نمایش نتایج: از 1 به 26 از 26

موضوع: من و دوستم خدا

2129
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

من و دوستم خدا

در اين پست قصد دارم مطالبي تماما با تفكر رو به خوشبختي و پيشرفت رو بزارم.
    ممنون ميشم اگه دوستان مطالعه ميكنن و مطلب ميزارن ، مطالبشون موج منفي نداشته باشه
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

2. 2 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : من و دوستم خدا

به ما گفتند باید بازی کنید
    گفتیم با کی ؟؟
    گفتند با تیم دنیا
    تا خواستیم بپرسیم بازی چی ؟
    سوت آغاز بازی رو زدن . فقط فهمیدیم خدا تو تیم ماست
    بازی شروع شد و دنیا پشت سر هم به ما گل میزد
    ولی نمیدونم چرا هر وقت به نتیجه نگاه میکردم امتیاز ها برابر بود
    تو همین فکر بودم که خدا زد پشتم و خندید و گفت :
    نگران نباش تو وقت اضافه میبریم حالا بازی کن
    گفتم آخه چطوری ؟؟؟
    بازم خندید و گفت : خیلی ساده . فقط پاس بده به من
    باقیش با من .....
    پس ،
    الهى به امید تو ....
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

4. 3 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

کافیست چیزی را بخواهی تا موفق شوی !

مردی پایین کوه ایستاده بود و با حسرت به قله نگاه می‌کرد. صاحبدلی از کنارش گذشت و با کنجکاوی دلیل نگاه حسرت‌بارش را پرسید…
    مرد گفت: “دلم می‌خواست می‌توانستم آن بالا باشم!؟” صاحب‌دل پاسخ داد: “کافی است هم‌زمان با این آرزو دلت نخواهد این پایین باشی!”
    اگر در جمله پرمعنای صاحبدل دقت کنیم به نکته‌ای بسیار ارزشمند در زندگی پی می‌بریم! ما می‌دانیم چه می‌خواهیم اما از آن‌چه نمی‌خواهیم اطلاعات زیادی نداریم و علت اصلی در جا زدن و موفق نشدن بسیاری از ما در عرصه‌های مختلف زندگی همین اطلاع نداشتن از نخواستن‌های‌مان است.
    بسیاری از افراد هستند که به خاطر شرایط غیرقابل پیش‌بینی محیط و اجتماع ناگهان صاحب ثروت کلانی شده‌اند. آن‌ها می‌خواستند ثروتمند شوند و دست طبیعت با انتقال میراثی کلان و یا بالا بردن قیمت زمینی کم‌ارزش ناگهان پولی هنگفت را در دامن آن‌ها انداخته است. اکثر این اشخاص قادر به درست خرج کردن این پول نیستند. کمی تجملات، خرید وسایلی مدرن و زمین و ماشینی جدید و بعد هم افراط در تفریح! آن‌ها با سرعتی غیرقابل باور خود را به سوی فقر و ناداری می‌کشانند و اندک زمانی بعد دوباره به همان وضعیت ناداری اولیه برمی‌گردند. چرا!؟ چون نمی‌دانستند که هم‌زمان با ورود به جرگه ثروتمندان باید یک‌سری از رفتارها، آرزوها و ناکامی های زمان ناداری را نخواهند و دنبال نکنند!
    به راستی کسی که پایین قله ایستاده چگونه می‌تواند هم‌زمان به سمت بالا حرکت کند. او برای حرکت به سمت بالا در اولین گام باید زمین پایین دره را رها کند و خود را روی دامنه کوه به سمت بالا بکشاند. داشتن هم‌زمان قله و زمین پای کوه، میسر نیست و این نکته‌ای کلیدی است که متاسفانه بسیاری از انسان‌ها از آن غافلند!
    همین الان کاغذی بردارید. با خط‌کش و مداد آن را دو قسمت کنید و در یک بخش خواستن‌ها و آرزوهای خود و در نیمه دیگر نخواستن‌های خود را بنویسید. خواهید دید که موقع نوشتن نخواستن‌ها دچار مشکل می‌شوید. چرا؟! چون یک عمر تمام ذهن خود را فقط روی خواستن و طلب کردن متمرکز کرده‌ایم و خودمان را از آن‌چه نباید بخواهیم غافل ساخته‌ایم.
    ما باید تنبلی را نخواهیم. یاس و ناامیدی و افسردگی را طلب نکنیم. ورود احساس حرص و طمع و حسد و کینه و خشم و عقده را به بدن خود آرزو نکنیم. تمنای لذت کورکورانه و خوشی و سرمستی ناهشیارانه را در اعماق وجودمان جست‌وجو نکنیم. ضعیف شدن و به ضعیفان آزار رساندن را نخواهیم و اگر آرزوی همچون شیر شجاع بودن را در سر می‌پرورانیم هم‌زمان وسوسه حفظ و نگه ‌داشتن دل ترسوی خرگوش را هم نخواهیم.

این ایام بسیاری از زنان و مردان مسن و حتی جوانان، دچار مشکل چاقی و بدفرمی بدن به واسطه عدم تحرک و تنبلی شدیدند. خیلی از آ‌ن‌ها می‌خواهند و در واقع به شدت آرزومند داشتن بدنی متناسب و ورزیده‌اند. اما در عین حال علاقه‌ای به ترک شیوه تغذیه و حرکتی خود ندارند. به همین خاطر در جست‌وجوی روش‌های کپسولی و کوتاه‌مدت و بی‌زحمت لاغری و تناسب می‌گردند. آن‌ها می‌خواهند مثل همیشه و طبق عادت روزمره تا می‌توانند بخورند و حرکتی هم نداشته باشند و در عین حال چاق نشوند. یعنی در یک کلام می‌خواهند الان خودشان را حفظ کنند و در عین حال به شکل مورد نظر خودشان هم برسند. آیا به راستی این نوع خواستن جواب می‌دهد!؟ این اشخاص باید از فرم فعلی بدن‌شان احساس بیزاری و نفرت کنند. وقتی به شکم بزرگ خود خیره می‌شوند باید آن را زشت ببینند و آرزوی نداشتن آن را کنند. باید ابتدا این شکم بزرگ، این پاهای پرچرب و این بدن را نخواهند و بعد به تلاش برای رسیدن به اندام متناسب آرمانی خود برخیزند. داشتن هر دو فرم به طور هم‌زمان امکان‌پذیر نیست. برای رفتن به اعماق دریا باید ساحل را نخواست و برای رفتن به سمت آسمان باید ابتدا از زمین دل کند.
    اگر دانش‌آموز هستید و پشت کنکور، و امیدوارید سال بعد نتیجه خوبی بگیرید، باید در وضعیت فعلی و برنامه روزانه خود تغییراتی اساسی ایجاد کنید. با شیوه درس خواندن یکی دو ساعت در روز آن هم با حواس‌پرتی هرگز نمی‌توان در رقابت با افراد قدرتمند و صاحب اراده جایگاه ارزشمندی به دست آورد. باید قید خواب و استراحت و دوست و رفیق و فیلم و بسیاری از تفریحات را زد و در حقیقت از بنیان فرد دیگری شد. اگر قرار است به سمت قله بروی باید دست و پایت را برای کنده شدن از زمین و گام زدن در دامنه‌های پرفراز و نشیب آماده کنی. خواستن نمره قبولی در هر آزمونی در زندگی مستلزم نخواستن و دل کندن از بسیاری مطالبات عادی روزمره است.
    اگر دقیقا بدانید چه نمی‌خواهید در انتخاب همسر مناسب فریب نمی‌خورید. چرا که شاید فرد پیشنهادی دارای بعضی از ایده‌آل‌های شما باشد اما اگر در نخواستن‌های خود شفاف و صریح باشید ممکن است بسیاری از رفتارهایی را که هرگز نمی‌خواهید قبل از ازدواج در وجود او ببینید و کورکورانه تصمیم نگیرید. اگر در زندگی زناشویی خود از خواستن‌ها و نخواستن‌های همسر خود مطلع باشید می‌توانید رفتاری معقول‌تر در برخورد با همسر و خانواده از خود نشان دهید. شاید همسر شما جذابیت و شکل ظاهرتان را تحسین کند ولی در نظر داشته باشید که او خیلی از چیزهای دیگر را نمی‌خواهد از جمله ساده‌لوحی، خندیدن بی‌دلیل، زود عصبانی شدن، افشای اسرار خانوادگی، گرم گرفتن با غریبه‌ها و بسیاری از نخواستن‌های دیگر. در این مواقع اگر بدانید نخواستن های او چیست می‌توانید عاقلانه‌تر عمل کنید و کمتر خود را در معرض توهین و اتهام و رفتار سرد او و اطرافیان قرار دهید.
    در محل کار باید دقیقا بدانید که انتظار شما از همکاران چیست و کاملا صریح نخواستن‌های خود را به شیوه‌های مختلف به اطلاع دیگران برسانید. اگر دیگران بدانند خط قرمزهای شما چیست، مسلما از آن خطوط ممنوعه عبور نمی‌کنند. اگر خوب به مزاحمت‌های همکاران در محل کار دقت کنیم می‌بینیم مقصر اصلی خود ما هستیم که صریح و روشن به آن‌ها نگفته‌ایم چه چیزهایی را واقعا نمی‌خواهیم!

به متن دعاها و مناجات سنگین و اثرگذار در فرهنگ‌های مختلف توجه کنید. دعاکننده بسیاری اوقات قبل از این‌که تقاضایی را مطرح کند از خالق کاینات می‌خواهد که ناخواستنی‌هایش را از زندگی او دور سازد. در فرازهای بسیاری از این دعاها و نیایش‌ها فرد دعاکننده از خالق هستی می‌خواهد که سیاهی و رفتارهای نامناسب را از زندگی او محو کند، چون آن‌ها را نمی‌خواهد. به راستی وقتی انسان در ارتباط با خدای خودش هم مشخص کند که چه چیزهایی را نمی‌خواهد، طبیعی است که دعاهایش رنگ و بویی صادقانه‌تر به خود می‌گیرند
    بنابراین همین الان هر چند سخت و مشکل به نظر می‌رسد ولی در حوزه‌های مختلف زندگی خود، از شاخه تحصیلات و شغل و درآمد گرفته تا حوزه معنوی و خانوادگی و اجتماعی سعی کنید در کنار خواسته ها و آرزوهای خود، نخواستن‌ها و نطلبیدن‌های خودتان را هم لیست کنید. خواهید دید که فقط با مشخص کردن نخواستن‌ها آرامشی عمیق بر وجودتان حاکم شده و سنگینی باری نامریی از دوش‌تان برداشته می‌شود. شما در واقع با مشخص کردن نخواستن‌ها زمین را رها می‌کنید و به سمت آسمان اوج می‌گیرید. این شرط اساسی پرواز به سمت قله است!

منبع:سرکار خانم سهیلا ثقفی –
    مجله موفقیت
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

6. 2 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

میان آرزو و معجزات خداوند دیواری است بنام "اعتماد"
    پس اگر دوست داری به آرزو هایت برسی
    و تنها به معجزه احتیاج داری
    با تمام وجود به خدا اعتماد كن

کوهنوردی جوان می‌‌خواست به قله‌ بلندی صعود کند. پس از سال‌ها تمرین و آمادگی ، سفرش را آغاز کرد. آنقدر به بالا رفتن ادامه داد تا این که هوا کاملا تاریک شد.

به جز تاریکی هیچ چیز دیده نمی‌شد. سیاهی شب همه جا را پوشانده بود و مرد نمی‌توانست چیزی ببیند حتی ماه و ستاره‌ها پشت انبوهی از ابر پنهان شده بودند. کوهنورد همان‌طور که داشت بالا می‌رفت، در حالی که چیزی به فتح قله نمانده بود، پایش لیز خورد و با سرعت هر چه تمام‌تر سقوط کرد.
    سقوط همچنان ادامه داشت و او در آن لحظات سرشار از هراس، تمامی خاطرات خوب و بد زندگی‌اش را به یاد می‌آورد. داشت فکر می‌‌کرد چقدر به مرگ نزدیک شده است که ناگهان دنباله طنابی که به دور کمرش حلقه خورده بود بین شاخه های درختی در شیب کوه گیر کرد و مانع از سقوط کاملش شد.
    در آن لحظات سنگین سکوت، که هیچ امیدی نداشت از ته دل فریاد زد: خدایا کمکم کن !
    ندایی از دل آسمان پاسخ داد از من چه می‌خواهی؟
    کوهنورد گفت : نجاتم بده خدای من!
    – آیا به من ایمان داری؟
    کوهنورد گفت : آری. همیشه به تو ایمان داشته‌ام
    – پس آن طناب دور کمرت را پاره کن!
    کوهنورد وحشت کرد. پاره شدن طناب یعنی سقوط بی‌تردید از فراز کیلومترها ارتفاع.
    گفت: خدایا نمی‌توانم.
    – آیا به گفته من ایمان نداری؟
    کوهنورد گفت : خدایا نمی توانم. نمی‌توانم.
    روز بعد، گروه نجات گزارش داد که جسد منجمد شده کوهنوردی در حالی پیدا شده که طنابی به دور کمرش حلقه شده بود و تنها دو متر با زمین فاصله داشت

امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

8. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

بارها گیاهی را که از لابه لای سنگ و سیمان و سینه ی سخت
    آسفالت، راه خود را به سوی روشنایی پیدا کرده، دیده ایم، آیا ما
    به مراتب از آن گیاه قوی تر نیستیم؟
    کمی بیاندیشیم.....
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

10. 3 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

عشق تعاملي است پويا كه در هر لحظه از زندگي مان تجربه اش مي كنيم.
    بنابراين عشق در هر زمان و در هر مكان حضور دارد.انسان عاشق نمي شود بلكه همواره در عشق رشد مي كند.
    البته واكنش ادم ها در مقابل عشق متفاوت است.اين واكنش ها نمود بيروني عشق ادم ها يند.
    انسان هرچه بيشتر با هنر عشق ورزيدن اشنا شود واكنش هاي اموخته ي رفتاري خود را بيشتر دگرگون خواهد ساخت...
    و بنا براين عشق بيشتري را نيز بروز خواهد داد.
    انسان يا در عشق مي بالد و در عشق سبز است ،
    و يا بدون عشق مي پژمرد و خشك مي شود...
    انسان يا عشق مي ورزد و زنده است...
    و يا عشق نمي ورزد و ....مرده است
    بنابراين انسان عمل و تعاما خويش را در طول عمر خويش مدام دگرگون مي سازد.
    انسان براي شناختن عشق بايد عشق را در عمل زندگي كند...

كتاب عشق صفحه 90
    ليو بوسكاليو / مسيحا برزگر
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

12. 2 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

توکل یعنی اینکه با ایمان در راهی قدم بگذاری که هیچکس با تو نیست ، آنوقت می بینی کسانی که فکرش را هم نمی کرده ای در این راه با تو همراه خواهند شد …
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

14. 2 کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

قرار بود پارچه ی کت و شلواری اهدایی به مدرسه، میان شاگردان قرعه کشی شود.
    معلم گفت : هر کس نامش را روی کاغذ بنویسد تا قرعه کشی کنند.

وقتی نام سعید درآمد، خود آقا معلم هم خوشحال شد.
    چرا که سعید به تازگی یتیم شده و وضع مالی اش اصلا خوب نبود.

وقتی معلم به کاغذ اسامی بچه ها نگاه کرد؛
    روی همه ی آنها نوشته شده بود: سعید ...

"مهربانیهای صادقانه ی کودکی هایمان را از یاد نبریم..."
    ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺑﯿﺎﻭﺭﺩ
    ﻣﺴﺘﺤﻖ "ﺳﺘﺎﯾﺶ" ﺍﺳﺖ .

ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺯﯾﺴﺘﻦ ﺑﺸﻨﺎﺱ . . ﻧﻪ ﺩﺭ ﮔﻔﺘﻦ ؛
    ﺩﺭ ﮔﻔﺘﺎﺭ .. ﻫﻤﻪ ﺁﺭﺍﺳﺘﻪ ﺍﻧﺪ ! !

امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

16. 3 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

شاهکار زندگی چیست؟
    این که در میان مردم
    زندگی کنی ولی هیچگاه
    به کسی زخم زبان نزنی،
    دروغ نگویی،
    کلک نزنی
    و سوءاستفاده نکنی،
    این شاهکار
    است.
    ﻻﺯﻡ ﻧﻴﺴﺖ ﻳﮑﺪﻳﮕﺮ ﺭﺍ
    " ﺗﺤﻤﻞ" ﮐﻨﻴﻢ،
    ﮐﺎﻓﻴﺴﺖ ﻫﻤﺪﻳﮕﺮ
    ﺭﺍ"ﻗﻀﺎﻭﺕ " ﻧﮑﻨﻴﻢ .
    ﻻﺯﻡ ﻧﻴﺴﺖ ﺑﺮﺍﻱ"ﺷﺎﺩﮐﺮﺩﻥ " ﻳﮏﺩﻳﮕﺮ ﺗﻼﺵ ﮐﻨﻴﻢ،
    ﮐﺎﻓﻴﺴﺖ ﺑﻬﻢ "ﺁﺯﺍﺭ " ﻧﺮﺳﺎﻧیم .
    ﻻﺯﻡ ﻧﻴﺴﺖ ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ
    ﺍﺻﻼﺡ ﮐﻨﻴﻢ،
    ﮐﺎﻓﻴﺴﺖ ﺑﻪ" ﻋﻴﻮﺏ " ﺧﻮﺩ
    ﺑﻨﮕﺮﻳﻢ .
    ﺣﺘﻲ ﻻﺯﻡ ﻧﻴﺴﺖ ﻳﮑﺪﻳﮕﺮ ﺭﺍ
    "ﺩﻭﺳﺖ "ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﻢ،
    ﻓﻘﻂ
    ﮐﺎﻓﻴﺴﺖ" ﺩﺷﻤﻦ" ﻫﻢ ﻧﺒﺎﺷﻴﻢ .
    ﺁﺭﻱ، ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﺷﺎﺩ ﺑﻮﺩﻥ
    ﻭ ﺑﺎ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺯﻳﺴﺘﻦ، شاهكار زندگي است

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

18. کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

چرا برای من؟

دخترک که از درس جبر نمره نیاورده بود و بهترین دوستش هم او را ترک کرده بود پیش مادرش رفت و گفت: “همش اتفاق های بد می افته!”
    مادر که در حال کیک پختن بود از او پرسید که آیا کیک دوست دارد؟
    و دخترک جواب داد: “البته! من عاشق دست پخت شما هستم.” مادر مقداری روغن مخصوص شیرینی پزی به او داد دخترک گفت: “اه..! حالم رو به هم می زنه!”
    مادر تخم مرغ خام پیشنهاد کرد و دختر گفت: “از بوش متنفرم!”
    این بار مادر رو به او کرد و پرسید: “با کمی آرد چطوری؟” و دختر جواب داد که از آن هم بدش می آید.
    مادر با چهره ای مهربان و متین رو به دخترش کرد و گفت: بله شاید همه این ها به تنهایی به نظرت بد بیایند ولی وقتی آنها را به اندازه و شیوه مناسب با هم مخلوط کنیم یک کیک خیلی خوشمزه خواهیم داشت! خداوند نیز این چنین عمل می کند؛ ما خیلی وقتها از پیشامدهای ناگوار از پروردگارمان شکایت می کنیم در حالی که فقط او می داند که این موقعیت ها برای آمادگی در مراحل بعدی زندگی لازم است و منتهی به خیر می شود. باید به خداوند توکل کرد و اطمینان داشت که همه این موقعیت های به ظاهر ناخوشایند معجزه می آفرینند. مطمئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هر روز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. پروردگار هستی با اینکه می تواند در هر جای این دنیا باشد قلب تو را انتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگویی گوش می کند و تو باید صبور باشی و این مراحل را طی کنی..
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

20. 2 کاربران زیر از (تبسم) بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

مدير شرکتي روي نيمکتي در پارک نشسته بود و سرش را بين دستانش گرفته بود و به اين فکر مي‌کرد که آيا مي‌تواند شرکتش را از ورشکستگي نجات دهد يا نه. بدهي شرکت خيلي زياد شده بود و راهي براي بيرون آمدن از اين وضعيت نداشت. طلبکارها دائماً پيگير طلب خود بودند. فروشندگان مواد اوليه هم تقاضاي پرداخت بر اساس قرارداهاي بسته شده را داشتند.
    ناگهان پيرمردي کنار او روي نيمکت نشست و گفت: «به نظر مياد خيلي ناراحتي.»
    بعد از شنيدن حرف‌هاي مدير، پيرمرد گفت: «من مي‌تونم کمکت کنم.»
    نام مدير را پرسيد و يک چک براي او نوشت و داد به دستش و گفت: «اين پول رو بگير. يک سال بعد همين موقع بيا اينجا و اون موقع مي‌توني پولي که بهت قرض دادم رو برگردوني.» بعد هم از آنجا دور شد.
    مدير شرکت در حال ورشکستگي، يک چک 500000 دلاري در دستش ديد که امضاء جان دي. راکفلر داشت، يکي از ثروتمندترين مردان روي زمين.
    با خود فکر کرد: «حالا مي‌تونم تمام مشکلات مالي شرکت رو در عرض چند ثانيه برطرف کنم.»
    اما تصميم گرفت فعلاً چک را نقد نکند و آن را در جاي امني نگه دارد. همين که مي‌دانست اين چک را دارد، اشتياق و توان تازه‌اي براي نجات شرکت پيدا کرد. توانست از طلبکاران براي پرداخت‌هاي عقب‌افتاده فرصت بگيرد. چند قرارداد جديد بست و چند سفارش فروش بزرگ دريافت کرد. در عرض چند ماه توانست تمام بدهي‌ها را تسويه کند و شرکت به سودآوري دوباره رسيد.

دقيقاً يک سال بعد از اتفاقي که در پارک برايش پيش آمده بود، با چک نقد نشده به پارک رفت و روي همان نيمکت نشست. راکفلر آمد اما قبل از اينکه بخواهد چک را به او بازگرداند و داستان موفقيتش را براي او تعريف کند، پرستاري آمد و راکفلر را گرفت و فرياد زد: «گرفتمش!» بعد به مدير نگاه کرد و گفت: «اميدوارم شما را اذيت نکرده باشد. اين پيرمرد هميشه از آسايشگاه فرار مي‌کند و به مردم مي‌گويد که راکفلر است.»
    مدير تازه فهميد اين پول نبود که شرايط او را تغيير داد بلکه اعتماد به نفس به وجود آمده در او بود که قدرت لازم براي نجات شرکت را به او داده بود.

درآمد:
    هیچگاه روی یک درآمد تکیه نکنید، برای ایجاد منبع دوم درآمد سرمایه گذاری کنید.

خرج:
    اگر چیزهایی را بخرید که نیاز ندارید، بزودی مجبور خواهید شد چیزهایی را بفروشید که به آنها نیاز دارید.

پس‌انداز:
    آنچه که بعد از خرج کردن می ماند را پس انداز نکنید، آنچه را که بعد از پس انداز کردن می ماند خرج کنید.

ریسک:
    هرگز عمق یک رودخانه را با هر دو پا آزمایش نکنید.

سرمایه‌گذاری:
    همه تخم مرغ ها را در یک سبد قرار ندهید.

انتظارات:
    صداقت هدیه بسیار ارزشمندی است، آن را از انسانهای کم ارزش انتظار نداشته باشید.

امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

22. کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

ﺑﺮﺍﯼ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﭼﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﻋﺰﯾﺰﺗﺮﻧﺪ !!!
    ﭼﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﮐﻪ ﻓﻘﻂ ﺩﻭﺳﺘﻨﺪ ....
    ﺧﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺏ ﺑﺴﺎﺯ ....
    ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺵ
    ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ ﮔﺬﺍﺷﺘﯽ ﻭ ﺭﻓﺘﯽ ....
    ﺩﺭ ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸﺎﻥ ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ...
    ﺗﺎ ﻫﺮﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ ﮐﺎﺵ ﺑﻮﺩ !
    ﻫﺮﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺑﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺑﺎﺷﯽ !
    ﻫﺮﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﻟﺘﻨﮓ ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ....
    ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ ﺳﺨﺖ ﺍﺳﺖ
    ﻭﻟﯽ ...
    ﺗﻮ ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺵ ﺣﺘﯽ ﺑﺎ ﺍﻧﮑﻪ ﺑﺎ ﺗﻮ ﺑﺪ ﮐﺮﺩ !
    ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﺪ ﻫﻤﺎﻥ ﺳﺎﺩﻩ ﺑﻮﺩﻧﺖ ﮐﻢ ﻧﺒﻮﺩ ....
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

دله آدم وقتی پیش کسی گیر میکنه
    دید آدم بهم از زندگی تغییر میکنه
    بی دلیله بی دلیل دلت براش تنگ میشه
    رابطتت با دوستای قدیمی کم رنگ میشه
    پشت هم شمارشو میگیری و حفظ میشی
    آدرس هرجا که همراش میری و حفظ میشی
    پای گوشیت میشینی هر شبو صبح میکنی
    حرفایی میزنی که خودت تعجب میکنی
    آخه اینا همه اثرای عشقه
    اثرای عشقه
    اثرای عشقه
    که میکوبه تو سینه تو نبض تو از کار میندازه
    اثرای عشقه
    اثرای عشقه
    اثرای عشقه
    ♫♫♫بار اولی که دست تو تو دستش میگیره
    همه ضربه هایی که خوردیو یادت میره
    جوری خوشحال میشی که نمیدونی چیکار کنی
    نمیدونی دستو پاتو چجوری مهار کنی
    وقتی دوره هی دور خودت میگردی
    وقتی دوره انگاری یچیزی و گُم کردی
    جواب هر سوالی که داری تو حرفاشه
    هرکسی زنگ میزنه میگه کاشکی اون باشه
    آخه اینا همه اثرای عشقه
    اثرای عشقه
    اثرای عشقه
    اثرای عشقه
    اثرای عشقه
    اثرای عشقه
    اثرای عشقه
    اثرای عشقه

آهنگ اثرای عشق ارسلان
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

25. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

به ما گفتند باید بازی کنید
    گفتیم با کی ؟؟
    گفتند با تیم دنیا
    تا خواستیم بپرسیم بازی چی ؟
    سوت آغاز بازی رو زدن . فقط فهمیدیم خدا تو تیم ماست
    بازی شروع شد و دنیا پشت سر هم به ما گل میزد
    ولی نمیدونم چرا هر وقت به نتیجه نگاه میکردم امتیاز ها برابر بود
    تو همین فکر بودم که خدا زد پشتم و خندید و گفت :
    نگران نباش تو وقت اضافه میبریم حالا بازی کن
    گفتم آخه چطوری ؟؟؟
    بازم خندید و گفت : خیلی ساده . فقط پاس بده به من
    باقیش با من .....
    پس ،
    الهى به امید تو ....
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

سلام
    به امروز خوش آمدی!
    به بازی زندگی
    احترام بگذار، تعظیم کن و
    وارد شو
    همه چیز تازه است!
    هوا تازه !
    نفس ، تازه!
    عشق ، تازه !
    تولدی تازه!
    در این تولد دوباره ی زندگی …..
    در ابرها می خوانیم!
    با ذرات می رقصیم!
    و به تمام کائنات، سلام می کنیم
    سلام زندگی، سلام طراوت عشق، سلام خدا
    بگشا پنجره ی زندگی را، رو به سوی شروعی دوباره از جنس امید، عشق، خدا…

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

خدا همیشه آنلاینه....

کافیه
    دلت رو به روز رسانی کنی

اون موقع میبینی که در تک تک لحظات کنارتـــ بوده

و هست و خواهد بود....

اگر دیدی خط ها شلوغه و حس میکنی جوابی نمیاد،

از پسورد"یا حسین" استفاده کن....

خدا به این پسورد حساسه و به سرعت نور جواب میده.

گاهی که حس میکنیم ارتباط قطع شده.....

مشکل از مخاطب نیست، دل ما ویروس گرفته..

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

پیرمردی هر روز توی محله میدید پسرکی با کفشهای پاره و توپ پلاستیکی فوتبال بازی میکرد .
    روزی رفت ی کتانی نو خرید و ب پسرک گفت بیا این کفشارو بپوش.
    پسرک کفشارو پوشید و خوشحال رو ب مرد گفت
    شما خدایید؟؟؟؟
    پیرمرد لبش را گزید و گفت نه .
    پسرک گفت
    پس دوست خدایی
    چون من دیشب فقط ب خدا گفتم کفش ندارم
    ...........

دوست خدا بودن سخت نیست

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

سه گام با علی (ع)

گام اول:
    دنیا دو روز است....یک روز با تو و روز دیگر علیه تو ....
    روزی که با توست مغرور مشو و روزی که علیه توست ناامید مشو...
    زیرا هر دو پایان پذیرند ...

گام دوم:
    بگذارید و بگذرید ..... ببینید و دل نبندید ...... چشم بیاندازید و دل نبازید.... که دیر یا زود ...... باید گذاشت و گذشت...
    گام سوم:

اشکها خشک نمیشوند مگر بر اثر قساوت قلبها و قلبها سخت و قسی نمیگردند مگر به سبب زیادی گناهان....
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

گاهی دلم می خواهد خودم را بغل کنم!
    ببرم بخوابانمش!
    لحاف را بکشم رویش!
    دست ببرم لای موهایش و نوازشش کنم!
    حتی برایش لالایی بخوانم،وسط گریه هایش بگویم:غصه نخور خودم جان!
    درست می شود!
    درست می شود!
    اگر هم نشد به جهنم...
    تمام می شود...بالاخره تمام می شود...!!!
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

31. کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21862
    تشکـر
    500
    تشکر شده 144 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

خداوند نعمتی را از ما نمی گیرد ؛ مگر این که بخواهد نعمت بهتری را به ما ببخشد.

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

زندگی کوتاه است پس وقت خود را بر سر چیزی بگذارید که از آن لذت می‌برید.
    وقت خود را با ادمهایی که دوستشان ندارید نگذرانید
    با تفریحاتی که دوست ندارید نگذرانید
    چه اشکالی دارن که 60 سالتان است و از باد کردن ادامس لذت می برید ؟؟
    به حرف ادمها کاری نداشته اگر می دانستید ادمها به یک سردر معمولی بیشتر از فوت ادمها اهمیت می دهند زندگیات را میکردید
    حال خوش بستگی به پول زیاد تحصیلات بالاو.... ندارد
    چه بسا موقعیت عالی داشته باشید اما حال خوش نه !

من براتون نه پول زیاد نه موفقیت در شغل در کار نه تحصیل ارزو نمیکنم
    فقط ارزو می کنم حالتون خوب باشه
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

34. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

عاشق خدام چون تنها کسیه که بهم نمیگه بسه خسته شدم. -- --
    عاشق خدام چون تنها کسیه که مطمئنم منو بخاطر همینی که هستم میخواد. -- --
    عاشق خدام چون تنها کسیه که مطمئنم بهم هیچ وقت پشت نمیکنه. -- --
    عاشق خدام چون تنها کسیه که وقتی میگم تنهام سریع خودشو بهم میرسونه. -- --
    عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه بهم لبخند میزنه. -- --
    عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه برام وقت داره. -- --
    عاشق خدام چون تنها کسیه که بهم پناه میده. -- --
    عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه حواسش بهم بوده. -- --

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

بنام دادار آسمان و همونیکه مرا آفرید...

سلام بر تو...
    گاه و بی گناه فکر میکنم که چرا؟
    چرا در این دنیای بزرگ که توش این همه آدم و موجود هست ...چرا من؟
    رویای من که از جنس ویرانی نبود...!!!
    به قول شاعر ...رویای من اینه...دنیای بی کینه...
    یعنی انقد ...که... میخوای منو آزمایش کنی...یعنی به این جایگاه رسیدم...
    خوشحالم ...اگه این زندگی باشه من از مردن هراسم نیست...
    ولی خسته شدم از این دنیای قشنگ...
    میگن...
    سخته اگه کسی رو که دوستش داری نتونی بهش بگی که دوستش داری وچقدر
    بده که کسی تورو دوست داشته باشه واینو نتونه بهت بگه...
    ولی من این سختی رو هم ندارم...خدا....
    دوستت دارم و میدانم تو هم نیز...

تو داداریو...من دیوار....
    چرا گریه کنم وقتی باران... ابهت اشکهایم را پاک کرد و سرخی گونه هایم را به حساب روزگار ریخت
    چرا گریه کنم وقتی بر بلندی این ساده زیستن خوشحالم و می بالم...
    چرا گریه کنم وقتی تبسم نگاهت زیبا تر است
    چرا گریه کنم.........
    با حضور تو همیشه گفته ام....
    روزگارا...
    تو اگر سخت به من میگیری،
    با خبر باش که پژمردن من آسان نیست،
    گرچه دلگیرتر از دیروزم،
    بدان خدا هست...مرا میخواهد و میخواهمش...
    لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست
    زندگی باید کرد...

دلتون هميشه
    سبز
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

37. 2 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21862
    تشکـر
    500
    میزان امتیاز
    9

خیلی خیلی عالی بود

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21862
    تشکـر
    500
    میزان امتیاز
    9

منم همین آرزو واست دارم عزیزم

40. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21862
    تشکـر
    500
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    زندگی کوتاه است پس وقت خود را بر سر چیزی بگذارید که از آن لذت می‌برید.
    وقت خود را با ادمهایی که دوستشان ندارید نگذرانید
    با تفریحاتی که دوست ندارید نگذرانید
    چه اشکالی دارن که 60 سالتان است و از باد کردن ادامس لذت می برید ؟؟
    به حرف ادمها کاری نداشته اگر می دانستید ادمها به یک سردر معمولی بیشتر از فوت ادمها اهمیت می دهند زندگیات را میکردید
    حال خوش بستگی به پول زیاد تحصیلات بالاو.... ندارد
    چه بسا موقعیت عالی داشته باشید اما حال خوش نه !

من براتون نه پول زیاد نه موفقیت در شغل در کار نه تحصیل ارزو نمیکنم
    فقط ارزو می کنم حالتون خوب باشه
    منم همین آرزو رو واست دارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)