نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: میخواهم برای شوهرم دوست داشتنی باشم

1673
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21947
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میخواهم برای شوهرم دوست داشتنی باشم

باعرض سلام
    ۲ساله که ازدواج مجددکردم اوایل زندگیم خوب بودشوهرم دوستم داشت بهم ابرازعلاقه هم میکرد,بهم میگفت ی ایرادداری اونم اینه که خیلی مهربونی,ولی بعدفوت پدرش ازم دورشدحتی دیگه نزیکم نیومددریغ ازی آغوش ساده,یکسال ونیمه که ازم دوری میکنه,این دوری روی رفتارواخلاقم تاثیرگذاشته واعتمادبنفسموپایین اورده طوری که هیچ تلاشی برای درست شدن رابطمون نمیکنم,ازطرفی هم شوهرم خیلی بداخلاقه یعنی اگه سعی کنم که نزدیکش بشم رفتاربدی نشون میده ومنوازخودش دلزده میکنه,بیشترموقعهاخودبه خودقیافه ام گرفته میشه وجوابهای تندی بهش میدم خودم میدونم رفتارم درست نیست ولی این دست خودم نیست چون ازی چیزی خبردارم اونم اینه که شوهرم باکس دیگه ای رابطه داره,تصمیم گرفتم روی رفتارم کارکنم تادوباره خودمو تودلش جاکنم ولی نمیدونم چیکارکنم چطوری میتونم لحن صحبت کردنمودرست کنم تاشوهرم رو ازخودم نرنجونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : میخواهم برای شوهرم دوست داشتنی باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط delsard نمایش پست ها
    باعرض سلام
    ۲ساله که ازدواج مجددکردم اوایل زندگیم خوب بودشوهرم دوستم داشت بهم ابرازعلاقه هم میکرد,بهم میگفت ی ایرادداری اونم اینه که خیلی مهربونی,ولی بعدفوت پدرش ازم دورشدحتی دیگه نزیکم نیومددریغ ازی آغوش ساده,یکسال ونیمه که ازم دوری میکنه,این دوری روی رفتارواخلاقم تاثیرگذاشته واعتمادبنفسموپایین اورده طوری که هیچ تلاشی برای درست شدن رابطمون نمیکنم,ازطرفی هم شوهرم خیلی بداخلاقه یعنی اگه سعی کنم که نزدیکش بشم رفتاربدی نشون میده ومنوازخودش دلزده میکنه,بیشترموقعهاخودبه خودقیافه ام گرفته میشه وجوابهای تندی بهش میدم خودم میدونم رفتارم درست نیست ولی این دست خودم نیست چون ازی چیزی خبردارم اونم اینه که شوهرم باکس دیگه ای رابطه داره,تصمیم گرفتم روی رفتارم کارکنم تادوباره خودمو تودلش جاکنم ولی نمیدونم چیکارکنم چطوری میتونم لحن صحبت کردنمودرست کنم تاشوهرم رو ازخودم نرنجونم

دوست عزیز فقط با توجه و محبت میتونید نظرش رو جلب کنید ولی در مورد اخلاق تندش تا خودش نخواد نمیتونید تغییری ایجاد کنید

در مورد خیانتش هم باید مطمئن بشید ولی اگر اینکارو کرده باشه نباید انتظار معجزه داشته باشید

چون تنوع طلبی ایشون ممکنه برای همه عمر ادامه پیدا کنه ... بهتره اگر قرار به ادامه زندگی هستید

حریم و حدود زندگی و اخلاقش رو بشناسید و از ورود به حریم و خلوتش خودداری کنید و با این سبک زندگی بسازید

و اگر خواهان تغییر هستید نیاز دارید که با مشاوری مجرب برای خودتون و ایشون صحبت کنید

در این مورد میتونید با مشاوران کانون، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)