نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دررابطه با کنکور 95

875
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb دررابطه با کنکور 95

سلام خدمت مشاور دات کو و دوستان

من متولد سال 72 هستم
    سال 90مدرک پیش دانشگاهیمو گرفتم
    دیپلم ریاضی وفیزیک دارم و دانشجوی حقوق هستم
    البته میخواستم انصراف بدم
    برای سال 93برای کنکورتجربی اقدام کردم و تو کلاسای یکی از اموزشگاه ها شرکت کردم ولی مشکلی پیش اومد ک نشد کنکور بدم
    امسال برای کنکور تجربی میخوام اقدام کنم اما چندتا سوال دارم؟؟؟؟؟:::

1 انگار تغییراتی در کتابهای درسی بوجوداومده و تغییرات در زیست مخصوصا، میخوام بدونم نمیتونم از کتاب تستای سال 92استفاده کنم؟؟یعنی کتابهای زیست اون سال بلا استفادست؟؟چون کتابام نواند هنوز
    2 درمورد رشته ی دندانپزشکی، 5ساله هست؟
    و من با متاهل بودنم و یک فرزندکوچیک تامهر95،نزدیک 2سالش میشه میتونم ازپسش بربیام؟ و برای سن من دیرنشده؟؟

ممنونم ازفرصتی ک دراختیارم گذاشتین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    تشکر شده 192 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دررابطه با کنکور 95

نقل قول نوشته اصلی توسط baran.s313 نمایش پست ها
    سلام خدمت مشاور دات کو و دوستان

من متولد سال 72 هستم
    سال 90مدرک پیش دانشگاهیمو گرفتم
    دیپلم ریاضی وفیزیک دارم و دانشجوی حقوق هستم
    البته میخواستم انصراف بدم
    برای سال 93برای کنکورتجربی اقدام کردم و تو کلاسای یکی از اموزشگاه ها شرکت کردم ولی مشکلی پیش اومد ک نشد کنکور بدم
    امسال برای کنکور تجربی میخوام اقدام کنم اما چندتا سوال دارم؟؟؟؟؟:::

1 انگار تغییراتی در کتابهای درسی بوجوداومده و تغییرات در زیست مخصوصا، میخوام بدونم نمیتونم از کتاب تستای سال 92استفاده کنم؟؟یعنی کتابهای زیست اون سال بلا استفادست؟؟چون کتابام نواند هنوز
    2 درمورد رشته ی دندانپزشکی، 5ساله هست؟
    و من با متاهل بودنم و یک فرزندکوچیک تامهر95،نزدیک 2سالش میشه میتونم ازپسش بربیام؟ و برای سن من دیرنشده؟؟

ممنونم ازفرصتی ک دراختیارم گذاشتین
    دوست عزیز کتاب های زیستت رو حتما باید عوض کنی چون زیست درس سرنوشت سازی هست و حتی یه جمله توی کتاب یه خورده عوض شده باشه یا یه شکلی بهش اضافه شده باشه مساوی میشه با ضرر برای شما . چون دیگه مثل سال 90 نیست که تمام سوالات تک کلمه ای بودن و از بخش خاصی توی کتاب مطرح میشدن . الان یه تست که میدن حداقل 5 موضوع از کتاب درسی و فصل های مختلف توش به کار رفته تا طرح بشه . یعنی دیگه معلوم نیس این سوال از کدوم فصل یا بخش کتابه .
    مثلا صورت سوال از بخش 6 دوم و گزینه ها هر کدوم مختص به یه فصل دیگه از کتاب هستند و به اصطلاح سوالات ترکیبی شدن
    در مورد دیر شدن سنتون که نه اصلا دیر نشده . ولی اینو باید بدونید که برای قبولی در رشته دندان و اوردن یک رتبه عالی باید خیلی خیلی تلاش کنید باید خیلی بخونید از هیچ کتابی هیچ فصلی رو حذف نکنید . چون ممکنه اون سال از این فصل سوالات راحتی بدن و شما اون رو از دست بدید
    حدود 30 کتاب باید برای کنکور آمادگی کامل داشته باشید که زمان زیادی رو می طلبه

رشته دندان هم من شنیدم 6 سال هست و از سال دوم برای کارهای عملی میخونن و زیاد درساش به نسبت دارو و پزشکی سخت نیس چون پیشتر عملی باید یاد بگیرید تا تئوری

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    تشکر شده 192 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دررابطه با کنکور 95

راستی تاثیر معدل 25% مستقیم شده یعنی اگه معدلتون پایین باشه امکان قبولی زیر 5 % هست .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد