد یک ماه میفرستیم دادگاهی بعدش اگه تبرعه شدی می فرستیم پیش پزشک.به همین دلیل بعد چند ساعت به یه بهونه ای اومدم بیرون...الان هم به دلیل مشکل کمرم و هم دندون می خوام بدونم وضعیتم چجوریه.دندونام همه خرابه.فقط 4 تاش سالمه.چند تا دیگه باید بکشم.که بعدش میشه زیر 14 تا.آیا به من معافیت میدن؟باید چیکار کنم؟بعضیا گفتن واسه دندونات نمی دن چون باید موقع اعزام کمتر از 14 تا دندون داشته باشی.نه الان....به خاطر کمرم هم 10 ساله که دکترا میگن باید دیسکتو عمل کنی .شرایط خرید سربازی هم به من نمی خوره.چون باید از آخرین روز خدمت 8 سال تمام گذشته باشه.سرپرستی خواهر 27 سالمم با منه اما 2 تا برادر دیگه هم دارم که واسه همون مشمول کفالت هم نمیشم.
ممنون میشم اگه هر جور که می تونین راهنماییم کنین