نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشكلاتم با همسرم

919
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16475
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشكلاتم با همسرم

با سلام خدمت شما مشاور گرامي:
    من خانمي 42 ساله ام كه 21 سال است كه ازدواج كردم و يك پسر 16 ساله دارم از اون اول شوهرم با خانواده ام نساخت و خانواده ي من هم همينطور مخصوصا مادرم كه برايمان مشكلات ساخت و از طرفي من ماندم بين همسر و مادرم كه هر دوشونو دوست داشتم هر دوي اونا هم به من خوبي مي كردند و هم از ناراحتيهاي هم به من شكايت مي كردند خلاصه به هر شكلي كه بود جلوي هر دو ايستادم و زندگي كردم و اونم به زور راضي شد و ادامه داد تا اينكه روابط مادرم با همسرم كم كم بهتر شد منتها مادرم از روي سادگي زبان خوبي نداره و هر چي بخواد بدون هيچ ملاحظه اي ميگه و بعبارتي بسيار عصبي و گاهي بي منطق است. ولي من كه نميتوانم او را كه الان 64 سالش است تربيت كنم بنابراين من و خواهر و برادرام درك ميكنيم و چيزي نمي گيم ولي همسر من با من بحث مي كنه و ناراضي است حالا كه مادرم داره بهتر ميشه همسرم بدتر از قبل شده و از طرفي پدرم هم خيلي پسري و پسر دوست است بنابراين در ارتباط با من با همسرم خيلي رابطه خوبي نداره و خيلي به پسراش بها مي ده . همسرم الان 49 سالش است و حرفاش در خصوص خانوادم منو اذيت ميكنه و در كل تو اين سن و سال خيلي توقعي شده بيش از اندازه بي انصاف شده . من احساس ميكنم ديگه دارم كم ميارم و طاقتم تمام شد. از شما تقاضاي راهنمايي دارم تا شايد بتوانم ادامه بدهم اميدوارم هر چه زودتر جوابم رو بدهيد.
    با تشكر از شما

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشكلاتم با همسرم

اگه میتونی همسرت قانع کن که حرفای مادرت تحمل کنه. ببرش روانشناس و بزرگای فامیل که راهمایی بشه.
    یا اینکه شما به این وضعیت بساز و بگو نمیتونم مادرم توجیه کنم ولی شما اذیتم نکن . نمیشه بابت هر حرفی که مادر میگه من توجیه کنم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد