نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل اعتیاد همسر

2151
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21644
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل اعتیاد همسر

من خانمي٢٨ساله وهمسرم٣٧ساله٦ساله ازدواج كردم سال٢ ازدواج فهميدم ترياك مصرف ميكنه كه توضيحش بخاطرسياتيك كمردردو زودانزالي بودش كه براي من قابل توجيح نبود وقول داد ديگه اينكارو نكنه و تموم شد و بعداز اون مدت من نديدم ولي هميشه شك داشتم ولي زياد بهش گير نميدادم چون شوهرمو فردي خيلي عاقل ميدونستم وبه خودم مي قبولوندم بيخودي شك نداشته باش بهش اعتماد كن ومن دوباره فهميدم وديگه ميخواستم بگم به خانوادم و خيلي گفتن اين حرف برام سخته و نميتونم بگم و گفتم ميگم پاي خانوادرو كشيدم وسط ولي بازم نگفتم جلوي خانوادم گفتم مشاوره حل ميكنيم در همين حينها مابراي بچه دارشدن اقدام ميكنيم ولي نميشه ٢سال هست كه نميشه مشاوره هم گفت بايدسكس ولوژي بريم يعني خودش گفت بخاطر زودانزالي مصرف ميكنم ولي خيلي كم دكتر ارولوژي هم كه رفتيم بهش گفت ديگه مصرف نكن بجاش اين قرصا رو براي مشكلت بهت ميدم يه مدت خوب بود و من دوباره فهميدم وچون با دوستم امدم خونه يهويي حتي تونستم ترياكشم بگيرم ازش چون كس ديگه ايي پيشم بود ولي به كسي تابحال نگفتم و دارم از نگفتن اين حرف به كسيدق ميكنم واقعا نميدونم بايد چيكار كرد من دختري خيلي خيلي ساده هستم لطفا كمكم كنيد و راهي پيش پام بزاريد چون من ديگه به خودش هيچي نگفتم ونميدونم چيكار كنم آخه ما ميخوايم بچه دار هم بشيم بااين وضعيت كه نميشه من نميدونم بااين فرد ميشه ادامه زندگي داد و الان فكر ميكنه من بيخيال موضوع هستم خواهش ميكنم راهي جلو پاي من بزاريد متشكرم
    ویرایش توسط سحرمرادي : 09-09-2015 در ساعت 01:28 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل اعتیاد همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرمرادي نمایش پست ها
    من خانمي٢٨ساله وهمسرم٣٧ساله٦ساله ازدواج كردم سال٢ ازدواج فهميدم ترياك مصرف ميكنه كه توضيحش بخاطرسياتيك كمردردو زودانزالي بودش كه براي من قابل توجيح نبود وقول داد ديگه اينكارو نكنه و تموم شد و بعداز اون مدت من نديدم ولي هميشه شك داشتم ولي زياد بهش گير نميدادم چون شوهرمو فردي خيلي عاقل ميدونستم وبه خودم مي قبولوندم بيخودي شك نداشته باش بهش اعتماد كن ومن دوباره فهميدم وديگه ميخواستم بگم به خانوادم و خيلي گفتن اين حرف برام سخته و نميتونم بگم و گفتم ميگم پاي خانوادرو كشيدم وسط ولي بازم نگفتم جلوي خانوادم گفتم مشاوره حل ميكنيم در همين حينها مابراي بچه دارشدن اقدام ميكنيم ولي نميشه ٢سال هست كه نميشه مشاوره هم گفت بايدسكس ولوژي بريم يعني خودش گفت بخاطر زودانزالي مصرف ميكنم ولي خيلي كم دكتر ارولوژي هم كه رفتيم بهش گفت ديگه مصرف نكن بجاش اين قرصا رو براي مشكلت بهت ميدم يه مدت خوب بود و من دوباره فهميدم وچون با دوستم امدم خونه يهويي حتي تونستم ترياكشم بگيرم ازش چون كس ديگه ايي پيشم بود ولي به كسي تابحال نگفتم و دارم از نگفتن اين حرف به كسيدق ميكنم واقعا نميدونم بايد چيكار كرد من دختري خيلي خيلي ساده هستم لطفا كمكم كنيد و راهي پيش پام بزاريد چون من ديگه به خودش هيچي نگفتم ونميدونم چيكار كنم آخه ما ميخوايم بچه دار هم بشيم بااين وضعيت كه نميشه من نميدونم بااين فرد ميشه ادامه زندگي داد و الان فكر ميكنه من بيخيال موضوع هستم خواهش ميكنم راهي جلو پاي من بزاريد متشكرم
    عزیزم یا شما با اعتیاد به تریاک ایشون - که امیدواریم در همین حد باقی بمونه - کنار میاد ...

یا اینکه اگر نمیتونید باهاش کنار بیایت و درک کنید باید با خانواده در این مورد صحبت کنید تا بتونید به نتیجه خوبی برسید

متاسفانه شما هنوز مشکل اعتیاد همسرتون رو حل نکردید به فکر بچه دار شدن افتادید

و این از سادگی شما نیست بلکه از بی فکری و بی توجه بودن به آینده است

پس اول با خودتون کنار بیایت و مشاوره کنید و بعد تصمیمی درست و قاطع بگیرید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9207
    تشکـر
    5
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.شانس داشتی که بچه دار نشدی.من هم مثل تو ام با این تفاوت که میدونم (از وقتی ازدواج) کردیم.شوهرم در گیر اعتیاد (متادون) ویه مدت ول کنه دوباره میره سراغش .من نمی دونستم متادون چیه یه روز رفتم داروخونه و... میگفت اوضاعش خیلی بدتر بوده وبه متادون رسونده و میخواد کم وکم کنه اما تا حالا نتونسته .اما فشار نیاوردم تا از من پنهان کنه.میدونی من برا زندگی مجبور شدم بیام زاهدان.حالا میبینم اینجا ادم سالم نادر.کما اینکه اوایل خونه پدر این اقا میرفتم بوی بدی به مشام میر سید. چشمت روز بد نبینه بعدا فهمیدم مادر شوهرم هم الودست .میدونی چی شد؟فقط اینکه برام موجودات بی ارزش وضعیف شدن .وقتی زن معتاد شد ادم نیست نماز اول وقت تو مسجد میخونن حاج اقاست پدر شوهرم.اما عزیز جان از اونجا که حرام استفاده میکنن به نظرم خیری از نعمتای خدا نمی بینند.جاری من معلمه وشوهرش دور از چشم زنش همیشه برای استفاده به خانه پدرش میره.زنش گیر میداد بخدا اگه بفهمم معتادی جدا میشمو... اما میدونم اون خودشو گول میزنه هیچوقت نتونستم رک بهش بگم شوهرت معتاد.اون باید خودشو گول نزنه.چون میدونه.ترک کار هر کسی نیست.راستی این ادما فقط وقتی استفاده کنن میزونن.حرفشون حرف نیست. بعدا مشکلاتی پیش میاد که احساس میکنی دو شخصیتیه.عزیز فعلا بیخیال بچه شو.اگه من بچه نداشتم تا حالا صدبار که نه سه بار جدا شده بودم.شاید نتونی پس با بچه پاهاتو نبند.خدا بهت صبر بده

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30580
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    تورو خدایکی به من بگه چیکار کنم
    من شوهرم معتاده اصلنم فکر ترک نیس 3ساله ازدواج کردم 2 ساله بچه میخام نمیشه راستش خودم فکر میکنم بخاطر گریه هامه خیلی زیاد گریه میکنم به خاطر اعتیادش عین خیالشم نیس دارم دیونه میشم اخیرا خودزنی هم میکنم وقتی میره بیرون که مصرف کنه حس میکنم بدبخت تر از من کسی نیس. فقط بهم نگین ازش جدا شو که فکرشم داغونم میکنه خیلی عاشقشم اخه با همه مخالفتهای خونوادم زنش شدم و دوریش خیلی واسم سخته اما این شرایطم نمیتونم کنار بیام بگین چیکار کنم جناب مشاور ممنون میشم جوابمو بدین..

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    تشکر شده 272 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ailin90 نمایش پست ها
    سلام
    تورو خدایکی به من بگه چیکار کنم
    من شوهرم معتاده اصلنم فکر ترک نیس 3ساله ازدواج کردم 2 ساله بچه میخام نمیشه راستش خودم فکر میکنم بخاطر گریه هامه خیلی زیاد گریه میکنم به خاطر اعتیادش عین خیالشم نیس دارم دیونه میشم اخیرا خودزنی هم میکنم وقتی میره بیرون که مصرف کنه حس میکنم بدبخت تر از من کسی نیس. فقط بهم نگین ازش جدا شو که فکرشم داغونم میکنه خیلی عاشقشم اخه با همه مخالفتهای خونوادم زنش شدم و دوریش خیلی واسم سخته اما این شرایطم نمیتونم کنار بیام بگین چیکار کنم جناب مشاور ممنون میشم جوابمو بدین..
    لطفا برای مشکلتون تاپیک جدا بزنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد