نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خیانت پدر به مادر

2169
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21793
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت پدر به مادر

سلام. خدا قوت. من دوستی دارم که 17 سالشه و پشت کنکوری مثل من... اتفاقی متوجه خیانت پدرش به مادرش میشه. میشنوه که پدرش گفته میخوام با دخترام آشنات کنم و براش آواز هم خونده بوده و ...

یه خواهر کوچکتر هم داره... سوالم اینه که آیا باید به مادرش بگه؟؟؟ میترسه که پدرش بلایی سر مادرش بیاره...اخلاق درستی نداره پدرش... با توجه به اینکه روحیش خوب نیست و حتی قبل از این اتفاق بارها به من گفته که به خودکشی فکر میکنه من چطور میتونم کمکش کنم؟؟؟
    و اینکه کار درست چیه الان؟؟؟
    مرسی از شما

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : خیانت پدر به مادر

نقل قول نوشته اصلی توسط sunlight نمایش پست ها
    سلام. خدا قوت. من دوستی دارم که 17 سالشه و پشت کنکوری مثل من... اتفاقی متوجه خیانت پدرش به مادرش میشه. میشنوه که پدرش گفته میخوام با دخترام آشنات کنم و براش آواز هم خونده بوده و ...

یه خواهر کوچکتر هم داره... سوالم اینه که آیا باید به مادرش بگه؟؟؟ میترسه که پدرش بلایی سر مادرش بیاره...اخلاق درستی نداره پدرش... با توجه به اینکه روحیش خوب نیست و حتی قبل از این اتفاق بارها به من گفته که به خودکشی فکر میکنه من چطور میتونم کمکش کنم؟؟؟
    و اینکه کار درست چیه الان؟؟؟
    مرسی از شما
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . دوست عزیز
    دراین مورد شما و دوست شما نباید هیچ گونه دخالتی کنید
    و اجازه بدید پدر و مادر دوست شما اگر مشکلاتی دارند به عنوان
    دوفرد بالغ خودشون حل کنند
    خیانت ابعاد زیادی داره که باید توسط زوج درمانگر مورد بررسی قرار بگیره تا مشکلات میان این زوج ارزیابی بشه و بتونن به نتیجه گیری برسن
    درمورد دوست شما قابل درک هست اوضاع سختی داره اما ایشون باید سعی کنن که تنها پیشرفت فردی خودش رو مورد توجه قراربده و مسیر خودش رو طی کنه تا دراینده موفق باشه و اسیب های این مشکلات درامان بمونه
    بهتره ایشون جلسات حضوری روان درمانی با روانشناس داشته باشن
    تا مداخلات لازم برای دوست شما انجام بشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد