نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ازدواج الان بله یا خیر

1655
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22145
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Post ازدواج الان بله یا خیر

سلام.من بیست یک سالمه و بورسیه دولتم.سال بعد میرم سر‌کارم با حقوق ممکنه ۷۰۰-۸۰۰و الانم حقوق حدودا دانشجویی ۲۰۰میگیرم.تازگیا با دختری اشنا شدم که وقتی با ایشون حرف زدم فهمیدم عقاید درست و محکمی دارند و ایشونم بدنبال شخصی در خور خودشونن.ایشونم وضعبتش مثل منه یجورایی همکارمه و یک سال کوچیکتره.راستش رابطه بصورت حضوری نبود و مجازی بوده اما با سوال پاسخهای یک داشتیم تونستیم معرفهای مشترکی پیدا کنیم.ایشون تو شهر دیگه این‌ک حدود دو ساعت با ما فاصله دارند.من راستش چیزایی ک از یک خانوم رو میخام تو ایشون واقعا ایده ال دیدم.اما قادر نیستم‌محکم پای تصمیم وایستم.ترس از مسائل مالی ازدواج وجودمو گرفته ن پس اندازی و نه حمایت خانواده.دومین ترسمم‌اینه ک با اینک‌میدونم‌ملاکامو داره اینه ک ازدواجم‌چون رابطه قبلش بوده بعدا سرد بشه.التماس کمک

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ازدواج الان بله یا خیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Emad1373 نمایش پست ها
    سلام.من بیست یک سالمه و بورسیه دولتم.سال بعد میرم سر‌کارم با حقوق ممکنه ۷۰۰-۸۰۰و الانم حقوق حدودا دانشجویی ۲۰۰میگیرم.تازگیا با دختری اشنا شدم که وقتی با ایشون حرف زدم فهمیدم عقاید درست و محکمی دارند و ایشونم بدنبال شخصی در خور خودشونن.ایشونم وضعبتش مثل منه یجورایی همکارمه و یک سال کوچیکتره.راستش رابطه بصورت حضوری نبود و مجازی بوده اما با سوال پاسخهای یک داشتیم تونستیم معرفهای مشترکی پیدا کنیم.ایشون تو شهر دیگه این‌ک حدود دو ساعت با ما فاصله دارند.من راستش چیزایی ک از یک خانوم رو میخام تو ایشون واقعا ایده ال دیدم.اما قادر نیستم‌محکم پای تصمیم وایستم.ترس از مسائل مالی ازدواج وجودمو گرفته ن پس اندازی و نه حمایت خانواده.دومین ترسمم‌اینه ک با اینک‌میدونم‌ملاکامو داره اینه ک ازدواجم‌چون رابطه قبلش بوده بعدا سرد بشه.التماس کمک

دوست عزیز اگر کار شما ثابته و میتونید بهش اعتماد کنید پس میتونید ازدواج کنید

درسته مشکلات مالی یکی از موانع اصلی در برابر شماست ولی چون کارتون ثابته به هر حال پیشرت میکنید و میتونید زندگی خودتون رو گسترش بدید

ولی در کل برای شما در سن 21 سالگی هنوز زود به نظر میرسه که بخوایت پا در راه ازدواج و مشکلاتش بگذارید و بهتره مدتی رو صبر کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ازدواج الان بله یا خیر

بايد كمي بيشتر فكر كنيد
    اينكه ازدواج ايا الان ، بلي يا خير ؟ نميشه جواب داد
    بايد ديد شما از زندگي مشترك چه دركي داريد؟در كدام شهر زندگي مي كنيد؟ به شخصه اگه در شهرهاي بزرگ هستيد بهتون پيشنهاد ميكنم اجازه بديد يه مدتي از سر كار رفتنتون بگذره چون بنظرم اين منبع مالي كفايت نكنه
    در مجموع ميتونيد از تجربيات اطرافيانتون استفاده كنيد
    در انتخاب همسر بسيار ژرف انديشانه عمل كنيد

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد