نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشاوره قبل از ازدواج

932
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21566
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره قبل از ازدواج

سلام، دختری ۲۷ ساله هستم حدود هفت ماه نامزد بودم که به علت اینکه نامزدم‌ خیلی دنباال حرف مردم‌ و‌خاله زنکی بود جداشدم الان سه ماه از اون موضوع میگزره و‌یه نفر از فامیل اومده خاستگاریم همه شرایطش‌ خوبه با خانوادش خیلی راحتیم خودش با داداشم دوسته صمیمین وضع مالیش‌ خوبه البته هنوز دو نفری با هم رفت و امد نکردیم که‌بدونم اخلاقش چه جوره ولی تا اون حدی که میدونم خوبه، خانوادم گفتن قبل از خاستگاری رسمی آزمایش خون بریم جوابش که اومد فهمیدیم هر دو تالاسمی مینور داریم چندتا مشاور ژنتیک رفتیم گفتن ۷۵٪ بچتون سالم میشه ۲۵٪ تالاسمی ماژور میشه که باید سقط شه قبل از هر بارداری باید ازمایش بدم که مشخص شه که خالی از خطر نیس،حالا نمیدونم چه کار کنم از طرفی میترسم ازدواج کنم و هربار بچم باید سقط‌بشه و‌ کلی دردسر و سختی بکشم ، از طرفیم خانوادم میگن که درصده ماژور بودن کم هست‌ قابل پیشگیریه خاستگارم شرایطش خوبه میشناسیمش فامیلمونه راحتیم باهاش ، برای خاستگارم و خونوادش هم موضوعه خون و بچه مهم نیس ،نمیدونم چه کار کنم اگر‌ بگم نه و بخوام با کس دیگه ای ازدواج کنم شاید اون یه نفر بد از اب در بیاد مثله نامزده قبلیم و‌اگرم قبول کنم شاید زندگی ایندم از لحاظه بچه دار شدن به مشکل بر بخوره که احتمالش ۲۵٪ هست، در حال حاظر من از خاستگارم خوشم میاد ولی دوستش ندارم که خانوادم میگن چند وقت باهاش باشی علاقه به وجود میاد ،نمیدونم چه تصمیمی بگیرم...
    ویرایش توسط pink : 09-07-2015 در ساعت 03:50 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : مشاوره قبل از ازدواج

سلام وقتی همه شرایطش خوبه وازش خوششتون میاد (هر چند علاقه به یکباره بوجود نمیاد) مشکلی نیست مگه اینکه بشدتت بچه دوست باشید
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21275
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشاوره قبل از ازدواج

فقط یه سوال مطمئنی خودت وخانواده شوهرت وشوهر آیندت چند سال دیگم بعد ازدواج موضوع بچه براشون به همین کم اهمیتی میمونه؟ یا نه شرایط تغییر میکنه؟ نمیخوام بد بینت کنم اما به این واقعیت هم فکر کن در ضمن خیلی از ازدواج های فامیلی با شکست مواجه میشن لطفا خوب فکر کن بعد تصمیم منطقی بگیر واحساساتتو کنترل کن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد