نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دعوت کاربران عزیز به نمایشگاه "او مای گاد"

967
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

دعوت کاربران عزیز به نمایشگاه "او مای گاد"

نمایشگاه عکس «اُ... مای گاد» نیویورک را تصویر کرد

دوستان خوبم از همتون دعوت می کنم به نمایشگاه دوست خوبم آقای محمدرضا ماندنی سر بزنید ایشون نیویورک رو به تصویر کشیدند " فوق العادست "

نمایشگاه عکس «اُ... مای گاد» (OMG) مجموعه‌ای از عکس‌های محمدرضا ماندنی با موضوع تصاویر شهری نیویورک جمعه ۲۰ شهریورماه در گالری آتبین به نمایش درخواهد آمد.
    به گزارش خبرگزاری مهر، نمایشگاه عکس «اُ... مای گاد» (OMG) دومین نمایشگاه انفرادی محمدرضا ماندنی و دومین بخش از «سه‌گانه شهر» این هنرمند به شمار می‌آید.

ماندنی درباره این نمایشگاه بیان کرد: برای من به‌ عنوان یک هنرمند و عکاس شهرنشین که کمتر از یک ماه از سی سال عمرم را هم دور از شهرهای بزرگ نبوده‌ام، شهر و ساختارهای شهری بخشی از هویت

خودم و آثارم شده‌اند.

وی ادامه داد: نمایشگاه اول من با نام «قاب‌های دلتنگی» مجموعه عکسی از پنجره‌های تهران بود که حس و حال خانواده و روح شهر مدرن‌شده تهران را روایت می‌کرد. مجموعه دوم اما درباره اَبرشهری است

که به چند شکل می‌توان گفت انتهای دنیاست، آن هم در کشوری که همه چیز در مقیاس زیاد و عظیم تعریف می‌شود، شهری که می‌توان آن را یکی از نمادهای مدرنیته یکی از سمبل‌های اصلی شهر و

شهرنشینی و یکی از سمبل‌های اصلی آمریکا دانست. شهری که ورود به آن با یک جمله «اُ... مای گاد» همراه بود.

ماندنی درباره همزمانی افتتاح این نمایشگاه با ۱۱ سپتامبر بیان کرد: این مجموعه عکس تماماً در نیویورک عکاسی شده و آن فاجعه بزرگ هم در همان شهر اتفاق افتاد. این مجموعه تصویری رنگارنگ،

شوخ‌طبعانه و نگاهی شاد به شهری را نشان می‌دهد که یکی از غمگینانه‌ترین اتفاقات معاصر در آن روی داده است. تصویری که یک ایرانی جهانگرد از کشوری ارائه می‌دهد که بیش از سی سال روابط

دولت‌هایشان پر از سوء‌تفاهم و دشمنی بوده و به نظر می‌رسد فصل جدیدی از روابط میان دو کشور بزرگ در راه است.

آثار عکاسی محمدرضا ماندنی تاکنون در چند نمایشگاه گروهی و انفرادی به تماشا گذاشته شده که «عید ماهی‌ها» در خانه عكاسان ایران، «درخت: یك نگاه عمومی» و «هنر برای صلح» در فرهنگسرای

نیاوران، «قاب‌های دلتنگی» و «چند پرده از بهشت» در گالری آتبین، «دیوارهای شهر من» در گالری آرته، «تجربه‌های شخصی» در گالری آرت سنتر از جمله آن‌هاست.

وی همچنین طراحی و برگزاری و داوری چند رویداد هنری نظیر مسابقه عکس ««Theme Project و همكاری با نشریاتی همچون تندیس را هم در کارنامه دارد.

برگزاری نمایشگاه عکس «اُ... مای گاد» (OMG) تا سی‌و‌یکم شهریورماه در گالری آتبین به نشانی خیابان ولی‌عصر، جنوب چهارراه پارک‌وی، کوچه خاکزاد، پلاک ۴۲ ادامه خواهد داشت و همه آثار به نمایش

درآمده در آن برای فروش نیز عرضه می‌شود.
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

2. 9 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    تشکر شده 1,156 بار در 552 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دعوت کاربران عزیز به نمایشگاه "او مای گاد"

جالب باید باشه
    ممنون
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)